Martin29

Martin29

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 23.5.2017  16:20
    Prometheus (2012)

Ten film je strašná slátanina příjde mě, že bud režisér a nebo scénárista sami nevěděli co točit (například úvodní scéna to bylo co to jako na sobě jeden z nich zkoušel co to s nimi udělá nebo oč tam šlo nebo jakým způsobem se nakazila Shawová a její manžel). Celé to nedává ani moc smysl takže byli nějací stvořitelé lidé jich vítaly pak ti stvořitelé odletěli na jakousi planetu tam připravovali nějakou organickou zbraň s tím, že Zemi zničí tou zbraní. Mezitím se , ale ta zbraň vymkla kontrole a zabila jich přežil jen jeden a ten byl v kryospánku až ho jednoho dne probudili. Z 15 členné posádky nezaujme takřka nikdo kromě paní Shawové (například Charlize Theron úplně zbytečná o starém Weylandovi ani nemluvě) a všichni umřou tak rychle, že si člověk nevzpomene ani jak. Logika i scénář zde taky pokulhává takže sundají si helmy dá se tam dýchat o pár minut později jich zase na tom samém místě mají proč? Ke konci to vypadá navíc jak parodie,když si to stvořitel rozdává s jakousi chobotnicí, z které vyleze vetřelec. 40 procent

• 20.5.2017  23:49

Předem se omlouvám za spoilery, ale jinak to nepůjde. Základní synopse je zhruba taková: Pan Weyland s androidem Davidem a jejich lodí přistály jednoho dne na jakési planetě. Když jich jejich obyvatelé přišly uvítat postříkaly je vetřelčími zárodky tudiž se z nich vylíhly vetřelci a pochcípaly. Pak tam zůstal jen pan Weyland a android s tím, že jelikož byl pak Weyland člověk časem umřel a zůstal jen ten android mezitím se tam ti vetřelci vyvíjeli a žraly nejspíše původní faunu planety. Po čase zůstal ten android sám a jelikož se nudil začal s vetřelci experimentovat a vyvíjet je, aby se pomstil lidem(co to jen připomíná Planetu Opic případně Terminátora). Po x letech tam přiletí jiná loď, která uslyší nouzové volání a napadnou je tam vetřelci. Pochválím brutalitu je tu hodně krvavých scén a konec, který se povedl, i když jsem nepochopil tu záměnu. Naopak velkým mínusem jsou postavy z nichž žádná nedokáže zaujmout (máme zde kapitána, který je absolutně neschopný do té míry, že když mu někdo řekne z kama se vetřelci berou a i u mu to ukáže on se prostě na to musí podívat pak chlápka co nenávidí vesmír, ale letí do něj) a jsou neskutečně ploché a místy i nuda (úvodní scéna,případně scéna ve které se dva androidi cucají i když ta možná potěší homosexuály a nejhorší je úplně scéna kde se dva androidi učí hrát na flétnu). dalším mínusem jsou pak smrti postav kdy žádná z nich není zapamatovatelná a z 15 lidí jich většina umře tím stylem, že se mihne vetřelec a někdo umře a tak to jde dokola. Ve výsledku je to spíše 60 procent, ale slušně to odsýpalo a je to lepší než Prometheus takže ještě 1 hvězdu přihodím. P.s. scénář radši ani neřešit některé perly Takže v lodi je přes 2000 lidí a oni ji ohrozí jen kvůli záchraně 4 Chlápek co pilotuje loď slyší něco ve stylu, že všichni tam umírají přesto tam musí letět (asi sebevrah) Ženská co sedí vedle toho chlápka co pilotuje mu nadává, že se moc k té planetě přibližuje (na 80 metrů) a můžou umřít, aby cca za 10 minut povolila přiblížení daleko horší (na 40 metrů) Záchranné volání uslyší jakýsi chlap v helmě místo, aby to uslyšela ta loď,které bylo nejspíše určené Na celé planetě je kromě desítek vetřelců jen 1 android a nikomu to nepříjde divné a to do té míry,že když prochází místnosti kde má pitvané vetřelčí zárodky nikoho to nezajímá kde je asi vzal a co s nima dělal.

