MasterD

MasterD

Matěj Klíma

okres Brno

5 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 15.4.2019
  Star Trek: Discovery - Such Sweet Sorrow (S02E13) (epizoda) (2019)

  Kapitán Pike vydal rozkaz k evakuaci Discovery. Z paluby hvězdné lodi Enterprise posádka v napětí sleduje odpočítávání do autodestrukce. Sebeuvědomělá data ze Sféry ovšem zničení lodi nepovolí, a tak musejí hrdinové přijít s jiným plánem, jak Kontrole zamezit v jejich získání. M. Burnham díky časovému krystalu obdrží vizi možné budoucnosti a spolu s posádkou přijde na způsob, jak Discovery a její databázi jednou pro vždy dostat mimo dosah Kapitána Lelanda a Sekce 31 v područí veškerý život ohrožující Kontroly.

  • 15.4.2019
  The Orville - Sanctuary (S02E12) (epizoda) (2019)

  Po tom, co Orville obdrží nová technologická vylepšení, dovolí Bortus dvěma Moclanům převést na palubě nedovolený náklad. Jakmile se kapitán Mercer dozví o jeho obsahu, vystopuje oba Moclany na místo, které bylo před vládou Moclusu doposud skryto. Konflikt, který následně vypukne, ohrožuje vzájemný vztah Země a Moclusu a závisí na něm tak celá budoucnost obrany Planetární unie před Kaylony.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace