KatanaCZ

okres Plzeň
neobjevený malíř

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 4.9.2007  07:20

Ten ruskej voják byl ale pěknej hajzl, to jsem koukal!

• 24.1.2013  19:54

Při sledování jsem zjistil, že jsme skoro všichni stejní (myšlena mužská část populace), především v té části, kdy jeden z hrdinů telefonuje a druhý ho začne otravovat vším, co má po ruce. Film mě totiž připomněl, že jsme bez rozdílu věku a povolání věční puberťáci a není se vlastně zač stydět. Jako komedie naprosto splnil svůj účel a kdo se směje přiblblým vtípkům, nemůže dát méně než 4 hvězdy....

• 3.8.2007  03:58

Dlouho, předlouho jsem se rozhodoval jestli 3 nebo 4 hvězdičky - no, oproti rvnímu dílu film poněkud ztrácí na kvalitě, ale některé pasáže jsou více než dobré, děj nenudí, akce slušná, vizuální stránka některých scén opravdu pikantní. Nakonec se jen tak tak přikláním ke 4.

• 18.3.2007  07:54

Tento film mě velice mile překvapil! Už jsem skoro ani nedoufal, že by byl někdo schopný v dnešní době natočit něco takového. Zack Snyder se blýskl v mých očích jako naprostý genius. Byl jsem zcela vtáhnut do děje, nedočkavě jsem hltal každý snímek. Herecké výkony a hudba....nepopsatelné!

• 21.8.2007  17:23

Nikdo nechce být sám, káždý potřebuje přátele.....abychom je získali, děláme mnohokrát věci, které jsou nám naprosto cizí, hlavně se jim co nejvíce přiblížit a přizpůsobit.....důležité je však zůstat sám sebou!

• 7.4.2007  00:46
    Absurdistán (2006)

Dle mého názoru povedená komedie. Je zde pár trapných momentů, ale v celku jsem se slušně bavil. Velké plus je už jen fakt, že se příběh netočí kolem bandy teenagerů co se chtějí zbavit panictví, konečně také něco z jiného soudku. Luke Wilson se své role zhostil celkem důstojně a obstojně.

• 27.9.2008  12:26

Jižní Korea...ehm, nedávno jsem tu u filmu Mirrors vyjadřoval svůj vztah k filmům z této země a musím říci, že tenhle film je vyjímka potvrzující pravidlo, je to úchylné, debilní, ale hrozně zábavné! Animace je perfektní, dokonce i příběh stojí za to. Za jedno z nejúchylnějších a nejorgiginálnějších anime, které jsem viděl dávám plný počet.

• 11.8.2007  16:56
    Afro Samurai (TV seriál) (2007)

Naprosto ojedinělá podívaná, skvělý příběh, hudební doprovod.

• 6.10.2007  01:42

Tenhle kousek je neskutečná blbost, z počátku to vypadalo jasně na odpad, ale na konec musím dát za tři...NEKAMENUJTE mě, vysvětlím. Film určený puberťačkám, které jistě budou vzhlížet k tomuto kvartetu extra agentek, budou si připadat "cool" a hrozně drsně...ale co když to není tak úplně pravda??? Snímek jde také brát jako parodii na špionážní filmy a v tom případě to není tak hrozné. Navíc zápletka, která zde plní hlavní dějovou linii obestírá naprostá originalita, to se v tomto žánru asi jen tak nevidí. A pak je tu také Jordana Brewster......Pokud si tyto aspekty připustíte a nebudete se stydět za své hodnocení (je jasné, že někteří lidé si o vás asi řeknou své....), vzejde vám celkem zábavná a oddychová věc. Já se pobavil.

• 21.9.2007  20:17

Opravdu hodně vydařený film, asi začínám stárnout nebo tak něco, ale je to jeden z Chanovo best filmů! Vyplatí se podívat, slušný příběh, děj, akce i vše ostatní.....

• 25.9.2008  22:24

V podstatě se jedná o velice průměrnou kriminálku, nic víc. Čekáte-li určitou porci tajemna, nadpřirozenosti, koukněte se raději na některý díl ze seriálu.

• 16.2.2008  15:54

Je to pro děti, je to ujetý, ale je to zatraceně roztomilý! A nebudu tenhle film zatracovat jen z principu, abych se náhodou neponížil před ostatními, že se mi něco takového líbilo.

• 23.6.2008  23:50

Relaxační příběh pro děti i dospělé, který svým příběhem neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Krom písniček s otřesným českým dabingem najdeme standardní výchovné prvky pro děti - rozdělujte se s kamarády atd.

• 4.3.2008  02:01

Zase předsudky...jo? Že se to může líbit jen teenagerským děvčátkům?....já nejsem ani teenager ani děvčátko a líbilo se mi to! Náhodou příjemný film, neurazí, nijak zvlášť nenadchne, ale pobaví a tím podle mě plní svůj účel. Vsadim se, že drtivé většině se to líbilo, ale jednoduše to kvůli svému egu apod. prostě nepřizná a bude dělat "machry". No co, každý má nějaký názor....Já bych to ohodnotil jako čistý průměr, ale abych filmu trochu pomohl, tak dávám 4.

• 17.3.2007  00:31

Naprosto dokonalý fílmový zázrak. Viděl jsem ho už asi tak 25x a pořád nemám dost! Herecké výkony jsou mistrovské, charaktery postav propilované, scénář dokonalý!

