KatanaCZ

Pavel Kříž

okres Plzeň
neobjevený malíř

• 26.6.2008  02:56

Will je opravdu pan herec, málokdo dokáže zahrát jakoukoli roli tak působivě. Velice dlouho jsem se odhodlával ke shlédnutí tohoto snímku, čekal jsem totiž jen další nezáživný slaďák s nepříliš zábavným dějem a klasickým příběhem. Nyní jsem však velice rád, že jsem si těch pár let počkal, hlavně v tomto období "komediálního sucha". Má to šmrnc, nápad a sakra dobře jsem se pobavil.

• 8.5.2011  18:25

Jako ze života, chvilkami mi přišlo, že se dívám na svojí biografii :). Dokonalý scénář, excelentní herecké výkony, ketré nevypadají uměle. Nečekal jsem nic, dostal mnoho.

• 9.5.2012  16:49
    Hooligans - Zákon tribuny (TV seriál) (2006)

Dobře natočený dokument o lidech co by měly stát s lopatou za katrem.

• 28.5.2007  03:30

Já se bavil v celku slušně, nemá to sice atmosféru jako první díl (remake), ale co. Rozhodně se nejedná o nějaké podřadné béčko, stačí porovnat s horory, které se dnes točí. A Jessice Stroup to tu fakt sekne!

• 25.8.2007  05:46
    Houbičky (2007)

A mě se to líbilo! Sám si teď připadám jako blázen, když dávám tomuto filmu 4 hvězdičky a jsem jediný, ale musím. Po celou dobu filmu (vyjma začátek) jsem s napětím čekal co se bude dít, musím říct, že jsem byl docela "podělanej", možná je to tím, že jsou 4 ráno, jsem doma úplně sám a venku je pekelná tma. Les sám o sobě působí někdy dosti tajuplně a strašidelně, ale v tomto podání jde přímo o noční můru. Příběh je originální, nic podobného jsem zatím neviděl. Co se mne týče, film splnil co měl.

• 8.11.2008  01:47
    House (2008)

A to jsem si tak do poloviny filmu říkal, že to bude tak na 3 hvězdy. Začátek člověka naladí, čeká nějakou akci, pointu, ale kdepak, nic takového se nekoná. Kdo vyžaduje v hororu gore scény, tak tohle obloukem vynechte, není tu ani kapka krve.... (to by mi osobně nevadilo, tedy za předpokladu, že by šlo alespoň o zábavnou duchařinu).

• 8.3.2007  19:38
    House of the Dead (2003)

Vélké díky Uwe Bolle! Tento film je nutné vidět, stejně tak jako další pecky tohoto naprosto geniálního filmového mága! Už se těším na Postal....

• 7.5.2007  02:32
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

Souhlasím s Civalem a ostatními, nezapomenutelná soutěž.

• 3.12.2007  02:03

Je to pohádka, je to slaďák, ale je to sakra zábavné. De Niro coby přiteplený kapitán nebeských pirátů nemá prostě chybu. Čím víc jsem ze 128 minut nápaditého příběhu ukrojil, tím více jsem se bavil. Osobně nemám co vytknout.

• 16.4.2007  03:50

Nic proti těm, kterým se tento film líbil natolik, že ho ocenili nejvyšším hodnocením, ale už jsem viděl daleko lepší japonské filmy, tolik na úvod! I já jsem od tohoto filmu dost čekal (podle vyprávění známého), možná proto jsem byl ve výsledku poměrně hodně zklamaný. Námět je dobrý, ale to zpracování....V celku je zde mnoho nudných pasáží, o které mohl být snímek klidně kratší. Já film vnímám jako podřadný Hong-Kongský akčňák o pár narušených jedincích, pobíhajících po slamech, vraždících kohokoli na potkání se stopořeným penisem. Ichi je v podstatě slaboch, Kakihara je psychopat a zbytek je jen stádo oveček, sice se zde režisér snažil o ztvárnění profilů několika dalších, ale zbytečně. Hodně věcí zůstane nedořešeno. Mnozí mě teď asi odsoudí, ale toť můj dojem z filmu. Hail to Azumi!!!

• 23.1.2009  03:53
    Igor (2008)

Tomuto filmu evidentně chybí reklama, kdyby se kolem něho udělal humbuk jako u filmů Ice Age, Madagascar apod., měl by jistě velký úspěch. Mě snímek rozhodně mile překvapil, fajn příběh, spousta vtipných momentů a originalita.

