Sermone

Sermone

Itálie

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 29.7.2019  18:15
    Sweet Combat (TV seriál) (2018)

Keď sa niekto púšťa do čínskeho seriálu, mal by byť pripravený, že vstupuje do ríše zla a všetky nádeje aj očakávania by mal zanechať bokom. Tak aspoň hovoria moje skúsenosti s čínskou televíznou drámou. Správny fanúšik ázijskej filmovej a televíznej kultúry by mal však vyskúšať všetko, preto som sa rozhodol opäť vstúpiť do tohto kultúrneho bahna, plného nevkusu a patetických sračiek. A môj výber padol práve na Sweet combat. Hlavnú myšlienku to má síce ako zo zlého anime (jediný chlapec na dievčenskej škole plnej silných žien) a hrozili tu tony milostných klišé, hodnotenia to však má pomerne vysoké (MAL - 7,9/10) a práve ten prevarený námet ponúka vyššiu šancu na akú-takú zábavu. V neposlednom rade som bol tiež zvedavý, prečo je Guan Xiao Tong v Číne taká populárna. Teraz to už viem... ■ Spracovanie: Na moje veľké prekvapenie som si po pár dieloch uvedomil, že sa celkom dobre bavím. Od dokonalosti to síce malo ešte stále dosť ďaleko a občas som pociťoval potrebu si to trošku urýchliť, celkovo som však bol spokojný a do sledovania som sa nemusel nútiť ani trošku. Všetky hlavné postavy bolí veľmi sympatické a bavilo ma sledovať, ako sa ich vzťahy vyvíjajú a povahy menia. Bohužiaľ, túto pomerne vysoko nastavenú latku sa im udržať nepodarilo; v druhej polovici (resp. v tretej tretine) seriálu začali všetky tie plusy postupne miznúť a miesto nich sa začali hromadiť debilné zvraty, doplnené rovnako debilnými dialógmi. Sledovanie posledných častí bolo už viac-menej utrpením. Hlavne celá tá zápletka okolo Krav maga a smrteľného úderu bola naozaj hrozná a takmer mi znechutila celý seriál. O moc lepší dojem som však nemal ani zo starého otca Fang Yu a hlavnej záporáčky. ■ Obsadenie: Jediné, čo môžem hodnotiť naozaj pozitivne, je (až na pár výnimiek) veľmi sympatické herecké obsadenie. Hlavne dievčatá bolí naozaj zlaté. A aj keď ich výkony neboli vždy na 100 %, bolo ľahké sa cez to preniesť. Najväčšou hviezdou tu je Guan Xiao Tong, ktorá patri medzi medzi štyri najpopulárnejšie čínske herečky, narodené po roku 1990. ■ Akcia: Hrdinami seriálu sú študenti pôvodne dievčenskej univerzity, zameranej na bojové umenia, takže je prirodzené, že sa určitá časť deja zameriavala na tréning, či samotné zápasy. Ich spracovanie pravdupovediac za veľa nestálo, ale snaha tam bola a pre potreby televízneho seriálu boli ich výkony dostačujúce. S rozpočtom, ktorý bol k dispozícii, by bolo asi veľmi ťažké najať bandu špičkových kaskadérov a bojových choreografov. ■ Hodnotenie: Začiatok seriálu bol pre mňa celkom príjemným prekvapením, hodným silných 60%, jeho koncovka zas veľkým sklamaním, pre ktoré je aj 20% moc. Celkovo teda nemôžem hodnotiť vyššie, ako na 40% Aj napriek viacerým nedostatkom by si ale seriál svojich divákov nájsť mohol; a to hlavne medzi milovníčkami ázijskej romantiky.

• 27.7.2019  20:39
    Miru Tights (TV seriál) (2019)

O pančuškách. Mokrých, suchých, čiernych aj bielych. Pre fetišistov. Škoda času, aj tie 4 minúty na diel dokážu unudiť. Drop po 8 minútach. Odpad!

• 19.7.2019  23:01
    Maó-sama, Retry! (TV seriál) (2019)

No a máme tu ďalšieho horúceho kandidáta na sezónny Odpad! Ono to bude asi fakt, že väčšina isekai anime je určená pre poloretardovaných otaku predpubertálneho veku. Nebyť tých pár úžasných výnimiek, ako napr. Hai to gensō no Grimgar už dávno by som sa na tento žáner z vysoka (vysr*l) ehm.. vykašľal. A Maou-sama, Retry! žiaľ patrí medzi tie anime, ktorým sa je lepšie vyhnúť. Ešte dám tomuto isekai-loli-háremu šancu, a pozriem si aj štvrtú epizódu, ale nemyslím si, že by sa moje predbežné hodnotenie, ktoré sa aktuálne pohybuje medzi 0 až 3%, nejako výraznejšie zmenilo.

