Natabar

Bartoloměj Č.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 19.6.2017  23:14
    Single Lady: Jízda v Óčku (TV seriál) (2017)

První a poslední díl to zachraňují, jinak dost slabota. Ale Plodkové tato poloha sedí jak ulitá.

• 9.3.2017  05:54

Po dlouhé době skvělý český film. Příjemně obyčejný a civilní. Přesto nenudí. Scénář je nepředvídatelný, herci ve své civilnosti jsou autentičtí. Jediné co vytknout je závěrečná psí robinsoniáda - úplně zbytečná. Jestli měla ždímat city, tak na mě to tedy nefungovalo a já se nemohl zbavit dojmu, že její jediný účel je natažení stopáže. Přesto na naše poměry je to nadprůměrný film.

• 5.3.2017  00:04
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

První díly byly 5*, pak to sice ztratilo drive, ale i tak se jedná o skvělou satiru plnou nekorektního humoru.

• 13.2.2017  22:55
    Mlčení (2016)

Nevím, jak ostatní, mě ale ta absence hudby dost vadila. A kdyby to Scorsese zkrátil o hodinu, jen by to prospělo příběhu.

• 8.2.2017  22:54
    Kosmo (TV seriál) (2016)

První díl slabota, ale 3, a 4. jsou dokonalé.

• 8.2.2017  15:18

Což o to - natočeno je to vpravdě skvěle. ALE - pokud jde o morální dilema dodržování pravidel/zákonů vs. efektivita v boji s drogovým podsvětím, tak to mnohem lépe fungoval Training day, a pokud jde o zkorumpovanost a prohnilost systému, tak Traffic vítězí na plné čáře. Čili Sicario jako dobrý, ale podruhé to vidět nemám proč.

• 1.2.2017  08:05
    Legenda o Tarzanovi (2016)

Něco tak hloupé, mělké, toporné a nesmyslné jsem dlouho neviděl!!!

• 10.1.2017  17:46
    Tanpopo (1985)

Mít japonskou mentalitu, asi bych také jásal. Já však japonsky myslet neumím a tohle jsem opravdu nepobral. Jak způsob japonského humoru, styl jejich herectví či zvláštní stavba příběhu s několika naprosto mimózních a s ničím nesouvisejících epizodních etud.

• 30.12.2016  11:33
    Jason Bourne (2016)

Je navýsost zřejmé, že Greengrass akci natočit pořád umí jedničkově. Tím ale plusy tohoto filmu končí. Nekouká se na to úplně špatně, ale celou dobu se divák nemůže zbavit pocitu nastavované kaše či kříšení klasiky, která měla zůstat klasikou v té podobě, jak si ji všichni ze staré trilogie pamatujeme. No a o převelice chabě podané motivaci jednání hlavního hrdiny ani nemluvě.

• 6.12.2016  01:32
    Semestr (TV seriál) (2016)

Je to fresh, je to cool, je to skvělá generační výpověď o lidech žijících více v online světě než v tom reálném. Za prvních 5 dílů bych dal snad i 5*, ale ten poslední díl, který nic nevyřešil, na nic neodpověděl a vůbec byl tak nějak fádně-nudnej a o ničem, to celý zabil...

• 23.11.2016  13:30
    Habsburkové (TV seriál) (2015)

Tak úžasné téma a tak mizerné zpracování!!! Křiž jen čte nějakou učebnici dějepisu v různých (byť originálních) lokalitách. Fakt ale nechápu, a) jestli jim přišlo tak cool či b) zda se jim vyplatilo plýtvat penězi, že moderátor pronáší souvisle svůj monolog vždy na jiném místě. Sice je vidět, že neseděli jen ve studiu, ale učinit v průběhu řeči střih, aby následující větu pronesl Kříž např. v Římě (protože o Římě je zrovna řeč), aby pak hned vzápětí další část textu pronášel v jiném státě, to mi nepřijde ani cool, ani to samo o sobě žádnou dynamiku tomuto ospale statickému dokumentu nedodá. A už vůbec nedává smysl, proč část textu mluví Kříž na kameru a část textu voiceover pokračuje Kanyza v souvislém vyprávění, kde nemá žádnou logiku, proč čte tuhle pasáž ten a druhou onen. Celkově to prostě působí takovým typickým českotelevizním neumětelstvím. Je to naše, tak to musí být přeci hezké, ne? Není.

• 26.10.2016  17:21

Na tomto filmu je snad dobré jen to jídlo, ale to si raději pustím nějaký ten kulinářský pořad a vyjdu z toho 5x lépe. Příběh, napětí, emoce - 0%.

• 8.10.2016  16:52

Ani všechny třesky plesky nezakryjí chabý a nudný scénář. Vlastně je otázka, proč (krom peněz) tento film vůbec vznikl.

