knihovna

okres Příbram
člověk ( údajně)

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 21.2.2021  17:04

"Šefe já bych chtěl si chtěl koupit kytaru", "všichni jsme Gogo", a spousta jiných hlášek 😀. Naprostá a dokonalá parodie.

• 20.2.2021  12:41
    Extreme interviews (TV pořad) (2019)

Paráda 👍👍👍

• 9.2.2021  12:08

Stále nádhera i po těch letech. Díky chlapi.

• 9.2.2021  12:03

Tedy pokud jde o dokument z roku 1985, tak záběry nemohou pocházet z ČSSR, protože před rokem 1990 u nás Iron Maiden nikdy nevystupovali. V Polsku a Maďarsku ano, ale u nás ne. Nemyslím si, že by se báli, ale naše drahá strana a vláda je sem prostě nepustila. Jinak výborně napsané obsazení - Hrají: Bruce Dickinson, Adolf Hitler .... Dost dobrý :-)

• 9.2.2021  11:46

Nebudu dávat hvězdičky, to je asi zbytečné. Je to prostě film o někom, kdo rád leze na hory. To je každého věc a to že je to žena na tom nic moc nemění. Prostě šla za svým cílem, který já ze svého pohledu vůbec nepovažuji za důležitý, nebo obdivuhodný. Prostě nevím, co bych tam nahoře hledal a bál bych se, že tam zhebnu a to dost zbytečně. Ale pro paní Kláru to je důležité a je dobře, že si svůj sen splnila. Jsme každý jiný. Takže ani obdiv ani zatracení - má co chtěla.

• 7.2.2021  18:47
    Past (1999)

Velmi příjemný film. Hvězdičky za Seana, Zetu, nádherný hrad a plakát Iron Maiden v docela dlouhém záběru, byť lehce rozmazaný. A taky za to, že mám tenhle typ filmů prostě rád.

• 7.2.2021  14:10

Velmi zajímavý dokument, kde hudba nehraje tu nejdůležitější roli. Dickinsonovi a jeho partě palec nahoru za odvahu. Ale nedá mi to, abych nereagoval na Arsenal83 a jeho komentář - to že přišel na to, že jihoslovanským jazykům lze při troše snahy porozumět je jistě obdivuhodné. A hudby Iron Maiden tam bylo pomálu - on tam totiž Bruce Dickinson hrál svoje sólové věci.

• 7.2.2021  08:13
    Wolffův revír (TV seriál) (1992)

Jednu hvězdu dát musím, protože jsem viděl i Sisku.

• 1.2.2021  10:31
    Inspektor George Gently (TV seriál) (2007)

Zatím jsem viděl jen pár dílů, ae je to přesně podle mého gusta.

• 30.1.2021  19:06

Málo známý ale výborný film/parodie.

• 29.1.2021  17:08

Krokodýl podal nejlepší výkon, o tom žádná, ale zbytek se taky snažil😀😀😀.

• 23.1.2021  15:06

Tohle je prostě báječný film. A to už to vidím asi po páté a prvně jsem to viděl před cca pětadvaceti lety. Díky Jacku, díky Waltře 👍👍👍.

• 17.1.2021  14:00

Na Svatého Jiří vylézají z děr hadi a štíři se říká u nás. V Koreji evidentně Svatý Jiří nebyl a tak se jim tam hadi a ještěrky nejen přemnožily ale i kapánek přerostly. A potom se toho ujali filmaři na tripu a tohle je výsledek. Svatý Jiří by se asi divil, jemu stačil kůň a meč, tady nestačí ani několik tankových rot a letek bojových vrtulníku. Asi špatný výcvik.

• 17.1.2021  13:47

Jako nejlepší herec v této pohádce se mi jeví Luďek Sobota a to z toho důvodu, že tam vůbec nehraje.

• 10.1.2021  12:26
    Babica vs. Sapík (TV pořad) (2015)

Když koukám na jídlo od pana Polraicha dostávám hlad. Když koukám na jídlo od Babici, dostávám žlučníkoví záchvat. Co tam dělá pan Sapík netuším, asi na něj Babica něco ví.

• 29.12.2020  08:12
    Ďáblice (1989)

Takže shrňme si to jsem tlustá, líná ošklivá, neschopná vychovat své dvě děti. Manžel mi utekl k milence. Stane se ze mě žhářka, manipulátorka a zločinec, co nezákonně zničí podvrženými důkazy manželovu firmu. No to jsme se zasmáli.