• 19.7.2019  14:56
    Isekai chito majutsu-shi [majishan] (TV seriál) (2019)

Zamestnanci štúdia Encourage Films sa tentokrát zamerali na dobročinnosť a vytvorili seriál pre japonské deti pod 12 rokov a so stredným stupňom duševnej zaostalosti, aby im poskytli trochu tej úpadkovej kultúry na letné prázdniny. Škoda len, že som sa o tomto fakte dozvedel až počas sledovania tohto "geniálneho" výtvoru. Mohol som si totiž ušetriť 50 minút svojho života a venovať ich nejakej príjemnejšej činnosti, než akou je sledovanie nahlúpleho isekai fantasy pre malých retardov. Moje IQ je (našťastie) podstatne vyššie ako vyžadované maximum 49 bodov a základnú školu som ukončil už príliš dávno, takže určite nepatrím medzi cieľovú skupinu. Na tomto seriáli nie je dobré absolútne nič a nádej na zlepšenie je mizivá; po dvoch pretrpených epizódach preto končím a hodnotím plne zaslúženými 0%. Odpad!

• 18.5.2019  00:25
    Gundžó no Magmell (TV seriál) (2019)

Po štyroch zhliadnutých epizódach som v Gunjou no Magmell našiel len jedno jediné plus: scenár je tak dementný, že bez problémov dokáže odviesť pozornosť od hroznej animácie a slabého dabingu. Tým je z mojej strany všetka dostupná chvála vyčerpaná, pretože žiadne ďalšie pozitíva som tu nenašiel. Ale možno som len moc rozmaznaný, lebo už sa tu zjavili dokonca aj nejaké 5* hodnotenia, takže zrejme ide len o otázku osobného vkusu. (Ja viem, že sa hovorí "proti gustu žiaden dišputát", ale aj tak by som sa im chcel pozrieť do hlavy.) Nad týmto komentárom som strávil všetok zvyšný čas, ktorý som ochotný tomuto výtvoru venovať. Odpad!

• 6.5.2019  22:35
    Kendža no mago (TV seriál) (2019)

S maximálnym sebazaprením som zvládol 2 diely, v polovici tretieho som to vzdal. Neskutočný shit; a to po každej stránke. Scenár je tak dementný, že som sa nestačil diviť. Je to fakt hrozné, odporúčam zďaleka sa vyhnúť. Odpad!

• 16.4.2019  14:39
    Da shi xiong (2018)

Strašný hnoj; na to sa fakt nedalo pozerať. Ani neviem, ako to okomentovať, lebo jediné, čo ma pri spomienke na tento odpad napadá, je kompletný obsah medzinárodného slovníka vulgarizmov. Naozaj by ma zaujímalo, ako to mohli mudráci z IMDB porovnávať z Great Teacher Onizuka. Pretože ja som tu videl len žumpu plnú hnusných, gýčovitých pokusov o akési trápne posolstvá. Komu mali byť určené, čínskemu zväzu slabomyseľných? No fuj! Čistý odpad!

• 12.4.2019  16:07
    Buddy Complex (TV seriál) (2014)

Neveľmi vydarená kombinácia cestovania v čase a mecha žánru. V rámci žánrov to je zrejme nadpriemerné anime, ja však milovníkom mecha nie som, takže moje hodnotenie môže byť mierne nespravodlivé. Ale nulová snaha scenáristov (resp. autora predlohy) o logiku sa tu prehliadnuť určite nedá. ■ ■ ■ Našťastie je Buddy Complex pomerne krátke anime nabité akciou, takže dej dosť rýchlo ubieha. Aj napriek tomu som však mal problém dopozerať ho až do konca. Ale keď nič iné, aspoň ma pobavil komentár užívateľa Hees-a. 40%

• 27.3.2019  21:10

Veľmi sympatické, oddychové anime o vzťahu mladého, osamelého spisovateľa a túlavej mačky. Pekne zobrazený vývoj hlavnej postavy. Každá situácia bola ukázaná z pohľadu človeka aj zvieraťa,; a práve to robilo tento seriál zaujímavým. Z mojej strany veľká spokojnosť, určite sa to oplatilo pozrieť. 78%

