Natabar

Bartoloměj Č.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 17.8.2019  00:35

Navzdory zástupu hvězd první velikosti, navzdory i jejich skvělým výkonům, je to zdaleka nejnudnější a nejsamoúčelnější tarantinovka, v níž má spád a smysl! pouze posledních 20 minut. Jinak se jedná o koncentrovanou bezpointovou nudu, až se člověku nechce věřit, že scénář psal sám velký QT. Mimochodem, během první (půl)hodiny jsem v kině regulérně několikrát usnul, což se mi u tarantinovky nikdy nestalo. Suma sumárum - do kina na to nemá smysl chodit, stačí doma, kde rovnou většinu filmu přeskočte na finále. Nebojte se, že o něco přijdete - první dvě hodiny s finální čtvrťhodinkou téměř vůbec nesouvisejí, takže si je v poho můžete odpustit. Smutné.

• 11.7.2019  00:19

Člověku je až líto, že se k tomuto snímku propůjčila Judi Dench - hraje skvěle, zpočátku je to i zajímavé a vtipné, pak už jen nudné a cityždímající.

• 9.6.2019  16:18

Zajímalo by mě, jak původně vypadal scénář, že to nalákalo tolik áčkových hvězd. Jinak se mi zdá, že je to ten typický příklad, kdy na papíře to vypadá na skvělou artovou komedii, avšak po natočení to není moc komedie a už vůbec ne skvělá. A absurdní.

• 18.5.2019  14:38

Jak to slibně začalo, tak to pitomě skončilo.

• 1.5.2019  11:40

Dlouho předlouho jsem neviděl tak všestranně skvěle vybroušený film. Výborné herecké výkony ještě lépe napsaných plnokrevných a nečernobílých postav, film udržující si atmosféru i logiku vývoje děje jednání všech zúčastněných.

• 29.1.2019  22:07

Asi je na tom filmu něco špatně, když jsem si celou dobu přál, ať se Patrick předávkuje a je od něj klid.

• 20.1.2019  16:55
    Mamma Mia! (2008)

Jedna hvězda za Meryl, druhá za muziku Abby a třetí za Řecko. A tím to tak asi i končí.

• 1.1.2019  22:19

Úplně zbytečný film. Rozplizlý, bez děje. Jediná postava, která v sobě ukrývá určitý potenciál a trošku drží film pohromadě (Kaiser) je však nedotažena, a divák čekající jakési rozuzlení rodinného tajemství se pak po právu cítí podveden a zklamán.

• 24.12.2018  22:26
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Hodně slabé. Nejvtipnější mi přijde popis České televize "velká výpravná pohádka" - působilo to vše až příliš lacino a amatérsky (výprava, kulisy, komparz, "davové scény"). Prostě (pod)průměrná pohádka na nedělní odpoledne, a nikoli šlágr roku aneb štědrovečerní pohádka. A o scénáři se ani bavit nebudu...

• 2.12.2018  20:21
    Moje zprávy (TV pořad) (2018)

Tohle je už diagnóza...

• 3.11.2018  14:58
    Útok pětihlavého žraloka (TV film) (2017)

Co nedokážu totálně pochopit je onen prazvláštní myšlenkový proces nějakého filmového producenta, v němž si tento řekne: "Jak vylepšit horor o žralokovi?" "Už to mám, bude tam pětihlavý žralok!" A ještě si snad myslí, že je to jako pecka nápad. Ne, ne, ne - toto není žádné béčko, toto je absolutní dno! Absolutně nekoukatelné.

• 31.7.2018  13:19
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Někde je problém. Ačkoli je zřejmý úmysl tvůrců a chvílemi je z toho opravdu úzko, asi je něco špatně když se u seriálu postaveném na rapemotivu nedokážete přinutit k sympatiím s ženskými hrdinkami, a namísto toho působí jako hysterické a psychicky labilní americké fňukny, které každou dobrou pomoc odmítnou a pak se hroutí, že je nikdo nemá rád.

• 31.7.2018  13:15

Vcelku zdařilé pokračování skvělé jedničky. Btw. Elton je tu nejlepší!

