Kojak (1973) (seriál)

Guns N Roses: Live at the Ritz (1988) (koncert)

Ten hňup, co psal k tomuhle koncertu obsah (viď Zakku), by si měl nejdřív ověřit fakta. Song "Paradise city" je regulérní hit z alba Appetite for destruction. Jinak, co dodat? Ačkoli mám raději zlatou sestavu 1990 - 1993, musím uznat, že i Adler za bicíma válí, a že bez nakrucujících se backgroundových vokalistek, doprovodných instrumentalistů, vizuálních efektů a monstrózního pódia, se vystoupení klidně obejde. Axl, tehdy ještě bez úchyláckejch elastickejch šortek, je kvůli mrňavýmu pódiu a mikrofonu na šňůře, nucenej zkrotit svoje bájné sprinty, které později předváděl na UYI tour, na pouhé pošoupávání se a jeho specifický snake dance. Při koncertě docela vřele komunikuje s publikem a nešetří úsměvy. (To se nedalo říci o následujících koncertech, kdy fanoušky častoval nadávkama, nastupoval a končil kdy se mu zachtělo, případně se vůbec nedostavil apod.). Tady klape všechno jak má, rock n roll jak řemen, absolutní profesionální výkon, a to ani nechci vědět, co chlapcům právě všechno kolovalo v krvi. Během koncertu na scénu párkrát pronikne nějaká ztřeštěná fanynka, ale kapela jede bez prodlev. Během "Paradise city" je Axl stažen mezi fanoušky a Slash ležící na podlaze, robí geniální sólo. Jakmile se od fanoušků podrápaný Axl dostane na pódium, normálně pokračuje ve zpěvu, přestože by je za to kartáčování mohl s klidem poslat do prdele. Zamrzet snad jen může fakt, že koncert je dost krátký. Ale vzhledem k představení debutového alba, je tato skutečnost zcela pochopitelná.