Annabelle 2: Zrození zla (2017)

Bohuzial, nepresvedcilo ma ani pokracovanie toho "velkodiela". Prva Annabelle bol obycajny podpriemerny horor a pokracovanie sa od neho vobec nelisi. Nezaujimavi herci, nefungujuce lakacky ani atmosfera, blbe postavy a primitivny scenar (ale to sa uz od Daubermana cakat da, pretoze na konte ma niekolko srackovych filmov, ktore za pozornost nestoja.. az na Crawlspace, ktory este jakz takz ujde). Podla mna je Sandberg zly reziser a toto dokazuje, ze je v rezii este len amater a ze by sa mal skor venovat svojim kratasom typu Light Out. Skoda. A to som ocakaval, ze to bude minimalne 2x lepsie ako jednicka. /40%/

Assassin’s Creed (2016)

Rozhodne nie zlý film, no pre mňa, hráča hry Assasin s creed to je dosť slabé. Čakal som oveľa lepší film na to, že sa jedná o jednu z najlepších hier na svete a trailer vyzeral veľmi dobre, film bol naopak slabší. Výborné parkour scény, celkom dobrí herci (Od Fassbendra som čakal viac) a dobré efekty, no všetko je také nudné, nezaživné. Myslím, že by to neuškodilo skratiť aspoň na 90 minút.. /50%/

Auta 3 (2017)

Bez pochyby lepsie ako druhy diel, lenze na uvodny diel serie to nema ani pribehom, ani CGI, proste nicim.. no na pozretie je to lahodka, takze tri. /65%/

Bába z ledu (2017)

Sorry , mozno som nieco vynechal alebo pri sledovani filmu nedaval ziadny pozor , no mne sa to jednoducho vobec nepacilo. Ano herci su na poznanie lepsi , ako typicki ceski alebo slovenski , ale zase ziadny dobry humor som tam nepochytil. Ano par dobrych scien sa tam mozno naslo , ale bohuzial , mne to ani raz nevycarovalo ani kratky usmev na tvari. Dokonca ani mojej zene , ktora ma rada podobne filmy sa to velmi nepozdavalo , a to je uz *urva co povedat! No ako zas take hrozne to nebolo , ale aj tak som sklamany , cakal som naozaj nieco viac. /40%/

Bazén (2001)

Na filme ma najviac prekvapilo české herecké obsadenie a to, že sa vlastne film natáčal v Česku. Úvodná scéna bola celkom dobrá, aj keď podobných som videl veľa. Na začiatku to bola veľká nuda, vyzeralo to ako teenagerský TV film o láske, párty a tak. Priebehom tam boli úplne trapné scény, ale zopár bolo aj celkom napínavých. Vrah bol psychicky narušený, veľmi mi na filme vadil a koniec bol úplne preflaknutý.. nejaké to plus má scéna na skĺzavke, ktorá sa mi osobne páčila. Úplná hrôza to zas nebola, ale nie je tam nič nové a vadili mi všetky postavy. /30%/

Beetlejuice (1988)

Toto mi ale vobec, vobec nesadlo.. /40%/

Boruto: Naruto Next Generations - Koi to poteči…!! (2017) (epizoda)

podla mna strasna sracka. Nova postava je nezaujimava, nic poriadne sa tu nedeje a narutovsky humor (ktory mam mimochodom rad) je uplne trapny. Najhorsi diel a dokonca aj este horsi nez nejake narutovske fillery. /25%/

Crush the Skull (2015)

Po prečítaní obsahu som čakal niečo v štýle Collector (čo je mimochodom veľmi dobrý film), ale asi som sa zmýlil. Úplne hrozné to teda fakt nie je, niektoré scény sú vtipné, ale aj trapné zároveň, film nenudí, ale čakal som niečo oveľa lepšie. Sám som sa rozhodoval, či dať 2 alebo 3 hviezdy, ale asi to vyhravá dvojka.. /49%/

Cuky Luky Film (2017)

Podla mna by si to nezasluzilo ani tych 46%, herci mi su velmi nesympaticki a humor velmi detsky a trapny (nespominam si zeby som sa aspon raz cez celych 112 MINUT zasmial). Zase kto vie aka sracka to neni, na posledne roky slovenskej kinematografie sa to este da. /15%/