Jaro.Krafcik

okres Kežmarok

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 24.11.2020  20:00
    Frčíme (2020)

Ale hej, vpred sa dalo pozrieť. Na to že sa filmu asi v kinách nepošťastilo, práve na jar vypukla pandémia, tak si to asi skôr všetci pozrú doma. Lgbt tam bolo? Nevšimol som si veľmi, ešte si dám dnes jednu disneyovku, ktorú som ešte nevidel, princezná šípková ruženka. Vpred bol vydarený animák ktorý mal svoj originalny dej a animáciu. 4*

• 23.11.2020  21:02

Opäť opakujem že v tomto animáku by mohli nechať pôvodné znenie pesničiek lebo tie slovenské preklady boli normálne na smiech. Ako povedal jeden obľúbený užívateľ, človek si radšej tie hity pozrie na YouTube. Farebné to bolo zase dosť, ale rovnako ako jednotka, skôr pre mladšie publikum, ale kto vie či ich to bude baviť, čistý priemer. 3*

• 22.11.2020  22:25
    Koruna - Série 1 (série) (2016)

Po prvej serií ostávam rozpačitý, nebolo to vyslovene zlé ale veľmi ma to nebavilo a nezaujalo. Postava Churchilla ale zahratá veľmi dobre. Aj niektoré scény z anglického kráľovstva. Ale tá dĺžka epizód je poriadne dlhá a občas sa mi to fakt nechcelo pozerať, uvidíme aké budú ďalšie série, ale chválim aspoň dabing. Ktorý bol fajn. 3*

• 22.11.2020  17:39
    V zajetí (2020)

Takmer to isté ako pátranie od toho istého režiséra, neprekročil svoj tieň. Miestami ma to nebavilo a fakt chýbalo väčšie napätie. Ak by aj boli otvorené kinosály, asi by sme na toto nešli a pochybujem že sa tento rok nájde ešte nejaký dobrý film. A či sa kiná vôbec otvoria. Inak celkom dôstojný thriller, horor určite nie. Hlavná herečka sa mi viac páčila v Ratchedovej. 3*

• 21.11.2020  14:51

A mám prvú sériu za sebou, nuž, začiatočné epizódy boli celkom dobré, aj tá záverečná. Možno keby mal seriál menej časti oslovil by ma lepšie. Ešte si ale dám druhú sériu, až potom utvorim názor, zatiaľ je to priemerný sci-fi seriál. Aspoň zatiaľ, uvidíme. Taká zaujímavosť na záver, ten robot sa strašne podobal na toho zo včerajšieho filmu Jui Jitsu. 3*

• 20.11.2020  23:20
    Jiu Jitsu (2020)

Ako taká akčná jednohubka úplne v pohode, jasné béčko, ale so zaujímavými hercami, ako je Grillo a Cage, aspoň za nich hviezdička a druhá za pár momentov, tie scénky v lese sa normálne podobali na predátora, určite inšpirácia. Dalo sa dopozerať. Aj cez tie odpady v komentároch. Efekty ale tragické. 2*

• 20.11.2020  14:49
    Brooklyn 99 - Série 1 (série) (2013)

Serialový Sitcom o policajtoch je ojedinelá záležitosť. Na to že to malo taký počet epizód ma niektoré ale vôbec nebavili. A to si mám pozrieť ešte dalších 6 serií? Seriál asi stopnem a pozriem až keď nebudem mať čo pozerať, možno chyba, ale nejak ma to nechytilo. No pár skvelých epizód sa našlo a výber hercov fajn. 3*

• 20.11.2020  14:39
    Pán tygrů (TV seriál) (2020)

Tak to bol ale poriadny Exot ten Joe Exotic. Za jeho postavu a lasku k tigrom by to mal byť plný počet, ale keď mám hodnotiť dokument je to sotva priemer. Posledná špeciálna epizoda, natočená počas pandémie fakt zbytočná. 3*

• 19.11.2020  07:36
    Arkansas (2020)

Fakt najslabší film kde sa objaví Vince Vaughn, bolo to utrepenie dopozerať. Aj keď sa podarilo, väčšiu pozoronosť som dával iným veciam. O nič som neprišiel. Zdlhavé a nudné, čo viac k tomu? Nevydarená novinka od netflixu a dávno som sa tak pri sledovaní filmu netrpel a nenudil. 1*

• 17.11.2020  23:50
    Něžná ’89 (TV film) (2009)

Na dnešný 17. November som si musel pustiť aspoň niečo výnimočne. Celkom dobrý dokument, ale príliš mnoho kecov a kecov, ak by som možno zažil tu revolúciu dal by som vyššie hodnotenie. To čo sa dnes udialo v Bratislave je podľa mňa veľmi dobré, ľudia sa búria a davajú najavo akú sme si zvolili vládu a kam patrí, zrejme ochvilu padne, uvidíme, taktiež by som rád pogratuloval ku 7.777 hodnoteniu jednému filmovému aj serialovému znalcovi s ktorým sme sa už dlhu dobu nevideli čo je veľká škoda. Tak aspoň takto. Zaujímavosť na záver, objavil sa tam aj Kňažko a Budaj. 3*