• 13.12.2007  04:54

Ridley Scott je prostě člověk na správném místě, díky jeho umu dělat dobré filmy se American Gangster jistě dostane do síně klasiky. Zajímavý příběh, skvělá volba herců (Washington se prostě na tyhle role přímo nabízí), skvělé zpracování.

• 28.2.2008  03:39

Skvěle jsem se pobavil! Je to sice omleté téma, ale oděné do parádního kabátu. Hodně vtipným situací, sympatické obsazení, nenáročný, ale pěkný děj...

• 24.4.2008  00:54

Proč se to nikomu nelíbí? Jen těžko hledám příčinu. Obvykle mě tyhle typy filmů také moc neberou, ale WOW, tohle se opravdu povedlo! Přesně takhle si představuji romantický příběh z oné romantické doby. Příjemný, nekomplikovaný a vtipně podaný příběh, zábavný děj, dobrý hudební doprovod. Hayden Christensen je jako stvořený pro tuhle postavu, excelentní herecký výkon. A ty jeptišky...hmmm....Není to prostě žádná Johanka z Arku (což je vlastně dobře), ale skvělý relaxační film, na který se podívám klidně vícekrát.

• 3.5.2007  19:32

Pár vtipných momentů se ve filmu najde, ale v podstatě je to kravina. A jak zde někteří už psali - není to pro "slabé" povahy, několikrát jsem odvracel zrak. 4% lidé se pobaví asi více než-li já......

• 24.8.2007  06:41

Na tehdejší poměry budiž.....dnes, pche......

• 27.4.2008  04:06
    Apokalypsa (2006)

Co tohle mělo znamenat? 145 minut něčeho neskutečně nudného (s vyjímkou pár minut, ve kterých zaznělo několik dobrých hlášek), tak nějak beze smyslu. Jedna hvězdička za opravdu pěknou kameru, efekty, herce a hudbu.

• 22.6.2007  20:30

Zajímavý snímek s naprosto uhozeným dějem, spoustou komických situací, originálním příběhem. Dobře jsem se pobavil.

• 19.7.2007  01:29

Dle mého názoru hodně vydařený snímek. Skvěle jsem se pobavil, vizuální stránka je (alespoň pro mne) naprosto dokonalá, jsem rád, že to není další Doba ledová a jí podobné animáky. Děj samotný se mi také velice líbil, je pravda, že některé prvky dějové linie jsme viděli už i jinde, ale nikoli v takto skvěle ušitém kabátě.

• 28.8.2007  06:42

Tohle by napadlo každého.....bez urážky.

• 22.2.2013  21:32
    Bastardi (2010)

Kolega Radek99 píše, že Tomáš Mangusek lže, na každém šprochu pravdy trochu, v tomto případě jen trochu, respektive nelže tak úplně. Jsem původně rovněž učitel a upřímně, studentů podobných těm ve snímku je až až, záleží na škole, ale i kraji ČR, rozhodně se nejedná o nějaký přestřelený výmysl. Vím o učilišti v ČR (nechci specifikovat), kde jeden z žáků upálil svého spolužáka, prakticky jen tak, ze zábavy, zde byla naštěstí policie prozíravá a ono "dítě" dostalo basu, tudíž ano, žáci podobní těm ve filmu existují i v naší malé zemičce. Snímek beru jako takové připomenutí si toho, že je třeba být v pozoru...Jinak je film natočený poměrně amatérsky, což však přidává na originalitě.

• 5.8.2008  23:58
    Bathory (2008)

Ale jo, na tohle se dalo dívat. Po většinu času docela zábavné, bohužel bez silně výrazných momentů, kdy se člověku zatají dech a to se od podobného tématu tak nějak očekává. Bohužel jsem nečetl knihu a o Alžbětě Báthoryové toho mnoho nevím, takže nemohu srovnávat se skutečností či legendami. Nic méně pro Česko velký pokrok.

• 7.10.2008  23:28

Tak tohle nebylo nic převratného a nijak zvlášť zábavného. Některé pasáže filmu ujdou, jiné ne, totéž platí o grafickém ztvárnění. Doufal jsem v něco temnějšího.

• 2.5.2008  20:18

Tohle není vůbec špatné, bohužel ubohých 76 minut sráží filmu na kvalitě, Batman i když animovaný si žádá prostě víc, takhle je to tak trochu nasulcované, tím pádem se příběh nemůže pořádně rozvinout. Ale jinak určitě zajímavý příběh, který nenudí.

• 3.6.2009  04:14
    Bestiář (2007)

Už to tu bylo hodněkrát, jen se změnil kabát. Klasický Czechbuster :D

• 1.3.2010  01:49
    Bez soucitu (2010)

Travolta dnes pro mě patří ke špičce co se "akčních" hrdinů/padouchů týká a tento film se mi díky němu líbil o mnoho více než by tomu bylo s nějakým rádoby teenage hrdinou jako je například Taylor Lautner, stará škola je prostě stará škola a pokud zde padaly velké ovace ohledně retro filmu Black Dynamite, speciálně mi jde o vyzdvihované svérázné hlášky, tak travolta strčí onoho Dynamita do kapsy jedna dvě a to z velké míry díky dobře napsanému scénáři k jeho roli agenta Waxe. Ostatně scénář tohoto filmu zde někteří hodnotí jako nekompromisní debilitu, ehmm....dobrá, není to žádný trhák, ale na pobavení to vskutku stačí a když si vezmu co se v dnešní době točí za rádoby old school akční filmy, tak tohle je v porovnáni s nimi celkem bomba.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11