Jaro.Krafcik

okres Kežmarok

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 21.6.2019  22:28
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Na to že je to seriál z americkej produkcie tak celkom dobre zahrali sovietské postavy. Ale 97% je prehnaných, nevravím že seriál je zlý, práve naopak, je fajn, ale na plný počet hviezdičiek tomu jednoducho niečo chýbalo. Hlavne prvé 3 epizódy boli skvelé. Potom už kvalita ubudla. Pre hbo ale dobrý projekt. Príbehy o Chernobylu boli a budú vždy zaujímavé. Paradox že neobmedzené mobilné dáta nedokázali načítať aplikáciu csfd pri tomto hodnotení, asi preto lebo nieje za plný počet.. 4*

• 20.6.2019  00:30
    Krypton (TV seriál) (2018)

Neočakávaný seriál ktorý opäť tuto na csfd ukazuje že hodnotenie netreba brať vážne, s porovnaním na iných stránkach je hodnotenie 63% naozaj na smiech. No späť k seriálu krypton, ktorý ma tak pohltil že som ho dokončil po cca 2 aj pol dňoch. Naposledy ma asi takto bavilo stranger things. Krypton navnadil na skvele postavy a fajn príbeh ohľadom supermana. Jednoducho výborná sci-fi záležitosť ktorú odporúčam a zároveň zaraďujem k mojim obľúbeným seriálom. A hneď na to asi začnem pozerať druhu sériu ktorá už postupne vychádza. 5*

• 19.6.2019  20:17

Opäť hodnotenie na tejto databaze pobavilo. K červeným číslam su priradené aj podstatne horšie hororové kusky, český expert by ich hned vedel vymenovať. Pet semetary patrí k tým lepším hororovým filmom a aj napriek tomu sa mi film zdal poriadne predvidatelný. Zaverečná 30 minutovka ale ukazála čaro Kingových predlôh. V tmavej kinosále by to bolo dokonalé. 4*

• 13.6.2019  18:10

Na mužov v čiernom som sa vždy tešil, aj keď mierne obavy z nového obsadenia boli. po trojke MIB bola ladka dvihnuta pomerne vysoko. A už je to 7 rokov čo som bol v kine na trojke. Noví men in black prekvapili, boli zábavní a vynikajúce efekty len filmu zdvihli. Aj zaujímavé lokácie. Noví herci ako aj Liam Neeson jednoducho sadli. My s kamarátom sme boli na dalšiej štvrtkovej premiére spokojní. Čo sa týka tých cca 55% na csfd iba vystihuje kto filmy na tejto databáze komentuje, znalci... 5*

• 12.6.2019  22:35

Animák ktorý príliš nezaujal, a je asi tak pre 12 ročných. Animácia celkom v pohode ale to je asi tak všetko čo by sa mi na tejto rozprávke páčilo. Príbeh veľmi zmysel nedáva a tak si myslim že je hodnotenie v červených číslach zbytočne. Slabší animák na ktorý si len spomeniem bol len legenda o sovích strážcov. 2*

• 11.6.2019  22:58
    Gotti (2018)

Príbeh mafiána Gottiho nebol vôbec zlý, niektoré komentáre sú prehnané. Travolta zahral celkom slušne ale nestačilo to na viac ako priemer. Skákalo sa tu v rôznych časoch a asi to poznačilo celkový film. Gotti ako film na jedno večerné pozretie stačí. 3*

• 11.6.2019  19:13
    K smíchu (TV seriál) (2018)

Carrey prečo? Je to pán herec a zároveň blázon. V seriáli kidding od hbo to naplno ukazuje. Začiatočné časti nepochopiteľné, potom to už bolo lepšie. Samozrejme ako bolo spomenuté v niektorých komentoch, seriál nieje pre každého a seriál vam jednoducho sadne alebo nie. Zbytocne tu boli pesničky ktoré som chcel preskočiť. Nič extra... 3*

• 10.6.2019  22:06
    John Wick 3 (2019)

