Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Krimi
  • Dokumentární

Recenze (11)

plakát

Osada - Epizoda 7 (2021) (epizoda) 

... ,,Víš jak dlouho roste takovejhle strom?" ...

plakát

Zločiny Velké Prahy (2021) (seriál) 

Když se po dlouhé době podaří seriál, kde výprava je konečně na světové úrovni, kamera má nápad a herci jsou uvěřitelní, srazí ho dolů scenárista bez fantazie se svými naivními dialogy ...

plakát

Temné hlubiny (2018) 

Z hlubin osumdesátkových, Béčkových akčňáků se vynořivší ponorka, se všemi nekonečnými zásobníky, neprůstřelnými grily a blatníky aut, hereckými výkony, dialogy a scenářem. Hodnotím průměrem nad skutečnost, hlavně pro to, že se Magistr za celý film neztrapnil a jako útěchu pro Baleťáka, kterému se to samé nepovedlo.

plakát

Bělyj tigr (2012) 

Výpravná, tanková pohádka. Tank, nepolapitelný duch ... Uhořelý, znovuzrozený, mystický tankista ... Tři komunisti, ovládající bezvadně tank pro pět vojáků a navrch, řidič velitel ...? Čerstvé, mražené jahody ..? Zestárlý Adolf, chválící se za Evropu, varující před mocným Kentaurem Rusí ...!?

plakát

Na krev (2020) 

LaPutyka je pro mne Novym cirkusem se vsim vsudy. Novym ve smyslu zmeny doby, kdy cirkusy zneuzivajici zvirata jsou definitivne OUT ... Novym, ve smyslu zabavneho zanru, v nemz predstaveni dostava doslova treti rozmer. Novym, ve smyslu poznani, ze umeni je ve skutecnosti neuveritelna drina, zpestrena nejistotou a sebeodrikanim. Tento film je take o LaPutyce, ale hlavne je o nadherne rodine. Vlastne o dvouch, vzajemne se prolinajicich rodinach v podstate umele rozdelenych na rodinu profesionalni a tu privatni. Je o vztazich, ktere jsou vyjimecne.

plakát

Hora mezi námi (2017) 

Tahle slušně zpracovaná romantika, s kvalitním obsazením, mohla dostat pěkný průměr, slovy: ,,za tři". Jsou z toho ale nakonec jen dvě rudé hvězdy. Sorryjako! Krvežíznivá, bestiální, útočící a vrak letadla ohlodávající puma? To je kampáň proti přírodě! Už se skoro nedivím, že lidé, kteří se nechají vtáhnout do děje u takových filmů, mají druhý den strach jít na Šumavě na houby, když se v Krkonoších po letech objeví medvědice s medvídětem ... Teď ještě tu o Karkulce a zlém vlkovi.

plakát

Smrtihlav (2017) 

První hvězda, protože úplný Odpad!, tento film naštěstí není. A ta druhá jako dík, za to, že to neodflákli ještě víc, než tak,jak se to nestyděli pustit do světa.

Ovládací panel