Kolo zázraků (2017)

50% - komentář 20ti slovy: Klasický Woody...pozvolna plynoucí, herecky vyvážené, plný dialogů, s naprosto dokonalou kamerou a minimem střihu. Příběh nijaký, ale "příjemný" s dobrým závěrem.

Kong: Ostrov lebek (2017)

70% - komentář 20ti slovy: Škoda toho "nijakého" děje - příjdem-chceme zabít-odejdem. I obsazení mi nesedlo, počínaje Jacksonem po Reillyho. Ale "monstra" parádní a vizuál hezký.

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

85% - komentář 20ti slovy: Kvalitu jsem plně docenil až po druhém zkouknutí! Dokonalá hudba, parádní slow motion souboje a skvělá forma vyprávění-vysvětlování-posunu příběhu.

Kráska a zvíře (2017)

75% - komentář 20ti slovy: O 30 minut kratší (míň zpěvu) a "Beast" nevypadat jako uhlazený metrosexuál, je z toho pěkná pohádka....ale i tak to byla pěkná pohádka.

Kruhy (2017)

30% - komentář 20ti slovy: Vidět po "patnácté" to samé je dost opruz. Taková průměrná "kriminálka" o ztracené holčičce, která ze záhrobí umí dokonale editovat videa.

Který je ten pravý? (2017)

25% - komentář 20ti slovy: Nezáživné a po dvou dnech totálně zapomenuto. Ženská, v krizi středního věku, si nabrnkne "zajíčka", no a to je vlastě všechno. Zbytečnost.

Kvarteto (2017)

5% - komentář 20ti slovy: Ani kdyby mě mučili, nehty trhali a kosti lámali...tak nedovedu říct o čem to bylo. Nějaké kecy, nějaké "vernisáže", nějací lidi.

Ladíme 3 (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Nebýt 70% času pěveckých vystoupení, tak je to zábavná komedie, plná hlášek a vtipných scének. Každopádně jsem se bavil a mírně nadhodnocuju.

Lajna (2017) (seriál)

65% - komentář 20ti slovy: Česká "klasika" = vulgární humor a jednoduchá zápletka roztahaná na 3 hodiny. Ale Langmajer byl dobrý a já jsem z Havířova, tak přidávám.

LEGO® Batman film (2017)

65% - komentář 20ti slovy: Velký "nápor" hlášek a vtipů, které se bohužel navzájem "přebíjely" a upadaly do stereotypu. Ve vlnách jsem se bavil, ale i občas nudil.