LaciLC

Slovensko

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 18.7.2016  17:49
    Izolace (2006)

Príjemné prekvapenie! Svieži a akurátny mix hororu a komédie - má to atmosféru, spád i vtipné scény. Niečo na ten štýl ako "Cottage" s Andym Serkisom - ten je tiež fasa, odporúčam a hodnotím rovnako.

• 17.7.2016  15:35
    Pokušení (2009)

Hoci má Chloe pár svetlejších momentov, ako celok ma to vôbec nechytilo. Málo dusna, málo napätia, vlastne aj málo erotiky na to, s akou látkou režisér pracuje. Mohlo to byť fajn, ale výsledok je hrozne nevýrazný až nudný. A mám radšej "akčnejšieho" Neesona.

• 16.7.2016  13:12
    Grimsby (2016)

Ako celok je to skôr za 4*, ale za "sloniu scénu", pri ktorej som skoro explodoval, a pár ďalších, musím tú hviezdičku prihodiť. Niečo neskutočné :-) Treba vidieť!

• 14.7.2016  20:32

Toto bolo fasa! Zo spojenia Hill-Stallone vzišla veľmi dobrá akčná pohodovka zo starej školy.

• 14.7.2016  20:01
    Ils (2006)

Ako pomerne napínavá jednohubka celkom fajn, ale čakal som trochu viac, či už podľa odporúčaní alebo niektorých tunajších komentárov. Až taká atmosférická bomba to nie je. Z filmu mi utkveli v pamäti snáď len rapkáč a pekný zadok hlavnej hrdinky. Páči sa mi ale, že namiesto krvi a brutality stavia film skôr na budovaní napätia, resp. strachu z neznámeho a je fakt krátky, čiže na jedno pozretie si ho kľudne dajte.

• 24.1.2016  10:16

Síce nič originálne, ale pekne natočené, slušne zahrané a celkom napínavé. Film mi miestami pripomínal Insidious, v niečom Sinister a v niečom zase Mamu. Ale bavil ma. Pre mňa najlepší Cageov film za hodne dlllhú dobu.

• 28.12.2012  12:55
    Méďa (2012)

Na Maca som sa veľmi tešil. Výsledok je fajn, ale nie až tak fajn, ako mohol byť. Niekoľko scén je hluchých a nedotiahnutých, niektoré vtipy mi nesadli, ale ako celok, aj vďaka výborným hercom a pár pamätným scénam, to stojí zato. Prudko pozerateľné.

• 28.12.2012  12:50
    Temné lesy (2003)

Atmosférická nórska hororová záležitosť, u ktorej mi totálne ušla pointa. To, že sa celý film prakticky nič nedozvieme a posledné dve minúty majú všetko objasniť, nie je najšťastnejšie. Je to iné, je to fajn, má to niečo do seba, ale taký Fritt Vilt sa mi páčil o čosi viac.

• 14.5.2012  21:57

Toto je ono. Toto je kult.. Pedro a Anthony sú moji ľudia.:) Neskutočná komédia s perfektným hlavným duom, preplnená úžasne absurdnými postavami a situáciami. Srdcovka.:) (Ideál na večer s kamošmi pri špeku)

• 21.4.2012  12:33
    Krev za krev (1984)

Hrozne amatérska sračka. 1* za scény, pri ktorých sa dá zasmiať a za dobrý plagát. Všetko ostatné je ale utrpenie. A to som sa na Mutilatora tešil.. Neporovnateľne lepšie slashery z 80.rokov sú pre mňa napr. Narušiteľ, The Burning, či ešte lepší (menej známy) Madman. Ale toto tu nikdy viac.

