CheeseFigure

Slovensko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 14.7.2019  22:22

Herci sympatický, herečky pekné, daktoré situácie vtipné, vyriešenie problémov s Gogolakom prekvapivo rýchle a happy end tomu pekne sadol.

• 14.7.2019  17:34

Postavy sú dobré, chémia medzi nimi funguje skvelo. Každý si musí nájsť svojho favorita medzi Avengermi (ak nie rovno všetkých, tak aspoň jeden vás na 100% zaujme). Čo sa týka príbehu, tak tu dostaneme epizódne problémy, ale aj problémy na viac epizód a potom jeden masívny, ktorý sa pripravuje v pozadí, aby sa v závere vyvalil na našich hrdinov. Takto sa robí dobrý kreslený superhrdinský seriál.

• 13.7.2019  21:51

Animácia sa mi páčila a tiež som rád za to, že animátori nešetrili krvou. Príbeh ináč slabší, záver odhadnuteľný.

• 12.7.2019  22:20

Jeden z tých príbehov, ktorému by slušilo celovečerné spracovanie. Animácia fajn, steampunk ja rád, takže spokojnosť.

• 7.7.2019  23:13

Nebavilo ma to. Na trhu sú aj lepšie špionážne filmy s tématikou nedobrovoľných agentov. Zas ale malo to svoje momenty, na niektorých vtipoch som sa zasmial (i keď najvtipnejšia vec na filme bol akčný Anthony Hopkins). Čo viac dodať? Asi, že je celkom cool vidieť v americkom filme české nápisy (čo dáva vzhľadom k zasadeniu celkom logiku, ale aj tak je to celkom cool).

• 7.7.2019  02:11

Lepšie ako Homecoming, to si povedzme hneď na začiatok. Spider-Man vyráža do Európy, kde sa pomláti s elementálnymi bytosťami a je tu aj Mysterio! Na vtipoch som sa zasmial, akcia celkom ušla, rovnako ako vzťah MJ a Petra a aj Jake Gyllenhaal ako Mysterio bol dobrou voľbou. Mohol by som vyzdvihnúť aj ďalšie veci, ktoré ma na tejto snímke potešili, zachádzal by som ale do spoilerov a to nechcem. Film je to dobrý, zaraďuje sa to medzi tie lepšie snímky s pavúčim hrdinom.

• 24.6.2019  20:10

Animácia pekne realistická a príbeh...tušíte, že tam bude nejaký ten háčik, ale i tak vás to odhalenie (ne)milo prekvapí. A tá skladba Living in the Shadows tam pekne pasovala a dotvárala atmosféru.

• 23.6.2019  23:34
    Za sklem - Série 1 (série) (2016)

Možno to nebolo dokonalé, ale i tak kvalitné. Aspoň na naše seriálové pomery. Ústredná dvojka Koleník a Maštalír sú fajn, i keď Maštalír svojho kolegu trošku zatieňuje. Zas ale Koleníkova postava má zaujímavý vývoj, ale viac k tomu nenapíšem, nechcem veľa vyzradiť. Problémy ústrednej dvojici robí mafián Bongi, ktorého stvárnil Milan Ondrík. A to je skvelý záporák. Ondrík rolu toho arogantného parchanta zvládol skvelo. Ale príbeh nie je až tak prostý, pretože okrem ústrednej dvojice vyšetrovateľov a mafiána sa nám do hry zapája aj SIS-ka a ďalší iný hráči, ako napríklad chladnokrvný Tyson, ktorého sa zhostil (taktiež skvelo) Ľuboš Kostelný. A každý má svoje ciele. Záver bol trochu prekombinovanejší, pekne ale navnadil na druhú sériu. Som potešený. Nech u nás vzniká viac takýchto projektov.

• 20.6.2019  18:50

Nie je to dokonalé ako First Class, dobré ako Days of the Future Past a ani to nemá užiteľného záporáka ako Apocalypse. Ale určite to nie je taká tragédia, ako to podľa hodnotení vyzerá. Akčné scény sú dobré, hudba je taktiež skvelá, postavám nemám čo vytknúť. Začiatok s tým, ako je celý svet z X-Menov nadšený a ako sú braný ako superhrdinovia sa mi páčil, možno by som ale rád uvítal aj nejaké info o ich predchádzajúcich hrdinských misiách. A záporák bol celkom aj zbytočný. Mohli sme ostať pri konflikte X-Men, Bratstvo a zmätená Jean a stačilo by to. I keď treba uznať, že by sme prišli o skvelú bitku na vlaku medzi mutantmami a mimozemšťanmi. Zhrnuto povedané, ide o klasickú letnú popcornovku. Nič viac, nič menej. Ja som si ju celkom užil.

