Stallone

Petr Beck

okres Příbram

<< předchozí 1 2 3 4
    • 17.9.2017  14:20

Tak pro mě byl tento horor zklamáním. Jsem velký fanda Texaského masakru motorovou pilou 2003 a 2006. Považuji je za jedny z nejlepších slasher hororů. Co k tomuhle filmu no. To budování atmosféry v první třetině filmu super. Líbil se mi tam nápad vozíčkáře a hodně jsem se těšil, jaký tu bude mít dál smysl ho tam mít a jak tento fakt režisér využije. Využití= 0. Úplně zahozený potenciál. Vlastně do doby, než zaútočí Kožená tvář je to solidní a otázky typu: Nenajde si nás? Mě bavili. Budoval se strach a napětí. Potom bohužel přišlo mnoho chyb, které tu ani nebudu vypisovat, to je na delší povídání, ale zkušený režisér by si dokázal poradit. Zklamalo mě ztvárnění Kožené tváře. Ta postava má budit strach, respekt. Má to být místy až mýtická postava, kdy si jak kladné postavy ve filmu, tak samotný divák mají pokládat otázky, je to vůbec skutečné? Je to šok, ten masakr vůbec reálný? Zde působila Kožená tvář spíš vtipně a trapně. Vadil mi neustálý křik ženské postavy. Byl až otravný. Pana režiséra nenaučili na vysoké filmové škole, že ženský řev v takovém podání a frekvenci je spíše otravný, rušivý a nezajímavý? Konec filmu už nedokáže vyděsit. Ono po těch různých Domech tisíce mrtvol apod. tady ta rodinka u večeře působila spíše jako vzorná femily. Možná ten pokus toho dědka praštit hlavní hrdinku byl dobrý nápad. Možná. Z jakého důvodu v závěru filmu neodjedou s kamionem pryč a místo toho druhými dveřmi utíkají ven jsem nechápal. Je tam prostě hrozně moc chyb. Můžu o nich sepsat několik stránek A4. Pokud bude mít někdo zájem? Vadil mi také špatný výkon herců, dvě stejné zabití obětí je na takový počet mrtvých opravdu moc velký luxus (má to být vždy nové, zajímavé). Způsoby, jakým Kožená tvář ve filmu zneškodní hlavní hrdiny také nestojí za nic. Už na tu dobu to mělo být lepší. Už mě nebaví pořád bránit starší filmy, že to bylo natočení dřív, málo prostředků, málo zkušeností, je to revoluce, dřív nic takového nebylo viz, tento film, Lesní duch apod. nebo že je to jeden z prvních explitaition horrorů... To už nebudu brát jako argument. Tak to nemají točit. Dávám 3*. Do doby než zaútočí poprvé Kožená tvář je to nadprůměrné. Škoda. Režisér to nezvládnul.

• 24.7.2017  23:06
    Život (2017)

Jako místní génius přes filmový žánr horor ohodnotím i tento snímek. Život je vhodným filmem na nedělení podvečer. Z gastronomického hlediska ideální jednohubka, respektive předkrm před pořádným hororem. Sportovec by řekl strečink před hlavním závodem a člověk provozující s*x to nazve předehrou před hlavním číslem. I takové horory jsou potřeba! Zastávají na trhu černou práci a pomáhají držet žánrovou laťku nahoře. Herci v naprostém v pořádku. Sympaťáci, kterým držíme palce. Hlavní padouch zajímavý. Filmu by prospělo kvalitnější budování atmosféry a strachu z neznáma. Určitě snímek doporučuji a hodnotím mezi 3 - 4*(asi stárnu a cvaknu tam horší 4*).

• 24.7.2017  00:36

Jako místní expert a génius přes filmový žánr horor jsem byl nucen v rámci čtvrtletního inventáře zhlédnout i tento snímek. Prostředí pitevny báječné. Hlavní herecké duo sympatické a člověk jim do života přeje jen to nejlepší. První polovina filmu je slušně odvedená práce. Za to by si pan režisér zasloužil příplatek. Člověka děsí to neidentifikovatelné tajemno. Ta posvátná hrůza z neznáma. Chválím samotnou pitvu. Tomu říkám moderní způsob točení. Druhá polovina je výrazně slabší. Z příběhu se postupně dovídáme víc a s blížícím se závěrem naše tělo opouští napětí a na rukou mizí husí kůže. Film měl určitě potenciál stát se kultovním jako například Dům u hřbitova. Nicméně se tak nestalo a pan režisér by si měl uvědomit chyby, kterých se tu dopustil a do budoucna se poučit. Hodnotím mezi 3-4* (za ty detaily pitvy horší 4* ).