• 20.5.2017  18:31
    Exkluziv! (TV pořad) (2013)

Nechápu smysl těchto uměle vytvořených pořadů typu pozveme nějaké pseudohvězdy (Aleš Cibulka např) a necháme je tam valit sračky však lidi to budou sledovat.

• 20.5.2017  01:22
    Mimi šéf (2017)

No čekal jsem teda více. Když jsem viděl první trailer tak mě to hodně zaujalo čím více vyšlo později dalších trailerů tím mě to bralo méně a méně. Ve filmu jsou zhruba tak 2-3 dobré hlášky (jednu řekne ta dětská postavička) jinak bída.Hodně mě tam vadila ta dětská představivost jako nic proti, ale tady mě to přišlo uvalené a zbytečně to zbrzďovalo příběh ke konci navíc jde pěkně vidět jak tomu docházel dech a nápady. 2 hvězdy za film a jednu za tu chůvu (nejlepší postava) a to tlusté děcko. P.s. ta hláška o mikrospánku tam nezazní bohužel

• 18.5.2017  21:54
    Duel Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Jako nic proti, ale ten moderátor je příšerný. Absolutně jich nenechá promluvit a vyjádřit se. Do jednoho rozhovoru naháže milion témat a na některé radši ani neodpoví takž se ve výsledku člověk nic nového nedozví.

• 17.5.2017  00:28

Nejprve bacha film klame názvem Vlci Za Dveřmi a žádný vlk tam nevystupuje. Podle názvu jsem čekal vlkodlačí horor, ale ani o to se nejedná za což plus. Je to takové nenáročné home invasion se skupinou několika lidí, kterou pronásleduje skupina magorů. Je škoda, že to nenabídlo více gore všechny vraždy jsou mimo kameru případně jsou ve stylu, že někdo bodá a kamera uhne například tohle podobné http://www.csfd.cz/film/164228-manson/komentare/ se dokázalo odvázat daleko více. Optimálně je to 60 procent za námět tu 1 hvězdu přidám přece jen hororů na toto téma ještě moc není. P.s. pokud si pamatuji dobře on nechtěl, aby Rodina vládla všem, ale chtěl rasovou válku mezi bílýma a černýma s tím, že on bude něco jako prorok,který to předpověděl.

• 14.5.2017  21:41
    Voice from the Stone (2017)

Jak hodnotit film ve,kterém se nic nestane a ´´hraje,, v něm zhruba 8 herců z toho 1 umře. Verena je vychovatelka, která jde do domu ve kterém je kluk co nemluví od té doby co mu umřela matka. Tak se snaží ho rozmluvit a to je celý děj filmu. Mezitím vidí mrtvé lidi (ne není to 6 Smysl),představuje si, že to dělá s majitelem domu a mluví k ní zeď (ne není magor). 5 procent za květiny co dostala jinak zde není nic k chválení.

• 14.5.2017  15:37
    Eurovision Song Contest 2017 (TV pořad) (2017)

Česká Republika tam posílá každým rokem jednu větší sračku než druhou. Jedinou výjimkou byla Tereza Kerndlová. Každopádně je to zajímavější než Český Slavík,který každý rok vyhrává člověk co 20 roků nic nevydal.

