Zrození Planety opic (2011)

100% - komentář 20ti slovy: Pecka! Dokonalé opice, ze kterých mrazilo, skvělý vizuál, parádní kamera, vymazlený scénař a děj gradoval hezky postupně! Nejlepší planeta opic!

Úžasňákovi 2 (2018)

90% - komentář 20ti slovy: Akčnější, propracovanější, příběhově plnější a daleko více zábavnější než jednička. Hvězda navíc za perfektní mimino, které zábavu násobilo a já se náramně bavil!

Bláznivá škola (1996)

90% - komentář 20ti slovy: V mládí jsem na to koukal snad každý den na VHS! Skvělé hlášky, kvanta vtipných scén a záběrů. Jedna z nejlepšcích "parodií"!

Let číslo 93 (2006)

85% - komentář 20ti slovy: 100 minut sledujete, jak dispečeři a velení armády vedou diskuze...ale...protože se to stalo, tak film získává jiný rozměr! Nervy drásající!

Kocour Bob (2016)

85% - komentář 20ti slovy: Krásný příběh s nádhernou a chytrou kočkou! Je neuvěřitelné, jak taková "maličkost" změní život...se psem by to nešlo :D Knížku si přečtu.

Já, mé druhé já a Irena (2000)

85% - komentář 20ti slovy: Jima Carreyho miluju a v téhle "dvojroli" 2x více :D Skvělé hlášky, ulítlé scény a příjemně "úchylné", prostě komedie jak se patří.

Matrix (1999)

85% - komentář 20ti slovy: Mé nadšení po 17ti letech opadlo a pár věcí mi přišlo nyní "zábavných", ale přesto je to revoluční a kultovní sci-fi!

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

85% - komentář 20ti slovy: Kvalitu jsem plně docenil až po druhém zkouknutí! Dokonalá hudba, parádní slow motion souboje a skvělá forma vyprávění-vysvětlování-posunu příběhu.

Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

85% - komentář 20ti slovy: Všeho více!!! Víc parádní hudby, zábavy a trhlých hlášek! Akční scény "na pozadí" dokonalé, malý Groot úžasný a Dave Bautista neskutečně bavil!

Strážci Galaxie (2014)

85% - komentář 20ti slovy: Oproti jiným Marvelovkám, se tady hraje převážně na vtip, hudbu a charakter postav, které jsou vyladěné k dokonalosti. Neokoukané a originální!