leo430

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3
    • 13.10.2019  21:14
    Joker (2019)

Přesně takhle si představuju skvělý origin pro arcipadoucha jakým je Joker 🃏. Nejlepšími aspekty tohoto filmu a důvody proč navštívit kino jsou kamera, hudba a hlavní herec. Nic víc tento film už nepotřebuje, protože víc dokonalé tyhle 3 věci už snad ani být nemohly. Hned jsem poznal, že hudbu skládal nějaký skladatel ze Skandinávie. Má hodně společného s ostatními umělci z této nádherné oblasti, která nám dala, tak úžasné a geniální skladatele. 10/10.. Bez váhání.

• 13.10.2019  15:14

Klasická lepší akčňárna. Kartely, hromada peněz, bývalí vojáci.. Jediné co mě překvapilo byla smrt Afflecka. Nečekal jsem, že zemře. Myslel jsem, že je to takový ten film, kde jsou hlavní nesmrtelní.. A ono ne.

• 10.10.2019  21:24

Tenhle seriál je úplně jiný vesmír.. 10/10 bez debat

• 9.10.2019  22:21

Monty si to nezasloužil.. Ani Bryce.. Nespravedlnost.. Doufám že se nebudou hrabat poslední sérii v hovnech a něco pořádného vymyslí.

• 9.10.2019  21:08

Nejlepší epizoda celé 3. série.. Pochybuju, že to poslední díl trumfne. Byl jsem poprvé za celou sérii přikovaný k obrazovce notebooku. Tleskám. Tohle byla jízda.

• 9.10.2019  18:52

Homecoming byl parádní.. A Bryce mi je hrozně líto.. Smrt byla to poslední co si zasloužil.. Zasloužil si začít nový život. Už se blížíme do finále, tak jsem zvědavý jak to celé dopadne.

• 6.10.2019  18:11

Bryce mi je líto.. Asi si nezasloužil zemřít. Mohl se polepšit. Věřím v to.

• 3.10.2019  22:19

Nic moc díl.. Nic co by jsem netušil.. Pouze ten konec mě dost navnadil na další epizodu.. To by se však seriálu takového formátu nemělo stávat.. Že celý díl bude tak trochu vata a pouze konec bude stát za to. Ale musím uznat jednu věc.. Herec co hraje Justina (Brandon Flynn) to hraje skvěle.. Vypadá jako by vážně něco bral.

• 3.10.2019  21:03

Zatím nejsilnější moment celé 3. série. Zpověď Tylera. Neskutečný herecký koncert. Bylo mi ho hrozně líto.. A úplně jsem zapomněl, že je to pouze seriál. A takhle to má být.. Herci jak se patří, kteří vtáhnout diváka přímo do děje.

• 28.9.2019  14:56

Zatím nejslabší epizoda.. Bohužel.. Poprvé jsem se nudil a dost.. Přijde mi zbytečné, aby Clay viděl i Bryce.. U Hannah se to dalo pochopit, ale zde to nechápu. Ovšem v této epizodě mě pro změnu nesrala Ani, ale ta feministka s těmi brýlemi. Jako respekt za ten projev, ale nemám ji rád. Jediná postava, která je hrozně super je Clayův taťka.. Takový typický, hodný a pohodový týpek. Love him!

• 28.9.2019  12:01

Dobře.. Clay a Ani už mě začínají pěkně srát. Pořád se do všeho serou a podezřívají každého. I kdyby ten člověk neměl s Brycem nic společného, ale jenom se na něj hnusně podíval, tak oni si už myslí že je ten člověk vrah. Jinak se mi tento díl líbil, protože Antonio je skvělá postava a hraje ji ještě lepší herec. Hrozný sympaťák.

• 27.9.2019  23:24

Tenhle film je přesně ten důvod, proč miluju filmy podle skutečné události. Protože tyto filmy jsou hlavně o lidech.. O úžasných lidech. V tomto filmu vidíme hned 20 takových úžasných lidí. Tito lidé si na nic nehrajou. Nehrají si na hrdiny, i když jimi jsou. Hrozně se mi líbí jak je ten film natočený. Zachycuje opravdovou lidskost a také požáry z bezprostřední blízkosti. Herci jsou skvělí.. Věřím jim, že jsou bratři na život a na smrt.

• 26.9.2019  17:10

Tohle byl hodně dobrý díl. Napětí, tempo, dobré téma. Uvidíme co nám tvůrci přichystají jako další díl, protože mě vážně zajímá, proč je Tonyho auto v Brycově garáži.

• 25.9.2019  22:09

Tyler mi celou dobu přišel jako hodný kluk. Podle mě to Clay s tím podezíráním lidí trochu přehání. Každý díl je to někdo jiný a pokaždé se plete. Uvidíme kdo to nakonec udělal.

• 24.9.2019  22:17

Tenhle díl se mi líbil mnohem víc než ty předchozí..Nemohl jsem z Justina.. Je to takový neškodný hlupák (dle mého názoru). Ale žeru ho a každou scénu s ním. Ani mě pořád trochu štve, ale v téhle epizodě byla v celku snesitelná.

• 24.9.2019  21:06

V téhle epizodě už se mi Ani tolik nelíbila začíná mě dost iritovat. Chvílemi jsem se ztrácel v rozeznání minulosti od současnosti, ale na to si časem asi zvyknu. Zatím spíš průměr.. Ale doufal jsem v jednu věc. Že bude Bryce nakonec neživu.. Ale nestalo se.. Bohužel.

