Sansnom70

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 3.9.2019  18:02
    Hellboy (2019)

Opět jsem musel porovnat se staršími filmy s Hellboyem. Kdyby nebyly už dva natočené tak by to byl skvělý film ale mě se víc líbili ty starší verze.

• 13.1.2019  17:36

Silný příběh který určitě najde své příznivce. Já bohužel takové filmy moc nevyhledávám. Není to můj šálek kávy. Ale určitě se na něj podívejte.

• 18.10.2018  19:15

u tohohle filmu muže člověk porovnávat s původním filmem z roku 1974. Všechno je trošku jinak než v tom původním a musím uznat že stará verze je o trošku lepší než tato nová a nepomohli tomu ani hvězdní herci. Pokud ale chcete vědět jak to scénáristi nově vymysleli tak se určitě podívejte :)

• 18.10.2018  12:16

Je asi vidět že scénaristům se asi už nechce do dalšího dílu Danyho partáku, jelikož jsou asi pro takový film už moc staří, proto se dali na dráhu mladších a samozřejmě krásnějších. Nevěděl jsem co od toho filmu mohu čekat ale sklamaný jsem rozhodně nebil. Kdo máte rádi Danyho partáky a filmy kde je záporák kladasem tak neváhejte a koukněte na to :)

• 31.5.2018  12:06

U těchto filmů jak od DC nebo Marvela jsem zjistil jak je důležité sledovat film až do konce a to opravdu až do konce titulků, když až u uplného konce zjistíte jak si tyto společnosti hází laso aby mohli natočit další pokračování pokud bude film vydělávat. V půlce titulku najdete propojení na Avangers a na uplném konci najdete napojení na další samostatné pokračování Doctora Strangeho

• 13.3.2018  12:21

dostat to do ruky nějake reziserske eso tak by z toho byl docela kvalitní film. škoda .

• 24.2.2018  17:04

Našli jsme doma zapomenutzé DVD, tak jsme si ho pustli místo koukání na hokej. Oba s manželkou jsme byly nadšeni výkony ale i humorem který ve filmu byl. Nebo spíše nám to v dnešní době přijde humorné ale v té době jim šlo opravdu o životy. Skvěle natočené a skvělé herecké výkony

• 31.1.2018  21:28

Ani top ani odpad. Je vidět že i Kohák umí zahrát nějakou roli. Někomu se bude líbit jiný film určitě pohaní. Za mě tak 50 procent

• 31.1.2018  21:26

Koukal jsem na to asi hodinu když jsem čekal jak to dopadne ale nedalo se na to koukat až do konce. Jeden y nejslabších českých filmů jaké jsem kdy viděl.

• 27.12.2017  19:00

Tak přemýšlím že je štěstí, že je pohádka barevná. V černobílém provedení by to asi ztratilo tu správnou jiskru. Prostě česká a nejen vánoční klasika :o)

• 27.12.2017  18:54

Takových filmů by mělo být víc. Fantastika, humor, kouzla a skvělý český dabing. Já a celá naše rodina takové folmy milujeme. Určitě všem doporučuji :o)

• 10.9.2017  19:35
    Neviditelní (TV seriál) (2014)

Hodně otevřený konec. Už se těšíme celá rodina, že se natočí pokračování. Komedie, fantasy, krimi, zkrátka zápletka jak má být a bavili jusme se u toho celá rodina.

• 26.12.2016  12:14
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Vydrželi jsme celej film ale měli jsme doma z toho rozpolcene názory. Jedněm se to líbilo, druhým nikoliv. Proto hodnotím zlatou střední cestou

• 20.11.2016  21:28
    Polda (TV seriál) (2016)

Nám s manželkou se seriál docela líbí. Hodnej a zlej. Chytřejší a blbější. Něco nového v českých kriminálkách.

