*Colorado

okres Brno
osoba

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 22.12.2015  22:47

Jde o kvalitní filmařské řemeslo, na které se rád znovu podívám, a nevadí mi, že se opakují věci, které fungovaly. Zřejmě bych se normálně přiklonil na čtyři hvězdičky, ALE... jde o znovuotevření mého oblíbeného universa, síla se opět probouzí a já ten bonus čtvrté hvězdičky rád dám.

• 28.3.2015  12:49
    Interview (2014)

Několikrát jsem se opravdu od srdce zasmál, ač nejde o žádný chytrý humor, který mám raději. Potěší fanoušky Katy Perry, příliš nepotěší fandy Severní Korei.

• 4.12.2014  20:13

V zásadě ne špatné, ale od druhé poloviny (no, asi dřív, protože film je dlouhý jak přerostlá anakonda) jsem se těšil na titulky. Platí to, co u předchozího dílu - jsou tam dobré nápady, ale výsledek mě nezaujal natolik, abych uvažoval o opakovaném promítání....

• 4.1.2014  21:08

Skvělá myšlenka, ale dle mého dost nedotažená.

• 19.12.2013  11:04
    Diktátor (2012)

Musím vychválit scénu z vrtulníku, kterou jsem si musel pustit opakovaně, ale celkově to zase takové terno není - film místy dobře pobaví, ale dějová linie nezaujme. Na opakované shlédnutí to rozhodně není.

• 14.11.2013  22:19
    Rivalové (2013)

Pecka, doposud nejlepší letošní film (2013).

• 14.11.2013  22:17

Mhouřil jsem nad některými pasážemi oka a na rtech se mi objevoval rozpačitý úsměv, ale stejně jsem tomu Braďákovi fandil. Účel film splnil, protože o filosofování tady stejně nešlo.

• 7.1.2013  07:10

Zajímavá je pouze akce, ta je v prima provedení a působí to realisticky a uvěřitelně. Bohužel po herecké stránce to už taková sláva není, navíc hlavní postavy se mi vůbec nedostaly pod kůži, a proto ani závěrečná hra na city příliš nezafungovala.

• 14.10.2012  12:07
    Prometheus (2012)

Musím se přiznat, že se mi to hodně dlouho zatraceně hodně líbilo, ale po poslední čtvrthodince se mi na jazyk podbízelo pouze a jen WTF... Nějak jsem nepobral, co tím chtěl autor říct, zůstalo hodně nezodpovězených otázek a pocit spokojenosti vystřídala rozmrzelost a zklamání. Po vizuální stránce super, to je bez debat. Atmosféra také skvělá a odkazy na vetřelce jak by smet. Budu vyhlížet Director's cut a doufat, že uvidím těch 40 minut, které nám do kina nedali.

• 5.12.2011  19:30

Svěží komedie. Vytknul bych jen délku (zbytečně dlouhé udobřování).

• 5.12.2011  19:28
    Barbar Conan (2011)

To, čeho jsem se bál, se stalo skutečností. Naprosto zbytečný remake. Ten na rychlo ukvašený závěr navíc podlomil nohy celkem přijatelnému rozjezdu (patrně nejvíc jsem se bavil, když byl Conan ještě kluk). Slabší 3*

• 5.12.2011  19:25

Tak tento Avenger mě příliš neoslovil, dokoukal jsem to nadvakrát. Koukat se na to dalo, ale nevtáhlo mě to tolik do děje, abych příběh prožíval.

• 5.12.2011  19:18
    Šmoulové (2011)

Vzhledem k nastaveným očekáváním jsem nebyl pohoršen. Přesto jde o zbytečný film.

• 5.12.2011  19:15

Lepší tři hvězdičky. Ústřední dvojici to celkem sluší, nenudil jsem se a i závěr nebyl až tak "jako vždycky".

• 13.11.2011  19:25

Viděl jsem to v televizi, kam to také patří, čímž to ovšem nechci nikterak hanit. Film určitě nijak neurazí, ale podruhé se dívat netoužím.

• 13.11.2011  19:24

V 70. letech jsem byl ještě na houbách, ale film se mi líbil. Od kamarádů a známých jsem slyšel nejedno přirovnání, že je Občanský průkaz jako Pelíšky, jen v 70. letech a s tímto tvrzením nemohu rozhodně souhlasit - do Pelíšků to má z mého pohledu hodně daleko, ale i tak jde o povedenou podívanou. PS: Macháček tady má fakt ránu :)

• 13.11.2011  19:18

Na rozdíl od Románu pro ženy mě to nezaujalo a především ani nebavilo. Nehledě na to, že mi po shlédnutí přišel film naprosto zbytečný a vcelku o ničem. Jsem muž, ale tenhle román není pro mě.