• 19.6.2019  23:14
    Prometheus (2012)

Moc ma to teda nenadchlo. Scifíčko zaoberajúce sa otázkou, odkiaľ pochádzame a aký je náš zmysel, ktoré nejako súvisí s Alienom (asi posledné dve minúty). Ale zas tu máme sympatického Elbu a Fassbendera, ktorému tá rola androida celkom sadla.

• 18.6.2019  23:12
    Lucy (2014)

Božská Scarlett Johansson (teraz nenarážam na jej vzhľad), filozofovanie o potenciáli ľudského mozgu (keby sa toho chytil niekto ako Nolan, tak verím, že by z toho bolo naozaj silné filozofické dielko), klasická akcia (streľba, výbuchy, rýchlo jazdiace autá, veľa chladnokrvných nepriateľov), koniec, ktorý neviem ako nazvať, asi volím výraz ,,uťatý". Toto sú prísady, ktoré tvoria film menom Lucy, z ktorého mám rozporuplné pocity. Je cítiť potenciál, ktorý utopili v klasickom akčňáku. Ale rýchlo to ubehlo, takže sa človek nenudí.

• 16.6.2019  23:24

,,Najpozitívnejší" severský detektív Carl Morck sa tentoraz, po zvrátených zbohatlíkoch, zapletie s psychotickým únosom detí. Odkaz vo fľaši mi prišiel, na rozdiel od predchádzajúcich Zabijákov, viac priamočiarejší a jednoduchší, ale nemenej zábavný. Samozrejme, severania si nemôžu odpustiť kruté scény (pichnutie človeka nožničkami a následne strihanie), zas ale, ak ste ľahšej povahy, veľa sa ich, našťastie pre vás, nedočkáte. A celkom ma pobavil Carlov (priezvisko sa radšej ani nepokúsim skloňovať) skepticizmus ohľadom viery. Možno trochu, na dej, ľahšie, ale stále zábavné krimi.

• 16.6.2019  18:52
    Záhada Hory mrtvých (2013)

Už z toho, že ide o horor na motív neobjasneného incidentu, mi bolo jasné, že o skvost filmového priemyslu nepôjde. Ale známy to chcel kukať, tak sa kukalo. A bože, zase som mal pravdu. Samozrejme, film je spočiatku nudný, ako spôsob rozprávania príbehu tvorcovia zvolili found footage, ktorého nie som moc veľký fanúšik. Hlavná baba, čo celú výpravu naplánovala, bola riadne nesympatická kravka. A potom sa blížilo finále, takže sa začalo, konečne, niečo dať. Nuda šla stranou a prišla spŕška hovadín. Scenáristi zobrali asi každú teóriu, ktorá sa k Hore mŕtvych viaže, nahádzali ich na papier, niektoré vyškrtali, pridali ešte jeden nevysvetlený incident (ktorý s Horou mŕtvych nemá absolútne nič spoločné) a to nám naservírovali ako vysvetlenie celej udalosti. Bože, na budúce, keď mi inštinkt bude vravieť, že daný film bude hovadina, tak ho radšej poslúchnem.

• 11.6.2019  00:45
    Jak to mělo skončit (TV seriál) (2005)

Keď sa tak človek na to pozrie, niekedy sú tie, až trojhodinové, stopáže úplne zbytočné. Často by daný film mohol skončiť v prvých piatich minútach. Ale potom, na čo by sme sa pozerali, všakže?

• 9.6.2019  23:23
    Zabijáci (2014)

Lebo severania musia mať drsné, temné a mrazivé detektívky. Tam to ináč asi nejde. Parta zbohatlíkov si užíva v detstve násilie, len aby po nich, po dvadsiatich rokoch ak sa nemýlim, išli sympaťák Assad a Carl Mørck, ktorý sa usmieva asi ako ja ráno bez kávy. Oboch som si hneď obľúbil, je to sympatická dvojka a na Carlovi som sa zo začiatku celkom nasmial. Smiech ma prešiel, keď sa začali odhaľovať zverstvá, ktoré daní zloduchovia v detstve robili. A čo sa týka konca, happy endom by som to nenazval. Ale ako som písal, severania to asi ináč nevedia. Takto si predstavujem ,,mrazivé krimi".

