piglit

okres Teplice

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 28.4.2019  10:52

Boj proti současnému nebezpeční s kořeny v minulosti? Kdo umí číst mezi řádky, pochopí. Je potřeba se spojit a bojovat. A za nebezpečí si každý dosadí to, co bude civilizaci v blízké budoucnosti nejvíc ohrožovat. (A klimatická změna to není!)

• 27.4.2019  22:56

Film o lesbické Cikánce při letošním vyhlašování Oskarů těžce chyběl. Jediné, co může vylepšit dojem z filmu je to, že režisér vybral pro svou ruční kameru kameramana postiženého těžkým Parkinsonem a tak jednoznačně projevil své utajené sociální cítění. A nás z toho všeho jen trošičku bolí oči.

• 27.4.2019  22:30

První film, který se dal bez ztráty kvality sledovat na osminásobnou rychlost. A malá otázka spíše do zajímavostí - jak hlavní hrdina řešil chození na záchod u té zraněné, kterou táhl? Snad ji v tom nenechával ležet?

• 27.4.2019  10:11

Odlidštění výborné, ale filmu chybí gradace a jakýkoliv závěr. Škoda promarněného potenciálu.

• 16.2.2019  08:05

Prodchnuto nejvyšším duchem humanity a lásky k člověku. Asi tak jako film "Hei tai yang 731" z roku 1988. Kdo neviděl, nepochopí...

• 13.1.2019  22:50

Překvapivě dospělácká pohádka.

• 31.12.2018  11:43

Příjemná bakalářská jednohubka v hollywoodském stylu. Ještě přidat dva podobně kvalitní příběhy a bude tu náplň na hodnotně strávený nedělní večer u šesti lahváčů Novopacké desítky.

• 22.12.2018  17:44

Smallfood.

• 4.11.2018  09:07
    Errementari (2017)

Konečně pořádná pohádka k vánočnímu stolu! A jestli ji letos ČT nepustí, tak je u mne mrtvý Homolka!

• 22.9.2018  23:04

Dobrý rozjezd a pak už jen rychlý pád do zoufalého konce.

• 19.5.2018  22:46

A zase film o 5 minut delší, než měl být. Bez závěrečného proslovu by byl zážitek rozhodně silnější-

• 25.4.2018  10:11
    Loulou (2003)

Krátké animované filmíky, v nichž je vždy jedním z hrdinů vlk v nejrůznějších podobách.

• 23.4.2018  20:24
    Vítejte u Hartmannů (2016)

Komedie pro sluníčka a totální srajda pro nás ostatní. Jakmile film začne urážet a ještě je navíc slabý, dostane "odpad". Ploché charaktery, placaté dialogy a přímočará prvoplánovost ve prospěch oslavy přijímání nekompatibilních kultur.

• 12.3.2018  19:42
    Tvář vody (2017)

No to si snad děláte kozy? Slibný sci-fi rozjezd začíná už před polovinou drhnout a dávka hnusu po krátké dávce typu Ein Kessel Buntes a zoofilní pornografie vrcholí závěrečným kolorovaným Happy Endem.

• 10.3.2018  22:55
    Wind River (2017)

Výborný atmosférický film. Jenom škoda té závěrečné informaco o statistice a indiánských ženách. Mohlo to být s přehledem za pět hvězdiček.

• 12.2.2018  06:44
    Aufbruch ins Ungewisse (TV film) (2018)

https://www.lajkit.cz/zpravy/item/2077-dalsi-skvost-televizni-propagandy-film-o-rodine-ktera-utika-z-evropy-do-afriky-uhodnete-pred-kym Německá veřejnoprávní televize připravila na začátek nového roku pro diváky další propagandistické sousto. Večer 14. února odvysílala nový film Aufbruch ins Ungewisse („Cesta do neznáma“) o rodině utíkající z Evropy do Afriky. Důvodem její emigrace je politická proměna starého kontinentu, který ovládnou pravicoví extrémisté. Z kdysi demokratického Německa se stane totalitní stát pronásledující dobré lidi, muslimy a homosexuály. Rodina právníka Jana Schneidera se tváří v tvář všudypřítomnému pravicovému zlu rozhodně odjet z Evropy do Jihoafrického svazu (sic!), kde po hospodářském rozkvětu vládne politická a ekonomická stabilita. Schneider se spolu svou ženou Sarah, dcerou Norou, synem Nickem a dalšími nebohými uprchlíky nalodí na obchodní loď, která je má zavézt do Kapského Města. Pašeráci lidí ale vysadí liberálně demokratické pasažéry u břehů Namibie, a to do člunů, které jsou příliš malé... Je otázkou, koho má takový propagandistický počin oslovit. Je velmi pravděpodobné, že se stane dalším kultovním filmem německých neonacistů, kteří se u něj budou dobře bavit.

