Xardascz

Xardascz

To neřeknu

okres Brno
mizerný student :)


22 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 28.4.2009
  DuckTales: Treasure of the Golden Suns (TV film) (1987)

  Strýček Skrblík nachází mapu, na které je zapsána poloha pokladu Zlatých sluncí. Jenže je tu problém. Mapa je neúplná a Strýček potřebuje ještě druhou polovinu aby mohl určit přesnou polohu a tak se pro ni vydává až do ledové Antarktidy. Ale na své cestě není sám, provázejí ho Dulík, Bubík, Kulík, Rampa McKvák, paní Čvachtová a malá Kačka. Strýček Skrblík ale není sám kdo touží získat poklad nezměrné velikosti. Velkolepé finále se pak odehrává v překrásném Zlatém městě... Podaří se Strýčkovi Skrblíkovi poklad získat? Nebo ho někdo předběhne?

  • 28.4.2009
  Ponyo z útesu nad mořem (2008)

  Miyazakiho další kreslené dobrodružství sleduje dobrodružství Sosukeho, malého 5 letého chlapce, a jeho přátelství se zlatou rybou která se snaží stát člověkem. Postava Sosukeho je inpirována synem Miyazakiho Gorem, který je stejně jako otec animátor.

  • 28.4.2009
  Porco Rosso (1992)

  Japonský film Kurenai no Buta se odehrává ve třicátých letech dvacátého století v prosluněné Itálii. Pojednává o odvážném pilotovi Porco Rossovi, kterému se stala zvláštní věc... Při jedné letecké bitvě, kdy už zraněný a vyčerpaný Porco nemohl pokračovat, se najednou ocitl nad mraky. Motor měl vypnutý, ale přesto stál na místě. A pak se to stalo. Zpoza mraků začaly vylétávat všichni, kteří se té bitvy zúčastnili, všichni Porcovi kamarádi, a začali vzlétat k nebi. Všichni, kromě Porca. Ten jediný zůstal, a od té doby má prasečí obličej. Kletba však není jediná věc se kterou se musí vypořádat. Nad Jadranským mořem se objevil nový pilot, Američan Donald Curtis, který chce být za každou cenu nejlepší a chce se s Porcem utkat v leteckém souboji. A nechce se bít jen o čest, ale i o lásku místní majitelky hotelu, a Porcovu lásku z dětství Giny. Podaří se Porcovi zlomit kletbu? Podaří se mu získat zpět svou dávnou lásku?