• 4.6.2019  23:53

Nadávky mi nevadia, ale keď je komédia založená výhradne na ich používaní v každej druhej vete, tak to mi komické moc nepríde. Ale klamal by som, keby som povedal, že ma to, v niektorých momentoch, nebavilo, lebo tých pár momentov, ako napríklad pocta Ružovému partnerovi alebo scéna s japonskou toaletou, bolo naozaj skvelých. A k tomu ten song od KISS, ktorý tu hral, je celkom fajn.

• 1.6.2019  22:56
    Arrow - Série 7 (série) (2018)

Tretia séria bola prekonaná, najhoršou sa totiž stáva siedma séria. Už šiesta bola dosť zlá, ale zachránili to tam posledné epizódy, pri sérií siedmej to bolo naopak. Začiatok s Oliverom vo väzení bol zaujímavý, dočkali sme sa návratu známych tvári a mal som pocit, že to bude dobré. Hneď, ako ale Oliver vyšiel z basy prišiel crossover a potom to šlo dole vodou rýchlosťou padajúceho lietadla. Dej sa stal nezáživný, to s tým zákonom a pridaniu k polícií viedlo len k tomu, že aj tak všetko robili ako v predchádzajúcich sériach, len teraz im to odkývala aj polícia (ako v predchádzajúcich sériach), záporáci sa zredukovali na skorumpovaných magnátov a mafiánov a pri tomto bode ostaneme, lebo záporáci boli tragédia. Najprv je tu (opäť) supertajná organizácia, o ktorej (opäť) nikto nevie a ktorá operuje (opäť) niekoľko dekád. V konečnom dôsledku je ale dosť nevýrazná, pokojne sa mohlo jednať o ďalšiu odštiepnutú skupinu od Ligy zabijakov. Vracia sa Ricardo Diaz, čo nechápem, prečo sa rozhodli, asi najnudnejšieho Arrow záporáka, natiahnuť na viac ako sériu. Ešte v tej šiestej ku koncu ako tak ušiel, ale tu zase spadá do nudy. K tomu má skupiny Longbow Hunters, ktorá od polovice zmizla bohvie kam a už sme o nich nepočuli. A teraz asi SPOILER k zvyšným záporákom. Lebo Ricardo nám zomiera a strieda ho Dante, čo je celkom zaujímavý týpek, síce nedosahuje kvalít Promethea, alebo Merlyna, ale dá sa a keby ostal ako hlavný záporák, nevadilo by to. Lenže ani on nevydrží a prichádza na scénu Emiko Queen, ktorá sa opäť raz chce pomstiť Oliverovi. Pomsta nie je zlý motív, keby sme ju tu nemali od piatej série v jednom kuse. Najprv Prometheus, potom Cayden James, Ricardo Diaz a Emiko. Je to už otrepané. K tomu Emiko je, z vymenovaných postáv, najmenej zaujímavá. Je tam a robí zle a nakoniec si aj tak uvedomí svoje chyby a umiera. KONIEC SPOILERU. Ešte dodám, že flashbacky sú preč, ale máme tu flashforwardy! Tie sa ale, na rozdiel od hlavnej linky, celkom dali, hlavne ku koncu, a sú jedno z mála pozitív tejto série. Finálny verdikt? Keby nebola ôsma séria posledná, tak asi s týmto seriálom seknem, ale chcem to už dotiahnúť. Od geniálnej prvej série šla ale kvalita riadne dole. Škoda.

• 31.5.2019  22:53
    John Wick (2014)

Tak som konečne videl toho slávneho Johna Wicka. A musím povedať, že som spokojný. Keanu Reeves je skvelý, choreografia tiež a dokonca musím pochváliť aj záporáka, ktorý ma bavil. To, že som videl najprv dvojku a až potom jednotku nijak neprekážalo v tom, aby som si film užil, dokonca musím poznamenať, že dvojka je slabšia.