• 13.11.2011  19:15

Musím se přiznat, že mám Román pro ženy rád. Nikdy jsem od Viewegha nic nečetl a ani se k tomu nechystám, ale opravdu dobře jsem se u této adaptace jeho románu bavil. Musím kvitovat herecké obsazení a vyzdvihnout zejména Simonu Stašovou. Netrpím přehnanou touhou sledovat vše, co soudobá česká kinematografie nabízí, protože mi přijde, že se filmy točí především na kvantitu a ne na kvalitu. Román pro ženy je jeden z mála českých moderních komedií, které se mi líbily a nemám problém se podívat znovu.

• 13.11.2011  19:08

Logicky horší než jednička. Nezaujala mě zápletka, leč k zasmání tu pár scén a gagů je.

• 31.10.2011  17:32

Ty dialogy... :-D Je to inteligentní a vtipné, sice to tu píše každý, ale je tomu vskutku tak.

• 30.10.2011  14:44

Je těžké tento film hodnotit, ale chvílemi bylo o dost těžší se na něj dívat (zvládl jsem to nadvakrát). Je to chvílemi roztahané, u těch záběrů z přírody a vesmíru si člověk říká, jestli nekouká na nějaký dokument (tím nechci říct, že by byly špatné). Když už mohl, tak dobře hrál Pitt, jo a také souhlasím s B!shopem, že Penna bylo pro tenhle film škoda, vždyť tam prakticky nebyl. A určitě potěšila Smetanova Vltava. Celkově se mi to spíš líbilo, ale asi bych se na to nechtěl jen tak podívat znovu. Každopádně kdo má rád neobvyklé filmové zážitky, komu lahodí vypiplaná kamera a komu nevadí sem tam nějaký dinosaurus, tak ať se podívá. PS: pro ostatní doporučuji "projekci" před spaním, nejlépe pak v posteli, asi to uspí lépe než večerníček.

• 30.10.2011  14:24

Hodně originální, vtipné a se sympatickým obsazením (potěšilo cameo Kurta Russella). U čeho jsem se opravdu hodně dobře pobavil, byla několika vteřinová scénka, kdy Gary Oldman alias O. W. Grant dělá jokera - vzhledem k jeho účasti v Temném rytíři jsem se opravdu zasmál...

• 23.10.2011  22:25
    A-Team (2010)

Občas mi vadila kamera a střih (hlavně akční scény), akce byly zbytečně přehnané, závěrečná scéna v přístavu skoro až špatná. Jenže jsem se přesto dobře bavil, asi jsem při sledování nezapojil bránici, ale určitě je ve filmu spousta úsměvných momentů a vtipných dialogů.

• 23.10.2011  15:25

Chvílemi opravdu hodně mysteriózní :) A ač bylo těžké sledovat dějovou linii a chápat zápletku, byla to zábava, protože herci v hlavních rolích odvedli velmi dobrý výkon. Potěšil Val Kilmer, obnaženější Michelle Monaghan jakbysmet :)

• 23.10.2011  15:22

Výborná záležitost! Vynikající Belmondo, spousta srandy, krásná Jacqueline Bisset... Těch důvodů proč se podívat znovu je strašně moc. Jo a film posloužil i kapele Tři sestry :)

• 23.10.2011  15:17

Příjemný a milý road movie. Také musím souhlasit s Kanibalem, že Stevu Carellovi slušela trošku vážnější role. Mám jedinou, drobnou výtku, těšil jsem se na větší dávku humoru.

• 16.10.2011  15:23
    Machete (2010)

Obsazení na jedničku s hvězdičkou (nebo taky pět hvězdiček), ale jinak jsem si na své nepřišel.

• 16.10.2011  15:20

Myšlenka s přistáním na Měsíci cajk. Rosie Huntington-Whiteley mě vůbec nezaujala. Megatron hodně zaostává za svou pověstí a v podstatě mi i jeho přítomnost ve filmu vadila. Snaha udělat film pro všechny je opět na škodu, ty pokusy o odlehčení či dokonce smích zanechávají spíše hořkou pachuť. Celkově mám dojem, že po jedničce je scenáristicky těžké přijít s dobrým pokračováním, logicky se musí přijít s něčím "větším", ale ono se ne nadarmo říká, že méně je někdy více. Filmu nejdou upřít dobré efekty a (z)devastování Chicaga se povedlo, ale to mi přijde od "krále" akčních filmů dost málo. Škoda.

• 13.10.2011  22:37
    Paul (2011)

Tak asi se všeobecně čekalo víc, ale našly se tam povedené vtípky a dobré hlášky. Hlas Setha Rogena byl pak dle mého velmi dobrou volbou. V mých očích pak hodnocení nejvíc sráží fakt, že od dvojice Pegg & Frost jsem čekal asi větší nářez. Lepší tři...

• 9.10.2011  21:37

Dobrá ústřední trojice, občas hodně povedené vtípky. Škoda vážnějších not.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14