knihovna

člověk ( údajně)

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 6.10.2019  18:49

Vždycky mi vrtalo hlavou, proč by ženský měli chápat chlapy anebo naopak. K čemu to? Já například vůbec nevím, co si myslí moji psi a oni nejspíš vůbec nechápou co si myslím já, ale výborně spolu vycházíme. Z mého pohledu jde tedy o to, že je těžké vydržet dlouhou dobu s kýmkoliv - a protože většinu lidstva přitahuje opačné pohlaví, pak nastávají problémy hlavně mezi muži a ženami. Pokud si někdo myslí, že se lesby nebo gayové nehádají se svými stejnopohlavními partnery je zcela mimo. Film byl takový trošku blboučký, málo vtipný a lehce zapomenutelný. Na druhou stranu, Polívková se snažila a mohlo to být horší. PS - jsem ženatý skoro třicet let, svou ženu dost často nechápu, ale stejně jí mám pořád rád.

• 4.10.2019  15:21

Průšvih ovšem je, když jste v mládí ošklivý(á), zato v pozdějším věku mnohem víc. V tomto ohledu se mnou pohádka sehrála nepěknou komedii. Ovšem vzpomínám na ni rád. A tak navzdory tomu, že jsem se nevyvinul v krásného labuťáka dávám za 5*.

• 1.10.2019  11:34

S těžkým srdcem musím dát pouze dvě - a to je prakticky nula, protože Statham a The Rock jsou moji oblíbenci, takže už tím že tady hrají má film hvězdičky jisté. Ale tady to nějak nefungovalo - hlášky docela dobrý, ale...Akce velkolepá, ale... Napady nebyly uplně špatný, ale...Je tam spousta ale, navíc záporák byl nějaký divný, on spíš budil lítost, než strach. Rolička pro Reynoldse byla taky divná. Prostě takový divno film. Škoda, čekal jsem víc.

• 19.9.2019  07:53
    King Kong (1976)

Taková klasika z mého dětství. Ale stejně je to zajímavé: diváci, kteří fandí Kongovi který zbourá půl města a pobije spoustu lidí jsou nejspíš ti samý, kteří by s chutí vystříleli vlka, medvědy a kance, přestože ti, zcela evidentně maximálně roztrhají ovci, rozbijí úl, nebo pošlapou pole. Zajímavý dvojí metr.

• 15.9.2019  18:40

Je to stejně blbý, jako soutěže miss ( v tomto jsem s feministkami za jedno). Dva body za Michaela Caina a za to, že to mohlo být blbé ještě víc.

• 5.9.2019  11:30
    Talk show Jiřího Ovčáčka (TV pořad) (2019)

Viděl jsem kus na you tube, protože na Barrandovu za to chtějí platit(!) a tam byl pod videem krásný komentář od uživatele Lokiase, který si dovolím použít: Jsem si to pustil, ale přišla máma, tak jsem tam rychle hodil porno..Lépe bych to nenapsal. Odpad dávat nebudu, už je jich tu dost. Jestli to pan Ovčáček myslí vážně, tak je mi ho spíše líto.

• 2.9.2019  13:00

No musím dát čtyři hvězdy, protože ten film není špatný. Tedy až na afektovaného Bena Sola, který se nechová jako Temný Lord, ale jako Čistokrevný debil.

• 2.9.2019  12:53

Parádní komedie od mého oblíbence Johna Cleese. Pět hvězdiček je málo. Nádhera.

• 19.8.2019  18:18

Nemůžu si pomoct, ale finální souboj mezi Anakinem a Obi Wanem mi ze všeho nejvíc připomínal souboj Černého rytíře s králem Artušem z filmu Monthy Python a Svatý grál. Ten ho tam taky osekal jak proutkař vrbu.