• 29.5.2019  00:52

Nadmierna vulgartia, dvojzmyselné poznámky, zvrhlosť, prepálenosť, Melissa McCarthy. To sú veci, ktoré mi nevadia, dokonca ani keď sú vo filme, kde detektívka a bábika hľadajú sériového vraha bábik. Keď sme pri tom, musím povedať, že svojím spôsobom sa jedná o dosť brutálny film. No, bohužiaľ je tu ešte jedna ingredencia, ktorá kazí pokrm. A to je občasný cringe, kedy som sa obzeral po miestnosti a tváril sa, že to čo je na obrazovke tam radšej nie je. Áno, bohužiaľ, aj to sprevádzalo tento film a preto mu viac ako tri hviezdičky dať nemôžem. I keď sú to silné tri hviezdičky! A ešte by som si rád pohonil svoje ego. Vďaka sledovaniu rôznych kriminálok sa aj u mňa rozvinul mozog detektíva a vraha aj s motívom som úspešne uhádol!

• 26.5.2019  22:39
    Doom Patrol (TV seriál) (2019)

Titans som odignoroval a chystal som sa aj Doom Patrol, ale počul som pozitívne reakcie na prvé dve epizódy a tak som si povedal, že tomu dám šancu. Och, a ako dobre som urobil, tento seriál je geniálny! Dráma a emócie sa striedajú s humorom a tak bizarnými situáciami, že pri nich čumíte na obrazovku s veľkým WTF na perách. A toto striedanie sa často deje behom jednej epizódy. Postavy sú taktiež geniálne. Máme tu ústredný tým, ktorý tvoria zlomené duše. Každá z postáv má za sebou nejakú tragédiu, s ktorou sa vyrovnáva väčšinu série, len aby bolo toto riešenie ich vlastných démonov prerušené nejakou divnou vložkou (nechcem prezrádzať, to že o tých podivnostiach neviete len umocní ten pocit, ktorý pocítite, keď sa zjavia na obrazovke). O každej postave by sa tu dala napísať slohovka, to ale nechcem, preto prejdem na druhú stranu barikády. Áno, ide skôr, ako o superhrdinský seriál, o drámu, ale i tak superhrdinskú, a preto je potreba záporáka. Tých je tu viacej. Máme tu pár v malých rolách (malých, ale skvelo zvládnutých) a potom sú tu tí hlavný. Tajomná organizácia, ktorá nemá rada nič nezvyčajné (čo je skoro celý svet Doom Patrolu). Sú fajn, ale potom je tu ten hlavný protivník. Alan Tudyk alias Eric Mordern alias Mr. Nobody. A to je záporák s veľkým Z. Je krutý, sadistický (ako každý správne zlý záporák) ale i nesmierne vtipný (búra štvrtú stenu takým spôsobom, že Deadpool by sa mohol učiť). Fakt, Alan Tudyk stvárnil neskutočného záporáka, ktorý je skvelou čerešničkou na výbornej seriálovej torte, akou Doom Patrol je. Jaj, mohol by som tu vypisovať ďalšie a ďalšie nadšenie, i keď ale musím uznať, že niektoré epizódy sa vliekli a pôsobili výplnkovo (ako sám Mr. Nobody poznamenal). Ale to nevadí, lebo aj v tej výplni sa našlo pár skvelých momentov. Radšej tu už svoje nadšenie utnem a naposledy dodám, že je to výborné seriálové dielko.

• 24.5.2019  23:22

Áno, malo to aj slabšie momenty, ale klamal by som, keby som tvrdil, že som sa nebavil. A to nie som žiaden fanda Mili Kunis. Dej je jednoduchý, rýchly, prekvapivo občas krvavý. Najzábavnejšie momenty? Krádež auta Jaguár a agentov palec (kto videl pochopí).

• 20.5.2019  23:50
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Vyjadrujem sa k celému seriálu po dopozeraní poslednej série. Jednotlivé série som ohodnotil zvlášť, vyjadril som sa iba k poslednej (nie moc pozitívne). Takže Game of Thrones. Na tento fenomén som naskočil celkom neskoro, okolo nejakej piatej-šiestej série. Našťastie som vedel len málo spoilerov. A tento seriál bol úžasný mix fantasy prvkov, politického trileru a historickej drámy. Postavy bolo vykreslené geniálne, každí si musel nájsť svojho favorita, prípadne toho, ktorému prial smrť. Úvodné titulky a zvučka sú potom geniálnou čerešničkou na torte. A celkom si to držalo kvalitu po tých päť-šesť sérií. A potom to bohužiaľ prišlo. Siedma a ôsma séria. Siedmu som ešte bral celkom dobre, ale bol tam cítiť začiatok konca. A ôsma séria je potom tragédia, ukážka zabitia seriálového klenotu (viac v komentári k danej sérií). Je škoda, čo sa s Hrou o tróny stalo. Aj keď to nejde, pokúšajme sa pri zmienke o tomto seriáli, myslieť na prvých šesť geniálnych sérií a nie na tie posledné dve blbosti, ku ktorým sa už radšej nejdem vyjadrovať. Ale v konečnom dôsledku som rád, že som na tento seriál naskočil a videl ho. Bolo to super (až na posledné dve série).

