leo430

okres Frýdek-Místek

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 20.1.2021  22:31

Tady je vesměs pouze vata. Objevují se tady zajímavé myšlenky a dumání. Docela na pytel mi přijde, že Ivar jede znova do Anglie. Nebo si jí spíš chce vzít. Tohle už tu přece bylo.. Vypadá to, že tvůrcům už došly nápady.

• 20.1.2021  22:21

Začátku druhé poloviny šesté série se to sice nevyrovná, ale i tak se mi díl líbil. Smrti se mi zdály opravdu dost epické a nápadité. Musím vyzdvihnout hudbu, která je tady fakt parádní.

• 20.1.2021  12:53

2. série - (6/10). Z mé strany šlo o dost velké zklamání, protože jsem se prostě a dobře nudil. Během první poloviny série to byla vážně mizérie. Vee mi pila krev a celkově se tam nic moc nedělo. Chápu to tak, že bylo potřeba rozdat karty před velkým finále. Jsem moc rád, že se to začalo po přelomu poloviny série ubírat tím správným směrem. Dialogy začaly být zajímavější, začalo být dusno na všech frontách a Vee začalo téct do bot. Finále nám to trápení vynahradilo i úroky, protože to bylo opravdu parádní. Všechny linky krásně vyvrcholily a došlo i na lámání chleba. Za mě je to díky lepší druhé polovině průměrná série a díky tomu se kouknu na další. Nejlepší epizoda: Zásady slušného chování (S02E13)

• 20.1.2021  11:59

Většina událostí tady byla jasně předvídatelná, ale to mi bylo úplně ukradené. Já se náramně bavil a byl to takový guilty pleasure po ne až tak povedené druhé sérii.

• 19.1.2021  23:14
    Lady Bird (2017)

(5,5/10). Sympatická a v některých ohledech vtipně originální hořká komedie. Režisérka tady reflektuje svoje dospívání a životní zakopnutí. Není to nic světoborného, ale já jsem se u některých scén fakt dobře bavil. Líbilo se mi, jak se film v ničem zbytečně moc neplácal a šel si prostě dál. Stalo se tam třeba něco fakt dost silného, ale tomu filmu to bylo jedno a prostě běžel dál. To se mi na tom líbilo. Mám rád nezávislé filmy od společnosti A24. Tento sice nebude patřit k tomu nejlepšímu, ale i tak tady vidím originální stopu.

• 19.1.2021  17:07

Zdá se mi, že vždycky ty závěrečné díly sezóny bývají nejlepší. Možná je to tím, že všechny zápletky, které se celou sérii budovaly, tak postupně vrcholí. Ale tohle mě opět hrozně moc bavilo.

• 19.1.2021  11:16

Jsem z toho závěru celý nesvůj. Nechci aby Chapmanová odjela pryč. Sice nepatří mezi mé TOP postavy, ale rozhodně mi bude chybět. Líbilo se mi, že se děj hodně posunul dopředu a dost věcí jsme se opět dozvěděli. Říkal jsem si, že to s Vee nebude jen tak.

• 18.1.2021  23:35

(8/10). Hrozně krásný film. Vážně moc pěkný. Ukazuje s naprostou lehkostí toto dost ožehavé téma. Nikomu nic nevnucuje a krásně a pomalu plyne. Jako čas na italském venkově. Ta atmosféra tady byla zachycena opravdu znamenitě. Herci předvedli výkony hodny ocenění a opravdu jsem jim tu jejich vášeň a beznaděj věřil. Jeden z nejkrásnějších filmových momentů byl bezesporu rozhovor otce a syna, který byl opravdu neskutečný a překrásný.

• 18.1.2021  18:14

Zatím nejlepší díl série. Všechny linky vrcholí a čeká nás velkolepé finále.

• 18.1.2021  16:56

Tak tohle jsem nečekal. Teda hlavně ten pohřeb jsem nečekal. Nečekal jsem, že bude mít takovou podobu jakou měl. Tenhle díl byl fakt super. A ten Caputův škodolibý pohled? Dejte mi další díl !

• 17.1.2021  22:59

Tenhle díl mi po dlouhé době fakt sednul. Možná to bylo tím, že už bylo pozdě večer a já jsem už nad ničím nechtěl přemýšlet. Ale bylo to super. Sice to s tou babičkou bylo očividné, ale i tak tento díl hodnotím jako povedený. Hlavně se vrací náš starý známý, tak to bude zase o něco vtipnější.