• 15.11.2020  22:59

Fíha Nicole Kidman sa predviedla. Dokonca aj netflix, ponúkol dabing, to som vôbec nečakal. Určite pred spaním dobrý film, mňa to určite bavilo. Mysteriózne psycho thrillery môžem. Silnejšie štyri hviezdičky kde sa aj človek zamyslí. 4*

• 15.11.2020  21:10
    V síti 18+ (2020)

To isté ako normálna verzia v síti, ktorá nastavila ladku poriadne vysoko. Uchylaci niesu iba v Česku, ale po celom svete ich je plno. Prvýkrát to malo úplne iný efekt. Druhýkrát sa mi to už moc pozerať nechcelo. Chcelo by to ale určite pokračovanie. Lebo ide o ambiciózny projekt a dobrý dokument. 3*

• 15.11.2020  18:33
    Dámský gambit (TV seriál) (2020)

Hlavná herečka zahrala presvedčivo a bola pôvabná. Len ten divný účes čo mala asi tri epizódy. Pomerne vydarený seriál od netflixu, aj keď, dobre nadhodnotený. A určite nie v topke seriálov na takej lichotivej priečke. Sedem dielov tak akurát. No ale milovníci šachu si ešte prihodia jednu hviezdičku. 4*

• 15.11.2020  14:05
    Muž v ohni (2004)

Na hodnotenie s číslom 7.600 som si vyberal aj medzi Training day, nakoniec to ale dostal muž v ohňi. Tiež s Danzelom Washingtonom. Solídny akčný thriller s parádnou mexickou lokalitou a zaujímavým strihom. Je tu menej akčných scénok ale to nevadí. Príbeh ma zaujal a film bavil. Len bol trochu pridlhý. Ale inak paráda a jeden z jeho najlepších filmov. Samozrejme nie najlepší ale patrí k tým lepším. 4*

• 13.11.2020  19:03

Nerobím to často ale tu musím, hodnotenie zvyšujem na štyri hviezdičky. Jason proti Freddymu bol výborný ťah od tvorcov. Nechápem ako som to mohol dať do priemeru. Taká nezvyčajná slasherovka. Dvoch legendárnych hororových postáv. Skvele divadlo so skvelým záverečným súbojom. 4*

• 13.11.2020  13:45

Áno, presne v piatok 13. som dorazil prvú sériu známej rodinky. Legendárny seriál kde hlavne naša slovenčina a dabing zahral veľku rolu. Určite jeden z naj seriálov ktorému to proste pasovalo a človek sa aj zasmial. Niektoré epizódy síce slabšie ale stále ide o vynikajuci čiernobiely seriál ktorý nestratil čaro ani po tých rokoch. Druhú sériu si dám asi až na další rok, opäť na jeseň v období Halloweena. Oplatí sa to. Otváraciu zvučku si spievam skoro stále 4*

• 12.11.2020  23:57
    Mlha (2005)

Keď som si všimol že je asi tretí deň, po sebe, vonku večer hmla, napadlo ma pozrieť tretí horor o tomto atmosférickom aeorsole. Najslabší z tých troch verzii čo som videl. Jednu režíroval sám veľký Carpenter. Ale príjemne zakončenie dnešného hororového dňa. A to doslova, lebo sklamanie vo futbale by bolo dosť veľké, nakoniec sa tak nestalo a postupili sme. No nič, zajtra piatok trinásteho. 2*

• 12.11.2020  18:40
    Arabela (TV seriál) (1980)

Keby som bola princezná arabela, čakal som že sa tu tá pesnička od Darinky objaví. No bola tu iba melódia. Seriál na tie pomery veku veľmi dobrý. Taká rozprávka, určite pri nej veľa ľudí vyrastalo. Môže sa to označiť ako československý serialový klenot. 4*

• 11.11.2020  23:30

Tak ja som celkom fanúšik mutantov a hlavne xmenov, videl som aj seriál aj filmy, očakávať sa dalo veľa, no dostal som málo. Ale po tých dnešných vyplachoch dám slabšie tri. A na dnes fakt stačilo. To lgbt pchajú už všade. Nebanujem vôbec že sme na to nešli do kina. 3*

• 11.11.2020  11:36
    Euforie - Série 1 (série) (2019)

Novembrová Eufória, určite som čakal niečo iné, ale takto, nebolo to až tak zlé. Asi najrealnejšie vyobrazenie dnešnej teen komunity. Lgbt ako sviňa. Treba pochváliť hlavnú predstaviteľku ktorá zahrala celkom fajn. Čo ale iritovalo bol jej Český dabing. Absolútne sa jej nehodil a bol otrasný. Ak bude druhá séria a na další rok si poskytnem službu Hbo Go, možno tomu dám ešte šancu. 3*

