Needlestick (2017) odpad!

Vazna hovadina a dalsia hororova katastrofa roku. Blbost bez napatia a nejakej atmosfery , herci su hrozne nesympaticki a scenar pisal asi blbec. Co som to vlastne pozeral? /5%/

Ok Jaanu (2017)

Moje dalsie stretnutie s filmom PRIAMO z Indie a zaroven moje druhe najoblubenejsie a to po stol 21. Tam som samozrejme tiez necakal do coho idem a prekvapilo ma to viac ako tento snimok , ale aj tak tento film chvalim vo vsetkych veciach a nenasiel som ziadne velke zapory az na par nelogicnosti , ale tie odpustim. Dobre herecke obsadenie a nedockame sa ani zbytocne natiahnuteho scenaru , co je len dobre. Chvalim aj hudbu , ktora do toho pasuje. Skoda len tej veci , ze to ma celkom dlhu dlzku (vyse 2 hodin) , mohlo to byt kratsie , ale ubehlo to celkom rychlo takze nevadi. /85%/

Voják 5: Bitevní pole (2017)

Ja sa uz tejto "kvalitnej" filmovej serii budem radsej vyhybat a ked vyjde dalsie pokracovanie (co dufam pre dobro divakov ze nie) , tak si to radsej nepozrem. Toto uz vazne stoji za hovno , je tam par dobrych scen ale zase to je o tom istom a jednoducho toto nemozem zaradit medzi kvalitne beckove akcnaky. /20%/

Miluji tě modře (2017) odpad!

Mozno si o mne budete mysliet kvoli mojmu komentaru hocico , uprimne ale mne je to uplne jedno. Tento film sa da vypisat viacerimi vecami , najviac ho ale vystihuje katastrofa. A preco? Pretoze katastrofa to naozaj je a v tomto filme nenajdete ani jednu pozitivnu stranku. Ked sa na to chystate , tak na to aj mozete rovno zabudnut , tak nad tym este popremyslajte. Herci mi su nesympaticki , toto by zahral asi kazdy kto este ma usta ba dokonca aj ja , dokonca aj podla mojho ocakavania scenar tiez je velmi hlupy. Ja som pri tom naozaj mimo , snazil som sa , no nenasiel som ziadnu pozitivnu vec a vobec som nepochytil pointu ani zmysel tohto filmu. Dokonca aj tu nie velmi dobre csfd hodnotenie (42% k 13.4.17) mi pride velmi nadhodnotene. Divim sa ludom , co dali 3 a vyssie a prosim ich o to aby mi napisali ich dlhy nazor alebo rozbor filmu , ved aj hodnotit to 2 je podla mna prilis. /0%/

Pátá loď (2017)

Vobec som necakal do coho idem a ze sa mi to bude pacit az tak velmi , dnes uz filmy a serialy z cz/sk nestoja skoro za nic. Piata lod ale k mojmu k prekvapeniu je naozaj dobry film , herci za cenu stoja a scenar nie je zbytocny ako pri inych sk filmov a serialov. Film ma ani nenudil , je dobry no aj tak to nie je v nicim zvlast genialne , proste len po dlhej dobe vyborny slovensky film. /75%/

Vražedná práva (2014) (seriál)

mna to nejak velmi nechytlo a moje hodnotenia k dielom su skor zmiesane, raz hodnotim 4* raz 3*. Jeden diel je slabsi, nudnejsi, dalsi zase lepsi. Nakoniec ale davam 3* hlavne za hercov, ktori sa tu hodia. /65%/ Najlepsie serie: 1. seria (80%), 2. seria (65%), 3. seria (60%)

Bába z ledu (2017)

Sorry , mozno som nieco vynechal alebo pri sledovani filmu nedaval ziadny pozor , no mne sa to jednoducho vobec nepacilo. Ano herci su na poznanie lepsi , ako typicki ceski alebo slovenski , ale zase ziadny dobry humor som tam nepochytil. Ano par dobrych scien sa tam mozno naslo , ale bohuzial , mne to ani raz nevycarovalo ani kratky usmev na tvari. Dokonca ani mojej zene , ktora ma rada podobne filmy sa to velmi nepozdavalo , a to je uz *urva co povedat! No ako zas take hrozne to nebolo , ale aj tak som sklamany , cakal som naozaj nieco viac. /40%/

Phenomena (1985)

Chvalim hlavne Jennifer Connelly a Donalda Pleasenceho , ale stoja za zmienku aj ostatni herci aj ked velku pracu neukazali. Phenomena rozhodne dobry horor je , ale viac ako tri hviezdy jednoducho dat nemozem pretoze je to pomerne dlhy film a dej sa odohrava pomaly takze to jednoznacne niekedy nudit bude , o tom ziadna , ale ja som sa nudil film a par atmosferickych napinavych minut to urcite vobec nezachrani. Bohuzial. /60%/

Interview s upírem (1994)

Na tento film som sa chystal už veľmi dlhú dobu, ale keďže nemám rád upírske horory, tak som oň za celú tu dobu ani nezakopol. Musím povedať, že to aj celkom ľutujem, pretože som nad mieru spokojený. Tom Cruise a Brad Pitt sú proste skvelí no, ale hlavnú rolu tu nehrajú len oni, ale aj atmosféra a príbeh. Malo to pár malých chýb, ale vážne len malých, takže si film rozhodne zaslúži 5 hviezd. /90%/

Seclusion (2015)

Taka podpriemerna vyvrazdovacka s podpriemernymi hercami a podpriemernymi vrazdami a.. zle to neni /35%/