kelto44

človek

4 body

<< předchozí 1 2 3
    • 26.11.2017  15:43
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Toto bola naozaj pecka, ktoru som si pozrel len za 2 dni (presnejsie od vecera do rana). Prve diely boli znacne horsie nez tie posledne, no dostal som toho celkom dost a nakoniec sa jedna o velke prekvapenie. Tesim sa na druhu sezonu.

• 10.8.2017  20:58

• 10.8.2017  16:25

Bohuzial, nepresvedcilo ma ani pokracovanie toho "velkodiela". Prva Annabelle bol obycajny podpriemerny horor a pokracovanie sa od neho vobec nelisi. Nezaujimavi herci, nefungujuce lakacky ani atmosfera, blbe postavy a primitivny scenar (ale to sa uz od Daubermana cakat da, pretoze na konte ma niekolko srackovych filmov, ktore za pozornost nestoja.. az na Crawlspace, ktory este jakz takz ujde). Podla mna je Sandberg zly reziser a toto dokazuje, ze je v rezii este len amater a ze by sa mal skor venovat svojim kratasom typu Light Out. Skoda. A to som ocakaval, ze to bude minimalne 2x lepsie ako jednicka. /40%/

• 30.7.2017  13:01

Hororova klasika so spickovimi hercami, vybornym napadom, scenarom, hudbou, ale.. preco ma nezaujala? Aj ked Exorcist patri medzi topove horory a najlepsie veci co moze hororovy zaner ponuknut a je to naozaj dobry film, podla mna velmi precenovany snimok v ktorom som vlastne ani nezachytil ziadnu originalitu aby to kazdy chvalil... /80%/

• 30.7.2017  12:55

Jack Nicholson je dobry herec... a to je asi vsetko, co ma niecim zaujalo alebo co sa mi najviac pacilo.. lenze ani on neni vo forme a herecky okolo neho su nesympaticke.. film je aj velmi dlhy na moj vkus, takze da sa povedat ze to bolo trochu utrpenie pre mna.. ale prekusol som to.. /40%/

• 30.7.2017  12:51
    Beetlejuice (1988)

Toto mi ale vobec, vobec nesadlo.. /40%/

• 18.6.2017  16:49
    Auta 3 (2017)

Bez pochyby lepsie ako druhy diel, lenze na uvodny diel serie to nema ani pribehom, ani CGI, proste nicim.. no na pozretie je to lahodka, takze tri. /65%/

• 10.6.2017  15:30
    Mumie (2017)

Ked vynecham herecke obsadenie (Tom Cruise, Russel Crowe), hudbu, a to ze sa vobec pozeram na mumiu tak to je len obycajna takmer dvojhodinova nuda, kde sa bud nic nedeje alebo sa deje akurat tak hovno. /40%/

• 10.6.2017  15:26
    Wonder Woman (2017)

Pre mna velmi dobra zalezitost, krasna Gal Gadot hra vynikajuco, no oblubil som si aj viacerych z obsadenia, najma Chris Pina. Co chvalim ale najviac je kamera a hudba, to si ma najviac ziskalo. /75%/

• 10.6.2017  15:19

Dopadlo to super , lepšie ako som očakával a preto aj hodnotím 4*. Herci dobrí, kamera, hudba - to si podľa mňa aj to moje hodnotenie zaslúži. /75%/

• 22.5.2017  15:43
    Záhady tela (TV pořad) (2017)

je to fajn, moderator je sympaticky, hostia tiez. Je to zaujimave a niekedy aj zabavne

• 22.5.2017  12:21
    Death Race 2050 (2017)

vacsiu sracku som uz dlho nevidel - otrasne herecke vykony, otrasny strih, kamera. Nikdy viac! /5%/

• 22.5.2017  12:20

Neviem preco take nizke hodnotenie, animacia je pekna, nenudi to a je to fajn. /70%/

• 22.5.2017  12:18

Herci nic moc, akcie tu je celkom dost a mohla by byt aj dobra lenze ta kamera a strih je jedno velke peklo. /15%/

• 22.5.2017  12:16
    Sand Castle (2017)

Fajn, dobre herecke vykony, hudba. Dobry film len trochu nudny kvoli jeho dlzke (takmer 2 hodiny), ale ano, vydrzim taketo vojenske filmy. Sand Castle je fajn :) /60%/

• 22.5.2017  12:15
    Muzzikanti (2017)

ODPAD

• 22.5.2017  12:14
    Velký dar (2017)

Vyborne herecke vykony, vyborny pribeh, vyborny film. Dal by som aj 5 hviezd, lenze na to to zas az neni no zatial jeden z najlepsich filmov roku 2017 hlavne diky Chrisovi Evansovi, ktory podal velmi slusny vykon. /85%/

• 22.5.2017  12:12

No ujde to, nenudilo to, miestami to bolo aj vtipne a herci niesu najhorsi.. na to ze to je z Ceska (kde sa tocia uz len sracky) to je fajn, ale len na jedno pozretie. /55%/