• 8.11.2020  19:15
    Neúplatní (1987)

Na tohtoročný Halloween zomrel herec Sean Connery. A tak som si vybral na hodnotenie s číslom 7.500 práve film kde hrá, prekvapivo to nie je bondovka. Ale gangsterka ktorá je vydarená. De palmov asi najlepší film hneď po Scarface. A tiež chválim koment užívateľa Trevor, viac sa k nemu už nedá doplniť. Rozhodne ani po tých rokoch táto gangsterka nesklame. 4*

• 7.11.2020  21:51
    Night School (2018)

V prvom rade ak by nebolo netflixu, si tuto komédiu asi ani nepozriem. Kevin Hart nemá zlé komédie, ale táto má až tak nebavila. Na jedno pozretie úplne stačí. Pár vtipov tam bolo, ale priemer ako vyšitý. Mohlo to byť aj lepšie. 3*

• 6.11.2020  19:10

Rozhodne lepšie ako nemastná neslaná prvá séria. Najviac sa mi páčilo že je tu úplne iný a nový príbeh. Hororová atmosféra v novembri nesmie chýbať, druhú sériu som dal za tri dni a spokojnosť, netflix ponúkol aj dabing. Jedine tá postava plešatej afroameričanky mi prišla dosť nesympatická. Plus slabšie epizódy kde boli flashbacky do minulosti aj s tou čiernobielou. Ale inak odporúčam. A ako som povedal, určite lepšie než bola prvá séria. A samozrejme rok 2020, tvorcovia museli pchať lgbt. Prižmúrim oči. 4*

• 5.11.2020  23:00

Netflixovská Kinopremiera, veď sú sály zavreté a služba odkúpila tento film, možno je to len začiatok, snáď ale kiná nezaniknú. Zatiaľ určite najlepší animovaný film roku, fakt sa mi to páčilo, aj keď som videl len pár starších filmov a na seriál si pamätám len veľmi málo. Dabing slovenský a hlavne vydarený aj animácia, objaví sa tam aj Keanu Reeves a Snoop Dogg. Výborny výber skladieb, vďaka nízkemu hodnoteniu na tejto databáze dám plnú paľbu. Ako vidím nebudem jediný. 5*

• 4.11.2020  19:10
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Určite najlepší vojnový seriál, ale jediný čo som pozrel celý. Fakt ma to celkom bavilo. Klobúk dole pred Hbo, vraj natáčajú aj pokračovanie. Trochu mrzeli ale slabšie časti kde sa nič neudialo, tých postáv bolo dosť a ani jedna nebola taká aby ma zaujala. Ale aj tak, skvelý seriál, ktorý som zakončil až dnes, pôvodne to malo byť v októbri, ale iné filmové kúsky nepustili. Posledné epizódy boli slabšie. 4*

• 3.11.2020  18:35

Konečne poriadna gangsterka, ani som nevedel že v takom niečom hraje Depp, určite lepšie ako jeho Black Mass. Riadne to tam strieľalo a veľmi dobrý film, až na tu dĺžku. Tu musím vytknúť ale inak skvelé. 4*

• 3.11.2020  01:01

Taký dodatok ku Jackass Bad Grandpa. Toto bolo fajn a ponúka to netflix. A rovno dám aj plný počet. Bavil som sa parádne. Johny Knoxville je výborný komik a už by to chcelo nejaký nový Jackass film. Snáď sa dočkám. 5*

• 2.11.2020  20:40

Končia sa nám sviatky a ja som si musel dať takú Halloweensku klasiku na záver. Krotitelov som videl už niekoľkokrát ale ponúka to netflix tak mi to nedalo. Legendárny film ktorý aj v dnešnej dobe pôsobí veľmi dobre. Snáď bude pokračovanie s detskými hercami rovnako skvelé a dúfam že to nebude prepadák ako feministické Ghostbusters z roku 2016. Možno si o rok dám aj dvojku. Inak, zdvíham na plný počet. Ide o filmový klenot. 5*

• 2.11.2020  19:04

Nie je to tak dávno čo som aj ja maturoval. Ale parádna Španielska komediálna ducharina. Človek sa aj zasmial. Vyber skladieb viac než dobrý. Dnes si ešte dám krotitelov duchov. 4*

• 1.11.2020  21:02

Neviem prečo ale vždy si začiatkom Novembra pozriem nejaký film od Zemeckisa. Tentokrát je to novinka. Pôvodné čarodejníce som videl, toto by mal byť remake. Oproti filmu z roku 1990, sa tu postráda horor. Čo treba pochváliť je asi len výber hercov a pár dobrých efektov. A samozrejme, dobrú atmosféru, ale predošlí film o poviedkach čo som dnes pozeral ju mal lepšiu. Po halloweenskej noci dobre sadlo. Taká rozprávačka. 3*

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36