• 6.7.2018  22:59

Zdaleka nejslabší ze všech Jurských parků/světů. Scénáristům by snad ani neměli zaplatit! Nejnepochopitelnější motivace a rozhodnutí postav jet na ostrov (to si jako mysleli, že jdou na výlet a nepamatovali si od minule, co to je?) a vůbec mnohdy absolutně pitomé jednání hlavních postav (otevřít klec s dinosaurem a vlézt do ní, jen aby se na něj podíval - to psal někdo s IQ houpacího koníka). OK, budeme dělat, jakože tento díl nikdy nevznikl...

• 14.5.2018  10:55

Námět zajímavý, avšak strašně slabý scénář plný různých nesmyslů a nelogičností. Na tomto filmu je vlastně nejlepší, že trvá jen 90 minut.

• 10.3.2018  13:30

Gary Oldman je skvělý, zbytek nuda.

• 29.1.2018  21:51
    Dunkerk (2017)

Ge-ni-á-lní! Jak já nemám rád válečné filmy, jak já byl zklamán, když jsem se dozvěděl, že další Nolan bude válečný, ale po shlédnutí nenacházím slov!

• 26.1.2018  22:55

Nekonečné, uondané, mizivý děj, plno nesmyslů a zbytečností. Mimo jiné - proč tam vůbec byla ta holka?

• 11.1.2018  22:20

Nebylo to úplně špatné. Jen mi uniká smysl, proč se to vůbec natáčelo - tohle a lepší jsme viděli už 100x.

• 14.10.2017  13:23

Jestli to jako mělo být vtipné, tak nebylo.

• 26.9.2017  08:58

Je to sice oslavující a hold vzdávající dokument, ale tuze dobře se na něj dívá.

• 15.8.2017  10:38
    Closet Space (2016)

Výborný kraťas s pointou na závěr. Jen jsem nechápal, proč do té skříně dávala tak hnusnou panenku místo toho, aby tam dala třeba svazek bankovek...

• 19.6.2017  23:14
    Single Lady (TV seriál) (2017)

První a poslední díl to zachraňují, jinak dost slabota. Ale Plodkové tato poloha sedí jak ulitá.

• 9.3.2017  05:54

Po dlouhé době skvělý český film. Příjemně obyčejný a civilní. Přesto nenudí. Scénář je nepředvídatelný, herci ve své civilnosti jsou autentičtí. Jediné co vytknout je závěrečná psí robinsoniáda - úplně zbytečná. Jestli měla ždímat city, tak na mě to tedy nefungovalo a já se nemohl zbavit dojmu, že její jediný účel je natažení stopáže. Přesto na naše poměry je to nadprůměrný film.

• 5.3.2017  00:04
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

První díly byly 5*, pak to sice ztratilo drive, ale i tak se jedná o skvělou satiru plnou nekorektního humoru.

• 13.2.2017  22:55
    Mlčení (2016)

Nevím, jak ostatní, mě ale ta absence hudby dost vadila. A kdyby to Scorsese zkrátil o hodinu, jen by to prospělo příběhu.

• 8.2.2017  22:54
    Kosmo (TV seriál) (2016)

První díl slabota, ale 3, a 4. jsou dokonalé.

• 8.2.2017  15:18

Což o to - natočeno je to vpravdě skvěle. ALE - pokud jde o morální dilema dodržování pravidel/zákonů vs. efektivita v boji s drogovým podsvětím, tak to mnohem lépe fungoval Training day, a pokud jde o zkorumpovanost a prohnilost systému, tak Traffic vítězí na plné čáře. Čili Sicario jako dobrý, ale podruhé to vidět nemám proč.

• 1.2.2017  08:05
    Legenda o Tarzanovi (2016)

Něco tak hloupé, mělké, toporné a nesmyslné jsem dlouho neviděl!!!

• 10.1.2017  17:46
    Tanpopo (1985)

Mít japonskou mentalitu, asi bych také jásal. Já však japonsky myslet neumím a tohle jsem opravdu nepobral. Jak způsob japonského humoru, styl jejich herectví či zvláštní stavba příběhu s několika naprosto mimózních a s ničím nesouvisejících epizodních etud.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23