• 30.4.2009  02:13

Naprosto průměrná zábava, která tu byla už tolikrát, že opravdu nemá čím překvapit. Clive Owen hraje dobře, role drsňáka mu prostě sedí, vlastně jsem byl trochu překvapen jak málo zde tasí bouchačky :) . Pokud máte náladu podívat se na realitu, respektive na dnešní špinavou politiku, hru peněz a moci, tak je tento film pro vás jako dělaný.

• 25.1.2011  22:45

U tohoto dokumentu jen člověk sedí s otevřenou pusou a nevěří vlastním očím. Rozhodně doporučuji shlédnout, najdou se zde perličky jako: "Proč bych dělal u nějakýho soukromníka, když si vyžebrám na ulici mnohem víc jen za pár dní."

• 24.5.2008  00:55
    Iron Man (2008)

Jsem prostě nadšený! Ať si říká kdo chce co chce, ale tohle mě dostalo, wow, páni! Já chci být Iron Man :) !!!! Dělám si srandu, jen chci zdůraznit fakt, že tvůrci na tomto filmu odvedli opravdu poctivý kus práce, takhle mají vypadat komixové adaptace. Skvělý příběh, děj, akce, kamera.....a v neposlední řadě naprosto úchvatný Robert Downey Junior. Nemám co vytknout.

• 11.9.2007  05:17
    Iron Man (2007)

Adekvátní animace pro Marvel, to znamená nic světoborného. Pro fanoušky komixu rozhodně nutnost. Příběh není špatný, bohužel někdy dosti vleklý a tím pádem nudný, to však neznamená, že tento "animák" nestojí za podívání. Čistý průměr, nic víc, nic míň.

• 31.5.2012  19:44
    Iron Sky (2012)

Tohle je tak šílené, až je to v podstatě geniální. V první polovině filmu jsem oceňil hlavně nápad a vizuální stránku filmu, když vezmu v potaz, že se nejedná o Hollywoodský snímek, musím nad kvalitou technické stránky smeknout. V druhé polovině mě pak pobavila především satira na současnou politickou/mocenskou situaci ve světě, což bych shrnul asi tak, že není nutné natočit rádoby intelektuální drama ověnčené kdo ví jakou palmou, kaktusem a podobně, ale stačí se nad věc povznést, pousmát a nebát se vtipně vnést do filmu to, co všichni vidí, ale bojí se to říci otevřeně. Skvěle!

• 13.7.2007  03:08
    Jack Black: Spider-Man (TV film) (2002)

Black je prostě super!

• 9.4.2014  02:24
    Jack a obři (2013)

Tak já nevím, asi jsem blázen, ale tohle mělo hlavu, patu, mozek, dost možná i zadek. To už jsme fakticky tak daleko, že odsuzujeme každý film, který nemá...ehm jak to jen říci slušně....říkejme tomu filosofické jádro, něco na způsob "jsem intelektuál a hledám jsoucno, pozoruji hodinu film o vznášejícím se lejnu a hle, dávám pět hvězd, jelikož jsem prozřel a spatřil podstatu onoho ztvárnění lejna - ve skutečnosti je to totiž metafora na blablabla a blabla blibla blublu blabla bli, to tím chtěl autor říci (autor však sedí na židli a jen se směje: "tole jsem tím chtěl říci? Asi ano, no, tak dobrá, hahaha.".).... Kdepak lidi, důležité je bavit se a dát jen na vlastní pocit z filmu! Herci katastrofa? Žádný vtip ani děj? Za mě rozhodně pravý opak. Chemie mezi princeznou a Jackem fungovala, záporáci brilantní, král jak se patří. Triky v normálu....nevím co někteří čekají. A klidně mě ukamenujte.

• 13.2.2008  23:53
    Jednotka zvláštního určení (TV seriál) (2006)

Tak já nevim, mě to přijde zábavný...skoro jako jedinýmu...

• 22.5.2013  22:10

Celkově lehký nadprůměr, který umocňuje jedno obrovské plus.....prosím o fanfáru, taddadadá, NENÍ TO FANTASY PRO DĚTI, PG se nekoná! Jinak taková jednohubka, na kterou se podívám za pár měsíců klidně znovu, možná i vícekrát.