• 20.5.2019  23:38
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Predchádzajúce série som len ohodnotil, ale k ôsmej sa aj vyjadrím. A nevyjadrím sa nadšene. Posledná séria je tragická a, dá sa povedať, pochovala tento seriál. Darmo bolo šesť sérií skvelých a budovali niečo úžasné, keď sa to zahodilo behom šiestich epizód. Či už ide o niektoré charaktery, ktoré boli úplne zničené, či už ide o nelogické chovanie, či niektoré linky, ktorých vyriešenia zanechali silnú pachuť. Čo tretia epizóda The Long Night? Patrím k tým, ktorí ju neznášajú. Nie len kvôli tomu, že nebolo na obrazovke televízie nič vidieť, ale aj kvôli viacerým chybám, ktoré tu nechcem rozmazávať, na internete je ich vypísaných dosť a s väčšinou sa stotožňujem. Prečo píšem práve o tejto epizóde? Lebo po nej to šlo dole vodou. Štvrtá epizóda priniesla, aspoň pre mňa, jeden z najdebilnejších scenáristických failov (SPOILER: Celý čas sa bavíme, že Euron je so svojím loďstvom neporaziteľný na vode, ale i tak sa plavíme a nevšimneme si ho. KONIEC SPOILERU). Piata epizóda potom bola lepšia, ale tiež priniesla pár zlých, ale zas aj, aby som len nenadával, pár úžasných momentov. Finále potom, vzhľadom k predchádzajúcim katastrofickým epizódam, bolo celkom fajn. Na ôsmej sérií je, bohužiaľ, nádherne (neviem či je to najvhodnejšie slovo) vidieť, ako sa dá zabiť niečo, čo bolo považované za seriálový klenot. Je to obrovská škoda. Ale aspoň tie memes sú geniálne.

• 19.5.2019  21:27
    Ave, Caesar! (2016)

Pohodový snímok, ktorý som si celkom užil, na niektorých scénach (hlavne v tých, v ktorých sa Alden Ehrenreich snažil hrať v dráme pod vedením Ralpha Fiennesa) som sa nasmial a len to vyvrcholenie komunistickej linky mi prišlo také slabé. A tiež, keby Scarlett Johansson so svojou linkou v tom filme neboli, nič sa nestane. Také nevyužitie našej peknej Scarlettky, aká to škoda.

• 18.5.2019  21:52

Tí Pokémoni boli dobre animovaný a pôsobili strašne rozkošne. Príbeh je potom taká klasika, ktorá rýchlo plynie a nenudí, Pikachu s hlasom Reynoldsa zabaví, Tim bol tiež fajn a finálna bitka bola, aj napriek krátkosti, celkom dobrá. A ak vás nič z tohto nezaujalo, tak zaznie Gotta Catch 'Em All hlasom Ryana Reynoldsa!

• 16.5.2019  00:02
    The Flash - Season 5 (série) (2018)