• 19.11.2016  07:49

Skvělá komedie ve které excelují všichni hlavní hrdinové. Nejlepší scéna je asi na pohřbu. Kdo má rád české komedie a filmy režiséra Vejdelka, tak určitě doporučuji :-)

• 19.11.2016  07:44

Skvělý film. Vsichni jsme se u něj dobře bavili, jen nás v dobře rozjeté komedii zarazil náhlý zvrat úmrtím. Zápletka suprová, která se zamotala čím dál víc ale nakonec se vše rozmotalo se zajímavým koncem. Určitě doporučuji :-)

• 13.3.2016  14:56

Olympijské hry v Barceloně a písnička od Fredyho a Montserrat, to je už prostě klasika :o)

• 13.3.2016  14:14
    Queen: We Are the Champions (hudební videoklip) (1977)

Hudební klasika, která nemůže chybět u zisku poháru nebo při důležitém vítězství v jakémkoliv sportu.

• 9.3.2016  18:03
    Nebe (hudební videoklip) (2005)

asi nejhezčí písnička od Anny K

• 27.2.2016  14:09

část když se rodí z nosorožce je pro menší děti trošku nevhodná, ale jinak zase skvělý Jim Carey, kterému takové role přímo svědčí.

• 27.2.2016  14:08

Kdo má rád herce Jima Carreyho, tak si myslím v tomto filmu přijde na své. Jeho většina filmů je jako komedie dobrých, jen snad v jednom se mi vůbec nelíbil. jinak doporučuji

• 27.2.2016  14:06
    Agent WC 40 (1996)

těmto komediím jsem se smál když to byli úplné novinky...dnes už mi to bohužel tak moc k smíchu nepřijde. Doporučuji těm, kteří filmy z panem Lesliem ještě neviděli

• 27.2.2016  14:03

Kdyby v tomto stylu udělali nový Souboj Titánů, určitě by sklidil větší uznání. Tento film je pěkně natočený, pochopí jej děti i mladšího věku. Dobré efekty i herecké obsazení. Velice jsem se u něj bavil a mohu všem doporučit.

• 27.2.2016  14:02
    Avatar (2009)

skvělé efekty, skvělá grafika, skvělé animace. Už ted se těším jestli bude někdy natočené druhé pokračování. Sice jsem to neviděl v 3D, tak tomu mohu dát jen 100%. :o))

• 27.2.2016  14:01

Skvělý film i po tolika letech od natočení prvních tří dílů. Jen se mi zdálo trošku přehnané jak přežít jaderný výbuch v ledničce bez následků dokonce s pořádným doletem...toto bylo trošku přehnané :o))

• 27.2.2016  13:59

Sice oba protagonisté těží s podoby slavnějších kolegů, ale jak už někteří přede mnou napsali, tak jsou to filmy u kterých se nemusí přemýšlet a člověk se směje od začátku do konce a na to jak jsou ty filmy staré, tak se jim smějí i naše děti a to je co říct.

• 27.2.2016  13:58

Skvělá komedie ze které mezi lidmi funguje abnormálně mnoho hlášek. Od hlášky pana Kemra: Chčije a chčije...až po slogan: to jsou blechy psí, ty na člověka nejdou. Takové filmy by se měli natáčet i v dnešní době. Ale bohužel, už se asi nerodí autoři ani režiséři, kteří by to dovedli.

• 27.2.2016  13:57
    Wasabi (2001)

Všichni kteří mají rádi filmy s Jeanem Renem, tak ať si nenechají tuto komedii ujít. Jean reno v moc komediích nehrává, o to více je tato komedie prošpikovaná humorem a také skvělým dabingem. Jeho činy které celý film provází Renova kamenná tvář vás dožene k smíchu i kdyby jste nechtěli. Vřele doporučuji tuto skvělou komedii.

• 27.2.2016  13:55

Všichni, kdo mají rádi válečné filmy nebo filmy s Tomem Hanksem, tak si určitě přijdou na své. Skvělé, i když někdy přehnané efekty (i když ve válce to asi vypadalo stejně). Závěrem: pokud vám toto nevadí tak všem doporučuji.

• 27.2.2016  13:53

Když jsem si přečetl předchozí názory na tento film, tak každému se pokračování prvního dílu určitě líbit nemusí. vím jen to, že když jej nedávno dávali v televizi, tak naše děti se u něj smáli až se za břicha popadali. Myslím, že všechny díly jsou kvalitativně totožné. Každý má něco do sebe. Kdo chce ať se na něj koukne víckrát a komu se nelíbí, tak ten se na něj podruhé nepodívá. Mě osobně se líbí většina nově natočených kreslených nebo počítačově animovaných filmů.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6