• 21.1.2009  02:11
    Jezero smrti (2008)

To si snad tvůrci dělají prd*l! V zásadě jde na dnešní poměry o celkem slušný horor, ale ten konec! Co to sakra je??? Kam se podělo nějaké to zadostiučinění, vždyť to prostě nejde nechat jen takhle. Svět sice není růžovej a spravedlnost pokulhává, ale je to film, horor a ke všemu tak natočený, že na konci se vyloženě těšíte až těm hajzlům hrdinka natrhne zadky..Watkins by si měl pustit the Devil's Rejects, pak by to dopadlo možná lépe! Ten konec mě fakt vytáčí.

• 30.10.2009  14:11

A do...pr...de...le... tohle myslí vážně? Upřímně jsem trošku v šoku, já si naivně myslel, že postávající, do mikrofonu křičící podivíni, vykřikující Halelujah atd. jsou jen "za mořem" a světe div se, u nás je to v podstatě stejné?! Evoluce je podle nich blbost, hehe, ale jak je vidět, tak i samotná církev prošla vývojem. Za pár let budou nosit kazatelé barevné nátělníky s čísly basketbalových hráču a mše bude začínat větou: " Dj, spin that shit." Hrozný dokument (obsahem i zpracováním).

• 30.4.2007  03:11

Možná je to tím, v jakém jsem momentálně rozpoložení, ale musím říct, že jsem se opravdu bavil. Vůbec to není špatná komedie

• 11.10.2010  20:01
    Jonah Hex (2010)

Tak nějak nechápu důvod, proč je snímek Jonah Hex zatracován a podhodnocován. Já osobně jsem se bavil, není to sice žádný mega trhák jako Avatar, ale rozhodně to stojí za podívání. Jestli u nás vyjde DVD, půjdu a zakoupím jej, protože tak alespoň trochu přispěju k tomu, že se snad budou i nadále točit podobné filmy s podobnou tematikou a ne pouze "přiblblá" dramata, kde si člověk řekne: "Hmmm, dobrý, to je na oskara, ale vidět už to znova nechci."

• 7.3.2008  00:10
    Juno (2007)

Ani náhodou nechci tento (svým způsobem originální) film nijak zatracovat, pouze to asi nebude přímo pro mě. Je hezké sdělit divákům něco o problémech a strastech ze skutečného života, ale zdálo se mi to takové možná až moc opravdové, myslím tím bez nápadu, bez přikořenění, nic zábavného ani dramatického.

• 2.5.2008  03:34

Tohle je přesně ten typ filmu, který dokáže člověka vrátit zpět do dětství bez ohledu na náš současný věk, tedy alespoň u mě se tomu tak stalo. Pěkně natočené, zajímavý příběh.

• 4.12.2010  01:57
    Já, padouch (2010)

Pan Renton je, zdá se, neustálou smrští animáků poněkud přesycen, mě osobně se tento trend líbí. Pokud si chci pročistit hlavu a pobavit se, s radostí se podívám právě na nějaký ten animák. Obvykle nečekám žádný zázrak, jsem si již předem docela jistý, že se opět bude moralizovat, opět zde bude minimálně jedna postavička hodně roztomilá.....ale není právě tohle na animácích TO hezké?? Kdo bych chtěl vidět ve filmech pro děti neustálou šeď dnešního světa, všechen ten zmatek, konec bez happy endu atd.? Já tedy rozhodně ne, to je převážně doménou dramat a tak by to mělo zůstat. Tento film je originální, vtipný a rozhodně ne jen pro děti.

• 10.6.2008  16:53

Jsem rád, že tohle není obyčejný, nudný splatter bez nápadu a děje, který se snaží upoutat jen svojí nechutností. Hlavní hrdinka není žádný vyšinutec, ale obyčejná holka, která hodlá pomstít smrt svého šikanovaného bratra, jenž byl zabit synem člena Yakuzy. Nečekejte nic světoborného se super efekty, prostě jen relaxační film s "trochou" více krve a morbidností.

• 10.10.2007  19:26

Naprostá klasika, potěší asi všechny věkové kategorie.

• 8.3.2007  19:46

Zajímavý nápad, ale realizace dosti stupidní.Pouze pár vtipných momentů.