askina

Veronika Prachařová

okres Cheb

homepage

• 25.9.2011  16:03
    Šest ran do klobouku (TV pořad) (1981)

Velmi povedená a zábavná soutěž. Dnešní TV stanice nedokážou vymyslet zábavnou soutěž a tak došlo i na pokus o obnovení tohoto formátu na TV Prima s názvem "Bubo bubo". Výsledek je ale spíš trapný. Sohlasím s komentářem uživatele goauld.

• 30.1.2011  12:53
    Ledové snění (TV film) (2009)

Typicky americké, všechno dobře dopadlo, téma nepůvodní, ale lepší než Ledové ostří 2.

• 4.10.2010  22:55
    Seznámení s kočkami (TV seriál) (2008)

Velmi zdařilý seriál, kde se divák seznámí s tím, jak mají jednotlivá plemena vypadat, dozví se o jejich původu i o tom, jakou péči potřebují.

• 31.7.2010  21:27
    Norbit (2007)

Byl to hnus, typicky americká sranda za každou cenu.

• 27.12.2009  01:14

Další úžasné setkání s Chrisem Barriem a moderní technikou.

• 11.11.2009  21:58

Zajímavý nápad, ale rozhodně z něho mohlo být vytěženo mnohem víc.

• 18.9.2009  13:31
    Zběsilá rychlost (TV seriál) (2006)

Třetí řada vyprávění o strojích, tentokrát zaměřená na stroje hodně rychlé a závodní. Opět vynikající průvodce Chris Barrie, z něhož přímo sálá nadšení pro závodní auta, motorky, rychlé vlaky atd.

• 18.9.2009  13:31
    Masivní stroje (TV seriál) (2004)

Další řada poutavého vyprávění o strojích s Chrisem Barriem. Opět velice poutavý a srozumitelný průvodce historií a současností techniky.

• 14.9.2009  21:16
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Takovou snůšku lží pohromadě jsem už dlouho neviděla. A to jsem viděla první 3 díly. Co ještě dokážou autoři vymyslet, jsem opravdu moc zvědavá.

• 23.8.2009  23:01

Neuvěřitelně stupidní, ani se mi nechtělo věřit, že je to francouzská komedie.

• 3.8.2009  18:56

Tuhle pohádku jsem viděla v kině, kam jsme tenkrát chodili s družinou a dodnes si jí pamatuji. Zanechala ve mě úžasný dojem, její poetika je zvláštní, ale mě nadchla.

• 31.7.2009  23:43

Jestli tohle opravdu bylo podle skutečnosti, tak potěš pán bůh! Co je hrdinského na tom, že spousta policajtů za 45 minut nedokáže zasáhnout dva zločince do místa, které nemají chráněné vestou. Kdyby v žánru bylo uvedeno "komedie" tak bych dala 5*. Dlouho jsem se tak nezasmála! Nedivím se, že je v Americe taková zločinnost, když je tam tak "schopná" policie.

• 12.5.2009  00:19
    Eso es (1982)

Za film dávám 5*, ale naprosto mě znechutil katastrofální nový dabing. A proto se ptám: "Proboha, proč????"

• 3.1.2009  00:08
    Jak ukrást Dagmaru (2001)

blééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!

• 9.11.2008  22:06

Výborná komedie s působivými záběry podzimní krajiny, na jejichž pozadí se odehrává pohřbívání a opětovné vykopávání mrtvoly, která nikomu nechybí. Skvělá ukázka toho, jak se má dělat komedie, která pobaví. Není zapotřebí velikých efektů a scén, které vyvolají salvy smíchu. Jemný anglický humor v plné kráse.

• 3.11.2008  23:49

Skvělá detektivka bez detektiva. Výborný herecký koncert hlavních představitelů a nezapomenutelné humorné hlášky ošetřovatelky. Detektivka, ve které nechybí napětí ani humor.

• 3.11.2007  22:04
    Masivní motory (TV seriál) (2004)

Velmi poutavý seriál. Z Barrieho vyzařuje radost z toho, co dělá a navíc je evidentní, že technice rozumí a ví o čem mluví. Žádný naučený komentář.

• 24.10.2007  22:42
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

Naprosto nedostižný britský sitcom, nepřekonatelné herecké výkony Ch. Barrieho, C. Charlese, D. John-Julese, R. Llewellyna a N. Lowetta (Ch. Annett jako Kochanská už je podstatně slabší, stejně jako 4 díly bez postavy Rimmera). Dokonalá ukázka typického britského humoru a naprosto skvěle vystižené některé povahové rysy jednotlivých národů (dovolená s partou Němců, narážka na francouzskou kuchyni, československý policista mimo službu, průhledné jako bulharská striptérka, atd.). Pro mě nejlepší zahraniční seriál, který se dá vidět stále a vždycky pobaví.