• 11.5.2017  16:05
    The Devil's Candy (2015)

Tak to byla těžká sračka. Rodina metalistů si koupí barák ačkoliv jim chlápek z realitky řekne, že tam 2 lidé chcípli jim to nevadí jelikož důležitější je ateliér kde jakýsi kretén může kreslit. Ten nejprve kreslí motýlky, ale pak dostane vnuknutí a kreslí obrácené kříže a trpící lidi. Mezitím je navštěvuje chlápek co dříve v tom baráku bydlel a má iq na úrovni 5 letého dítěte a nejprve chce jít domů a pak chce jejich dceru (na sex to není) . Nevím kolik to mělo rozpočet a radši to ani nechci vědět. Jediné co se dá pochválit je konec ten by, ale nesměl být natočený ve stylu Ramba kdy chlápek rozstřílený na sračky zachrání ještě celou svou rodinu a zlikviduje záporáka z domu, který by už v tu dobu dávno celý shořel i s nima. 0 procent. Nejlepší komentáře Brasek a Argo.smile

• 9.5.2017  12:50
    Cin Kuyusu (2015)

Po delší době, který jsem nedokázal dokoukat. Hraje si na Ptáky případně Kaw, ale nedosahuje to kvalit ani jednoho hraje si to na Kruhy, ale nedosahuje to kvalit ani zatím posledního dílu Kruhů. Příběh je neskutečně nudný v celém filmu jsou tak 2 lokace z nichž jedna je jakýsi barák a druhá kousek okolí u něj a nejlepší scéna je na začátku, kdy ti manželé vrazí do stromu bohužel je tak debilně sestříhaná, že vidíme kulové. Celkově se stříhač v tomto filmu tak činil, že zde máme tolik prostřihů, že z filmu vidíme absolutní kulové. Zhruba 30 minut před koncem jsem to radši vypl jelikož mě to nudilo.

• 8.5.2017  09:25

Když jsem to tehdy jak to vyšlo u nás viděl poprvé tak za 5 hvězd s odstupem času bych asi jednu snížil, ale nechám to tak. Už úvodní hudba je parádní a i film je hodně podařený. Některé scény jsou neskutečně vtipné a vždy pobaví třeba ta jak ten kluk říká jedné holce, že je panna a ona se naštve a zabije ho za to :-) přitom jí je zhruba 15 let co měla už píchat první ligu :-). Úplně nejlepší je, ale scéna na majáku jak se tam ty ženské postřílí tam byl totální výbuch smíchu. Jediné mínusy vidím v tom, že jim nedaly možnost vybrat si batohy, které chtěly (kromě toho jednoho nového nicméně ten si to vyměnil sám) a ve zbraních většina jich je totálně zbytečných (dalekohled, poklice, detektor pohybu). další blbost je ta scéna s tím novým klukem takže on tam je sám v nemocnici někdo za ním dojde on jim pomože a pak jim z ničeho nic řekne, že ví jak se odsud dostat ta scéna vyznívá tak,že kdyby tam nedošly tak on by tam seděl 3 dny a nedělal nic a chcípl.

• 6.5.2017  21:34

Na stejné úrovni jako jednička rozhodně je to lepší než Civil War i než Logan. Zápletka je slabší než v jedničce, ale nevadí. Ze 2 záporáků ta ženská je nevyužitá vůbec (možná si ji šetří do dalšího dílu) a ten druhý už je lepší, ale moc to smysl už nedává (když z jeho potomků jediný potomek ze Země mu může pomoct tvořit proč si jich nevytvořil více nemluvě o tom, že to s tou rakovinou mu ani říkat nemusel a měl by ho na své straně). Nová postava Mantis totálně zbytečná a nějak nechápu jaký může být u ní další vývoj a ani Nebula moc nepředvede. Všechny ty kecy o rodiny jdou ke konci totálně do háje, když by klidně nechaly Starlorda umřít (kromě Gamory teda a Draxe, který o tom nevěděl na druhou stranu též s tím mohl něco udělat). Film má oproti jedničce dvě vtipné scény (únik z vězení a kobercovka) a celkově mě přišel vtipnější díky Draxovým hláškám naopak násilně rvaný Groot snad v každé scéně už nudí a připomíná Scratta v posledním dílu Doby Ledové . Jinak 5 potitulkových scén nicméně jen 1 za něco stojí.