• 6.3.2019  00:53
    Adžin (2017)

Jedna z lepších adaptácií mangy / anime. Stačí len nemať veľké očakávania. 109 minút je na podobný príbeh dosť málo, priestor na lepšie rozvinutie "univerza a postáv", o ktorých tu hovorí kolega Vavča, sa tam nedal nájsť ani náhodou. Ale aspoň to bolo rýchle a nabité akciou, takže nebolo moc času na premýšlanie... Herecké obsadenie veľmi zaujímavé, film je plný známych hercov vo veku okolo 30 rokov (len tie dievčatká boli mladšie). Spokojných 60%

• 6.3.2019  00:27

Veľmi slabé. A to od prvého záberu až po posledný. Nálepky typu "existencionální, hledající, nejisté" z toho dobrý film nespravia. Yamato Yuki to nezvládol ani ako režisér, ani ako scenárista - snažil sa experimentovať, ale nemá na to. Podstata príbehu pritom nebola zlá, len to spracovanie bola jedna veľká katastrofa. Herecky to tam ako tak ťahal len Masaki Suda; Komatsu Nana hrala biedne a zvyšok obsadenia bol úplne nezaujímavý. 20%

• 5.3.2019  23:52

Začiatok veľmi slabý; ako tak ma to začalo baviť, až keď sa Jake konečne dostal do sirotinca. Ale ani potom to nebola žiadna sláva. Burton tentokrát dosť sklamal. Keby som na to išiel do kina, asi by som zúril. 47%

• 5.3.2019  23:45

Začiatok veľmi dobrý, ku koncu to ale začalo trochu strácať dych. Posledné 2 či 3 diely ma už tak moc nebavili. Celkovo (pokiaľ ide o story) ale aj tak vysoký nadpriemer. To isté sa ale žiaľ nedá povedať aj o animácii; tá mala k dokonalosti naozaj dosť ďaleko. 78%

• 16.1.2019  22:04
    Nae duie teriuseu (TV seriál) (2018)

Čím väčšie očakávania, tým väčšie sklamanie. Námet vyzeral veľmi zaujímavo, jeho potenciál ale zostal úplne nevyužitý. ■ Najväčšou slabinou seriálu je scenár, hneď za ním nasledujú zlá réžia a rozpačité herecké výkony. Vôbec som sa nedokázal vžiť do deja a väčšinu času som sa nudil. Ku koncu som sa už musel premáhať, aby som s tým nesekol. Seriál je pri tom celkom populárny a na 2018 MBC Drama Awards bol vyhlásený za drámu roka. Pre mňa to je ale otravná zlátanina, dobrá tak pre znudené kórejské ženy v domácnosti. ■ Herecké obsadenie je tu síce celkom sympatické, s ich výkonmi to už ale taká sláva nie je. Hviezdou seriálu mal byť So Ji-sub, jeho hranie ale moc hviezdne nebolo. Aspoň že tie deti boli zlaté, aj keď i s nimi to občas trochu drhlo. ■ Som si istý, že si tento seriál nájde dosť fanúšikov aj v našich končinách, pre mňa to je ale jeden z najvážnejších adeptov na sklamanie roka 2018. Asi som čakal priveľa. 40%

• 14.1.2019  20:34
    Biri Gyaru (2015)

Naozaj príjemné prekvapenie. Je to síce dosť jednoduché a predvídateľné, ale zato veľmi, veľmi pozerateľné a vtipné. Film je dobre zvládnutý po každej stránke; Doi Nobuhiro tu opäť potvrdil svoje režisérske kvality. ■ Maximálne spokojný som hlavne s výberom hercov: Arimura Kasumi ❤ v hlavnej úlohe bola perfektná a rovnako aj Itō Atsushi ako sensei Tsubota. Sedeli mi ale aj všetci ostatní herci, čo sa stáva naozaj zriedka. ■ Tento film mi zdvihol náladu tak, ako sa to už dávno žiadnemu nepodarilo, takže repríza v dohľadnom čase je istá a vysoké hodnotenie samozrejmé. 80%.