• 23.9.2019  18:13

Na začátek celkem slušné. Nová hlavní postava v podobě vypravěče se mi líbí. Sympatická nová herečka. Jinak se mi líbí, jak si tvůrci pohráli s obrazem. Jde krásně poznat které scény se odehrávají v minulosti a co je současnost.

• 22.9.2019  20:05

Tak to jsem teda zvědavý, co si pro nás tvůrci připraví na poslední, třetí sérii. Tolik otázek.. Jsem zvědavý, jestli se jim to pořadí uzavřít a odpovědět na všechny otázky.. Doufám že se do toho nezamotají. Byla by to hrozná škoda. Držím palce.

• 22.9.2019  17:45

Pořád další a další otázky, ale já to stejně žeru. Ovšem Hannah mi přijde jako největší svině.. Už od začátku. To ona myslí celou dobu jen na sebe.

• 22.9.2019  16:44

Nechápu jak to ti tvůrci dělají, že každý díl je tak úžasně atmosférický. Skvělá epizoda a už se nemůžu dočkat finále.

• 19.9.2019  21:55
    Drive (2011)

Musím říct, že nejvíce z celého filmu se mi líbilo intro. To bylo velkolepé. Práce s hudbou a scénami.. Mistrovská práce. A rozhodně jsem netušil, že Ryan je tak skvělý herec. Šel z něj vážně strach, jak vyfuckoval toho týpka na baru. Škorpion dostal všechny hnusné a zkažené žáby!

• 19.9.2019  18:33
    Pasažéři (2016)

Vždycky jsem měl Jennifer za ne až tak dobrou herečku. Tady mi ovšem dokázala, že je to opravdu Paní herečka. A ještě se na ní náramně kouká. Byla to strhující zábava a ke konci jsem byl opravdu v napětí jak to celé dopadne a já jsem fanda dobrých konců, takže jsem byl spokojen. Thomas Newman odvedl práci a hudbou na jedničku. Ten soundtrack je dokonalý.

• 18.9.2019  22:07

Robert tady předvádí jak úžasný je to herec a že ty ohromné částky, které si účtuje za vystupování ve filmech si pravém zaslouží. On je v té roli Sherlocka jako ryba ve vodě a jde vidět, že si to náramně užívá. Už jen díky němu je tento film skvělá oddychovka plná záhad.

• 15.9.2019  23:14
    Hastrman (2018)

Vím, že tento film není pro každého, ale mě osobně se Hastrman moc líbil. Možná je to kvůli tomu, že jsem to režisérovi hrozně přál. Ovšem shodneme se na tom, že po technické stránce byl tento snímek téměř dokonalý. Dlouhé záběry na nádhernou přírodu s rybníky. Pastva pro oči. Poté byly skvělé ty zpěvy před každým obdobím. Na mě osobně nejvíce zapůsobila (asi jsem divný) šipka do rybníka v podání hlavního herce. Nevím proč, ale doteď ji mám v živé paměti.

• 13.9.2019  20:18
    Solomon Kane (2009)

Až nečekaně povedené Béčko. Bylo to něco podobného jako Sedmý syn, Poslední lovec čarodějnic. Tento vůbec neudělal ostudu. Sice se tento snímek točil okolo tématu, které je omíláno pořád dokola. Ale mi se osobně se tento boj s ďáblíkem líbil. O to víc mě těší, že se na tomto snímku podíleli i čeští tvůrci. Nelepší na snímku byly kostýmy. Ty byly opravdu skvělé a tímto smekám před kostyméry.

• 12.9.2019  14:28
    The Outsider (2018)

Druhá půlka je oproti první hrozný nářez, ale taky předvídatelná. Pokud se bavíme o té první polovině filmu, tak je zde hezké vidět jak se člověk postupně stává Yakuzou se vším všudy a to mi zde hrozně líbí. Jared byl skvělý, ale místy mi přišel až moc chladný, ale to bylo asi schválně. Jediné co nechápu je jak to dělá s tou žílou na hlavě.. Vypadá fakt šíleně.

• 9.9.2019  22:16

Nejlepší na této pohádce je, že je neotřelá. Není prostě jako klasická česká pohádka, kterých je v televizi kupa. Tohle má něco do sebe a to oceňuji. Ale nejvíce jsem si stejně užíval úžasnou skandinávskou hudbu. Za to největší plus.

• 8.9.2019  22:17

Původně jsem chtěl dát tři, ale hvězdu přidávám za nápadité deptání hlavní postavy. Ale je to naprosto uvalený film.

• 8.9.2019  17:42
    Pátrání (2018)

Tak tohle ne.. Tohle bylo i na mě moc. Myslel jsem si, že to bude klasický film o zmizelé osobě, ale že zažiju něco takového.. Upřímně.. Jak David otevřel fotografii a na ní byl ten muž, který údajně zavraždil Margot společně s detektivkou Vickovou, tak jsem tento film musel stoupnout a rozdýchat to, protože to bylo na mě moc. Miluju na tomto filmu, jak se zde pracuje s detaily. Logo hokejového klubu.. Rozuzlení bylo taky parádní. Tomuto filmu nemůžu vytknout vůbec nic.

• 5.9.2019  19:09
    Mariňák (2005)

Jake byl úžasný. Hlavně scéna ve stanu, kdy míří s nabitou zbraní na svého bratra "Jarheada" a celou dobu mu věříte, že to vážně udělá a stisne spoušť. Jinak vcelku dobrý film. Ale nic z čeho bych nemohl týden spát.

<< předchozí 1 2 3