viax

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 25.6.2019  12:32
    Kung Fury (2015)

Pro mě tedy ne, díky. Dokoukáno celých 20:26 minut.

• 25.6.2019  02:27

Začátek otřesný, pomalý a nudný, nebýt toho, že jsem se těšila, až to Emma rozbalí, vypnu to. Vydržela jsem a nelituju. Od půlky to už vzalo spád a konec dobrý, všechno dobré.

• 24.6.2019  13:20
    I Am Mother (2019)

Spousta otázek, nemají odpovědi. I tak to zanechalo velký dojem a je potřeba se na to vyspat. Klobouk dolů před Clarou, utáhla celý film v pohodě.

• 23.6.2019  16:34

Aneb jak se tatíci ještě zvedli ze židlí a šli nabouchat ošklivému klukovi jednoho z nich. Největší dojem na mě udělaly krásně vyvedené baletní fighty Max Zhanga. Musím se podívat na nějaký jeho další film.

• 1.6.2019  16:00

Jako by tam chyběla ještě jedna příběhová linka, která tomu všemu dá šťávu. Takhle je to sice vcelku uchopitelné, ale ke konci se nějak nebavíte. Vyjde to do ztracena. Škoda, herci byli dobří.

• 29.5.2019  00:38

Docela průšvih. Nevím, proč do toho Renée a Keanu vůbec šli, ovšem je fakt, že bez nich by to už bylo k uzoufání.

• 20.5.2019  02:36

První díl se mi líbil víc, Byla tam jemnost, vášeň i tah na bránu, tady to bylo jen takové nanicovaté natahování, náhražka. Nicméně kdo neviděl první díl, bude spokojen.

• 19.5.2019  20:36

On je tak krááásnej! Tělo jako bůh, tvář jako drsný anděl... která holka by ho nechtěla? A ona je sladce nevinná. Začíná to jako hra na malou myšku, kterou si kočka dá k svačině a zbytky nechá ležet, a o dvě hodiny později setřete slzu, zhluboka povzdechnete a řeknete si, jaká škoda, že tohle se nedá prožít znova a znova a znova a znova.

• 17.5.2019  14:30
    Jméno (2012)

Výborný film, výborné dialogy, jen si myslím, že toho křiku bylo trochu moc. Babou byla teda uřvaná až hrůza. Já chápu temperament, ale tohle bylo na léčení hysterie. Podobný italský snímek Naprostí cizinci tenhle nešvar nemá, ačkoli u Italů bych to celkem očekávala. Každopádně, jak píše uživatel Radko, je téma filmu v korektně se vyjadřujícím světě vážné, protože emoce se nikdy nedostanou na povrch a vyvřou až v nějaké podobné téměř apokalyptické podobě. Musím se nad sebou zamyslet, jestli také občas nepoužít nějaké to "merde" a nedusit to v sobě ☺☺☺

• 14.5.2019  20:47

Konverzačka, která vás dostane do kolen a možná začnete přemýšlet, kolik tajemství máte ve svém mobilu vy sami. Jediný možný závěr, jinak by se to tam totálně rozeštvalo. A takhle běžně žijeme. Navrch huj a vespod...? Dokonale napsané, dokonale předvedené.

• 9.5.2019  13:39

Celý film má takovou uspořádanou atmosféru, o nikoho se nebojíte, protože kromě hlavního hrdiny si k nikomu nestihnete vytvořit vztah a pak přijde ta jedna jediná věta a najednou je všechno jinak, jen sedíte a čučíte, jaký to vzalo obrat, a říkáte si: "Proč?" Za zpracování té situace dávám 4*.

• 8.5.2019  15:15
    Pašerák (2018)

Sotva leze, ale pálí mu to jako málokomu. A že neumí textovky? No a co? Pořekadlo, že starého psa novým kouskům nenaučíš, prostě neplatí. Naopak se tady krásně ukázalo, že staré kousky se také hodí, viz třeba pohlazení psa po čumáku anebo pár plechovek s karamelovým popkornem. Mimo jiné mě zaujala scénka s Mexičanem na dálnici "nejnebezpečnějších pět minut mého života".

• 8.5.2019  02:27

Konečně jsem viděla tenhle klasický western. Takového těšení a pak malinké zklamání. Scénář prostě nebyl nijak obsáhlý, romantická linie téměř zbytečná, vždyť ta holka ani nebyla kdovíjak hezká (zas je fakt, že Clint vždy má nějakou holku na zachraňování... no i když tady zrovna zachraňovala ona jeho...), takže se to ke konci už táhlo jak karamelka. Nicméně na Clinta se nádherně kouká, takže vřele doporučuju všem, kdo vydrží delší stopáž..

