Lolita

Lolita

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 17.4.2018  15:16

DCčko bohužel rozhodně nemá tak promakaný univerzum jako Marvel - jejich postavy líp znáte a jsou vám bližší. Ale to by možná tak nevadilo, kdyby každej, kdo se tu objevil, nevypadal jako totální neherec, kterej akorát víc či míň debilně odříkává prázdný repliky. A ani storka, kde si bez Supermana nikdo neuprdne, jenom Diana se chvílema drží, mě moc nebavila.

• 17.4.2018  15:08
    Mroží muž (2014)

Já jakoby asi úplně nevím co k tomu říct. Tohle je divnost nad všechny divnosti. Hororový trošku, nechutný hodně... koukat na vlastní nebezpečí.

• 11.2.2018  19:52

Už dlouho jsem na nebyla v kině na něčem, kde.. bylo sice málo lidí, ale bylo hrobový ticho. Pořád, i po skončení filmu. Dlouho na mě nic takhle nazapůsobilo. Syrový, výborná hudba, dobře napsaný postavy a Frances McDormand a Sam Rockwell skvělí.

• 17.8.2014  21:05
    Dracula (1992)

Naprosto se ztotožňuji s komentářem Toma Hardyho. Moje další oblíbená kniha se dočkala zprznění. S upravováním děje se musí počítat skoro vždy, ale tady je ústřední zápletka naprosto nepochopitelně zcela předělaná (láska Miny a Drakuly) a postavy jsou oproti knize jenom směšné a uhekané karikatury, takže taky nechápu, proč se film na začátku pyšní titulem "Bram Stoker´s Dracula" když to s tím má pramálo společného, tahle debilní parodie.

• 8.4.2014  14:17
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Tak jak jsem byla nadšená, tak jsem teď akorát nasraná. Včera jsem viděla poslední dvě epizody, a pokud to nebyl nějaký aprílový vtípek, tak .. co to jako JE?! To přeci nemyslí vážně :-( Naposledy mi takhle radost poslední epizodou zkazili Ztraceni. Celá poslední série mi přišla spíš taková rozpačitá a nevěděla jsem, co si o tom myslet, ale ty poslední dva díly, to je teda opravdu mimo, a budu snižovat hodnocení z pěti na... to ještě nevim kolik. Jak já ten seriál milovala! Ale sorry, ten konec, to je jak kdyby to vymyslel někdo sjetej kdo neměl s předchozíma sériema nic společnýho! Je to kýč, klišé a prostě se to nemělo stát. Tak.

• 26.3.2014  17:14
    Iron Man 3 (2013)

Lepší než dvojka a (vyhýbám se kamenům) asi i jednička. Ironmanská série mi zatím přijde jednou z nejvyváženějších, kterou jsem měla tu čest vidět, a to je obrovská pochvala. Jako tečka na závěr skvělé, zapamatovatelné, a P.S.: Roberte, žeru tě.

• 26.3.2014  17:12
    Iron Man 2 (2010)

Asi zase vyčnívám, ale mě to bavilo skoro stejně jako jednička.

• 25.3.2014  16:34
    Pompeje (2014)

Tři dny se rozhoduji, kolik hvězdiček já tomu vlastně dám - 2 nebo 3? Vezměme si to popořadě. Je jistě těžké, snažit se o příběh u filmu, u kterého předem víte, jak v jistém směru dopadne, že (jestli nevíte, jak skončily Pompeje, a že Vesuv bude bublat a soptit, tak sorry, ale zpátky do školních lavic, tohle prostě neni spoiler), a je potřeba, aby lidem zůstalo v paměti i něco jiného, než vcelku slušné efekty a triky. Obsazení bylo slušné - Kiefer Sutherland byl jako záporák uvěřitelný a chvílemi tak slizce odporný, (teď začínají SPOILERY) že jsem doufala, že zařve vskutku co nejvíce efektivně a hnusně. Carrie-Ann Moss jsem dlouho nikde neviděla, tudíž mě její obsazení potěšilo, na Kita Haringtona se pěkně kouká, i když jaký je to herec, vlastně stále netušíma obr Adewale má pro mě charisma. Vykulená Emily Browning - z té jsem trošku rozpačitá a tak úplně nevím, co si myslet. Příběh - nebylo tam té nespravedlnosti, utlačování, smůly atd až moc? A když k tomu přihrnu konec, musim říct, že na jednu stranu ano, čekala jsem to, film se tím možná trochu vymanil z těch happyendových "aaah..", ale za sebe musim říct, že jsem byla celkem naštvaná - nějakou dobu se tam o něco někdo snaží, vy mu fandíte jak to jde, palce umačkaný a pak.. (jo, podobnej pocit jsem měla u Skyfall). Takže: zatím dávám 3 hvězdičky, a definitivně se rozhodnu až při druhé projekci v originále s titulkama (jo, dabing je dost podivnej). Howgh.

