Dexter - Série 3 (2008) (série)

Na prvú a druhú sériu sa to nechytá ani zďaleka. Môže za to zrejme absencia nejakého lepšieho záporáka. Prvá séria v tomto bola proste top, druhá mala dosť zaujímavú zápletku a tretia...no, nič moc. Dexter si proste našiel kamaráta a ten, kto mal byť hlavný sériový vrah, bol príbeh pre Debru a celé policajné oddelenie a nie pre Dextra, ktorý s ním nemal absolútne nič. Po dokonalých dvoch sériách prichádza slabšia tretia. No menej ako 4* nedám, pretože to stále bolo svojim spôsobom zaujímavé a Dexter dostal svoje ponaučenie do budúcna.

God's Not Dead (2014)

Obyčajná vymývačka mozgov pre ľudí, ktorí už mozog aj tak dávno nemajú.

Jestli se rozzlobíme, budeme zlí (1974)

Jednozančne najlepší film s týmito dvoma. Dune Buggy je zároveň najlepšia pesnička pre akýkoľvek film všetkých čias.

Milenky (2018) (seriál)

Obyčajná trápna a primitívna telenovela na TV Narkóza, len tentokrát nepoužili kameru z Happy Meal-u.

Klub rváčů (1999)

Nudný paskvil, pri ktorom zrazu všetkým narastie IQ vyššie ako ich číslo topánok a každý kto tento film nepochopil, zrejme nebýva u rodičov, nemá 200kg a nemá mastnú ofinku. Otravné postavy, otravné dialógy, dej úplne o hovne, ale aspoň je to pekne natočené, inak by to bol rovno odpad.

Únos (2017) odpad!

Na objednávku narýchlo zošitý paskvil, pri ktorom firme Marlboro stúpli tržby takmer o štvrtinu. Ten Maroško toho Mečiara zahral úplne vynikajúco, životný herecký výkon. Čo je na tom ale dosť smutné, že po 98 minútach sledovania tohto výplodu som sa vlastne nič nedozvedel a film mi z hlavy vyfučal ešte pri záverečných titulkoch. Dal by som jednu hviezdičku za to, že som pri jednej scéne v pozadí uvidel svoj vlastný dom, ale bohužiaľ, takú radosť im nespravím. Ako tento sranec môže mať 66% asi nikdy nepochopím, to bude asi tým, že od slovenskej produkcie sa očakáva vždy len zagrcaná žumpa a v tomto prípade človek dostal len takú obyčajnú žumpu.

Neskoro večer: Talkshow Petra Marcina (2014) (pořad)

Proste talkshow verzia Kameňáku, kde na vás chráchajú vtipy kadenciou 20vtipov za minútu a publikum sa celú dobu len smeje, aj keď skôr mi to príde tak. že ten smiech majú nahratý a sám skrachovaný Peter Mrcina si ho púšťa za každým svojim vtipom a koľko krát sa stane, že ten vtip už niekoľko krát opakoval. Čo mi ale príde vtipné, že si sám Mrcinko pozve takého človeka ako je Izer, ktorý ho jednoducho zahrabe pod zem a ani sa nemusí tak nasilu snažiť ako zrovna ex-Stromokocúr.

Super karaoke (2017) (pořad)

Trápny a suchý moderátor, ktorý sa celú dobu len trase ako keby mal Parkinsona, pretože pokiaľ vedľa seba nemá nejakú rovnako vypatlanú celebritu, tak mu ani nič iné neostáva. Keby obidvaja len čumeli dopredu bez pohnutia a len by sa im otvárali ústa, asi by to každý vypol po menej ako minúte a tí so zdravým rozumom ešte skôr. Proste úbohá vykrádačka z JúEsEj. Niekto z TV FUJ si pomyslel, že keď si prenajme auto a posadí tam retarda s nejakou fraškoidnou celebritou, že to budú ľahko zarobené peniaze a takmer nič do toho nemusí ani investovať a vyšlo mu to.

Vejška (2014)

Za ten koniec minimálne jedna * dole. Budem znieť ako pravidelný divák seriálu Sila Lásky, ale to ako fakt sa len tak z čista jasna ide starý k*** oženiť s...[poiler]. Zvrat(ok) deja ako z Breaking Bad, to bez srandy, to bola teda dosť zlá komédia. Čo sa zvyšku filmu týka, pokiaľ sa vám páčil Gympl, toto sa vám bude páčiť úplne rovnako, aj keď niektoré scény už sa budú opakovať, teda budú vyžmýkané jak citrón a s človekom to už ani nepohne. Mádl a Kraus tu už film neťahajú ako v prípade Gymplu a miestami sú (ne)prekvapivo docela trapný.

Rick a Morty - Pickle Rick (2017) (epizoda) odpad!

PICKLE RICK HAHAHAHAH, look at me Morty, I'm a pickle, hey I'm a pickle, pickle Rick, I'm a pickle a pickle. I'm a pickle, Morty, look a pickle. Zábavnejší je už len Kameňák.

Ovládací panel