Technical58

okres Beroun

• 9.1.2018  13:51

Průměrný dokument.

• 6.9.2017  09:55

,,Fungovalo to před 30 lety, bude to fungovat i teď." Tak nějak asi při tvorbě tohohle uvažovali. První Star Wars byl obrovský trhák, tak to zkusili znova. Máme droida na pouštní planetě, který má v sobě důležitou informaci. Objevíme zde prostou holku, která ho nahodou objeví a opustí planetu v Millenium Falconu, zatímco se je snaží zastavit First Order ( Empire 2.0.). Máme zase obří stanici která dokáže ničit planety a má slabinu, díky které ji dokáže zničit pár stíhaček. No ale kopírováním epizody IV to nekončí a film má tolik WTF momentů, nad kterými zůstává rozum stát. Být střelen Chewieho kuší do boku, která dokáže jednou ranou zabít 5 a potom si v klidu odejít

• 13.3.2017  09:28

Fajn výplň vánoční pauzy.

• 13.3.2017  09:21

ALL GLORY TO THE HYPNOTOAD!

• 13.3.2017  09:19

Sci-fi klasika.

• 13.3.2017  08:00
    Parťáci (TV pořad) (2016)

No co k tomu dodat, největší kryplové z drahého českého youtubu to zkusili v televizi. Pro normální lidi je těch 25 minut tohle ,,pořadu'' nesmírné utrpení, ale myslím že tohle vzniklo speciálně pro jednu kategorii a to jsou děti ve věku 6-12 let který by vlezli youtuberům *kuck*Jirka Král*kuck* do prdele jenom proto, aby si s nima mohli zahrát Minecraft. No jednoduše pro druh Homo Sapiens Sapiens absolutně nekoukatelné ale pro malé děti, kteří vnímají yotubery skoro jako bohy, tak chrochtají blahem, že se jejich idoly dostali do tv.

• 2.3.2017  08:40

I

• 24.11.2016  10:02
    Zombieland (2009)

Ty hajzlové zabili Billa Murraiho!

• 12.9.2016  08:06

Na tak jsem to konečně viděl a jsem rozvířenej pocity nevím co si o tom mám myslet. Děj byl předvídatelný až hanba, strašidelný to je asi jako nějaký animák pro děti a herecké výkony za moc nestály(až na Chrise Hemswortha ten byl fakt dobrej). Jendoduše letní popcornovka, kterou zachraňují občasné vtipy.

• 18.8.2016  08:51
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

1.série: 78% na začátek strašně rychlý rozjezd a nestíháme moc seznámit s postavamy a prvních 10 dílů je furt to stejný, někde se něco stane přijedou tam vyřeší záhadu a jedou zpátky. Obával jsem se že to bude takhle pokračovat celou sérii, ale poté začnou se objevovat nejasnosti okolo Coulsonovi zmrtvýchvstání, Hydra a spousta dalších věcí díky kterým to začíná být zajímavé. Verdikt: I přes poměrně špatný start si tato série zaslouží uznání. 2.série: 86% Druhá série mě mile prekvapila. 3.série: 96% Po válce Inhumans a S.H.I.E.L.D.u se začínají Inhumans stávat i z normálních lidí a právě na ně se zaměřuje S.H.I.E.L.D. ale i Hydra ve vedení s Wardem, ale i ATCU 4.série: Teda, čekal jsem od tehle série cokoliv, ale tohle fakt ne. Tahle série předčila všechna moje očekávání. Všechny díly utekly jako voda a mnohdy daly víc otázek než odpovědí. Celou dobu jsem se rozplýval nad kvalitou této série( Bude průběžně doplňováno)

• 1.8.2016  23:30
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Upřímně nechápu, co na tom všichni vidí. Příběhy jsou strašně poučné, předvídatelné a nudné. Postavy jsou nezajímavé a nepřijdou mi moc sympatické. Také jsem cpou spousty celebrit a oproti konkurenčnímu Family Guy nebo South Parku, ve kterých se celebrity objevují furt a jejich vystoupení je zábavné, tak tady je to velmi nudné, jelikož je to furt:,,Panobože, to je...! " nebo třeba: ,,Vy jste přece...!" a jsou tam obvykle na dlouhou dobu, což se mi moc nezamlouvá. No abych to schrnul, nuda kterou občas zachraňujou nějaké vtipy, a být vámi bych se radši mrknul na Americkýho Tátu, který je stokrát lepší než tahle nuda.

• 7.6.2016  12:45

Vysoce předčilo moje očekávání. Robert D. J. byl fakt výborný, děj byl smysluplný a napínavý. Fakt skvělej film který nedělá Holmesi ostudu!

• 10.5.2016  22:10
    Americký táta (TV seriál) (2005)

No, máme tu další americkou rodinku. Divíte se že tam nemám typickou americkou rodinku? Tak to se nedivte jelikož zde můžeme vidět

• 31.3.2016  17:20
    Sám doma 3 (1997)

No, co k tomu dodat? Tento film je akorát marný pokus jak vytáhnout peníze ze slavné série. Za tuto hrůzu se styďte!

• 28.3.2016  17:11
    Pád Londýna (2016)