• 30.12.2017  07:41
    Pandora (2016)

Když se korejský ekoterorista, s nejvyšším dosaženým vzděláním - zakládání regálů v Lidlu - pustí do psaní scénáře, nemůže to dopadnout jinak. Film od začátku prodchnutý techníckými, zdravotními i logickými nesmysly. Dokonce i rakouský "Der erste Tag / Den první (2008)" je proti tomuto výtvoru jako doktorská habilitační práce proti malůvce předškoláka. Film svým provedením uráží každého technicky založeného diváka.

• 29.7.2017  20:38

Typický televnizní film - zcela sterilní, nevzbuzující emoce. Určitě se to dalo natočit lépe, ale to by potřebovalo scénáristu, režiséra (ne režisérku) a nějaké ty herce. Ztracený čas a promarněné peníze na natočení.

• 5.7.2015  17:00
    Cyberbully (TV film) (2015)

Arya Stark rules!

• 23.6.2015  07:41
    Hawaizaada (2015)

Pohádka se zpěvem a tanci o Hloupém Honzovi, který to všem nandal. Pěkné kulisy potvrzují, že dětská práce je v Indii levná a přitom velice kvalitní.

• 18.6.2015  07:13
    Samba (2014)

Normalizační komedie z prostředí nepřizpůsobivých menšin. Sice milé, ale hrubě proti proudu. Děkuji verbalovi za výstižné shrnutí - není co dodat...

• 3.6.2015  15:36

Netrvalo to dlouho a začal jsem fandit vlasteneckým socialistům na opačné straně bitevního pole. Tak přesvědčivé byly herecké výkony. A jakmile začal film obhajovat imperialistické napadení Finska Sovětským svazem, šlo to do kopru úplně.

• 3.6.2015  15:18

To natočilo Asylum v rámci tvorby své náboženské sekce? Kvalita zpracování by tomu odpovídala a i odhadovaný rozpočet - 750 000 USD. Na konkurenčním IMDb má film pěkných 68% (k 3.6.2015) ovšem převážně od nekritických křesťanů. V ateistické a v podstatě k misijní činnosti předurčené České republice očekávám hodnocení výrazně nižší.

• 21.1.2015  22:27

Dogs eat dogs. Mám hodně velký problém soucítit se zástupkyní tisku, který nám nejen tady v ČR, ale i v USA lže den co den a jednou pro změnu napráší zaměstnance vlády, která není o nic lepší. A protože silnější pes mrdá, dopadá to tak, jak to ukazuje tento film.

• 4.1.2015  15:13
    Indián v ohrožení (divadelní záznam) (2014)

Za fyzikální nepřesnosti až lži hvězdička dolů. Albert by nebyl příliš spokojen.

• 17.12.2014  22:56

Skvělá hudba, skvělá grafika. Trochu moc neurčité, ale tak to autor chtěl. A co jsme my, abychom mu to kritizovali? Jenom blbí a nedovtipní diváci...

• 22.10.2014  20:38

A hvězdičku dolů za nerost byzanium - tuto "obecně známou" kosočtverečně krystalizující formu dioxidu debilinia (DbO2).

• 16.9.2014  23:20

Až v této epizodě jsem si uvědomil, že Berbie je zřetelným archetypem árijské dívky, která díky svým schopnostem a převaze nad neárijskou populací bezvýhradně dominuje. Pomáhá hájit a rozšiřovat lebensraum spřátelených národů a skupin, s okouzlující snadností potlačuje zlovolné podbytosti (Malucia). V Mattelu evidentně uvažují správně politicky a určitě fandí spřáteleným a vždy mírotvorným Palestincům!

• 27.8.2014  21:47
    Sarajevo 1914 (TV film) (2014)

Fuj, to bylo napínavý! Podaří se zabránit první světové válce? Nepodaří se zabránit první světové válce? Nuž, nepodařilo se, ale do poslední chvíle jsem věřil a doufal, palečky držel...

• 6.7.2014  21:50
    Rio 2 (2014)

Neuvěřitelně stupidní závěr ve mě vzbudil neodolatelnou chuť finančně podpořit vykácení amazonských pralesů. Všech! I s modrými ptáky a oranžovými růžičkami.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7