• 27.12.2018  01:22

Rovnako blbé ako predloha, alebo zo zlého anime dobrú adaptáciu neurobíš. Ako-tak to zachraňovali len Suda a Tsuchiya - on je výborný herec, jej uloha Shizuku padla ako šitá na mieru. Väčšina ostatných hercov bola na výmenu. 40%.

• 27.12.2018  00:53

Veľmi dobré! Príbeh je síce pomerne jednoduchý a predvídateľný (čo v tomto prípade nepovažujem za chybu), všetko ostatné je ale na špičkovej úrovni. Maximálne spokojný som najmä s hereckými výkonmi, tu naozaj klobúk dole. 90%.

• 27.12.2018  00:40
    Iššúkan Friends. (2017)

Na tomto filme nebolo dobré absolútne nič! Príbeh sám o sebe je veľmi slabý, najhoršie sú ale herecké výkony. Yamazaki aj Kawaguchi hrali katastrofálne; tak kŕčovitý prejav je u hercov s ich skúsenosťami neospravedlniteľný. ■ Dopozerať to bolo pre mňa naozaj utrpenie. Ak by som mal brať vážne tunajšie komentáre a uznať tento film za "štandardnú romantiku so štandardnými výkonmi", asi by som sa musel vykašľať na celú japonskú tvorbu. Nech sa akokoľvek snažím, nedokážem nájsť nič, za čo by si One Week Friends zaslúžil lepšie hodnotenie, ako Odpad!

• 9.11.2018  22:26
    Yao shen ji (TV seriál) (2017)

Anime je urobené podľa rovnomennej čínskej webnovely. Kto ju nečítal, ten z toho moc mať nebude. Nič tam totiž nie je poriadne vysvetlené; pri dĺžke 5 minút čistého času na diel na to ani nebol priestor. Odporúčať to preto môžem len pre tých, čo poznajú predlohu. ● Príbeh je dosť podpriemerný, chvíľami som mal pocit, že to písalo nejaké decko. Navyše hlavný hrdina je neskutočne arogantný zmrd, čo na radosti z pozerania (alebo čítania) moc nepridáva. Pre niekoho môže byť problém aj tento druh čínskej fantazy. Kto nie je zvyknutý na Xuanhuan a Xianxia novely, ten to bude mať asi problém stráviť. ● 3D animácia je dosť nezvyčajná, vyzerá to skoro ako nejaké bábkové divadlo. O nejakej kvalite sa tu určite nedá hovoriť, skôr naopak, ale viem, že niektorým ľuďom sa páči. Všetky časti sa dajú nájsť na Youtube vo viacerých jazykoch. ● Dal som tomu len 2*, ale aj tak mám stále pocit, že som to nadhodil. 28%.

• 9.11.2018  01:02
    Seoreunijiman yeolilgobibnida (TV seriál) (2018)

Veľmi dobrý seriál, a to po každej stránke. Dobre napísaný, dobre natočený a perfektne obsadený aj zahraný. Herecké výkony bolí naozaj vyborné; hlavne Shin Hye-sun v hlavnej úlohe bola dokonalá. Navyše tu nebolo nič z toho, čo mi tak vadí na kórejských seriáloch: žiadny šialený záporák, žiadna prehnaná zloba, zákernosti a podrazy. Som naozaj spokojný, bavil som sa dobre od začiatku až do konca. Nejaké menšie nedostatky sa tu síce našli, ale nebolo to nič, čo by mi pokazilo radosť z pozerania. Naozaj nečakané prekvapenie. 90%

• 17.10.2018  22:56
    Roboti aniya (TV seriál) (2017)

Zo začiatku sa mi to veľmi páčilo. Asi tak 8 dielov. Ale potom sa to začalo taaak straaašne ťahať, že sa to chvíľami nedalo vydržať. Čo je škoda, lebo inak to bolo naozaj príjemné pozeranie. ■ Herecké obsadenie bolo celkom slušné; hlavné postavy a partia okolo nich boli super a ani z ostatných kórejských hercov mi tam nikto nejak moc nevadil (teda až na tých dvoch blbcov v čiernom - Miami & Alps). S nekórejskými hercami to síce už také ružové nebolo, ale našťastie sa na obrazovke moc často nevyskytovali. ■ Celkovo to je veľmi milý a zábavný seriál, pre ťažkých romantikov to musí byť lahôdka. Len škoda toho pomalého tempa; to jediné mi nedovolí ísť s hodnotením vyššie ako na 60%.