• 18.4.2012  19:16
    Machři (2010)

Pred pár dňami som videl iný nový Duganov film so Sandlerom SKÚS MA ROZOSMIAŤ. Musím povedať, že DOSPELÁCI ma bavili o čosi viac (hlavne tu bolo viac scén na skutočné "zasmianie sa", kdežto pri prvom spomínanom filme to bolo skôr "pousmianie", napriek tomu ale hodnotím rovnako) Sandler štandardne dobrý, zvyšok party tiež (škoda, že namiesto napr. Spadea nehral jeho rolu Buscemi, ktorý tu má síce rolu zaujímavú :), ale hrá hrozne málo). Humor väčšinu času tvorí ich vzájomné podpichovanie sa, ale kupodivu ma to bavilo. Ženám to svedčí (hlavne Salme - tá je krásna a prirodzená a nesmiem zabudnúť na 2 z 3och Schneiderových "teen" dcér - mimochodom scéna, keď všetci čumia na tú blondínku je skvelá) Teda ďalšia dobrá komédia od Dugana a teším sa na pokračovanie.

• 18.4.2012  18:54
    Vzali roha (1996)

Tento typ filmu mi sedí - mám rád oddychové "buddy" akčňáky.. Tento má slušné hlavné duo (jeden zo sto Baldwinov - Morfeus), príjemné akčné scény a celkom pobaví. Navyše, vo vedľajších rolách určite spoznáte pár známych tvárí ako Will Patton, či Robert John Burke zo Schradni! (v zápornej roli)...a latinská kráska Salma Hayek. Na sobotný (pod)večer podľa mňa úplne vhodné (ak teda netúžite po hlboko intelektuálnom zážitku).

• 18.4.2012  18:43
    Eagles: Hell Freezes Over (koncert) (1994)

Krásny koncert perfektnej kapely.. Stojí za to vidieť, no hlavne počuť.

• 16.4.2012  14:10

Film podľa môjho gusta, keďže mám rád mysteriózne thrillery..tento je dokonca jeden z najlepších. Zaujímavý príbeh, skúsení herci, dusná atmosféra.. Ak sa o niektorých filmoch hovorí, že sú napínavé a desivé, tak tento taký rozhodne je. Kam sa hrabú horory..

• 16.4.2012  13:58
    Bez soucitu (2010)

Proste pecka. Takto nejako si predstavujem dobrý akčňák - skvelé akčné scény, výborné hlavné duo (sympaťák Meyers, hláškujúci Travolta), švih, humor, dokonca emócie a váza plná kokaínu.. Morelovi ide!

• 16.4.2012  13:54
    Shrekovy Vánoce (TV film) (2007)

Milé. Shrek a hrôza ma ale bavila o niečo viac.

• 16.4.2012  12:55

Freddyho mám celkom rád. Nie som síce veľký fanúšik série Nočných môr, ale Cravenov originál pokladám za výborný.. čo sa nedá povedať o tomto zbytočnom a .. zlom remaku. V porovnaní s nie tak dávnym Zombieho remakom Halloweenu a Nispelovým Piatkom 13. sa síce u mňa umiestnil uprostred (vedie Piatok, aj keď to teda nie je žiadna sláva), ale neexistuje prakticky nič, čo by som na novej More vyzdvihol.. No, vizuál je celkom pekný, že? No počnúc hercami (nemastný-neslaný Freddy..) a končiac paródiou na atmosféru všetko pôsobí ako zlý vtip. Piatok 13. bol aspoň celkom zábavný.

• 14.4.2012  20:13
    The Crew (2008)

Celkom drsná a zaujímavá gangsterka, ktorej by ale prospela kratšia stopáž. Film sa mi páčil a potešila ma účasť Tommyho z Podfu(c)ku, a hoci je Vitoria bezpochyby talentovaný, Ritchieho "ľahší" štýl mi sedí viac. Dávam ale 4* a prosím si viac podobných filmov.