• 10.3.2014  16:22
    Aj múdry schybí (TV pořad) (1998)

a) nesympatická, ale ultranesympatická dvojice moderátorů; b) nejdebilnější znělka pořadu v dějinách televize... to snad ne. c) dělat si srandu z lidí, kteří jsou někdy evidentně mentálně postižení, bez domova, atd., je pod mou úroveň.

• 24.2.2014  16:08

Nedosahuje kvalit jedničky ani náhodou, ale i tak, celkem příjemná podívaná...

• 24.2.2014  16:06

Skvělá ústřední dvojice vybraná do rolí Holmese a Watsona, Robert Downey je úžasný, charisma z něj doslova teče po plátně (pokud se vám zdá, že tohle jste už někde četli, ano, totéž jsem o něm psala tuším k Avengers nebo Ironmanovi). Zde se modernizace a poameričtění vskutku povedlo.

• 11.2.2014  23:06
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Ten chlap mě občas dost štve, vadí mi že voluje a mluví sprostě, ale - ve většině věcí má pravdu, a občas z něj padají geniálně vtipné komentáře.

• 3.1.2014  17:34

Možná o trošku lepší než šifra ale stále.. já ty knížky prostě miluju, a filmová zpracování mají jen zlomek jejich napětí, tempa a atraktivnosti.

• 28.12.2013  17:49

Troškovi ty dvojky prostě nejdou. Princezna ze mlejna ze toho zářným příkladem. Díl první mám ráda, druhý mě zklamal. Dalším příkladem je z Pekla štěstí, kde už ovšem jednička nenastavila laťku příliš vysoko. Nu, uvidíme, co přijde dál.

• 28.12.2013  14:25

Po shlédnutí dvojky jsem přeci jen musela zvednout hodnocení jedničky, protože tohle je prostě tragédie, od obsazení po příběh. Hodně jsem se držela, abych nedala odpad, což je způsobeno pouze tím, že jsem viděla opravdu větší ptákoviny a že miluju všechny ty kostěné a kamenné rekvizity, a brontoburgry, a oblázky, a zábavní park. A to je k výčtu, co se mi líbilo, vše.

• 17.11.2013  15:58

Na horory se nekoukám, protože je nemám ráda, protože jsem prostě posera. K tomuhle hororu doporučuju kvalitní nepropustné prádlo. Bála jsem se pak jít v noci i vyčůrat. P.S.: Proč furt všichni někam lezou???

• 12.11.2013  17:08

"A jak to bylo dál s Mařenkou a Jeníčkem po tom, co zabili jednu starou ježibabu.." Je velmi moderní dávat starým pohádkám a příběhům nový háv. Někdy to nevyjde (Sněhurka a lovec - jak já ten film nenávidím!) a někdy vcelku ano, a to je případ lovců čarodějnic. Stačí zajímavé obsazení, slušné akční scény a triky, vymyslet příběh (Jeníček diabetik a Mařenka s poruchou příjmu potravy, why not) a jsou tam lepší tři hvězdičky hned. Na vícero hvězdičky by byla potřeba udělat něco s těmi dialogy, trochu opepřit závěrečnou část filmu atd..

• 12.11.2013  16:48

Já stále nevím, jestli *** nebo ****... jsem někde mezi. Předchozí filmy mám fakt ráda, tohle něco postrádá. I když to má Michaela Fassbendera, u něhož se ještě máme určitě na co těšit a řadím ho mezi ty velmi slibné a nadějné, ten příběh má v sobě něco pro mě nepříliš uvěřitelného, celý ten příběh... I když mě bavilo dávat dohromady mozaiku vztahů a dosadit jí pak mezi už nabyté znalosti z předchozích dílů, je tu to ale, které stále zatím nedokážu plně pojmenovat... dejte mi čas.

• 9.11.2013  13:45
    Stážisti (2013)

Předvídatelné, místy trapné, googlovsky nablýskané. Sestříhat to a použít jako reklamu, proč ne, jako film se ale táhne a nudí.

