ratchet

Martin Straka

okres Plzeň

3 body

• 4.7.2018  18:27

,,ZÁCHRANNÁ OPERACE , CO BY SE MOHLO POKAZIT?" Jurský svět: Zánik říše je strhujícím pokračováním plným akce a napětí. Dvě hodiny filmu uběhly jako voda, vůbec jsem se nenudil, film mě nenechal vydechnout. Velmi se mi líbily speciální efekty hlavně ve scénách, kdy hlavní hrdinové byli na ostrově Isla Nublar. Na scéně se objevil nový geneticky upravený dinosaurus , který byl více vylepšený než Indominus Rex. Z lidských záporáků byl naprosto vynikající Lockwoodův asistent Elijah Mills, který chtěl dinosaury z ostrova získat a prodat je. Takhle by měl vypadat záporák, zpočátku fajn chlap a potom slizkej parchant. Myslím si, že Jurský svět: Zánik říše je opravdu skvělý film a doufám, že i třetí díl se povede stejně dobře jako tento.

• 2.1.2018  18:45

JE TO REBEL! Nejlepší česká pohádka vůbec. Vynikající herecké obsazení vcětně Karla Heřmánka jako lucipera, který bude pro mě nejlepší luciper vůbec. Nemám co dodat k tomu to skvělému filmu.

• 2.1.2018  18:42

Tento díl jsem viděl pouze dvakrát a to mi stačí. Sorry, ale řešit celej díl, kdo s kým chodí, to mě fakt nebaví. Tento díl se mi zrovna nelíbí taky kvůli hereckému výkonu Daniela Radcliffa, který zde hrál svou roli opravdu mizerně v porovnání s ostatními díly Harryho Pottera.

• 2.1.2018  18:36

Ty vole, to byla jízda! Rychle a zběsile 5 je plný akce, která mě nenechala vydechnout. Potěšilo mě skvělé herecké obsazení a skvělý český dabing. Nejlepší akční scéna byla s krádeží trezoru, kde byla skvělá práce s kamerou. Nejlepší díl série.

• 6.7.2017  11:32

,,ABY MŮJ SVĚT PŘEŽIL, MUSÍ TEN VÁŠ ZEMŘÍT." Michael Bay nám opět naservíroval velkolepou podívanou. Délka filmu byla tak akorát. Začáteční bitva krále Artuše proti barbarům byla fascinující, ale tuto atmosféru mi zkazil nalitej Merlin. Bohužel i v tomto filmu je pár zbytečných postav, bez kterých by se celý příběh klidně obešel. Na druhou stranu se mi velmi líbily herecké výkony Marka Wahlberga a Anthonyho Hopkinse. Robot Cogman byl parádní a Zbyšek Horák ho nadaboval perfektně. Ostatně celý film pozvedá skvělý dabing. Na filmu se mi nejvíc líbila akce, špičková animace, kamera, vynikající hudba a opět hlášky. Poslední hodina filmu byla kulervoucí, při které jsem ztuhl napětím. Musím proto dát 5 hvězdiček, protože to nejde jinak. Michael Bay si nechal to nejlepší na konec. Poslední rytíř je podle mě nejlepším dílem z této ságy.

• 1.7.2017  18:06

Když jsem film viděl před 2 lety tak mě to nebavilo a dokonce jsem při tom usnul. A nyní jsem film sledoval se zaujetím až do konce. Sherlockova inteligence je pozoruhodná. Do role sira Henryho Blackwooda se Mark Strong opravdu hodí, jako správný záporák. Film mě velmi překvapil.

• 4.7.2016  18:39
    Top Gear 2010 (TV pořad) (2002)

Výborný motoristický magazín, kde se opravdu něco dozvíme o autech a s humorem. Po každé, když dokoukám díl tak se směji ještě ráno. Jejich výborné hlášky, zábavné speciály nebo legrační úkoly s auty jsou boží. Tito tři kašpaři dokážou opravdu pobavit. Škoda, že se Top Gear rozpadl a nemůžu sledovat tyto šílené dobrodružství.

• 4.7.2016  18:33

Film se mi moc líbil. Strašně moc jsem se na něj těšil a nezklamal mě, byl suprovej. Byl mnohem víc akčnější a vtipnější než první díl. Příběh byl pěkně promyšlený a i natočený. Zkratka jsem se skvěle bavil.

• 4.7.2016  18:29

,,JE TO VĚTŠÍ NEŽ T-REX". Vůbec jsem nečekal, že film bude tak akční, brutální a vtipný. Colin Trevorrow natočil velkolepou podívanou. Chris Pratt se mi v hlavní roli velmi líbil. Také se mi líbilo, že filmaři vytvořili nový příběh. Tento film je fakt boží!

• 4.7.2016  18:15

Tak tohle jsem od Baye nečekal. Nadupaný film s pěkným příběhem, doprovázený libovou akcí a vtipem. V kině jsem skoro nedýchal, jak to bylo dobré. Po skončení filmu jsem si řekl, že tohle musím vidět ještě jednou. Opět výborná kamera, hudba a animace. Do hlavní role se Mark Wahlberg opravdu hodí. Zatím nejlepší Transformers.

• 4.7.2016  18:07
    Deadpool (2016)

Podle mě se tento film nepovedl. Film je nudný, akce stojí za prd a ke všemu jsou tam jen dvě akční scény. Příběh je zoufalý, při ,,vtipných" scénách jsem se cítil trapně. Tim Miller neudělá nic skutečně, už i automobilovou honičku musí udělat přes počítač. Jsem moc rád, že jsem to neviděl v kině.