Natabar

Bartoloměj Č.

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 31.7.2018  13:19
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Někde je problém. Ačkoli je zřejmý úmysl tvůrců a chvílemi je z toho opravdu úzko, asi je něco špatně když se u seriálu postaveném na rapemotivu nedokážete přinutit k sympatiím s ženskými hrdinkami, a namísto toho působí jako hysterické a psychicky labilní americké fňukny, které každou dobrou pomoc odmítnou a pak se hroutí, že je nikdo nemá rád.

• 31.7.2018  13:15

Vcelku zdařilé pokračování skvělé jedničky. Btw. Elton je tu nejlepší!

• 6.7.2018  22:59

Zdaleka nejslabší ze všech Jurských parků/světů. Scénáristům by snad ani neměli zaplatit! Nejnepochopitelnější motivace a rozhodnutí postav jet na ostrov (to si jako mysleli, že jdou na výlet a nepamatovali si od minule, co to je?) a vůbec mnohdy absolutně pitomé jednání hlavních postav (otevřít klec s dinosaurem a vlézt do ní, jen aby se na něj podíval - to psal někdo s IQ houpacího koníka). OK, budeme dělat, jakože tento díl nikdy nevznikl...

• 14.5.2018  10:55

Námět zajímavý, avšak strašně slabý scénář plný různých nesmyslů a nelogičností. Na tomto filmu je vlastně nejlepší, že trvá jen 90 minut.

• 10.3.2018  13:30

Gary Oldman je skvělý, zbytek nuda.

• 29.1.2018  21:51
    Dunkerk (2017)

Ge-ni-á-lní! Jak já nemám rád válečné filmy, jak já byl zklamán, když jsem se dozvěděl, že další Nolan bude válečný, ale po shlédnutí nenacházím slov!

• 26.1.2018  22:55

Nekonečné, uondané, mizivý děj, plno nesmyslů a zbytečností. Mimo jiné - proč tam vůbec byla ta holka?

• 11.1.2018  22:20

Nebylo to úplně špatné. Jen mi uniká smysl, proč se to vůbec natáčelo - tohle a lepší jsme viděli už 100x.

• 14.10.2017  13:23

Jestli to jako mělo být vtipné, tak nebylo.

• 26.9.2017  08:58

Je to sice oslavující a hold vzdávající dokument, ale tuze dobře se na něj dívá.

• 15.8.2017  10:38
    Closet Space (2016)

Výborný kraťas s pointou na závěr. Jen jsem nechápal, proč do té skříně dávala tak hnusnou panenku místo toho, aby tam dala třeba svazek bankovek...

• 19.6.2017  23:14
    Single Lady (TV seriál) (2017)

První a poslední díl to zachraňují, jinak dost slabota. Ale Plodkové tato poloha sedí jak ulitá.

• 9.3.2017  05:54

Po dlouhé době skvělý český film. Příjemně obyčejný a civilní. Přesto nenudí. Scénář je nepředvídatelný, herci ve své civilnosti jsou autentičtí. Jediné co vytknout je závěrečná psí robinsoniáda - úplně zbytečná. Jestli měla ždímat city, tak na mě to tedy nefungovalo a já se nemohl zbavit dojmu, že její jediný účel je natažení stopáže. Přesto na naše poměry je to nadprůměrný film.

• 5.3.2017  00:04
    Trpaslík (TV seriál) (2016)

První díly byly 5*, pak to sice ztratilo drive, ale i tak se jedná o skvělou satiru plnou nekorektního humoru.

• 13.2.2017  22:55
    Mlčení (2016)

Nevím, jak ostatní, mě ale ta absence hudby dost vadila. A kdyby to Scorsese zkrátil o hodinu, jen by to prospělo příběhu.

• 8.2.2017  22:54
    Kosmo (TV seriál) (2016)

První díl slabota, ale 3, a 4. jsou dokonalé.

• 8.2.2017  15:18

Což o to - natočeno je to vpravdě skvěle. ALE - pokud jde o morální dilema dodržování pravidel/zákonů vs. efektivita v boji s drogovým podsvětím, tak to mnohem lépe fungoval Training day, a pokud jde o zkorumpovanost a prohnilost systému, tak Traffic vítězí na plné čáře. Čili Sicario jako dobrý, ale podruhé to vidět nemám proč.