• 22.5.2017  12:11

Podla mna by si to nezasluzilo ani tych 46%, herci mi su velmi nesympaticki a humor velmi detsky a trapny (nespominam si zeby som sa aspon raz cez celych 112 MINUT zasmial). Zase kto vie aka sracka to neni, na posledne roky slovenskej kinematografie sa to este da. /15%/

• 22.5.2017  12:08

Na moj vkus velmi dlhe a nudne, no som celkom spokojeny ze nasi natocili nejaky film, ktory sa da pozerat (oproti napriklad letosnej sracke Cuky Luky) /40%/

• 22.5.2017  12:06

Cakal som od toho ovela viac kedze seria Alien je moja velmi oblubena, takze niesom velmi spokojeny ako som si myslel, ze budem. No je to vcelku dobry film, herci dobri a sympaticki, dobra atmosfera. Lenze pre mna to je velmi dlhe a popravde nudil som sa. /80%/

• 22.5.2017  12:03

podla mna strasna sracka. Nova postava je nezaujimava, nic poriadne sa tu nedeje a narutovsky humor (ktory mam mimochodom rad) je uplne trapny. Najhorsi diel a dokonca aj este horsi nez nejake narutovske fillery. /25%/

• 19.5.2017  19:00

Fajný thriller s prvkami hororu. Atmosferické, miestami napínavé a miestami psycho. Plus dávam aj dobrým hercom, ktorí odviedli dobrú prácu. Jeden z lepších hororov 2017. 80%

• 23.4.2017  10:58

Ja si myslim ze toto nieje ani horor , ani porno a uz vobec nie film. Ano je to velmi brutalne a malym divakom to mozno pride na zvracanie a nedopozeraju to dokonca , ale je to hnus. Lucifer chcel sokovat a ako videt dari sa mu to.

• 23.4.2017  10:51
    Solos (2008)

Tiez sa pridavam k "trojhviezdickam" , nie je to sice ziadny hit ale je to atmosfericke a napinave. K tomu este priroda Chile , pekne. Je to celkom kratky horor , takze tam ani vela nudy nieje len skoda amaterskych hercov (nic proti detskym "hviezdam" ale na to sa nedalo pozerat) a tej nizkorozpoctovosti. Ale tie 3 hviezdy si to podla mna zasluzi. /50%/

• 23.4.2017  10:33
    Raees (2017)

Dalsi indicky film , ktory sa mi velmi paci. Vyborni herci , hudba a vsetko , len skoda tej dlzky filmu (141 min) , obcas to nudilo ale nevadi. /90%/

• 17.4.2017  11:51
    Needlestick (2017)

Vazna hovadina a dalsia hororova katastrofa roku. Blbost bez napatia a nejakej atmosfery , herci su hrozne nesympaticki a scenar pisal asi blbec. Co som to vlastne pozeral? /5%/

• 14.4.2017  22:04
    Ok Jaanu (2017)

Moje dalsie stretnutie s filmom PRIAMO z Indie a zaroven moje druhe najoblubenejsie a to po stol 21. Tam som samozrejme tiez necakal do coho idem a prekvapilo ma to viac ako tento snimok , ale aj tak tento film chvalim vo vsetkych veciach a nenasiel som ziadne velke zapory az na par nelogicnosti , ale tie odpustim. Dobre herecke obsadenie a nedockame sa ani zbytocne natiahnuteho scenaru , co je len dobre. Chvalim aj hudbu , ktora do toho pasuje. Skoda len tej veci , ze to ma celkom dlhu dlzku (vyse 2 hodin) , mohlo to byt kratsie , ale ubehlo to celkom rychlo takze nevadi. /85%/

• 14.4.2017  21:54

Ja sa uz tejto "kvalitnej" filmovej serii budem radsej vyhybat a ked vyjde dalsie pokracovanie (co dufam pre dobro divakov ze nie) , tak si to radsej nepozrem. Toto uz vazne stoji za hovno , je tam par dobrych scen ale zase to je o tom istom a jednoducho toto nemozem zaradit medzi kvalitne beckove akcnaky. /20%/

• 14.4.2017  21:46
    Miluji tě modře (2017)

Mozno si o mne budete mysliet kvoli mojmu komentaru hocico , uprimne ale mne je to uplne jedno. Tento film sa da vypisat viacerimi vecami , najviac ho ale vystihuje katastrofa. A preco? Pretoze katastrofa to naozaj je a v tomto filme nenajdete ani jednu pozitivnu stranku. Ked sa na to chystate , tak na to aj mozete rovno zabudnut , tak nad tym este popremyslajte. Herci mi su nesympaticki , toto by zahral asi kazdy kto este ma usta ba dokonca aj ja , dokonca aj podla mojho ocakavania scenar tiez je velmi hlupy. Ja som pri tom naozaj mimo , snazil som sa , no nenasiel som ziadnu pozitivnu vec a vobec som nepochytil pointu ani zmysel tohto filmu. Dokonca aj tu nie velmi dobre csfd hodnotenie (42% k 13.4.17) mi pride velmi nadhodnotene. Divim sa ludom , co dali 3 a vyssie a prosim ich o to aby mi napisali ich dlhy nazor alebo rozbor filmu , ved aj hodnotit to 2 je podla mna prilis. /0%/

<< předchozí 1 2 3