Najhoršia séria. Stručne povedané. Teraz, prečo tomu tak je? Zanecháme epizódnych záporákov, ktorí stoja za pendrek, s výnimkou Rag Dolla, ktorého sme si ale užili len v dvoch epizódach a aj v tých mal málo priestoru. Zo začiatku mi to prišlo, ako keby do každej epizódy natrepali veľa dejových liniek a ani jedna nebola poriadne rozvinutá. Máme tu Caitlininho otca (pri tejto linke som mal pocit, že po epizóde The Icicle Cometh na ňu autori zabudli a spomenuli si na ňu až o trinásť epizód neskôr), máme tu Ralpha Dibnyho, ktorý 80% série len dakde postáva a nerobí nič. Až v posledných epizódach sa ukáže jeho užitočnosť. Potom je tu Nora, celkom sympatická holčina, ku ktorej neviem, čo viac napísať. Bola fajn. A nakoniec tu máme Cicadu. Tento záporák tromfol Savitara a dostal sa na miesto najhoršieho záporáka seriálu Flash. Nahnevaný chlap s dýkou, ktorá vysáva schopnosti a neznáša metahumanov, lebo má na to dobrý dôvod, vyzeral zo začiatku celkom nádejne. Ukázal sa na ňom ale problém roztiahnutia záporáka na celú sériu. Dočkali sme sa niekoľkých, mozog zabíjajúcich, momentov, kedy tím Flash zrazí Cicadu na zem, stoja nad ním a tešia sa, Cicada sa postaví a odletí preč, zatiaľ, čo hrdinovia na neho pozerajú. Tí sa potom vrátia na základňu s tým, že ho satelity nevedia vypátrať. A teraz k SPOILERU: Už to vyzeralo, že dôjde k výmene hlavných záporákov, ako v siedmej sérií Arrowa, a aj došlo, ale namiesto Cicadu sme dostali ženského Cicadu, ktorá bola len silnejšia a šialenejšia. A tiež sa opakovalo to, čo s prvým, takže to bolo celkom zbytočné. Och, a nesmieme zabudnúť na Reverse-Flasha u ktorého som sa reálne bál, že z neho CW spraví klaďasa ako z Deathstrokea. Našťastie sa nestalo a nechali ho ako manipulatívneho hajzlíka, za čo som rád, lebo ináč by som bol z tejto série viac otrávený ako som). KONIEC SPOILERU. Dúfam, že šiesta séria sa vráti k predchádzajúcim kvalitám.

• 12.5.2019  23:00
    The Circle (2017)

Podľa upútavky, ktorú vysielala JOJka, to vyzerala na úžasný film. Emma Watson, Tom Hanks , scéna s nájdeným Mercera a celková taká, až Orwellovská, myšlienka filmu. To je celkom veľa plusov,nie? Bohužiaľ, je to tak nudne a nezáživne spracované, že to stačí len na jednu hviezdu. A od vyvrcholenia na záver som čakal viac. A thrillerom by som to určite nenazval.

• 11.5.2019  02:40
    Piraňa 3DD (2012)

Aj napriek tomu, že si predchádzajúci diel nepamätám až tak dobre, tak môžem povedať, že dvojka je mu dosť podobná. Opäť tu máme sporo odeté (dosť často aj nahé) krásky s dobre tvarovanými cickami a rickami, mužov s ideálnymi telami (ty ma ale tak nerozpaľovali) a kolosálny masaker v závere. Z hercov, ku ktorým sa môžem vyjadriť patria: roztomilá Danielle Panabaker, ktorú mám rád vďaka seriálu Flash (tiež musím uznať, že deva je to pekná), Christopher Lloyd, ktorý proste bláznivých vedcov hrať vie, a najznámejší záchranár David Hasselhoff, ktorého scény sú skvelé (i keď ho podozrievam, že jeho veta pred vstupom do aquaparku o dosiahnutí dna sa týkala jeho kariéry, vzhľadom k tomu, že hral v takejto hovadine). Čakal som väčšiu komédiu a namáhanie bránic, nakoniec je to ale priemer, rovnako ako predchodca (s jedným D). Keď tak pozerám koľko rokov ubehlo, trojka asi nebude. Ale stavím sa, že remake to bude mať určite.

• 7.5.2019  22:56
    Dad's Army (2016)

Skúsený zlosyn a banda dobrákov, ktorá má viac šťastia ako rozumu. A táto banda neschopákov nakoniec zlosyna porazí. Originálne? 100% nie! Zábavne? 100% áno! Dad´s Army je proste odpočinkový film so sympatickými hercami (i keď nie som nejaký fanda Catherine Zeta-Jonesovej), ktorý ma pár krát veľmi dobre rozosmial.

• 1.5.2019  22:33
    Trollové (2016)

Zo začiatku som krútil očami, že akú gíčovu kravinu som naladil v telke. Samí spev, všetci pozitívni ako po obrovskej dávke marihuani, ešteže tam bol Větvík, ktorého som si hneď obľúbil. A animácia mi prišla dosť zaujímavá. Po čase som ale tomu prišiel na chuť a vzťah kráľa a slúžky ma nalomil na tú tretiu hviezdu. A aj ten HAPPY (capslock vyjadrí, jak moc to bolo happy) end bol fajn. A tá korčuľa, ktorú používali trolkovia na presun má zaujímavú zotrvačnú rýchlosť. Preboha, prečo riešim zotrvačnosť animovanej korčule?

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10