• 17.1.2021  18:54

Tenhle díl mě bohužel nebavil tak, jak bych si představoval. Jediná postava, která mě ještě tak baví je Caputo. Druhá série není teda žádná hitparáda.

• 17.1.2021  11:03

Tohle bylo ještě horší než díl předchozí. Kecy, kecy, kecy. A z vraždy Haralda nebylo zase nic. Ta gorila, co jej chtěla zabít se mi fakt líbila. Škoda, že to s ní nevyšlo.

• 17.1.2021  11:02

Pořád to samé jako v páté sérii. Tady se toho alespoň stalo celkem dost a nebyl to jen takový ten kecací díl.

• 16.1.2021  14:05

Osobně se mi tohle líbilo daleko méně než první díl. Bude to tím, že první díl byl takové hození do neznámé řeky, ale tady už to bylo to samé pořád dokola. Málo odhalení.. Chápu, že to musí natahovat na víc dílů. Na druhou stranu se hodně líbil další Easter Egg 🥚. Pokud mě tento seriál nebude moc bavit, tak se aspoň můžu pokaždé těšit na další Easter egg 🥚.

• 15.1.2021  21:15
    Kukačky - Epizoda 2 (E02) (epizoda) (2021)

Oproti prvnímu dílu jsme se toho moc nedozvěděli. Hlavně je škoda, že na to přišli hned v prvním díle. Takhle to pak vypadá, že se těch 13 epizod budou akorát přetahovat.

• 15.1.2021  18:01

Nebyla to úplně největší hitparáda, ale já se fakt dobře bavil. Zatím nejlepší díl série.

• 15.1.2021  17:54

Celý seriál je zatím pod rouškou tajemna a u prvního dílu to nebylo vůbec na škodu. Vtipy byly jak je u Marvelu zvykem ucházející a občas jsem se upřímně zasmál. Ale nějaký obrovský zázrak to opravdu nebyl. Jde vidět, že je Marvel na vrcholu, protože kdyby se o tohle pokusil někdo jiný - úplně pozměnit žánr, tak by to fanoušci podle mě nepřijali. Tady to ve většině případů funguje a doufám, že v dalším díle už se bude pomalu, ale jistě už něco dít.

• 15.1.2021  11:01
    Chlast (2020)

(9/10). Po zhlednutí Honu jsem měl od režiséra velké očekávání co se týče Chlastu. Jsem hrozně rád, že mě opět nezklamal a byl to parádní, skandinávský filmový zážitek. Mads Mikkelsen opět ukázal jaký herec se z něj stal. Charismatický herec světového formátu, na kterého se dívá dobře i v minutách naprostého ticha a pomalých záběrů. Chlast ukazuje jaký alkohol může být. Výborné je, že ho ukazuje naprosto ze všech stran. Fakt dobře se na to dívalo a dvě hodiny utekly jako voda. Závěrečná půlhodina byla opravdu intenzivním zážitkem, který vyvrcholil dechberoucím tanečním vystoupením Madse. Taky mi přišlo příhodné, že je to dánský film a Dánové podle zvěstí a i podle tohoto filmu vážně pijí jak duhy. Důkazem můžou být oslavy novopečených maturantů. Jako poslední bych zmínil moc hezkou stylizaci a zpracování poznámek a SMS zpráv.

• 14.1.2021  17:49

U téhle epizody jsem se příjemně bavil. Byla to taková zábavná oddechovka.

• 14.1.2021  16:34

(7/10). Juraj Herz se s tím teda nemazal. Dlouho jsem neviděl tak tvrdý a drsný film. Líbí se mi, že tady jsou ukázány obě strany mince. I když jste byl během války dobrý Neměc, tak po válce jste to i tak neměli vůbec lehké. Herecké výkony jsou výborné. Česká extratřída. Němci z SS jsou taky zvoleni parádně - Slizouni jak se patří. Já osobně jsem byl však byl nejvíce nadšený z volby herce do role mlynáře Habermanna. Zahrál si ho Mark Waschke, který mě naprosto uchvátil svým hereckým výkonem v německém seriálu Dark, který je mimochodem naprostá dokonalost.