• 3.10.2018  23:02
    Naeseongjeokin boseu (TV seriál) (2017)

Určite to nie je nič, čomu by som bol ochotný venovať 20+ hodín svojho života. Po 5 dieloch končím a ušetrený čas budem radšej venovať niečomu užitočnejšiemu. Strašne otravný a hlúpy serial, ani jeden diel som nebol schopný dopozerať bez potreby preskakovať niektoré scény. Ešte aj herečka v hlavnej úlohe Park Hye-soo tu vyšla strašne nesympaticky; dúfam, že ju už tak skoro (a najlepšie vôbec) v žiadnej dôležitej úlohe neuvidím. Nebol som tu spokojný vôbec s ničím a podľa toho aj hodnotím. Odpad!

• 27.9.2018  21:45
    Syopingwang Lui (TV seriál) (2016)

Súhlasím s tým, že by to chcelo trochu skrátiť, ale to platí pre každý kórejský seriál. Inak to je celkom príjemný romantický seriál, bez všetkej tej prehnanej zloby, typickej pre kórejskú doramu. A to je pre mňa veľké plus. Seriál sa sústredil hlavne na romantickú líniu; zákernosti boli odsunuté na vedľajšiu koľaj. Chvíľami síce trošku nudil a niektoré scény by so.tam radšej nevidel, ale nebolo to nič, čo by mi pokazilo radosť z pozerania. ■■■ Veľmi spokojný som s výberom hlavných hercov. Nam Ji-hyun je neskutočne (a bezkonkurenčne) sympatická a aj Seo In-guk bol vo svojej úlohe výborný. 68%.

• 18.9.2018  21:13
    Deokingtuheocheu (TV seriál) (2012)

Strašná nuda tento seriál. A do toho už tradične katastrofálne výkony nekórejských hercov (občas aj tých kórejských), neuveriteľne naivne vykreslené politické pozadie, príšerne otravný zloduch a žiadny humor. Nejak zvlášť ma nenadchli ani herci v hlavných úlohách: Lee Seung-gi si zahral len svoj štandart a Ha Ji-won, na ktorú som sa tešil najviac, táto úloha nesadla ani náhodou. Mal som naozaj veľký problém to dopozerať; baviť ma to prestalo už niekde v prvej tretine a posledných 5 dielov som už len preletel v ultra zrýchlenom móde. 20%

• 17.9.2018  21:27
    Taeyangeui hooye (TV seriál) (2016)

Ten scenár bol fakt strašný shit, s tým musím súhlasiť. Toľko dier a nezmyslov v jednom seriáli, to sa len tak nevidí. Ale bolo tiež vidieť, že autori seriálu veľmi dobre vedia, čo sa ľuďom páči a preto sa im z toho podarilo urobiť divácky hit. Stačilo, aby človek vypol mozog (aj keď ani to nie vždy pomáhalo) a nuda nehrozila. A dosť tomu pomohla aj tá obrovská hromada investovaných peňazí.​●​●​● Najväčším plusom bol ten kopec (poväčšine) sympatických a dobre hrajúcich hercov. Mám na mysli tých kórejských, pretože zahraničný stáli ako vždy za h...o. Zaujímalo by ma, podľa čoho si ich kórejci vyberajú; určite nie podľa hereckých schopností.​●​●​● S hercami v hlavných úlohách som spokojný, až na Song Hye-kyo. Tá sa mi moc nepáčila, čo je u hlavnej postavy veľký problém. Nie že by hrala zle, ale vzhľadovo mi nie je moc sympatická a aj ten príšerný scenár jej dosť uškodil. Ale našťastie mi nejak extra nevadila a nakoniec som si na ňu zvykol.​●​●​● Seriál ma 16 dielov, neviem, kde kolega Jirka_Šč zobral, že ich je 17. Pre najväčších fanúšikov seriálu sú navyše k dispozícii 3 bonusové epizódy. Prvé dve ponúkajú výber najzaujímavejších scén, tretia je zo zákulisia natáčania.​●​●​● S hodnotením som trochu váhal. Zo začiatku som to videl na nejakých 30 - 40%, ale nakoniec z toho nemám až tak zlý pocit, preto hodnotím na - vzhľadom k scenáru asi nezaslúžených - 50%.

