Takaru

Takaru

okres Liberec
???

0 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Pink Floyd: The Wall (1982)

  Co bych byl bez hudby? Co bych byl bez hudby skupiny Pink Floyd? Léta nezadržitelně plynou, vše se mění, něco však naštěstí zůstává stejné a neměnné, bezpečné světlo majáku na rozbouřeném moři. Doby, kdy mě The Wall fascinovalo, ale nebolelo, jsou v nenávratnu, hluboko ztracené v proudu plynoucích času. Člověk dlouho snáší rány bez viditelných změn. Pak se ale stane něco, co otřese vaším světem, zbourá pracně budované, zdánlivě nezničitelné hnízdo, a vy zažijete hrůznou nekončící jízdu na vlnách vlastního šílenství. Člověk, ale vydrží vše. Je jen otázkou, kolik z něho zbyde, nebo jak se změní.Tohle je pro mě The Wall v 21. století. Ano, přiznávám se, tentokráte bučím a vytrvale bučet nadále budu s pomyslným stádem. Pět za hudbu, pět za zpracování. Tak zase někdy.

 • poster

  Tak jako v nebi (2004)

  Film, jenž mě zahřál u srdce a pohladil po duši. Co více si přát. Jeden z nemnoha filmů, které jsem viděl nejdříve doma, a až po několika letech si jej dopřál v kině, prostě mi to nedalo a zašel jsem, a můj dojem z něj se jen umocnil. Ostatně, už dlouho jsem neviděl, tolik skvěle naladěných diváků po skončení projekce. Mám dojem, že někteří měli neodolatelnou chuť si zazpívat. Silné čtyři hvězdy, pátou nechávám zatím v záloze. 24.2.2016: Ne čtyři hvězdy jsou málo, zvyšuji na pět.

 • poster

  Všichni dobří rodáci (1968)

 • poster

  Dracula (1992)

 • poster

  Lovec jelenů (1978)

 • poster

  Madisonské mosty (1995)

  Pro mě nepřekonatelný nádherný film o lásce, uvěřitelný, bolestný a přesto dávající naději těm všem z nás, kteří to nevzdávají. Ani nevím, kolikrát jsem jej za těch 20 let od jeho vzniku viděl, musím přiznat, že jsem u něj často usínal. Přesto jsem ale v hloubi duše cítil, že čas, kdy ho opravdu docenim, teprve přijde. Člověk musí zažít něco podobného, aby pochopil význam příběhu a mohl jím být zcela pohlcen, prožít jej, naplno pustit uzdu emocím, které si tento mistrovský kus zaslouží. Stále věřím, že mé staré sny se na rozdíl od těch Robertových beze zbytku vyplní, a že to, co jsem prožil bylo jen vysokou pecí, ve které se chlapec mění v muže.

 • poster

  Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

 • poster

  Zapomenuté světlo (1996)

 • poster

  Sedím na konári a je mi dobre (1989)

 • poster

  Vetřelec (1979)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace