Peetas

okres Karviná
student

<< předchozí 1 2 3
    • 23.4.2012  22:32
    Národní klenoty (TV seriál) (2012)

Poutavý pořad o překrásných místech naší republiky se sympatickým průvodcem jakým je pan Táborský

• 2.9.2009  10:06

1 místnost, 12 rozdílných mužů, dobrý scénář s výbornými herci, povedené drama, které dostane každého.

• 1.9.2009  12:48

Westernová klasika a pro mě lepší a takové víc westernštější než Hodný, zlý a ošklivý, ikdyž jsem nikdy neměl moc westerny v oblibě tahle klasika se svou vynikající hudbou se mi zalíbila.

• 23.8.2009  00:30
    Gran Torino (2008)

Než jsem tento film viděl, slyšel jsem na něj jen samou chválu a podle obsahu "vietnamský teenager se snažil ukrást auto starému důchodci a ten se ho poté snaží převychovat" jsem čekal že film bude plný keců o tom, jak se má a nemá teenager chovat, ale to co se mi dostalo to jsem tak nečekal a dostalo mě to, film plný vtipů, hlášek, nadávek, povedených scén a hlavně skvělého konce, absolutně mě tento film dostal.

• 22.3.2009  14:09

Parádní film překypující skvělou akcí, ostrými slovy a jednou skvělou hlášku za druhou, bez kterých se tento film nedokážu představit.

• 12.3.2009  15:57

Člověk by až nevěřil jak dobrý může být film, který je vlastně točen stále na stejném místě, jednoduše strhující a hodně povedený thriller.

• 24.12.2008  20:53
    Pohádky z mechu a kapradí (TV seriál) (1968)

Nedokážu si představit, kdyby tenhle večerníček mluvil někdo jiný než paní Bohdalová, skvělý večerníček.

• 30.11.2008  14:50
    VALL-I (2008)

Jeden z dalších povedených animáků, na to že se v něm první půlhodinu vůbec nemluví a při tom je založen na roztomilém příběhu a krátkých dialozích, ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je síla.

• 27.9.2008  00:30
    My z Kačerova (TV seriál) (1987)

Povedená klasika z dětství.

• 27.9.2008  00:29
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Nezapomenutelná klasika z dětství, tady prostě nejde jinak než za 5*.

• 27.9.2008  00:21
    Pelíšky (1999)

Nejlepší porevoluční film ne-li nejlepší český film vůbec navíc plný skvělých hlášek a výborného obsazení.

• 26.9.2008  14:45
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Legenda mezi animovanými seriály, na kterou nezapomenu, zvlášť na výborný český dabing, a budu mít vždy rád.

• 26.9.2008  13:25

Taky sem se pěkně kochal tímto filmem

• 26.9.2008  13:24

Povedený film o fiktivním českém géniovi

• 26.9.2008  13:17

Skvělá komedie, tedy moje nejlepší, s hláškami, které neumírají a člověk se u nich vždycky zasměje.

• 21.8.2008  09:55

Co dodat k tomuhle vynikajícímu thrilleru s podle mě nejlepší thriller-horrovou scénou ze které mi ještě teď leze mráz po zádech. Jednoduše rečeno, na tento thriller člověk jen tak nezapomene.

• 3.6.2008  11:56

Neexistuje snad žádný film s tak úchvatným začátkem, vylodění na Omaha Beach v Normandii je filmově zvládnuto přímo bravurně a spolu s postupným příběhem tvoří nezapomenutelný válečný filmový zážitek.

• 3.6.2008  11:46

Úžasný a zajímavý film, který zaujme už počáteční scénou s cestující kulkou od výroby ke střelbě, poutavým příběhem a jak jinak než skvělým a samozřejmě vy*ebávajícím koncem.

• 2.6.2008  16:42

Co k tomu dodat, vynikající zápletka a konec, a taky zajímavost po mě, že po každém shlednutí se mi tento film čím dál víc líbí, nemám nic k vytknutí, tomuhle filmu prostě prvenství opravdu patří.

• 13.2.2012  09:06
    Vyprávěj (TV seriál) (2009)

Vyjímka v dnešní šedi odpadních seriálů a to nejen díky svému retro námětu a sympatickým postavám.

• 16.10.2009  13:34

Pokud si někdo myslí, že Jim Carrey je jen komediální herec, v tomhle filmu se mu dostane to, že umí zahrát jakoukoli roli perfektně, stejně jako je perfektní a vyjímečný tento film pro mě. Který film začíná běžícími titulky s herci jako na konci každého filmu a stojí u něj hlavní postava říkající, že tento film je nezajímavý vůbec se mu nelíbí. Pro mě prostě neskutečná podívaná.

• 23.9.2009  12:16
    Jmenuju se Earl (TV seriál) (2005)

Povedený a svým způsobem jedinečný a zajímavý seriál o americké spodině, a bohužel asi i jediný u kterého se ze seriálů vysílaných na Coolu povedl český dabing.

• 31.8.2009  12:14

Sice skvělý western, ale pro mě místy trochu nudný, musím uznat že TnZ je prostě lepší, hodnocení 80%.

• 15.8.2009  00:16

Slabé, ale opravdu slabé 4 hvězdičky, čtyřka už ztratila to své kouzlo propojení skvělé akce a humoru.

• 29.5.2009  13:43

Film nabitý hvězdami a povedeným koncem, ale zabitý svou zamotaností a nejasným začátkem.

• 7.4.2009  16:21
    Populární mechanika pro děti (TV seriál) (1997)

Zábavný a poučný pořad s hezkou moderátorkou Elishou Cuthbert.

• 29.11.2008  01:32
    Pod pokličkou (TV pořad) (2000)

Pořad dokonale spojující prvky humoru a vaření.

• 2.11.2008  13:05

Tolik sem od toho očekával, a přišlo trochu zklamání, aneb jak jedna scéna může zkazit film.

• 28.9.2008  01:02
    Mariňák (2005)

Válečný film s jedinou jakoby střílecí scénou, to jakoby je tam vlastně proto, že si hlavní hrdina vlastně ani nevystřelí, ale kdo to kdy u válečného filmu viděl? Je to vůbec možné? Ale je, ukážeme jim přece jak vypadá život mimo bojiště, spálíme pár sraček, budeme svědky hoření ropných vrtů, zahrajeme si fotbal v plynových maskách ve 40-ti stupňovém vedru a ještě uděláme rozhovor pro televizi, to by mělo stačit divákovi aby se nenudil, teda spoň já jsem se rozhodně nenudil.

• 27.9.2008  00:33
    Rychlá rota (TV seriál) (1989)

Chip,Chip,Chip a Dale...

<< předchozí 1 2 3