• 19.8.2019  11:44

Celé je to blbě - tak zaprvé: pokud by něco vybilo polovinu lidstva, lidé nebudou truchlit donekonečna, ale začnou se chovat vysoce racionálně - začnou plodit potomky. Už se to párkrát stalo. A vlastně to lidstvu vždycky prospělo. Za druhé - skoky v čase, změna změny a podobné pitomosti tomu rozhodně neprospěly, právě naopak. Opět to naše slavné šidítko můžeš všechno stačí jen chtít, což je pitomost až na půdu. Za třetí - Captain Marvel mě neskutečně s..la. Tanos je proti ní sympaťák. Za čtvrté - celý film na mě působil jako když si na oslavu narozenin pozveš 200 lidí a na konci zjistíš, ža to stálo zaprd, s nikým si vlastně nepokecal,ani ses moc nebavil, ale za to to stálo dost peněz. Dvě hvězdy za Thanose a Thora.

• 15.7.2019  20:14

Vypnul jsem mozek dospěláka a užil si to jako za mlada. Anebo nevypnul a začínám opět přicházet do dětských let. No snad to nebude pokračovat moc rychle pemprsky jsou drahý. Ale tenhle filmík se mi moc líbil, to zase jo.

• 14.7.2019  18:11
    Avengers (2012)

Heroboys v plné palbě s nejošklivější herogirl v týmu. Hergot, takových pěkných hereček a oni vyberou tohle. No nic, alespoň není Hulk nejošklivější. Ale jinak docela sranda. Tedy pokud nejste intelektuál a na podobná díla koukáte s opovržením. Popřípadě pokud nemáte před operací oka - provedení od Lokiho by Vás mohlo dost rozhodit.

• 14.7.2019  17:55

Metafora na Breixit. Londýn prchá z EU. Ovšem nehorázná pytlovina to je. To se zase musí nechat. $100 000 000 je taky síla. Jen si představte, kolik by za to bylo třeba rumu.

• 14.7.2019  10:47

Nuda nuda, šeď šeď.

• 14.7.2019  10:33
    Shazam! (2019)

Všechno špatně, zpátky na strom chtělo se mi křičet, když jsem to viděl. Takhle trestuhodně promrhat starých dobrých sedmero smrtelných hříchů je zločin. A nahradit je těmi podivnohnusy je tragédie. Jen na chvilku si představte, oč by byl film lepší, kdyby hříchy hráli lidé z masa a kostí, kteří by zobrazovali oněch sedm hříchů. Zvláště smilstvo. No nic, tohle se nepovedlo. Jedna hvězda ze soucitu.

• 9.7.2019  15:08

No jo, válka je neoblíbenější sport, o tom žádná. Docela dobré, o autentičnosti se dá mluvit těžko, pochybuju, že někdo ví jak to v téhle brandži chodí. Ale filmík dobrej, to zase jo. Výkon Nicholase Cagea takový standartní Cageovský.

• 1.7.2019  15:38
    O mrtvých jen dobře (TV film) (1985)

JZD, vesnice jak po odjezdu okupačních armád ( hned několika, jedna by to takhle sama nezdevastovala ), o.p. Plastik ( kde spousta dělnic myslí jenom na styk) - no jedním slovem běs. Matyáš vypadá jak profesor matiky co chce studenta za každou cenu potopit, Geprtová se Sklenčkou mají výstupy jak z Maryši ( to není pochvala ). Krásná Jorga Kotrbová tady vypadá jak údernice z roku 1920. Detektivní napětí jak na schůzi přátel žehu. Běs děs - za mě odpad na druhou. Až zas někdo bude tvrdit jak se točily za socíku skvělé inscenace tak tohle je jedna z nich - a to je prosím inscenace z roku 1985!.

• 30.6.2019  14:44

Zajímavé povídání o historii jedné z mých nejoblíbenějších kapel. A nejvíce zajímavé jsou rozhovory s bývalými členy, kteří se už velké slávy nezúčastnily. Až na Strattona to berou sakra statečně.

• 30.6.2019  14:41
    Iron Maiden - Women In Uniform (hudební videoklip) (1980)

Poslední klip s Dennisem Strattonem. Taky proto už tam není tak vidět. Up The Irons!