• 21.4.2017  18:43

Já jsem křesťan.

• 3.1.2017  13:39

Na filmu jsem byl v kině s mojí krásnou přítelkyní (modelkou). Jako křesťan a bývalý ministrant v kostele ho nechám bez hodnocení. Nechápu tvůrce snímku za angažování neherců jako Bílá, Osvaldová, Horáček. To NE! Nejzajímavější postavou a nejlepším hereckým výkonem se může pyšnit pan Polívka.

• 22.12.2016  13:20

Western postrádající vše, co by měl správný Divoký západ umět. Bez atmosféry, strachu o hlavní hrdiny. Chybí kovboj s kolty proklatě nízko. Příběh ušitý horkou jehlou. Propaganda modernosti bez talentu. Absence scén, které by si divák chtěl znovu přehrát. Bez husí kůže a tom správném pocitu na brečení. Není možné v roce 2016 natočit westernový film, který bude ve všech směrech daleko horší než 30 let staré snímky. Raději si znovu pustím Mladé pušky nebo Krajinu střelců. Tohle je jen snobárna pro domnělé „všeználky“. Kapitulace umu.

• 24.11.2016  12:35

Gibsone, kamaráde, tohle se ti nepovedlo. Válečné drama z období druhé světové války umocněné inspirací skutečnou událostí. Co vám budu povídat. Těšil jsem se. V první polovině snímku se seznamuje s hlavním hrdinou. Hledáme k němu nějaký bližší citový vztah, marně. A stejné je to i s ostatními postavami ve filmu. Člověk si k nim nevytvoří žádné pouto, aby jim v té druhé válečné polovině mohl fandit. Bojové scény natočené způsobem, který jsem viděl již mockrát u mnohem starších snímků. Střeva ven? Komu to může ještě v roce 2016 připadat zajímavé? Prakticky žádná zapamatovatelná scéna, kterou bych si chtěl někdy znovu přehřát. Žádná husí kůže, žádný pocit na brečení se nekonal. I ta romantická část je silně nedotažena a nepochopena. Nesympatická Teresa Palmer. Hodně se mluví o síle poselství. Ano, námětu by slušel dokument. Film vhodný pro sobotní večer na HBO. Pro uživatelé, kteří film hodnotili vysoko. Přes FILM jste stejní znalci a odborníci jako legendární pan Lorenz, který cihlu do ruky nevezme, ale odborník je to na slovo vzatej. Film viděn v kině s mojí krásnou přítelkyní (modelkou). Vzhledem k vysokému hodnocení musím dát 2*.

• 19.11.2016  12:47

I když to nejbližší multikino máme přes 60 km, snažíme se ho s mojí krásnou přítelkyní (modelkou) navštěvovat pravidelně. Nakoukáno tam toho máme opravdu hodně. Snížek, bílý kožíšek byl zatím jediným filmem ze kterého jsme během promítání odešli. To se opravdu nepovedlo. Nezajímavý příběh bez nápadu. Panu scénáristovi a režisérovi chybí potřebný um. Doporučuji na nedělní deštivé odpoledne. Za nápad bílé gorily symbolicky jedna hvězda.

• 19.11.2016  12:17
    Rango (2011)

Osvěžující jízda a pocta všem spaghetti westernům. V hlavní roli chameleon s havajskou košilí Rango, který nosí kolty proklatě nízko. Hrající sovy? Hotový majstrštyk! Tak má vypadat moderní a nápaditý animovaný film 21. století. Doporučuji všem nesucharům, kteří se chtějí na 100 minut ocitnout v místě, kde se může stát i outsider (a že nás je) hrdinou. Film viděn v kině s mojí krásnou přítelkyní (modelkou).

