• Krátkometrážní

Muž na Měsíci (1999)

Pokud si někdo myslí, že Jim Carrey je jen komediální herec, v tomhle filmu se mu dostane to, že umí zahrát jakoukoli roli perfektně, stejně jako je perfektní a vyjímečný tento film pro mě. Který film začíná běžícími titulky s herci jako na konci každého filmu a stojí u něj hlavní postava říkající, že tento film je nezajímavý vůbec se mu nelíbí. Pro mě prostě neskutečná podívaná.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Povedený a svým způsobem jedinečný a zajímavý seriál o americké spodině, a bohužel asi i jediný u kterého se ze seriálů vysílaných na Coolu povedl český dabing.

Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Sice skvělý western, ale pro mě místy trochu nudný, musím uznat že TnZ je prostě lepší, hodnocení 80%.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Slabé, ale opravdu slabé 4 hvězdičky, čtyřka už ztratila to své kouzlo propojení skvělé akce a humoru.

Nabít a zabít (2006)

Film nabitý hvězdami a povedeným koncem, ale zabitý svou zamotaností a nejasným začátkem.

Pod pokličkou (2000) (pořad)

Pořad dokonale spojující prvky humoru a vaření.

Casino Royale (2006)

Tolik sem od toho očekával, a přišlo trochu zklamání, aneb jak jedna scéna může zkazit film.

Mariňák (2005)

Válečný film s jedinou jakoby střílecí scénou, to jakoby je tam vlastně proto, že si hlavní hrdina vlastně ani nevystřelí, ale kdo to kdy u válečného filmu viděl? Je to vůbec možné? Ale je, ukážeme jim přece jak vypadá život mimo bojiště, spálíme pár sraček, budeme svědky hoření ropných vrtů, zahrajeme si fotbal v plynových maskách ve 40-ti stupňovém vedru a ještě uděláme rozhovor pro televizi, to by mělo stačit divákovi aby se nenudil, teda spoň já jsem se rozhodně nenudil.

Rychlá rota (1989) (seriál)

Chip,Chip,Chip a Dale...