Michal99

Michal99

okres Svitavy

2 body

• 12.6.2018  20:06
    Cuki ga kirei (TV seriál) (2017)

krásný anime,, přál jsem si aby nikdy neskončilo :)

• 1.3.2018  17:36
    Btooom! (TV seriál) (2012)

Musím podotknout že jsem od toho čekal víc, trochu mi to připomělo Hunger games, nejvíc mě zklamal asi ten konec. Nenašel jsem nikde žádný pokračování, těšil jsem se na to jak to dopadne a nakonec tam není ani to jak se dostanou ven..

• 21.10.2017  12:04

já bych šu*al až bych pukal :D , to mě fakt dostalo. Je to sice kravina ale dost sem se nasmál :D

• 30.6.2017  14:16

předešlé díly mě zaujali víc, čekal sem že ten poslední protivník bude silnější, no prostě to nebylo takový vzrůšo jako v druhém a třetím díle. ale i tak bitky best!

• 30.4.2017  12:52
    Bleach (TV seriál) (2004)

Skvělé fighty řekl bych až dokonalé. Shinigami, duchovní síla, to všechno je super. Když přejdu od Naruta k tomuto, tak je to asi moje 2. nejoblíbenější shounen anime. Doporučuji všem !

• 30.4.2017  12:45
    Disaster Movie (2008)

když jsem se na to díval jako malý přišla mi to legrace ale když to vidím teď je to hrozná s*ačka.

• 30.4.2017  12:43
    Creed (2015)

Miluji souboje v ringu proto mě tento film tak zaujal, i zpracování je výborné. Doporučuji !

• 30.4.2017  12:40
    Tým na hraně (TV film) (2010)

Jak se nám blíží šampionát tak si pořád dokola pouštím tento dokument, kde češi vyhráli své poslední zlaté medaile. Letos je to znovu v Německu, i ve Francii, takže doufám že češi znovu uspějí!

• 30.4.2017  12:36
    Tekken (2010)

dobré souboje (jediné co jsem si na filmu užil), ale příběh mě nezaujal. Doporučuji těm co mají rádi bitky

• 30.4.2017  12:33

čekal jsem nějaký ten pátek na druhý díl a když přijde tak mi to opravdu vůbec nesouvisí s tím prvním. Naprostý odpad.

• 30.4.2017  12:23
    Hunger Games (2012)

Kdybych to přirovnal k filmům jako Labyrint nebo Divergence tak to není tak špatný film, je to takové originální, ale vidět jak se vraždí děti to opravdu není moje sousto.

• 30.4.2017  12:20

Mám rád takové filmy, ne že bych se šikanou souhlasil ale toto je vzorový příklad jak šikana může vypadat. Můžu doporučit jen silným povahám.

• 30.4.2017  12:16
    Přehlídka smrti (TV seriál) (2015)

Dobré anime na zamyšlení. Soud barmana je občas krutý ale vždycky ukáže pravou povahu člověka a poté ho rozsoudí! Super anime podoručuju všem.

• 30.4.2017  12:09

Nejvíc mě navnadil ten začátek s Kawakim teď pořád přemýšlím kdo to může být. Jinak krásná kresba.

• 30.4.2017  12:05
    Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)

Oproti předešlému Narutovi mnohem víc akce víc bojů a lepší příběh. Podobně tak jako u Naruta strašné množství fillerů. Doporučuju všem co mají rádi akci a ninje !

• 30.4.2017  11:55
    Naruto (TV seriál) (2002)

Jedno z nejlepších anime, kdo neviděl tak můžu doporučit jediné co bych vytknul tak počet fillerů. do cca 150. dílu to je v pohodě pak bych to klidně přeskočil.