Eurotrip (2004)

Úsměvné, místy spíše přehnané. Až jsem se divil, v jaká všechna hlavní města Evropy se ta naše milá Praha může proměnit (Kampa = Amsterodam, Anděl = Berlín, atd.). No a to Slovensko... Já být Slovák, tak už jsem celkem uraženej, protože podobně ukázal Slovensko mimo jiné film Hostel. No ale je to o to smutnější, že se ty scény ze Slovenska natáčely taky u nás, teda aspoň myslim..

Choking Hazard (2004)

Mírně nadprůměrná parodie, ačkoli si nejsem úplně jistý, co že tam bylo vlastně parodováno? Horory nebo parodie na horory? Ale nasmál jsem se celkem dost. A navíc tam byla Dáda! A byla brilantní ;-)

Kauzy z Bostonu (2004) (seriál)

Příšerně rychlý střih a pohyblivá kamera...

Když mi bylo poprvé dvacet (2004)

takový ten příběh o nekrásné, ale zato inteligentní holce... ale je to zajímavě, živě natočené, je z toho cítit lidskost (ne jako z těch amerických filmů podobného typu)... a hraje k tomu krásnej "džezík" PS:nakonec najde svého prince ;-)

Kriminálka New York (2004) (seriál)

Vždyť je to pořád to samý! Do kolika měst se tenhle seriál ještě přesune? Ale nutno říct, že pořád jde o kvalitní tvorbu.

Lékařské záhady (2004) (seriál)

Akčně natočené...agentky a laborantky s těly modelek...vybavení jak v NASA...terminologie, která leze ušima...a dabing, kterému nevěřim.

Million Dollar Baby (2004)

Od začátku jsem si říkal, že to má být drama, a přitom tady ta ženská pořád vyhrává... a tak jsem čekal, kdy konečně něco přijde. A když to přišlo, byl jsem potěšen. Konečně po dlouhé době film, kde umře hlavní krdinka, tak to mám rád (a to se nepovažuji za úchyla). No a těch několik "dojemných" a mravoučných momentů (chování rodiny) Clintovi odpouštim.

Plochá jak prkno (2004)

Dokument vyprávěný s nadhledem a humorem. Pohled žen, které jsou nad věcí a ze svého těla si nic nedělají. Navíc proloženo vtipnými animacemi. Pěkná práce!

Terminál (2004)

Je to vtipné a nápadité. Nemusela by tam být taková love story, ale aspoň že to nemá přiblblý romantický happyend.