• 7.5.2019  19:06
    Polar (2019)

Divočárna. Plno krve, násilí, akce. Naprosto šílené a přitom to i má děj. Nemůžu říct, že jsem si to užila celé, protože ke konci to kromě zběsilého zabíjení už tak nějak vycmrdlo. Přestala jsem se bát o hlavního hrdinu, protože bylo jasné, že musí vyhrát, když se všichni zachovali tak, jak se zachovali. Jen je mi divné, že se Vanessa tak rychle zotavila z těch drog.

• 6.5.2019  23:19
    Shazam! (2019)

Dětská velepitomina, kde to mohl alespoň trochu zachránit hlavní hrdina, který jako dítě fungoval docela dobře, ale jako dospělý vybouchl. Jedna hvězda za nápad a druhá za to, že jsem to vůbec dokoukala.

• 6.5.2019  18:02

Tohle je přesně typ filmu, který miluju. Samé kecy. Navíc kecy, kdy o něco jde. A jelikož jde o právo žen na sebeurčení, kdy jim nadále nikdo nesmí diktovat, co mají a nemají dělat, co smějí a co nemohou, tak musím dát plnou palbu. Navíc se mi ten film opravdu líbil. Líbila se mi také situace, kdy se manželé vzájemně podporovali, namísto aby se hanobili, uráželi, ničili a zabíjeli. V soundtracku potěšila Dvořákova Rusalka. Ve 31. minutě, kdyby se někdo ptal :).

• 5.5.2019  17:22

Náznak parodie tomu neubral na syrovosti. Bylo to tu všechno — korupce mocí, převlíkači kabátů, doma říkáš něco jiného než na veřejnosti, hlídáš si záda a chceš někomu věřit, jenže tě stejně dostanou. Kdo nehraje s námi, hraje proti nám. "Co je lepší než šťavnatý steak?" "Nic. Nic není lepší než šťavnatý steak." ——— Už nikdy to nechci vidět, bylo to příliš pravdivé. Ralph byl opět vynikající.

• 5.5.2019  01:49

tak jako jo, ale uz se na to podruhe nepodivam

• 5.5.2019  01:41
    Jason Bourne (2016)

Ludluma čtu ráda a Greengrass to s Bournem nádherně umí. Akce, akce, akce a na konci ještě trochu akce. Žádné zbytečné zdržování s romantikou, jen ty flashbacky s otcem byly trochu divné, jako by se nám to muselo opakovat víckrát, protože jsme retardovaní.

• 4.5.2019  14:40

Bourne bez Bournea vyšel parádně. Akce dostatek, příběh slušný a pohled na Jeremyho koupajícího se v ledovém jezeře byl opravdu pěkný začátek :). Doufám, že bude další díl, který někam posune příběh agentky Pamely Landyové.

• 3.5.2019  23:02

Opět parádní biják, jen pro mě by tam mohlo být trošku míň akce a víc keců. Bourne jako obvykle bezchybný.

• 3.5.2019  16:09

Bourne je výborný jak v románu tak ve filmu. Matt je tady opět skvělý a já jdu hned na další díl :)

• 3.5.2019  11:58

Bezvadný film, vše je naprosto uvěřitelné, žádné nadlidské výkony, jen prostě velká touha přežít, umění neztratit se a poradit si s čímkoliv. Respekt.

• 2.5.2019  04:56

Úsměvná komedie o záměně těl a duší. Herci výborně vybraní. Dávám hvězdu navíc za casting.

• 29.4.2019  22:06

Skvělý animák, na který se určitě podívám znova a znova a znova :)

• 26.4.2019  23:32
    Ten třetí (2013)

Herci dobří, ale to, co hráli, mě vůbec nezaujalo. Bylo to takové od ničeho k ničemu. Všichni se děsně trápili, jeden by si z toho hodil mašli. A konec? Mohl by sem někdo hodit vysvětlivky?

• 24.4.2019  21:16

Půvabné, zcela odpovídající době, jen BB mě překvapila, nemohla jsem ji poznat. Asi že ještě nešpulila roztomile pusu.

• 23.4.2019  12:32

Nápad dobrý, provedení horší. Začátek fajn, ale pak to ztratí všechno, zbude jen zoufalství. Některé momenty jsou skutečně zbytečné nebo nevysvětlené. Pokud máte rádi potácející se zombíky, pusťte si druhou polovinu filmu.

• 22.4.2019  23:01

Podivný nápad, jak ukázat Jane Austenovou dnešnímu světu. Nevím, jak se to ujme, já se bavila. Bavila se tím, jak staré dialogy fungují, jak jsou vykresleny charaktery, jak to jiskří mezi páry. Možná ze mě mluví láska k původnímu románu, takže bych obdivovala cokoli, ale tohle, navíc s těmito herci, nebylo vůbec tak zlé. Doporučuji zejména pana Collinse :)

• 22.4.2019  01:16
    Byt (1960)

Já tedy nevím, ale tu chemii, o které tady všichni mluví, jsem mezi nimi nějak extra neviděla. Mají se rádi, to ano, ale že by jiskry lítaly... Ovšem film je to nádherný, zahrané skvěle, vřele doporučuji.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12