Rozhodnutie či ísť na derniéru Johna Wicka prišlo náhle. Je to prvý film v kine ktorý vidím ako 20ročný. Super hudba a zmeny prostredia ale hlavne neustalá akcia jednoducho bavilo. Pán Wick mi spríjemnil moje 20. narodeniny a som rád že sa stále drží v takej dobrej atmosfére ako predošlé 2 filmy. Už len čakať na štvorku. 5*

• 6.6.2019  18:16

X-meni a ich štvrtková premiéra vyšla na výbornú, až na to že neznáma škola mala asi výlet do kina. Cize sme sa mohli tešiť na Dark Phoenixa a za nami množstvo detí, ktorí si asi mysleli že idu na nejakú rozprávku. Marvel opäť prichystal jedno nečakané úmrtie. Výborná hudobná stránka a pekné efekty filmu sedeli. A nebyť slabšieho začiatku tak by si film zaslúžil vyššie hodnotenie. Posledná 30minutovka vo vlaku bola ozaj vydarená. Mne osobne sa ale o čosi viac páčili predošlí xmeni-apokalypsa. Dark Phoenix je ale slušná komiksovka ktorá vás zabaví a oplatilo sa vidieť film v kinosále, zážitok nepokazilo ani spomínané detské publikum, ktoré sedelo za nami. 4*

• 4.6.2019  16:23
    Deadwood (TV film) (2019)

Novodobá westernovka od produkcie hbo. Starší seriál som nevidel a aj tak sa mi film celkom pozdával a dal sa pozrieť. Nič extra ale film nepriniesol. Možno kto videl seriál si toto filmové spracovanie užije o čosi viac. 3*

• 3.6.2019  21:52

Oneskorený deň detí. Hotel transylavania 3, 3. Júna, niečo na tom bude. Bohužiaľ sa jedna o slabšie pokračovanie ako aj dvojka a silnú jednotku to neprekonalo ani nedobehlo. Film je určite pre násťročných a nakoľko ochvilu do tejto kategórii patriť nebudem tak mi neprekážalo to pozrieť. Strašidlá budú mat na dovolenke o zábavu postarané. Fajn hudba ale humor tu nehľadajte. 3*

• 3.6.2019  00:03
    Alfa (2018)

Môj prvý film v službe hbo go, priniesol očakávania. Filmov s domorodcami bolo už naozaj veľa. Ale alfa vyčnieva svojou kvalitou a nízke hodnotenie na csfd opäť svedčí o tom kto hodnotí. Späť k náčelníkovi, ano tých prekladov filmu je pomerne dosť, výborne zmeny prostredia a hlavne dobre zvladnute napínavé pasáže sa mi tu páčili asi najviac. M.Freemana by som tu ale nečakal. Dobrý rozbeh služby Hbo. 4*

• 1.6.2019  15:15
    Černé zrcadlo (TV seriál) (2011)

Výborný nápad v každej epizóde nejaká iná pointa a odlišné príbehy sú vyobrazené aj dobre aj slabšie. Dosť zarazilo že tretia séria nebola preložená, takisto aj hodnotenie čiernobielej časti 4 série. Zatiaľ seriál hodnotím dosť kladne a ostáva len čakať na 5. Sériu, v ktorej sa objaví hannah Montana, čiže Miley Cyrus. Aj keď sú chystané iba 3 časti. Netflix tešíme sa. A teraz doplnujem svoj komentár, po pozretí poslednej serie, ktorú som mimochodom pozrel za jeden deň. Mam jasneho favorita o najlepšiú sériu celeho serialu. Tvorcovia sa ukázali, prvá epizoda aj ked bola rasová a dokonca gender, prepojenien z videohrou a virtualnou realitou jednoducho zanechalo silnú myšlienku, druhá epizoda bola taktiež silná, taxikar uniesol svojho klienta a celu čast som bol v napetí, trošku može zamrzieť posledná epizóda ktorá nezanechala tak skvelú myšlienku ako predošlé časti, ktovie čo bude teraz z black mirror ale ak sa tvorcom podarí vydať dalšiu sériu a bude rovnako kvalitná ako tá posledná pôjdem do najvyššieho možného hodnotenia. 4*