• 31.10.2016  21:47
    Unfriend (2016)

Milé překvapení! Jako zdejší hororový odborník jsem si v rámci dnešního svátku Halloween udělal filmový hororový maraton. Unfriend dopadl solidně. Sympatičtí herci (chválím zejména výkon hlavní hrdinky), příběh, který vás baví. Vše natočené slušnou kamerou a s dávkou napětí. SEHR GUT NĚMECKO, SEHR GUT. Když se na to podívám z profesorského hlediska, jak náleží mému postavení v tomto žánru, závěr filmu se nevydařil. Je to velmi častý nešvar hororů. Ten závěr! Přesto se tento horor vejde do TOP10 pro rok 2016. Hodnotím 4*. PS: Fejsbuk nemám, nestojím o něj. Nejspíš bych měl stejně přátel, jako ta čarodejnice!

• 29.10.2016  08:01

Film sice bez nahoty, ale na mě až moc zaměřený na s*x a drogy. Nemám rád mejdany ani diskotéky. Atmosféra, když přijedou do skromné chatky byla slušná, hlavní záporák nebezpečný. Poté to nejspíše režisér neuměl pořádně uchopit a nevěděl, co nebo jak vlastně natočit. Pointa celkem slušná, ale určitě ne šokující a dal by se rozhodně vymyslet mnohem lepší závěr. Týpci jako filmové postavy tzv. zlaté mládeže nesympatičtí, což tak mělo být. Režiséři se musí umět zvládat lépe konce cca poslední dvacetiminutovku. To vidím, jako zásadní v dnešní světové kinematografii. Hlavně za ty narážky na s*x dávám 3* (to do hororu nepatří).

• 22.10.2016  11:25
    Anthropoid (2016)

O historii projevuji velký zájem, takže jsem se mohl na film podívat okem odborníka. Atmosféra funguje, hlavní hrdinové sympaťáci. Cillian Murphy je pro své charisma pilířem snímku. Osobně bych doporučil lépe vykreslit okupovanou Prahu a charakteristiku postav. Když si uvědomím, že šlo o kluky v mém věku, klobouk dolů. Mrzí mě, že se ve filmu při závěrečné bitvě parašutistů o kryptu objevuje nesmysl o desítkách mrtvých.Naši parašutisté v kostele doložitelně zranili maximálně pět Němců. K dispozici měli pouze pistole ráže 6.35 a 7.65. Žádný samopal. Doporučuji lepší snímek Atentát (1964). Hodnotím jako mírné zklamání se solidními 3*.

• 15.10.2016  19:45
    Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)

Nejlepší vystoupení Petr Rychlý jako Jan Nedvěd – "Kohout". „No, zřejmě slušnej oddíl, no…”

• 15.10.2016  09:30
    Pomáda 2 (1982)

Jako člověk, který má režisérské nadání, zvedám své hodnocení na plný počet. Nelíbí se mi , že je snímek umístěn v TOP 200 nejhorších filmů v dějinách planety Země. Jako někdo, kdo má talent přes filmy jsem přesvědčený, že si film průměrné hodnocení zaslouží. Písničky Reproduction, Cool rider, Who's That Guy? nebo WE II BE TOGETHER jsou na vysoké úrovni. Nejsem součástí stáda a nebojím se ohodnotit proti proudu. 5*

• 10.10.2016  15:25
    U2 3D (koncert) (2007)

Již je to osm let, co jsem s velmi krásnou přítelkyní navštívil tento 3 Déčkový hudební dokument kapely, která mi nevadí, ale nevyhledávám jí.Výsledek nebyl zas tak špatný, ale po vašich orgasmech jsem přeci čekal větší pecku. Kapela hrála dobře. Kluci se snažili a i bubeník uměl do toho jak se říká správně říznout. Já se ale nudil. Popcorn došel, colu jsem vysrkal a sušenky nestály za nic, takže jediná moje zábava byla sledovat mojí nádhernou holku, jak na malé hlavičce má obrovské brýle a vypadá jak moucha CÉ CÉ. Co říct závěrem? Holky zažijou orgáč a my chlapi si musíme počkat na SPICE GIRLS 3D a nebo se jako chlapi chovat, zahodit sáčko, rozstřihnout kravatu, otevřít pivko a jít na koncert live.

• 10.10.2016  14:33

Jako zdejší král hororového žánru jsem narazil při své filmové inventuře i na tento snímek. Co vám budu povídat, nejedná se o nic výjimečného. Příběh sice koukatelný, ale celé je to natočené jako duchařská pohádka. Šamani ani duch démon strach nevyvolají. Něco podobného by fungovalo v devadesátých letech, ale od moderního duchařského filmu z roku 2016 požaduji prostě víc. Film je vhodný pouze do televize a to pro diváky, kteří nemají v rámci tohoto žánru nakoukáno. Zdejší hodnocení odpovídá kvalitě snímku. Lepší 2*.