• 3.5.2017  02:05

Pan Lockhart je poslaný do sanatoria, aby přivedl pana Pembroka od, kterého žádají v jakési firmě jakési byrokratické sračky. Tak tam přijede setká se s ním a pan Pembroke mu řekne, že nikam nejde tak se Lockhart vrací. Po cestě má nehodu a tak v tom sanatoriu zůstává,léčí se a zjišťuje co se tam děje. Ono to totiž není obyčejné sanatorium,ale lidi tam pijou věčně jakési sračky ve vodě a hlavní doktor si tam píchá vlastní dceru. Na horor je to slabé (jedno trhání zubu bez narkózy a jedna zmutovaná držka v dnešní době nikoho neohromí zvláště poté co jsem včera viděl Chramst a ta mutace je tam daleko povedená než tady a to byl film z roku 1989) a zbytečně dlouhé zkrátit minimálně o 40 minut sci-fi to není vůbec fantasy tak z 5 procent mysteriózní vůbec drama a thriller budiž. Ke konci jde vidět, že tomu dochází dech a asi evidentně ani režisér už nevěděl co tam točit (hoří sanatorium hoří tam i lidi a oni tam tančí jako sorry chápu, že to byli magoři, ale tohle je velký už úlet) 40 procent jen za ty úhoře a rýč v hlavě. Nedivím se, že to nevydělalo ty prachy co to stálo mohly radši poslat na obnovu Sýrie by to bylo prospěšnější.

• 2.5.2017  00:36

Ženská není spokojená v životě se svým manželem. Nutno podotknout, že mu to ani jednou ve filmu neřekne a chvílema má člověk pocit, že to co jí on dělá jí dělá dobře (chodí po pastičkách na myši on jí mlátí a jí to dělá dobře) jediné na co se zmože je to, že se řeže (emisté přihazujte vesele hvězdičky to je něco pro Vás) . Jelikož pak s tím už nemůže žít tak si najde po netu chlápka co ji zabije (nabízí se otázka jestli nebylo lepší se rozvést byla to šikovná ženská našla by si hromadu jiných normálních chlapů případně se zabít sama a dříve a nikomu neničit život,když už její dle jejich slov stál za nic) . Celé je to pak natočené podle skutečné události. Největší problém mám s hlavní herečkou nevyzařuje ze mě žádné emoce ve stylu, že by mě jí mělo být líto naopak čím je stopáž delší tím jsem jí tu smrt přál více a více jelikož se místy chová jak kráva (nadává v restaurací hostům do Vagín háže po komsi v obchodě připináčky a útočí na vlastní psycholožku) a ostatní herci jsou už do počtu. Psychologie zde totálně selhává a jen zhruba v 1 scéně naznačení nestačí. Optimálně bych dal 40 procent, ale dám odpad jelikož jsem nedostal ani omylem to co jsem chtěl. Nejlepší komentář Denuna

• 1.5.2017  16:02
    Chramst! (1989)

Na tu dobu je kvalitní horor. Zmutované děcko,zmutované rajčata,zmutované krysy a jako bonus zmutovaný doktor. Jediné mínus to má ve zvuku těch krys zní to jak kdyby kvičelo prase.

• 1.5.2017  14:00

Andyho matka vypadá jako jeho sestra. A když vedle sebe stojí člověk by si řekl spíše, že jsou to sourozenci než matka se synem. Jinak je to spíše průměr tahle série mě nikdy vyloženě nebrala. P.s. ten konec je hodně na efekt

• 1.5.2017  00:17

To zase Japonsko zabodovalo. Jako nic proti, ale je to z roce 2016 a ta Godzilla vypadá hůře než nějaké výblitky ze studia Asylumu. Chápu,že je to možná narážka na původní Godzillu, ale tady to vypadá příšerně. Triková stránka je též bídná všechny demoliční scény kde se ničí baráky auta a budovy vypadají hůře jak v katastrofických filmech z 90 let. A design Godzilly mě chvílema připomněl původní Souboj Titánů. Interakce s okolím též chybí kolikrát do ní pálí jak diví a žádná reakce. O takové blbosti jako, že Godzilla je 15 dní nehybná a jich nenapadne ze začátku nic jiného než naprat do ní atomovku a pak to zruší a vymyslí nápad ji zmrazit ani nemluvím. P.s. v Japonsku není prezident nebo nějaký vládce (ani jednou ho tam nevzpomněli) , že vše řeší premiér to jim teda nezávidím .

