Krakonošovo tajemství (2022) (TV film)

Marné jsem hledal a čekal kdy to začne být pohádka. Jako vánoční příběh o Krakonošovi je to pecka. Ale do pohádky to má hodně daleko. Proto jen 3 hvězdičky

Brouk v hlavě (2020) (divadelní záznam)

Asi jste neviděli divadelní podání Brouka v Hlavě v Brněnském provedení s Jiřím Dvořákem v hlavní roli. Toto představení mu nesahá ani po kotníky. Pokud toto představení má hodnocení 86 procent pak po shlédnutí brněnského představení by To brněnské muselo mít 106 procent. Opravdu všem doporučuji se na ono představení podívat

Hellboy: Královna krve (2019)

Opět jsem musel porovnat se staršími filmy s Hellboyem. Kdyby nebyly už dva natočené tak by to byl skvělý film ale mě se víc líbili ty starší verze.

Rambo: Poslední krev (2019)

Nikdo už nemůže čekat že v sedmdesáti letech bude Rambo akční od začátku až do konce. Těch top scén je tam již o hodně méně než v předchozích dílech ale závěrečná honička po podzemí nemá chybu. Jedná pastička za druhou.

Debbie a její parťačky (2018)

Je asi vidět že scénaristům se asi už nechce do dalšího dílu Danyho partáku, jelikož jsou asi pro takový film už moc staří, proto se dali na dráhu mladších a samozřejmě krásnějších. Nevěděl jsem co od toho filmu mohu čekat ale sklamaný jsem rozhodně nebil. Kdo máte rádi Danyho partáky a filmy kde je záporák kladasem tak neváhejte a koukněte na to :)

Jumanji: Vítejte v džungli! (2017)

Takových filmů by mělo být víc. Fantastika, humor, kouzla a skvělý český dabing. Já a celá naše rodina takové folmy milujeme. Určitě všem doporučuji :o)

Vražda v Orient expresu (2017)

u tohohle filmu muže člověk porovnávat s původním filmem z roku 1974. Všechno je trošku jinak než v tom původním a musím uznat že stará verze je o trošku lepší než tato nová a nepomohli tomu ani hvězdní herci. Pokud ale chcete vědět jak to scénáristi nově vymysleli tak se určitě podívejte :)

Doktor Strange (2016)

U těchto filmů jak od DC nebo Marvela jsem zjistil jak je důležité sledovat film až do konce a to opravdu až do konce titulků, když až u uplného konce zjistíte jak si tyto společnosti hází laso aby mohli natočit další pokračování pokud bude film vydělávat. V půlce titulku najdete propojení na Avangers a na uplném konci najdete napojení na další samostatné pokračování Doctora Strangeho

Instalatér z Tuchlovic (2016)

Ani top ani odpad. Je vidět že i Kohák umí zahrát nějakou roli. Někomu se bude líbit jiný film určitě pohaní. Za mě tak 50 procent

Polda (2016) (seriál)

Nám s manželkou se seriál docela líbí. Hodnej a zlej. Chytřejší a blbější. Něco nového v českých kriminálkách.

Ovládací panel
1 bod