• 1.6.2019  11:34

Film už ma nejaké tie roky za sebou, hlavne vznikal vtedy keď začínal môj obľúbený horor Halloween. Krásne 80. roky. Clint Eastwood vo výbornej hereckej forme a Alcatraz muselo byť fakt asi najlepšie väzenie všetkých čias. A je vidieť že aj z toho najlepšieho sa dalo utiecť. Útek bol natočený parádne. Teraz ostáva už len čakať kedy niekto natočí útek z väznice Levoča... 4

• 31.5.2019  18:45
    Dark (TV seriál) (2017)

Čo čakať od nemeckého netflixu mi mohol povedať len overený filmový fanúšik, ktorý seriál videl predomnou. Dobre zvládnutá atmosféra a vynikajúca hudobná stránka neposunuli seriál ďalej ako do priemeru, niečo tomu jednoducho chýbalo. Aj keď postava Mikkela je zvládnutia dobre. Zrejme si pozriem aj druhú sériu. Ale zaradim ju na zoznam až po takisto chystanej novej serii stranger things. Verim že druha séria bude v budúcnosti lepšia. 3*

• 26.5.2019  22:38
    Robin Hood (2018)

Robin hood v trochu inom poddaní. V modernejšiom a práve to asi odrovnalo fanúšikov v hodnotení. Celkovo hodnotenie 46% je prehnané, a to nehovorim keď bol film ešte v kinách, bolo aj 33%, podľa mna sa to dalo. A pekný priemer si film zaslúži, akčné scénky boli celkom vydarané . 3*

• 25.5.2019  23:33

Nie zle fantasy, hlavne to super obsadenie tu hraje velkú rolu. Ale čo sa týka celku, tak som čakal ozaj viac. Celé to potom spadlo do takej rodinnej fantasy rozprávky, čo je škoda. Takých filmov je veľa a sú lepšie zvládnuté ako Krajina Oz... 3*

• 24.5.2019  13:29
    My (2019)

Nakoľko sme si film nepozereli s partou v kine, ani to nevadilo. Pozrel som si ho až teraz, a musím povedať že Us malo dobrý potenciál. Dobre postavy a hororove momenty tu nechýbali. Aj keď koniec bol nejako divne zvládnutý. O trochu lepšie ako get out, od toho istého režiséra. 4*

• 9.5.2019  18:22

Po dlhej dobe v kine a rovno na premiére v osvedčenej zostave. Zo začiatku to vyzeralo že film nestihneme ale nakoniec sme prišli v správny moment a vyhli sa aspoň reklamám. Samoobsluženie cinemaxu asi nikto nečakal. Ani pikachua s hlasom Dušana Cinkotu. Dabing bol jednoznačne vydarený a plusom pri tomto filme. Čo sa týka jeho obsahu bol zameraný skôr pre teenagerov ale aj tak pri pekných efektoch a animácií detektív pikachu vyriešil čo sa dalo. Pre fanúšikov pokémona povinnosť. Ešte si spomínam z detstva na tričko na ktorom bol Mewtwo, ktorý vo filme znamenal dôležitú rolu. Nečakaný záver v podobe otca, ktorého zahral môj obľúbený herec Ryan Reynolds sa tiež vyjadril. 5*

• 4.5.2019  13:40
    Trollové (2016)

Animák skôr pre tých menších. Animácia pekná. Niektoré originálne pesničky by sa prekladať do slovenčiny veru nemali... 3*

• 1.5.2019  20:31
    Apocalypto (2006)

2300 hodnotenie nebolo obyčajne , zajedať popcorn a pozerať sa na Máysky národ bolo super. Navyše to režíroval Mel Gibson. Škoda ale že film nemal zmysluplnejší dej a bolo to take nemastné neslané. Vizuálna stránka ale na výbornú a prostredie v džungli pekné, ale nestačilo. 3*

• 29.4.2019  22:33

Slabšie ako prvý diel. Bruce Willis vo filme pobavil. Pesničky mi tu jednoducho nesedeli. Ak prižmúrim oči a spomeniem si na detské časy keď som sa hral s legom, nemôžem ako inak dať slušný nadpriemer, aj keď už tých lego filmov stačilo. 4*