• 13.1.2021  19:41
    Duše (2020)

(9/10). 8. Z nejočekávanějších filmů roku 2020.Tohle bylo pohlazení po duši. Nádherný, inteligentní animovaný film od Pixaru. Rozhodně se jedná o nejlepší animák roku 2020. Fandil jsem v tomto prvenství Dvojce Croodsových, ale Duše mi vyrazila dech a chytila mě za srdce. Nádherně podaný film se silným tématem, který je přístupný i těm nejmenším. Je tady všechno krásně popsané a dává to v konečném důsledku dokonalý smysl. Přidejte k tomu úžasnou hudbu, který film doprovází a máte zaručenou husinu při závěrečných titulcích. Spolu s Coco se jedná o nejlepší novodobou Pixarovku.

• 13.1.2021  11:14

Konečně jsme se dozvěděli jak vypadá snoubenec od Morellové. Nečekal jsem, že to s ní bylo ve skutečnosti takhle. Zábavou se díl točil kolem ženské anatomie a já se dobře bavil. Ohledně Polly a Larryho je mi úplně jasné kam to směřuje.

• 12.1.2021  23:09

Tenhle díl byl rozhodně lepší než ten předchozí, ale rozhodně to nedosahuje stejné kvality jako první série. Napětí je pryč a my sledujeme pouze lesbičky, slzy a další drama.

• 12.1.2021  23:03
    Uteč (2017)

(8,5/10). Tohle nebyl další z těch pitomých hororů, kterých vzniká poslední dobu plno. Tohle bylo něco úplně jiného. Originální a svěží. Zaobírající - se silným tématem. Vynikající scénář, který jen podtrhují herecké výkony a šílené pohledy postav. Hrozně se mi líbil celý ten feeling tohoto filmu. Krásně se na to dívalo. I když to byl horor.

• 12.1.2021  14:29

Tato epizoda srazila moje nadšení trochu dolů. Tady se toho stálo hrozně málo a připadalo mi to jako zbytečná vata. Alespoň jsme se dozvěděli další věci o Taystee.

• 12.1.2021  10:53

Tohle vůbec, ale vůbec nebylo špatné. Jako rozjezd druhé série to fungovalo fakt hodně dobře. Moc mi ani nevadilo, že měla většinu prostoru Piper, kterou moc nemusím. Hlášky a vtipy se mi tady zdály teda o třídu lepší než v řadě první a Yoda byl naprosto úžasný.

• 11.1.2021  23:44

(9,5/10). Naprosto geniální polský film, který mě dostal do kolen. Práce s budováním postav, gradující atmosférou a uvědoměním si vlastní zranitelnosti. Mrazí nad pomyšlením na tento film na který asi dlouho nezapomenu. Co všechno může vzniknout když se jeden ambiciózní a dost zvrácený mladík hodně snaží. Něco nepředstavitelného. Vynikající práce s hudbou a celkovou atmosférou celého snímku. Byly zde scény, kdy jsem zůstal v naprostém úžasu a užíval si tento neobyčejný zážitek, který se vám dostane pod kůži. Za mě se jedná o jeden z nejlepších filmů roku 2020 a poláci mají být pádem na co hrdí.

• 11.1.2021  18:49

1. série - (7/10). Pro začátek bych rád podotknul, že jsem absolutně nečekal, že mě tento seriál chytne. Koukala na něj má přítelkyně a tak jsem si řekl, že to také zkusím. Světe div se, je to skvělé. Není to nejlepší seriál, jaký jsem kdy viděl, ale je to zábava. Sledovat osudy vězenkyň může být kupodivu fajnová popcornová zábava. Mám tady své oblíbené dozorce a vězeňkyně, tak doufám, že to tak s nimi zůstane i nadále. První série měla své horší a lepší chvilky. Nebo možná i horší a lepší polovinu. Tempo se s počtem epizod stupňovalo a ke konci jsem vážně padl na zadek. Je to nápadité a hravé. Doufám, že to vydrží i na další série. Nejlepší epizoda: Šílenost nevyléčíš (S01E13)

• 11.1.2021  17:43

Tvůrci laťku kvality posouvají pořád výš a výš až se bojím, že nebudou mít další série co servírovat. Tohle bylo sakra skvělé uzavření série.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19