• 27.12.2020  19:22
    Pretty Woman (1990)

Hergot je to romantická ptákovina nejhrubšího zrna, naprosto nereálná červená knihovna. Ale taky docela zábavný film.

• 27.12.2020  11:04

Povídky které jsem neznal, jak vidno nebyl jsem sám. Ale dobré to bylo, bavil jsem se.

• 24.12.2020  21:25
    O vánoční hvězdě (TV film) (2020)

Bylo to tak zábavné, že jsem po čtvrt hodině usnul.

• 24.12.2020  12:36

Pokud je rozumu pořád stejně a lidí čím dál tím více, vychází mi že lidstvo je v loji.

• 15.12.2020  20:44
    Siska (TV seriál) (1998)

A tyhle vemena chtějí vést Evropu. Gott mit uns😢.

• 4.12.2020  11:29
    Jádro (2003)

Tak lidstvo už může i za to, že se neotáčí zemské jádro - no tak to si dost fandíme. Jinak naprostá tutová akční slátanina, která obchází fyzikykální, ekonomické i sociální zákony a zákonitosti. Ale jinak bylo to barevný, pořád se tam něco dělo, Hillary vypadala jako člověk co víc si přát.

• 17.11.2020  21:18
    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

Brennnenová je Sheldon Copper v ještě protivnější verzi. Prostě je to kráva. Ale jinak to docela jde.

• 17.11.2020  07:54
    U Haliny v kuchyni (TV pořad) (2014)

Jak to ta ženská dělá, že se všude vecpe. Nic jí moc nejde, esteticky nezaujme, ale je všude. Zajímavá to bytůstka.

• 16.11.2020  12:04

Díl byl vtipný, hlavně kvůli Mrázovi a jeho eskapádě v bordelu. ALE - sauna se skleněnýma dveřma ( takže bych jí tipoval spíš na infrasaunu ) copak by to nešlo rozbít? A že by si chlapci byť kvůli kamarádovi dovolili smazat záznam z místa činu? Ale to už jsem moc velký hnidopich, já vím.

• 16.11.2020  11:47

Mrdat či nemrdat - toť otázka. Tady to vypadá, že by se až tak moc nemělo, ovšem co s tím, když je člověku cca dvacet až třicet a vojel by i lampu v parku. Jasně Chytilová pranýřuje nezodpovědnost a tak dál, ale byla v tomhle věku jiná? Navíc přírodě je šumák, že se u toho může jedinec nakazit, hlavně že jsou přírůstky. Ale jinak jeden z lepších filmů věčně nasraný Chytilový.

• 9.11.2020  18:07
    Vraždy v Kitzbühelu (TV seriál) (2001)

Rakouský pokus o kriminálku mě přijde lepší než leckterý náš pokus o to samé.

• 2.11.2020  07:33
    Přes prsty (2019)

Obyčejná komedie ze sportovního prostředí. Že sportovci nepatří k intelektuální špičce ( proč by hergot měli ) se tady objevuje celkem často. Na holky se docela hezky kouká ( to je také pravděpodobně hlavní důvod velké popularity beach volejbalu), tahanice o chlapy ( nebo o ženský ) bude asi všude stejná. Langmajer je vynikající, Hřebíčkové není rozumět. Nesvačilovou by mohla hrát kdejaká jiná krasotinka, zrovna tak Dyka ( tam by to tedy musel být jiný hezoun samozřejmě). Zbytek postav je tam do počtu, někdo dělat křoví musí. Ale zase taková hrůza, jak tu píší někteří intoušové to není. To je spíš důsledek frustrace z toho, že nejsou atraktivní sportovci. Tedy pokud nemají sexymozek, to je pak jinčí kafe.

• 27.10.2020  17:23
    Zločiny ze sousedství (TV seriál) (2005)

Ta blonďatá, blbá, nesympatická, asexuální, zásadová a nesnesitelná pipina mě neskutečně jak to napsat slušně, vadí. Jsem ochoten změnit na pět, pokud na ní spadne třeba traverza a to tak, že se s ní propadne do septiku odkud jí vytahnou a utrhnou jí u toho nohy. Potom jí přejede vlak, čímž přijde o ruce. Načež ji orlosup uklovne hlavu.

• 27.10.2020  17:11
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Náhodou benga se snaží, ale na Oskara to asi nebude😀.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19