• 26.4.2019  13:49

Zrejme najlepšia časť prciciek, teda aspoň pre mna. Nasmial som sa z plnej chuti pri viacero scenkach a boli ozaj vydarené, hlavne tanečná scéna Stiflera v klube. A bezkonkurenčne za posledné obdobie, najlepšia komédia čo som videl. 5*

• 25.4.2019  20:07

Premiéra zatiaľ najdlhšieho filmu čo som videl v kine sa vydarila. Slabší začiatok a nečakaný zvrat hneď v prvej 30minutovke bol ozaj prehnaný. Potešilo že sa na platne zobrazili všetci avengers a záverečná bitka vynahradila slabšie chvíle. V niektorých veciach bolo lepšie infinity war a v niektorých zase endgame. Ide však o dôstojný záver tejto serie, naozaj sa ho oplati vidieť a aj keď som čakal happy end nebol až príliš happy. A teraz nečakaný spoiler pre csfdákov. Pár postáv čo sa vo filme objavili niesu napísaní v zozname hercov na csfd. Ktovie či to niekto doplní ale určite si to fanúšik a ten kto si pozerá rád herecké obsadenie všimne. 5*

• 25.4.2019  11:11
    Dinosaurus (2000)

Ak by som mal o 10 rokov menej, film by ma neskutočne bavil. Dinosaurov môžem a vidieť to aspoň v 3D by bol zážitok. Animácie sú celkom fajn aj keď ide o rozprávku z roku 2000. Pre pamätníkov čo to videli skôr to môže byt tiež dobrý film. Ja som si film aj pri skvelej dlžke a nevšednosti užil. 4*

• 24.4.2019  20:07

Pripomenutie si staršieho filmu múmia 2 sa oplatilo. Aj po rokoch ma svoje čaro a rovnako ako skvelá jednotka bavila. Ale aj na dobrom filme sa dá niečo vytknúť, a to až prehnaný humor či digitalný Dwayne Johnson alias Král škorpión. Ak si ale priponieme staré časy tak múmia returns sa dala pozrieť a ide o vydarené pokračovanie klasiky. 4*

• 10.4.2019  23:19
    Hra o trůny - Série 1 (série) (2011)

GoT som si dlho odkladal a nie a nie prísť na chuť. Hbo dalo šancu v podobe free vysielania každý deň nejaké tie časti, tak som sa rozhodol dokončiť aspoň sériu. Ani záverečné lepšie epizódy prvú sériu nezachránili a tak ostáva otázka, dám si aj ďalšiu sériu? Rozhodne šancu dám a možno sa dostanem aj k poslednej, ktorú očakáva každý fanúšik GoT, už čoskoro. 3*

• 10.4.2019  20:09
    The Silence (2019)

Po slabej Amelií som si dal lepší žáner , a to horor. Tentokrát od netflixu, produkcia roku 2019. Tuším že aj dnes je premiéra. Ale musím uznať že tých hororov na spôsob bird box a tichého miesta začína pribúdať. Na druhu stranu takéto filmy ma asi nikdy neprestanú baviť. Záver je tak trošku prehnaný ale to sa dá odpustiť. Aj tak ma to bavilo a ide o podarený horor-thriller. 4*

• 7.4.2019  15:40
    Skleněný (2019)

Dôstojne uzavretie filmovej série. Teraz sú na scéne všetci traja superhrdinovia. Glass ma pomalší rozbeh ale záver bol parádne spracovaný. Aj nepriek zlým hodnoteniam sa tento film drží v červených číslach, to je len dobre. Ešte sú filmový fanúšikovia ktorí vedia hodnotiť a zájsť si na film do kina. Škoda že sa premietanie tohtp filmu už po dvoch týždnoch zrušilo, ak sa pozrieme na niektoré filmy ktoré sú v programe aj mesiac, je to smutné. Glass som si ale s oneskoreným vychutnal. 4*

• 6.4.2019  22:21

Budem stručný, vyslovene najslabší film Spielberga. Čakal som dobré sci-fi. Aj master tesár sa niekedy utne. 2*

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19