• 27.6.2019  11:46
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Dotočeno, dokoukáno a u mě plná spokojenost. Myslím si, že Jim Parson včas odhadl, kdy toho nechat a za to si zaslouží obdiv. Poslední dvojdíl byl výborný, závěr také. Takhle nějak by se měly dělat špičkové sitcomy. A co jsem si ze seriálu odnesl? Kromě spousty příjemně strávených minut a spousty smíchu i jedno mrazení v zádech. Nevím v kterém díle to bylo, ale Leonard tam říkal Sheldonovi zhruba toto: "Kdyby se potvrdila tvoje teorie, tak to při experimentálním odzkoušení to bude znamenat konec světa. To by ti nevadilo?" Načež Sheldon s nechápavým výrazem odpoví: "Proč? Vždyť by se potvrdila moje teorie." A tehdy mi napadlo kolik takových Sheldonů asi dělá v CERNU. No nic, snad se některé teorie nepotvrdí. TBBT díky, byla s tebou sranda.

• 27.6.2019  11:33

Jako herofilm standartní a celkem slušný. Že by to byla nějaká feministická agitka jak se někde psalo to bych já osobně neřekl, prostě holka stála ve správný čas na správném místě. Kdyby tam místo ní stála veverka, měli bychom superveverku. Brie Larson ani nezklamala, ale ani neoslnila. Prostě průměr.

• 17.6.2019  20:48
    Iron Maiden - Aces High (hudební videoklip) (1984)

Když jsem viděl tenhle klip poprvé, ( bylo to asi v roce 1985 v kompilaci Kerrang, kterou někde nahrál strejda) byla u toho i moje máma a já byl nadšenej a povídám jí:" Takhle si nechám narůst vlasy, mami", načež máma omdlela. Když jsme ji se strejdou přivedli k životu, tak prohlásila, že jen přes její mrtvolu. No, měla smůlu, vlasy jsem si narůst nechal, máma se naštěstí pořád těší dobrému zdraví. Možná je to tím, že mezitím mi vlasy dílem vypadaly, dílem nerostou a máma je spokojená. Ovšem, že by to tedy byla ( s těmi krátkými vlasy ) nějaká estetická výhra, to teda není. Ale klip a hlavně muzika se mi líbí pořád a to je hlavní.

• 21.5.2019  23:11
    TOP STAR magazín (TV pořad) (2008)

Jeden týpek tady píše, že nesnáší vše, co začíná na TOP. Tak vyhraněný nejsem, například topinky, topení, nebo topol mi vůbec nevadi. Ovšem Topmagazín mi vadí velmi.

• 19.5.2019  20:20

Jediná šance tohohle skvostu je, že by vůbec nezačali točit. Ovšem tuhle možnost trestuhodně nevyužili, zbývá tedy náležitě ocenit odpadem.

• 24.4.2019  11:26
    Úplně debilní zprávy (TV pořad) (2018)

Ano je to sexistické, ano jde to proti všem moderním trendům, ano Apolena Rychlíková mě za to odsoudí, ale já chci vidět ty kozy. A navíc, už jen za "Lživě" si to pět hvězdiček zaslouží. No a pak ty kozy no......

• 13.4.2019  22:47

Parádní komedie, viděl jsem ji mockrát, ale až dneska mě napadlo, že Tricatel je takovej francouzkej Babiš.

• 13.4.2019  12:50
    Hnüs (2019)

Tak tohle je pecka. Jízda od začátku do konce. Překonat by to mohl už jen film o Lemmym, nebo Ozzym.Oskara to nedostane, Mötley Crüe nejsou Queen, ale Oscar je mi celkem ukradenej. Mick Mars mě dostával nejvíc. No prostě paráda. Tak teď už jen film o AC/DC, Iron Maiden a Magnusek možná zfilmuje Evu a Vaška. Ty poslední asi vynechám.

• 13.4.2019  12:44

Není to vůbec špatný, ale zase to není taková pecka. K slzám mě to nedojalo, ale moc se mi to líbilo. Dva dny na to jsem viděl The Dirt a to je (alespoň pro mě) pecka.

• 13.4.2019  12:38
    Aquaman (2018)

Rajesh Koothrappali říkal, že Aquaman je trubka. Bohužel, byla to prorocká slova. Je to fakt blbý. Momoa mi nevadí, za toho je ta hvězdička, ale takový práce to jistě dalo a taková je to pitomost.

• 20.3.2019  18:27

Na dvojku to vůbec, ale vůbec nebylo špatný.

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15