• 10.9.2018  20:39
    Susanghan pateuneo (TV seriál) (2017)

Možno si to tie 4 * až tak celkom nezaslúži, ale bavilo ma to. Bavila ma Nam Ji-hyeon, bavil ma Ji Chang-wook. Aj zvyšok (pre príbeh dôležitého) obsadenia ma celkom bavil. Len ten trápny Lee Deok-hwa ma nebavil, bez neho by to bolo ešte o chlp lepšie.68%.

• 7.9.2018  16:59
    Deo keitu (TV seriál) (2016)

Ten scenár bol strašný bordel a celé to bolo až príliš prehnané a nereálne. Ale to bol aj ten extrémne nadhodnotený "Healer", ktorý sa tu pýši hodnotením 90%, aj ked ja naozaj neviem, čím si to zaslúžil... ●●● Ale späť k The K2. Scenár bol síce hrozný a deravejší ako talianske cesty, ale aj tak ma to bavilo viac, ako už spomínaný Healer. Asi preto, že som nemal žiadne očakávania. Akcia bola slušná; Ji Chang-Wook je v tom dobrý a tentokrát som bol s jeho herectvom celkom spokojný. Ani Yoona nebola taká zlá, ako by sa mohlo zdať z niektorých komentárov. Úplne najlepšia ale bola samozrejme Song Yoon-ah, tá tu zahrala úplne geniálne. Už len kvôli nej sa to oplatilo sledovať. Aj zvyšok obsadenia bol celkom v pohode, nikto mi tu výraznejšie nevadil. ●●● Nie som z tohoto seriálu síce nejak zvlášť nadšený, ale dopozeral som ho bez nejakých väčších problémov. Možno si to nezaslúži, ale tých 50% mu dám.

• 11.7.2018  00:03
    Šičisei no Subaru (TV seriál) (2018)

Neviem, ako to bude pokračovať, ale isté je, že po prvej epizóde som ku kvalitám tohto anime veľmi skeptický. Dejovo je to zatiaľ veľmi slabé, hlavné postavy nevýrazné a nezaujímavé. O ich "originalite" sa tu už rozpísali iný. Viac ako 20% by som tomu nedal ani náhodou. Ale snáď sa to teraz trochu zlepší, keď sú hrdinovia o 6 rokov starší a príbeh naberá nový smer. ◆ Moje očakávania sa naplnili - sledovať to je len zbytočná strata času. Príbehovo to je úplná katastrofa. Takže po 5. epizóde s tým končím a ani trochu ma nezaujíma, ako to s Asahi dopadne. 10%

• 10.7.2018  01:22
    Golden Kamuy (TV seriál) (2018)

Zo začiatku ma Golden Kamuy celkom bavil, ale nakoniec som ho ledva dopozeral . A nepáčilo sa mi, ako bol spracovaný po technickej stránke. Asi som mal priveľké očakávania. Z celého anime bolo pre mňa najväčším prínosom napokon to, že som sa dozvedel o existencii národa Ainu, takže som si mohol rozšíriť svoje vedomosti. Na dobré hodnotenie to ale nestačí, takže ďalšiu sezónu si zrejme odpustím. 48%.

• 10.7.2018  00:42
    Hjakuren no haó to seijaku no Valkyria (TV seriál) (2018)

Tak trochu netradične "počatý" isekai hárem. Anime totiž začína vo chvíli, keď je stredoškolák Yuuta v novom svete plnom vojen už nejaké 2 roky a stojí na čele klanu vlkov. K tomu mu pomohli v škole získané znalosti a hlavne jeho slnkom nabijaný mobil plný neoceniteľných vedomostí. Zároveň sa mu podarilo získať aj obdiv a lásku celej skupiny magických bojovníčok známych ako Einherjar. ■ Ako sa tam dostal a ako sa mu podarilo stať sa patriarchom klanu, zatiaľ nevedno (ja to viem, lebo som si to prečítal), ale snáď sa aj k tomu časom príbeh dostane. Len či to my dovtedy vydržíme... ■ Nuž, ja asi nie. Po prvej epizóde by som to hodnotil na nejakých 10 - 20% a vôbec neviem, či budem mať o ďalšie sledovanie tohto hlúpučkého anime záujem. ■ Edit po tretej epizóde: Prvé 2 epizódy som prežil, ale tá tretia... To už som fakt nezvládal. Vizuálne veľmi slabé, scenár hotová katastrofa. Desaťročné decko by to lepšie napísalo. Pokračovať v tom naozaj nemá zmysel. Odpad!

<< předchozí 1 2 3 4 5