Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Krimi
  • Animovaný

Oblíbené filmy (6)

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Leonardo Dicaprio je skvělý herec. Má výborné filmy. V tomhle filmu se mi hodně líbil jeho herecký výkon. Drsné podmínky a zajímavý děj.

Pasažéři (2016)

Super vymyšlené detaily na lodi spoustu hezkých záběrů a efektů. Moc skvělé udělané prostředí. Velmi se mi tento film líbil. Skvěle vybrané herci - Chris Pratt a Jennifer Lawrence. Moc v tomhle filmu se mi líbili jak hráli a byli geniální.

Dunkerk (2017)

Film podle skutečného příběhu - smutný ale dobrý. Silný příběh. Dobře natočené. Skvělé záběry z letadla , mola , lodě a pláže.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Druhý díl je dost zábavný a spousty triků a akce. Dost mě to ohromilo a naplnilo moje očekávaní. Škoda že tu není 6 hvězdiček. Super herci - Taron Egerton, Channing Tatum a Colin Firth. Dobře zahráli své role padlo jim to. Tatum jako kovboj mě moc nesedl jinak topka a mega stylový film. Skvěle vypracovaný a dobře udělaný jako první mám ráda takové filmy. Mekáč s mlýnkem mě pobavil i humor Eltona Johna. Přeci už jsou to tři roky od prvního dílu zase jsem si to oživla a vzpoměla o co tam jde.

Titanic (1997)

Tento film mě vždy rozbrečí. Neměli to lidi na lodi jednoduché se zachránit. Je to smutný příběh i když se odehráli i romantické scény.

Reklama

Reklama