• 13.9.2016  13:55
    Útes smrti (2010)

Tento film je atmosférický. Miluji moře, toužím plout jachtou uprostřed moře s mojí krásnou přítelkyní. Jen já a ona. Jen my dva. Tento film je ale ukázkou toho, jak to může dopadnout. Díra v lodi, loď se uprostřed moře potápí a jsou na vybranou dvě možnosti. Buď plavat k ostrovu, který není vidět v moři plném žraloků lidožravých a nebo zůstat na potápějící lodi a doufat v pomoc. Čtyři lidé plavou, jeden zůstává. Začíná boj o přežití. Na filmu je hodně znát, že byl levný. Je to vidět na práci žraloka s člověkem. Na tom jejich propojení ve filmu. Působilo to hodně odděleně. Tady je žralok, vedle jsou lidé. Snad mi rozumíte. Jinak vcelku reálné. Bylo z toho filmu cítit moře, slaná chuť a bolavé tělo. Herci sympaťáci. Nicméně, pokud hlavní hrdinové doplavali už na ten první záchytný bod, mohli tam čekat. Sedět tam a čekat v bezpečí před žralokem. On by pak odplaval, protože žralok musí žrát a ne tam někde očumovat nějakou dobu kolem útesu.

• 13.9.2016  13:52
    Mělčiny (2016)

Na Mělčiny jsem se těšil. Mám rád syrové snímky, u kterých si divák řekne, může se to stát i mně! Hlavní hrdinka sympatická, racek roztomilý, prostředí nádherné. Přesto jsem z výsledku zklamaný. Čekal jsem moderně natočený thriller, který přes svou kratší stopáž nenechá diváka vydechnout. Předvidatelné, nudné a nereálné zpracování na úrovni televizní tvorby. Doporučuji snímek Útes smrti, který je ve všech směrech lepší.

• 9.8.2016  10:27

Klasika mého dětství. Klenot krásných devadesátých let v rámci bojových filmů. Divák musí ke snímku přistoupit bez vážnosti, s otevřeným srdcem a dobrou náladou. Hlavní hrdina sympatický. Píseň Summertime Blues je přímo úžasná! V dnešní době se již takové filmy netočí. Doporučuji každému, kdo si chce odpočinout a přenést se v myšlenkách do doby, kdy mohl člověk dosáhnout všeho co si jen přál.

• 4.8.2016  22:29
    Polednice (2016)

Tak jako se zvonilo "poledne" aby sedláci a další šli na oběd, tak i "klekání" znamenalo šup domů, kleknout a pomodlit,někdy i najíst,bylo-li co, a už nevycházet z domu.A právě neposedné děti se strašily Klekánicí. Veřejné osvětlení,elektřina ani baterky tenkrát ještě nebyly a kdo by potom děti hledal. Polednice je mnohem starší než Klekánice. Pověsti o ní šířili už staří Slované. Většina zdrojů píše, že jen strašila a neublížila.Mnohem zajimavejsi je ale, jako u vetsiny strasidel, jejich pravy duvod existence. Jako expert na žánr horor jsem se těšil, zda se i u nás dokáže natočit v tomto žánru něco solidního. Nedočkal jsem se. Příběh je nezajímavý, nudný, bez atmosféry a strachu. Pro mě absolutně nepochopitelné. Jsem člověk bez filmového vzdělání, rád bych do budoucna natočil nějaký film v žánru horor, který bude opakem Polednice. Moderní, svižný a bude fungovat! Aňa Geislerová hrála dobře. U lavice dítě stálo, z plna hrdla křičelo: ODPááD.

• 3.8.2016  00:36
    Pozemšťan (2007)

Film jsem zhlédnul na doporučení a jsem znechucen. Na amatérský dabing, jsem si chvíli zvykal. Do budoucna bych volil film s cz titulky než amatérský dabing (v měřítku ´´amatérský´´ byl v pořádku). Tak jdeme na to. Herecké výkony byly podle mého názoru špatné. Film má obrovskou myšlenku a stejně tak i nevyužitý potenciál. Pluje si svým vlastním tempem, kdy se skupina ´´odborníků´´ chová opravdu hodně zvláštně. Čekal jsem drama, zvyšující se napětí a závěrečné BUM. Dostal jsem nudu a opravdu pitomé dialogy. Až do otázky náboženství jsem byl přesvědčený, že se film může podařit a bude kvalitní. Ale od diskuze na toto téma šel film jasně do ODPADU. Mám rád historii, čtu si o ní, přemýšlím o ní. Možná někteří lidé, kteří tu hodnotí vysoko se snaží udělat z filmu jakou si ´´revoluci´´. Třeba chtějí vypadat moudře, přechytrale a právě se jim hodně líbí ta otázka náboženství. Neuvědoují si, že ten film je absolutní nesmysl, který byl vymyšlen. Hledají hloubku tam, kde není. Tohle je přesně ten typ filmu, kdy ho někdo pokládá za výjimečný právě svým poukazem hlavně na to náboženství a neuvědomuje si, že je to jen nesmysl, který vůbec nevychází z reality, ale z výmyslu nějakého člověka - scénáristy, který za to dostal plat, jako my ve fabrice. Nemá cenu nad filmem přemýšlet, protože nedostáváme informace, které by nějakým způsobem byly postaveny na reálných historických důkazech. Je to jen sci-fi se špatnými hereckými výkony, s příběhem, který se neposuvá dál a ke konci nedokáže šokovat, i když by si to strašně moc přál. (Vtipné bylo, jak se ty lidé zlobili, uvěřili mu, pohrozili a když řekl, že je to výmysl, ihned uvěřili zase tomu, že to neexistuje. Poté umře člověk a přítelkyni hlavního hrdiny úplně v pohodě). Tohle je hodně špatný film a já hodnotím protestním ODPADEM. Mimochodem, pár odpadů i s komentáři tu je a i komentáře jsou v celku pravdivé. ADIOS

• 2.8.2016  00:58
    Noroi (2005)

S asijskými horory mám jeden problém. Nebojím se u nich. Na doporučení jsem se tedy rozhodl podívat na tento film a lituji ztráty času. Tohle je zdechlej pokus o natočení syrového hororu, Jako někdo, kdo má režisérské cítění se divím, že má pan režisér takovou odvahu toto vůbec pustit mezi diváky. Přiznám se, já bych tak statečný nebyl. Vleče se to stále stejným tempem a správně by měl postupně gradovat. Vyvíjet se v napětí a děsu. Atmosféra je po celou dobu stopáže jednotná. Já ani nevím, co by mě zde mělo vyděsit nebo nalákat na strach. Na horor se snad dívám kvůli pocitu strachu a napětí ne? Tohle je jen nějaký pokus o něco výjimečného, co může platit maximálně na někoho, kdo nemá nakoukáno jako já. Za sympatického hlavního hrdinu dávám 1* a STOP ASIJSKÝM HORORŮM. Asiaté neumí točit horory.

• 2.5.2016  20:08

Tereza Pergnerová je mi sympatická. Hodnotím jí jako výbornou moderátorku. O svých životních chybách tu hovoří otevřeně. Člověk je stále v nějakém procesu vývinu. Je pro něj důležitá zkušenost. Neopakovat své chyby. Najít v sobě pokoru, lásku, BOHA. Tereze držím palce.

• 2.5.2016  19:55
    Orel Eddie (2016)

Někdy mi připadá, že dospívání je proces, kdy postupně jeden po druhém opouštíme naše sny. Příběh Michaela Edwardse může každého z nás inspirovat. Dokazuje nám, že touha, obětavost, láska jsou správné ingredience k jejich splnění. Chválím sympatické herecké obsazení, atraktivní neokoukané prostředí a závěrečný skok Orla. Scénář hodnotím průměrně. Postrádá duši. Tu, díky které se staly legendární Kokosy na sněhu. Přesně takovou, která ve vás dokáže vyvolat husí kůži nebo pocit na brečení. Jako velký sportovní fanoušek jsem snímek viděl v kině se svojí krásnou přítelkyní (modelkou) a mohu ho na sychravé, nedělní odpoledne doporučit. 3*

• 9.4.2016  23:44
    Frozen (2010)

Jako hororový fanoušek se rád podívám i na zajímavý thriller. Miluji pocit, kdy si při sledování filmu říkáte, že se to může stát i vám. Divák přemýšlí, jak by se v té situaci zachoval. Líbí se mi ten jednoduchý, přímočarý děj. Boj o život. Frozen mohu doporučit jako solidní televizní thriller. Při sledování se oblečte. Bude vám zima! Chválím působivý plakát. Spoiler: Určitě stálo za to vyzkoušet udělat ze svého oblečení provizorní lano, které by případnou seskokovou výšku zkrátilo. Zimní bundy svázané k sobě vydrží. Následná pomoc ve středisku nebyla poté daleko. Vlci jsou velmi plachá zvířata. Někde jsem četl, že v tomto století není doložen ani jeden případ, kdy by vlk napadl a zabil člověka?

