Zen – Grogu a černočerňáci (2022)

Krásná zenová… bajka?… Doufám, že Ghibli časem přidá i větší kousek do mozaiky světa Star Wars.

Jurský svět: Křídový kemp (2020) (seriál)

Teď jsme to s malým paleontologem dali na jeden zátah a jako dobré. Ho to bavilo královsky, takže myslím, že pro cílovku hodně povedená podívaná.

Star Wars: Vzestup Skywalkera (2019)

Tak nějak mám pocit, že se tady každý pokouší přijít na to, jak tenhle díl potopit. Co se týče nové trilogie, tak jsem naopak poprvé odcházel z kina vážně spokojený. Protože epizoda 7 jen totálně vykradla epizodu 4 a stejně tak epizoda 8 vykradla epizody 5 a 6, doufal jsem a věřil, že ta poslední už teda bude aspoň trochu svá. To se naštěstí povedlo. Vysvětlila se v ní spousta věcí, které visely ve vzduchu. Na malém prostoru musela pozabíjet i všechny mouchy po Johnsonovi, což se naštěstí povedlo taky a i když se tam toho stalo tolik, že jsem odcházel s gulášem v lebce místo mozku a chvilku mi trvalo, než jsem si to všechno sesumíroval, tak jsem si na tom guláši pochutnal. Důstojný závěr. Nevidím důvod k hejtu.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

Těšil jsem se, že se u toho pobavím nad tím, jak to bude trapné a budu se za Jaromíra svíjet studem. Místo toho člověk necítí nic než prázdnotu a hledí na to jak vycpaný leguán.

Český žurnál - Hranice práce (2017) (epizoda)

Myslím, že je hodně důležité, aby se takové dokumenty natáčely a byly k vidění. Texty Saši Uhlové jsou samozřejmě ještě lepší.

Mlha - Show and Tell (2017) (epizoda) odpad!

Dosledováno. Všichni se tam chovají jak úplní dementi. Naprosto neadekvátně situaci. Bohužel.

Expanze (2015) (seriál)

Nejlepší sci-fi seriál od dob Battlestar Galactica. Tahle atmosféra mi úžasně sedí. Palce k nebi.

Kmeny - Hooligans (2015) (epizoda)

Dokument o nejnižších formách života, u kterého je člověku 26 minut trapně z toho, že přináleží ke stejnému živočišnému druhu.

Útěk z planety Země (2013)

Až budu mít děti, tak se vsadím, že tuhle pohádku budou milovat.

Hulk (2003)

Já sice miluju Jennifer Connelly, ale sorry, bejby, tohle byl strašný vopruz.

Ovládací panel
12 bodů