• 14.4.2012  19:49
    Noc hrůzy (2011)

Teda slabota.. Pozrieť sa to síce dá, ale keď si spomeniem na skvelý originál, nenapadá ma jediný dôvod, prečo (a komu) by som tento film odporúčal. Vhodné akurát tak pre amerických tínedžerov (a pre dievčatá, čo vlhnú pri pohľade na Farrella - mimochodom tomu som to teda neveril.. Celkovo herci nie sú žiadna výhra, potešil ma ale Fógl aka McLovin.:)

• 12.4.2012  16:09

V prvom rade, nie sú to čisté 4*..keby sa dalo, dám 3 a pol *. Pre sexi Brooklyn Decker, no hlavne pre neskutočnúú Jessicu Aniston som sa ale priklonil k štyrom. Obrovská škoda, že Jen v plavkách uvidíme len asi na 30 sekúnd. A to má film takmer dve hodiny.. Ináč ozaj príjemná letná komédia.

• 14.3.2012  22:14
    Klub ráj (1986)

Hrozne pohodový film.:) a skvelý soundtrack.

• 13.3.2012  16:06
    Poprava (1998)

Silný film s výbornými hercami. Dostalo ma to.

• 24.2.2012  16:16
    Cotton Club (1984)

Coppolova hudobno-tanečná gangsterka so slabučkým dejom, zato s kopou otravných hudobných čísiel. Má to štýl, ale... je to nudné. Čakal som iný film, preto som asi dosť sklamaný, ale kvôli Diane Lane to stálo zato vidieť.:)

• 7.1.2012  12:08
    Obhájce (2011)

Veľmi dobrý thriller s nečakane dobrým McConaugheyom. Fakt mi to sadlo. Chýbala mi len nahá Marisa Tomei.:(

• 10.7.2011  16:26

O tomto filme som nevedel prakticky nič. O čo ide, kto tam hrá, kto režíruje... a pozrel som si ho takpovediac náhodou. Môžem povedať, že je to jeden z najlepších filmov, čo som tento rok zatiaľ videl. Možno mám len tak rád westerny alebo som toho za posledný rok videl strašne málo, ale veľmi sa mi to páčilo. Dokonca ešte viac ako VLAK DO YUMY pred 2-3 rokmi. No, herci sú kapitola sama o sebe - potešil ma Bridges vo výbornej roli, maskovaný Damon a ešte viac maskovaný Barry Pepper (na nepoznanie) a hlavne mladučká Hailee Steinfeldová. Fakt má guráž... A film proste stojí zato. Vďaka zaň!

• 7.7.2011  13:56
    Klub hrůzy (2004)

Slovenský dabing stojí za to! "Vždy sa nájde hajzel ako ty, čo chce nasrať do jablkového koláča!" Ináč film výborný, svižne ubieha a scény ako Niekto bude zabitý topánkou sú nenapodobiteľné. A záver tiež.:)

• 2.11.2010  17:23

Toto mi sadlo. Úžasná atmosféra...a kľudne to mohlo byť dllllhšie.

• 14.11.2009  10:01

Jednotka je síce lepšia, ale páčilo sa mi to... 1.poviedka: 4* // 2.poviedka: 4* // 3.poviedka: 3*

• 25.10.2009  11:01

Konečne sa Raimi popri všetkých tých Spidermanoch pustil do niečoho takéhoto a... a podarilo sa mu to parádne. Toto je presne typ filmu, ktorý môžem a ktorých nie je až tak veľa. Všetko v ňom funguje presne tak ako má, dokázal ma vystrašiť, rozosmiať a jednoducho zaujať - strašne dobre sa mi to pozeralo. :)) Z filmu sú cítiť Raimiho skúsenosti, nadšenie hororovým žánrom a režisérsky um. A väčšina scén je dokonalá - námatkovo podzemná garáž, démonove návštevy či vymetanie a kozel..ten kozel. :)) P.S.: Tento film má neporovnateľne lepšiu atmosféru i v denných scénach než väčšina hororov odohrávajúcich sa v noci, tme, a pod. Skvost!

• 13.7.2009  12:25

PREKVAPENIE. Najmä vďaka Blartovi je film taký aký je... Úplne pohodový a zábavný. A bez pár hluchších miest sa nezaobídu ani tie najlepšie komédie.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28