• 5.4.2016  23:36

Krásný film o opravdové lásce, která umí zázraky. Jako křesťan jsem člověkem, který má tu svou jednu velkou lásku na celý svůj život. Tu svou jsem již poznal. Miluji svou krásnou přítelkyni (modelku), stejně jako hlavní hrdina tohoto snímku. Věřím na lásku na celý život a lásku obecně řadím v lidském životě na úplně první místo ještě před zdraví. Neexistuje víc než láska a přeji si s mojí krásnou přítelkyní (modelkou) prožít nádherný život, zestárnout spolu a umřít v jeden den. Věřím, že láska umí zázraky. Ten, kdo v ní věří, pro něj je i tento film. Doporučuji.

• 4.4.2016  22:30
    Výleťák (TV pořad) (2015)

S mojí krásnou přítelkyní (modelkou) milujeme výlety. Navštěvováním hradů, zámků a přírody prostě žijeme. Naše cestování po památkách plánuji já. Vybírám je nejen z internetu, ale i ze zakoupených knih jakou jsou Špalíčky výletů. Výleťák je v tomto směru pro mě nejen inspirací, ale především obrovské duševní uvolnění. Vycházkami provází sympatický Dušan Krejdl. Jde mu to. Chválím příjemnou hudbu. Přál bych si, aby pořad trval déle (15 minut by mu slušelo). Doporučuji ke shlédnutí a již se těším na začínající sezonu hradů a zámků.

• 1.4.2016  12:12

Takto má vypadat syrový, dobrodružný thriller. V Evropě je film považovaný za umění. Troufám si tvrdit, že je to díky filmům jako REVENANT. Je krásné sledovat někoho, kdo má talent. Chtěl bych tímto komentářem vyzdvihnout úžasného pana kameramana a filmového výtvarníka. Dobrá práce chlapi! Negativně hodnotím jednoduchý a přímočarý děj, který mě nedokázal vtáhnout do filmu. S hlavním hrdinou jsem se nedokázal ztotožnit a soucítit s ním. K dokonalosti chybí ta již pro mě legendární část filmu, která v člověku vyvolá pocit na brečení nebo mrazivou, husí kůži. Zde se nic takového nekonalo. Snímek REVENANT Zmrtvýchvstání si mě získal hlavou, srdcem se mu to však nepodařilo. Natočit kvalitní film není jednoduché a nikdy nebude! Hodnotím jako HORŠÍ 4*.

• 23.3.2016  00:34
    Ip Man 3 (2015)

Donnie Yen je charismatický a dobře se na něj dívá. Příběh je opět prostý a souboje nezaujmou tak, jako v minulosti. Líbil se mi tanec pana Ip Mana a chválím výborný souboj proti těžké váze. Vzpomínám si, jak jsem jako malý kluk vstával v noci na boxerský souboj Tyson vs. Lewis (2002). Fandil jsem Lewisovi, který vyhrál knockoutem. Shrneme-li to. První díl přinesl kultovní souboj Ip Man vs. 10 men (bohužel bez výrazné záporné postavy). Druhý díl zaujme zdatným soupeřem. Jeho závěrečná bitva v ringu je to nejlepší, co nám tato série nabídla. Yip Man 3 je filmem, který do série nevnáší nic nového, asijský protivník bez charisma s nedotaženým bojem proti Iron Mike. Hodnotím 3-4*

• 22.3.2016  01:17

Zajímavý film s kung fu fotbalového prostředí. Skvělé provedení. Chválím styl humoru, vtípky a narážky. Takto si představuji relaxační film. Při jeho sledování vždy zapomenu na životní starosti a nechám se unášet příjemným pocitem. Líbila se mi romantická část. Hudba naprosto perfektní. Shaolin fotbal musí divák milovat nebo nenávidět. Já ho miluji, stejně jako kopanou. SLAVIA DO TOHO!!!

<< předchozí 1 2 3 4