• 1.2.2017  08:05
    Legenda o Tarzanovi (2016)

Něco tak hloupé, mělké, toporné a nesmyslné jsem dlouho neviděl!!!

• 10.1.2017  17:46
    Tanpopo (1985)

Mít japonskou mentalitu, asi bych také jásal. Já však japonsky myslet neumím a tohle jsem opravdu nepobral. Jak způsob japonského humoru, styl jejich herectví či zvláštní stavba příběhu s několika naprosto mimózních a s ničím nesouvisejících epizodních etud.

• 30.12.2016  11:33
    Jason Bourne (2016)

Je navýsost zřejmé, že Greengrass akci natočit pořád umí jedničkově. Tím ale plusy tohoto filmu končí. Nekouká se na to úplně špatně, ale celou dobu se divák nemůže zbavit pocitu nastavované kaše či kříšení klasiky, která měla zůstat klasikou v té podobě, jak si ji všichni ze staré trilogie pamatujeme. No a o převelice chabě podané motivaci jednání hlavního hrdiny ani nemluvě.

• 6.12.2016  01:32
    Semestr (TV seriál) (2016)

Je to fresh, je to cool, je to skvělá generační výpověď o lidech žijících více v online světě než v tom reálném. Za prvních 5 dílů bych dal snad i 5*, ale ten poslední díl, který nic nevyřešil, na nic neodpověděl a vůbec byl tak nějak fádně-nudnej a o ničem, to celý zabil...

• 23.11.2016  13:30
    Habsburkové (TV seriál) (2016)

Tak úžasné téma a tak mizerné zpracování!!! Křiž jen čte nějakou učebnici dějepisu v různých (byť originálních) lokalitách. Fakt ale nechápu, a) jestli jim přišlo tak cool či b) zda se jim vyplatilo plýtvat penězi, že moderátor pronáší souvisle svůj monolog vždy na jiném místě. Sice je vidět, že neseděli jen ve studiu, ale učinit v průběhu řeči střih, aby následující větu pronesl Kříž např. v Římě (protože o Římě je zrovna řeč), aby pak hned vzápětí další část textu pronášel v jiném státě, to mi nepřijde ani cool, ani to samo o sobě žádnou dynamiku tomuto ospale statickému dokumentu nedodá. A už vůbec nedává smysl, proč část textu mluví Kříž na kameru a část textu voiceover pokračuje Kanyza v souvislém vyprávění, kde nemá žádnou logiku, proč čte tuhle pasáž ten a druhou onen. Celkově to prostě působí takovým typickým českotelevizním neumětelstvím. Je to naše, tak to musí být přeci hezké, ne? Není.

• 26.10.2016  17:21

Na tomto filmu je snad dobré jen to jídlo, ale to si raději pustím nějaký ten kulinářský pořad a vyjdu z toho 5x lépe. Příběh, napětí, emoce - 0%.

• 8.10.2016  16:52

Ani všechny třesky plesky nezakryjí chabý a nudný scénář. Vlastně je otázka, proč (krom peněz) tento film vůbec vznikl.

• 29.8.2016  19:12
    Automata (2014)

Neskutečně nudné a neoriginální.

• 2.5.2016  08:08
    Každý milion dobrý (TV film) (2016)

Klišoidní až karikaturistické postavy (Vetchý, Vilhelmová), patetický, leč katarzi nepřinášející závěr. No ČT, co bychom čekali...

• 5.3.2016  08:09
    Ranhojič (2013)

Ač nemecký film, přesto s výbornou výpravou a poutavým příběhem. V určitých momentech (islamističtí fanatici) smutně aktuální.

• 13.2.2016  19:47

Romance, kde romantická linka jaksi nefunguje. Vlastně ruší. Nebýt toho podivného násilného romantického konce (vlastně nebýt celého romantického motivu), šlo by o ucházející film. Takhle může být rád za ty 3*.

• 7.2.2016  09:03

Tohle je patrně to nejhorší, co jsem kdy viděl. I hodnocení 0% bych vnímal jako nezaslouženou poctu - nejsou tu někde záporná procenta???

• 24.1.2016  19:43

Velké ambice, mizerná realizace. No holt - český film. Co jsme asi tak čekali?

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22