Slovicko

okres Praha
mladá maminka :)

3 body

• 19.4.2010  08:58

Průměrné krimi. Vypadalo to docela jasně celý průběh filmu, ale na konci došlo k celkem nečekanému, zajímavému rozuzlování. Jen ty výkony herců nebyly moc přesvědčivé. Nejvíc mi nesedl hlavní komisař. Knižní předlohu neznám, možná proto se na to nedívám tak kriticky.

• 15.4.2010  15:09
    Taggart: Domácí násilí (TV film) (2007)

Nebylo to špatné krimi. Ale to, kdo je vrah, se dalo uhodnout příliš brzy.

• 28.3.2010  09:44
    Dablér (2006)

Smála jsem se od začátku do konce, takže nemůžu dát jinak než 5 hvězdiček. Nemám ráda uhozené americké komedie, zato tahle francouzská komedie, s poměrně jednoduchým dějem, byla přesně pro mě. Nejvíc se mi líbíly scény s Levasseurem a jeho nevěřícným spolubydlícím. A boj Pignona s jeho ženou byl taky dokonalý, závěsy atd. :-)

• 19.3.2010  20:37
    Yellowstonský národní park (TV seriál) (2009)

Opravdu nádherný dokument. A nejlepší byl stejně bobr. :-)

• 14.3.2010  10:09

Pro mě trochu překvapivě nižší hodnocení tohoto filmu, ale mě se kromě té úžasné barevnosti opravdu líbil úplně stejně i samotný děj. Bylo to zábavné, napínavé. Intriky v královské rodině mám ráda. Kupodivu jsem celou dobu fandila císařovně. Bylo to asi proto, že v první části filmu na sebe strhla veškerou mou pozornost, a to tím, že hrála naprosto bravurně, a navíc je prostě nádherná! Druhá půlka filmu na mě byla zase až moc akční, ale vše směřovalo k pěknému, i když hodně drsnému závěru.

• 10.3.2010  20:17
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Občas na to koukám jen proto, že to dávají chytře v čase večeře. :-) Nevím, že to některé lidi tak irituje. Je to jen ubohá každodenní krátká reality show, která ničím neublíží. Není to ani o vaření, ani o stolování či o čemkoliv jiném. Jen tam partička lidí ulítlých na jídlo soutěží o prachy, pomocí všelijakých intrik a výmyslů, jak někoho shodit či pomluvit jeho jídlo. Taky nechápu, proč se někdy za každou cenu nutí do "dělání zábavy pro hosty" a někdy to tam vůbec není.

• 24.1.2010  23:24
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Tohle je opravdu jediný serál, u kterého můžu jeden díl vidět třeba 10x, a pořád mi to přijde stejně vtipné. Prostě absolutní špička mezi komediálními seriály. Sheldon mi teda už občas leze na nervy, asi jako leze na nervy i Penny. :-) Ta je ale kouzelná, na scéně by opravdu mohla být pořád. A taky zbožňuju scény, kdy Volovitz někoho napodobuje, ať už Rajeshe, nebo svojí matku. :-)

• 10.1.2010  13:07

Poklidné romantické drama bez hlubší zápletky. Mně se ale to prostředí německého venkova opravdu líbilo. Děj byl sice zřejmý hned od začátku, ale tak už tomu bývá u filmů, které jsou mj. o svatbě. Mladí herci byli vcelku sympatičtí, jejich role byly docela reálné.

• 26.11.2009  23:23

Krásný, romantický film, kterému nemám co vytknout, ba naopak, samá chvála! Výborné dialogy, intriky a pomluvy, které se odehrávají na jednom malém italském pobřeží. Konečná zápletka filmu mě mile překvapila, jelikož neznám knižní předlohu. Helen Hunt byla vynikající (mám pro ni prostě slabost), :-) a Scarlett zvládla svou lehce protivnou roli taky výborně. Nutno říct, že to byl film přesně dle mého gusta, a jen škoda, že takových není víc!

• 8.10.2009  20:12
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Fajn seriálek na relax a zlepšení nálady. Když teda pominu ty poslední sezóny, kde se vše začalo pěkně kazit.. Je mi ale líto za ně sebrat víc než jednu hvězdu. Třeba i proto, že HIMYM jsou pro mě o dost lepší než Přátelé. Mé mírné nesympatie k Tedovi naštěstí nepřevažují nad zbývající čtveřicí, z níž naprosto vede Barney. Mám ráda ty jeho gesta!

• 21.4.2007  12:31
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

Nejnapínavější seriál, u kterého se mi při každém díle doslova tajil dech. Ano, šlo to s každou sérií o stupeň dolů, ale to mě zatím nepřimělo ke snižení hodnocení, protože tak je tomu u každého serálu. A tenhle si mou sledovanost rozhodně udržel až do konce. I když seriál v průběhu času velmi měnil svou hlavní myšlenku, po čem, že teda všichni jdou, o co jim jde? Nejoblíbenější postavou byl určitě Mahone. :-)

• 2.4.2007  21:17
    Hotel Rwanda (2004)

Tenhle film mi leží hodně hluboko v srdci, vlastně úplně nejhlouběji. I proto, že mě donutil brečet od začátku do konce. Jeden z mála filmů, u kterého se nedá zapomenout téměř žádná srdcedrásající scéna. Nemůžu věřit tomu, že by nechal někoho klidným.

• 11.3.2007  10:37

Skvělé drama natočené v jedné místnosti, s neuvěřitelným dějovým obratem, kdy 12 porotců rozhoduje o osudu jednoho chlapce, a jak málo stačí, aby se vše nakonec možná zvrátilo. Vinen nebo nevinen? Napínavé od začátku do konce.

• 8.3.2007  23:15

Kultovní česká komedie. Nejlepší scéna přichází na řadu, když je třídní sraz. Však to Každý zná nazpaměť, stejně jako text písničky Severní vítr...

• 8.3.2007  23:07

Když si člověk v dětství zamiluje tenhle příběh coby knížky (a čte je aspoň 3x), nemůže nemilovat tuhle trilogii. May it be... aaah. Nejoblíbenější postavička - Glumík, potom mám slabost pro elfy, takže Haldir. :-) Oproti knížce mě nejvíc "zklamal" Gandalf - coby čaroděj se mi tenhle stařík příliš nelíbíl. Jinak nejsem šťoural, a nehledám nutně rozdíly. Bylo to prostě parádní. Hned bych se jela podívat na Nový Zéland !

• 8.3.2007  22:21

Krásná romantická komedie. Jack byl celý film skutečně na zabití. Ale příběh byl tak dlouhý, že si mě Jack nakonec získal, podobně jako si získal Helen Hunt. Celou dobu jsem musela obdivovat její neskutečnou trpělivost. Moc se mi líbil Jack s psíkem. A na závěr filmu i nějaká ta slza ukápla. Jasných 5 hvězdiček.

• 8.3.2007  21:55

Naprostý westernový kult, můj nejoblíbenější film tohoto žánru. Nezapomenutelná hudba, která se nikdy neohraje. Moje oblíbená je strhující scéna s Harmonikou a provazem, a také závěrečná scéna. Tenhle film je tak neskutečně pomalý, až je prostě dokonalý!