Muži v naději (2011)

Skvělý film. Vsichni jsme se u něj dobře bavili, jen nás v dobře rozjeté komedii zarazil náhlý zvrat úmrtím. Zápletka suprová, která se zamotala čím dál víc ale nakonec se vše rozmotalo se zajímavým koncem. Určitě doporučuji :-)

Queen: We Are the Champions (1977) (hudební videoklip)

Hudební klasika, která nemůže chybět u zisku poháru nebo při důležitém vítězství v jakémkoliv sportu.

Nebe (2005) (hudební videoklip)

asi nejhezčí písnička od Anny K

Ace Ventura 2: Volání divočiny (1995)

část když se rodí z nosorožce je pro menší děti trošku nevhodná, ale jinak zase skvělý Jim Carey, kterému takové role přímo svědčí.

Ace Ventura: Zvířecí detektiv (1994)

Kdo má rád herce Jima Carreyho, tak si myslím v tomto filmu přijde na své. Jeho většina filmů je jako komedie dobrých, jen snad v jednom se mi vůbec nelíbil. jinak doporučuji

Agent WC 40 (1996)

těmto komediím jsem se smál když to byli úplné novinky...dnes už mi to bohužel tak moc k smíchu nepřijde. Doporučuji těm, kteří filmy z panem Lesliem ještě neviděli

Percy Jackson: Zloděj blesku (2010)

Kdyby v tomto stylu udělali nový Souboj Titánů, určitě by sklidil větší uznání. Tento film je pěkně natočený, pochopí jej děti i mladšího věku. Dobré efekty i herecké obsazení. Velice jsem se u něj bavil a mohu všem doporučit.

Avatar (2009)

skvělé efekty, skvělá grafika, skvělé animace. Už ted se těším jestli bude někdy natočené druhé pokračování. Sice jsem to neviděl v 3D, tak tomu mohu dát jen 100%. :o))

Indiana Jones a Království křišťálové lebky (2008)

Skvělý film i po tolika letech od natočení prvních tří dílů. Jen se mi zdálo trošku přehnané jak přežít jaderný výbuch v ledničce bez následků dokonce s pořádným doletem...toto bylo trošku přehnané :o))