• 9.11.2013  13:29

Stejně jako první Thor - na efekty slibné, příběh trošku chudší. Thor: Temný svět se snažil prát do diváků vtípek za vtípkem, a byť se většinou smálo celé kino, byla v tom asi spíše zdvořilost, protože pokud budeme mluvit o skutečně vtipných scénách, napadá mě jedna - ano, ta s Avengerovským kolegou, a pokud se hodně zamyslím, tak možná ještě dvě, tři.. 3D tak trošku zbytečné, pro mě znamenalo hlavně otravný dabing. A nevím,. jestli se mám už titulovat vědmou, ale ten konec, byl prostě předvídatelnej, titulky, bang, předzvěst další Marvelovky, konec, čus. Proč já jsem na to vlastně šla? Jasně, ze stejnýho důvodu, z jakýho i druhý půlce kina vlhnou kalhotky - Hemšvorc.

• 9.10.2013  11:55
    Gravitace (2013)

Sandru Bullock nemám ráda, a její pokusy "hrát" ve vážných filmech vyloženě nesnáším, takže do kina jsem nešla s valným očekáváním. Sandy Bí překvapila, a překvapilo mě i.. vlastně všechno ostatní, ale stejně bych si přála více George, méně Sandry (George v tílku a trenclích by si myslim mohl Sandře bez podprdy v bombarďákách slušně konkurovat). Jeden z filmů, kterému opravdu přidává na zážitku velké plátno a kvalitní zvuk.

• 9.10.2013  11:52
    Rivalové (2013)

Vynikající herecké výkony obou hlavních protagonistů, hlavně Daniel Brühl a jeho Niki mě naprosto nadchl. Skvělá režie Rona Howarda. A boží soundtrack!

• 9.10.2013  11:49
    Skyfall (2012)

Slušný akční film, špatná bondovka. Opakuju se, já vim, ale Craig jako Bond? Za mě stále ne. Ani vykrádačka filmu Sám doma nepomohla. Jediné, co fakt chválím, je Javier Bardem v roli záporáka - nechutnej, slizkej magor. Perfect!

• 24.1.2013  11:35
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Tohle mě prostě nenadchlo.. Ale třeba to časem přijde.

• 1.1.2013  15:27

To mě vážně zaujalo. Musím sehnat knihy.

• 31.12.2012  01:52
    King Kong (2005)

Po Pánovi Prstenů se PJ dostal do centra mé pozornosti a byla jsem moc moc zvědavá - a po slédnnutí moc zklamaná. Mně se to vyloženě nelíbilo a i jsem se dost nudila. 3.1. 2014: shlédnuto znova, zvyšuju na tři, dá se to.

• 25.12.2012  15:25

Vizuální stránka - ano, zbytek - nic moc. Nevyvážené tempo, pár (pro mě) nepochopitelných, zbytečných nebo nechutných závěrů, pokus narvat do 118ti minut horor, fantasy, komedii, romantiku prostě v tomhle případě moc nezafungoval.

• 24.12.2012  20:32
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Popelka + Dvanáct měsíčků + Mrazík + jánevimcoještě = toto. Roman Vojtek se šílenou parukou hraje mladíka na ženění, budiž. Ale že je to mizernej herec, už je horší. (Do hor!) Hysterka Ivana Korolová mě pobavila, parodie na Stonehenge už o dost míň, stejně tak (spoiler) jsem nepochopila finální blesky sršící macechu se zlou sestrou i spoustu patosu na závěr. Obsazení měsíčků mě potěšilo, ale to je tak asi vše...

• 2.12.2012  14:31
    Equilibrium (2002)

Nesouhlasím s tím, že společnost, kde si každý píchne drogu, která mu odbourá city, dobrovolně, je nesmyslná vize - vždyť co přináší problémy? Lidské emoce a jednání hnané právě city. Více mi vadila spíš zřetelně čitelná vykrádačka matrixu a inspirace všemožnými filmovými díly, ale i tak (a zas proč ne) - podle mě nadprůměrné dílko s velmi nadprůměrných Christianem Balem.

• 20.9.2012  13:21

Takový trošku prvoplánový doják snažící se vyždímat z diváka emoce do poslední kapky. Některé herecké výkony jsou skvělé, ale k nadšencům a fandům tohoto filmu se asi nepřidám :) takové *** a 1/2*...

<< předchozí 1 2 3 4 5