Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Komedie
  • Romantický

plakát

Leadale no daiči nite (2022) (seriál)

Ani neviem, prečo som to vlastne pozeral a (hlavne) dopozeral. Celé mi to přišlo v každom smere strašne dětinské, jednoduché a hlúpučké. Nepáčila sa mi ani jedna časť, nezaujala ma ani jedna postava. Nebyť toho, že sa zrovna nachádzam v období, keď sú moja trpezlivosť a tolerancia na vrchole, tak by som s tým sekol asi už pri tretej časti. 20%

plakát

Fantasy bišódžo džuniku odžisan to (2022) (seriál)

Nebavilo ma to, ale popravde musím uznať, že to bolo určite pozerateľnejšie, ako iné isekai kúsky, ktoré som v tejto sezóne pozeral. Pri sledovaní 10 časti som však zaspal(!), čo sa mi teda vôbec nestáva, a radšej, ako si ju pustiť odznova, som sa rozhodol sledovanie seriálu predčasne ukončiť. Podstatnú časť sérialu som ale videl, takže myslím, že môžem s pokojným svedomím hodnotiť. Pochybujem, že by sa v posledných 2 nevidených častiach udialo niečo, čo by ma presvedčilo hodnotenie zmeniť. 40%

plakát

Sono Bisque Doll wa koi o suru - Dža, cukičau? (2022) (epizoda)

Je to naozaj velká chyba, keď najväčším, respektíve jediným závažným nedostatkom anime (alebo čohokoľvek iného), je jeho otravný hlavný hrdina... Gojou sa aj v tretej časti správa ako postihnutý a mne to fakt dosť vadí. 30%d

plakát

Sono Bisque Doll wa koi o suru - Sassoku, šijokka? (2022) (epizoda)

Po prvej časti som toto anime zaradil do kategórie "bez veľkých očakávaní, ale potenciálne zaujímavé". Pri sledovaní druhej som však bohužiaľ zistil, že ten nešťastník Gojou je zrejme duševne ťažko nevyrovnaný, pretože normálny človek sa tak ako on nespráva; a to ani keď je animovaný. Zato Kitagawa Marin by si zaslúžila meno Santa Pazienza, pretože s ním mala podstatne väčšiu trpezlivosť ako ja. Popravde, trochu ma prekvapuje, že mangaka je (vraj) žena. *** Ešte tomu dám šancu, ale za tento diel viac ako 20% nedám.

Ovládací panel
81. nej uživatel Itálie