• 29.8.2016  19:12
    Automata (2014)

Neskutečně nudné a neoriginální.

• 2.5.2016  08:08
    Každý milion dobrý (TV film) (2016)

Klišoidní až karikaturistické postavy (Vetchý, Vilhelmová), patetický, leč katarzi nepřinášející závěr. No ČT, co bychom čekali...

• 5.3.2016  08:09
    Ranhojič (2013)

Ač nemecký film, přesto s výbornou výpravou a poutavým příběhem. V určitých momentech (islamističtí fanatici) smutně aktuální.

• 13.2.2016  19:47

Romance, kde romantická linka jaksi nefunguje. Vlastně ruší. Nebýt toho podivného násilného romantického konce (vlastně nebýt celého romantického motivu), šlo by o ucházející film. Takhle může být rád za ty 3*.

• 7.2.2016  09:03

Tohle je patrně to nejhorší, co jsem kdy viděl. I hodnocení 0% bych vnímal jako nezaslouženou poctu - nejsou tu někde záporná procenta???

• 24.1.2016  19:43

Velké ambice, mizerná realizace. No holt - český film. Co jsme asi tak čekali?

• 19.1.2016  06:47
    Češi na cestách (TV pořad) (2015)

Derivát Žen na cestách oslavující českou průměrnost a křupanství. Kdyby aspoň ti cestovatelé byli lépe vybíráni! V Ženách vše zachraňovala alespoň Zlatuš, která byla ve své prostotě alespoň úsměvná, zde zůstává jen ostuda a trapnost. Hrůzostrašné!

• 14.1.2016  21:06
    Až tam nezbyl žádný (TV seriál) (2015)

Konečně! Nejlepší, nejatmosferičtější a nejvěrnější zpracování nejlepší knihy Agathy Christie. Tohle čekalo na britskou ruku.

• 30.12.2015  07:23

Důstojné pokračování, jen to dobývání nové hvězdy smrti až příliš připomínalo IV epizodu. Těším se na pokračování, jen by to chtělo, aby příště scénáristé více zapojili fantasii.

• 30.12.2015  07:20
    Mimoni (2015)

Skvělých prvních 5-10 minut, následovaných nekonečnou nudou.

• 16.9.2015  19:22

Kdo miluje Star Wars a jako malý si hrál s legem, nemůže jinak než za 5*.

• 24.7.2015  11:45

Nepočítám-li 4 (což byl úplný krok stranou), jedná se o bezpochyby nejslabší článek série. Jediné, kvůli čemu stojí za shlédnutí i 5, je Arnie. Scénář je však natolik překombinovaný, až je zmatený. A fakt, že si tvůrci řekli, že budou dělat, jakoby 3 nikdy nebyla a navazují na 2, mi přijde jako trestuhodné nerespektování značky. To by taky někdo mohl říci, aby se nechodilo do kina na 5, vždyť třeba 6 ji bude také ignorovat a rozhodne se pokračovat, nevím, třeba na 1.

• 9.7.2015  10:06
    Birdman (2014)

Úplně vidím debatu členů Americké filmové akademie: To jo, to je úplně jako o mně. - Že jo, taky se tak někdy cítím. - Dyť jo, je to o nás. - Tak jo, tomu dáme Oscara za nejlepší film. - Bodejť, zasloužíme si to... Ve výsledku k uzoufání nudný film, který snad krom výše popsaných jedinců nemůže nikoho zajímat. Hlavní hrdina mě povětšinou štval, anebo mi byl úplně ukradený - i s jeho problémy i s tím, jak tato etuda skončí. Ta hvězda je pouze za formální stránku filmu.

• 2.6.2015  12:32

Kdo tohle mohl označit za nejlepší Clintův film...? Prachsprostá americká agitka ukazující hrdinství a obětavost jejich armády, kterou od naprostého propadáku zachraňuje právě pouze C.E. Věřím, že Američané jsou z toho dojatí až na půdu, pro nás za oceánem místy téměř nestravitelné.

• 29.4.2015  14:36
    S kuchařem kolem světa (TV pořad) (2007)

Je to vtipné, je to zajímavé, je to cestopisné, a hlavně je to o jídle!

• 29.4.2015  14:29
    Whiplash (2014)

Pro mě bezkonkurenčně nejlepší film roku. Na to, že je to o klasickém schematu učitel-žák (avšak nesklouzne do obehraných klišé), má tento prostý snímeček drive jako hrom.

• 18.4.2015  14:40
    Podfukáři (2013)

Skvělý rozjezd, ale pak už jen slábnoucí tempo, slibované velkolepé finále hodně při zdi a závěrečné vyřešení tajemné karty úplně do ztracena...

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22