Rallye smrti (2008)

Jo, tak tohle mohu, mohu to dokonce vidět i několikrát, což se mi už hodně dlouho u žádného filmu nestalo. Přiměřená dávka akce, adrenalinu, prostě paráda. Film působí místy dojmem béčka - tím lépe!

Ruiny (2008) odpad!

Nezlobte se na mě, ale tohle je těžce o ho*nech! Mnohem raději bych se díval na další tupej horor pro teenagery než na tohle, vždyť se tu nic neděje, ale vůbec nic! Děj probíhá asi takto: Parta teenagerů vyleze na pyramidu, stojí na pyramidě, spustí se lanem dovnitř + tráva se zatřese a oni vylezou, stojí na pyramidě...asi tak po 30 minutách stále postávají na pyramidě, tráva "brutálně" útočí na nohy chlápka co spadnul do díry + uříznou mu nohy, stojí na pyramidě, jedna dívka dostane panický strach a zabije sebe i přítele, stojí na pyramidě, sedí na pyramidě, cizinci co nechtí aby se tráva rozšířila do okolí zastřelí jednoho z party, když se snaží odlákat pozornost od své dívky + dívka utíká, konec filmu. Tohle by s přehledem vystačilo na amaterský film o délce cca 15 minut.

Seznamte se s Davem (2008)

Ale jo, tohle se dá pozřít, sice jen jednou, ale jako klasická rodinná komedie to postačí.

Speed Racer (2008)

Po vizuální stránce senzace, tedy pominu-li občasnou nepřehlednost díky střihu. Příběh docela šikovně zpracovaný, člověk se nenudí, ale také to nebylo stoprocentní, chvílemi jsem si i říkal, že se tvůrci snaží tou vší pestrobarevností a parádou zastínit určité nedostatky. Shrnuto a podtrženo - výborný film, který mohl být ještě lepší.

Spirit (2008)

Proč se tohle nikomu nelíbí??? Asi jsem divnej, ale smál jsem se skoro celý film. Samuel L. Jackson předvedl něco neskutečného a pohled na černocha v nacistické uniformě, který mluví německy, to je maso! Audiovizuálmí zpracování je naprostá špica a jako fanda komixů musím říci, že moje srdce zaplesalo radostí. Pokud to nebudete brát vážně, tak se pobavíte.

Star Wars: Klonové války (2008)

Proč se to jen tolika lidem nelíbilo.....já se osobně dobře bavil. Je sice pravda, že je zde vidět snaha udělat snímek bližší i hodně mladému publiku, na druhou stranu, pokud tohle berete jen jakousi vsuvku či zpestření do serie Star Wars, zasmějete se, pobavíte a možná vás to i donutí znovu shlédnout některý hraný díl. Ze začátku mě trochu vadil styl animace, ale po čase jsem si zvykl. Příběh je dobrý a mladá padawanka mi nijak otravná nepřišla, můj názor.

Stmívání (2008)

Možná budu za blbce, ale musim říct, že se mě Twilight hodně líbilo. Líbil se mi příběh, atmosféra, hudba i poměrně zajímavá kamera. Jsem rád za každý film, který se nějakým způsobem zabývá tematikou upírů a je mi jedno zda je to krvák či nikoli, hlavně to musí mít hlavu a patu. Zpracování příběhu je solidní, vůbec nelituji toho, že se jedná v zásadě tak o 80% romanťák, spíše naopak. Ještě, že to nedopadlo jako Blood and Chocolate!

Street Kings (2008)

Vydařený přírůstek do rodiny krimi filmů. Film diponuje zajímavým příběhem, dobře vyváženou akcí a propracovaným scénářem. Pokud tedy máte rádi filmy typu hodný polda versus zlý polda, určitě se podívejte.

Suprhrdina (2008)

Krom několika vtipných hlášek opravdu trapné a nudné. Ztráta času...