• 30.4.2017  21:35

Ruth čeká děcko a jelikož nemá manžela(který zemřel při horolezeckém výstupu nejspíše její rukou) tak jí hrabe na maják a to nenarozené dítě k ní mluví,že má vraždit. Takže si udělá seznam cca 7 lidí z toho 2 žen a jde vraždit. V seznamu je chlápek co dělá ve zverimexu, jakýsi dj co hraje retro hity, její šéfová,dva maníci z jednoho bytu,ženská co dělá hodně sportů a chlápek co pořádá horolezecké výstupy. O nějakém ději škoda mluvit proč je chce zabít se nedozvíme a i nějaká psychologie chybí. Humor zde není též žádný kromě scény kdy ji jakási ženská chce zmlátit s rukavicemi na box a potoky krve nečekejte. Největší herecký výkony předvedou dva psí, kteří se zde mihnou zhruba 3 minuty. Těch 20 procent dávám jen za scénu kdy zavraždí jednoho chlápka pomocí židličky jinak neztrácejte s touto sračkou čas.

• 30.4.2017  00:00

Jakýsi doktor zjistí, že existuje posmrtný život. To má za následek to, že se milion lidí na světě zabije tak se ten doktor rozhodne, že vystoupí v televizi a vysvětlí to, ale tam to nevyjde jelikož se jeden člověk z toho televizního štábu zabije což má za následek, že se další tři miliony lidí zabijou a stále v tom pokračují. Tak se ten doktor uzavře do sebe odjede kamsi na ostrov s jakýmasi lidma co se chtěly kdysi zabít a pokračuje v bádání. Přijede tam za ním na návštěvu jeho syn,který po cestě potká jednu ženskou co se chtěla zabít a on chce , aby ho přijal otec ve svém institutu. Ze začátku se to dalo pak už mě to přišlo slabší navíc romantické to moc není ta jedna pusa romantický film nedělá.

• 29.4.2017  19:01
    Rady ptáka Loskutáka (TV pořad) (2001)

Tohle si pamatuji ještě z Novy aj těch 18 procent co to má je hodně dal bych tak 4.

• 29.4.2017  01:23

Sindibád a jeho kámoš objeví Perseův poklad. V tom pokladu je i zbraň nazývaný Medůsino srdce po kterém jde i jakýsi Rus s jeho jednookým kámošem a 3 fůrie. O nějakém ději a hereckých výkonech škoda mluvit všichni přehrávají až to bolí a hlavní herec je takový trapák, že by se neujal ani na nějaké školní přehlídce. Triky vypadají jak z roku 1980 a ne z roku 2016 chápu, že je to Asylum a tam se šetří, ale od roku 2016 bych čekal více.

• 28.4.2017  21:15
    The Circle (2017)

Hlavní hrdinka je kočka pasuje jí to a je zde hodně dobře ukázána ta přeměna z nesmělé nezávislé ženy na orazenou a závislou na systému. Téma je dobré a na dnešní dobu zajímavé film má navíc myšlenky, které v dnešní době zaujmou jen je škoda, že nejsou více využity. Konec jsem čekal hodně jiný a překvapil. Když pominu mírnou naivitu filmu (ani milion lidí by nedokázalo najít za 10 minut ženskou, která ´´zavraždí,, své 3 děcka před x lety nebo to, že jakýsi bývalý zakladatel společnosti jim škodí a oni ho nejsou schopni odstranit) tak se to bez problémů dá. 80 procent

• 28.4.2017  16:46
    Nemesis (2016)

Chlápek jede kamsi do pouště nabízet něco lidem. V prvních dvou barácích se nedozvoní tak se vrací domů.Mezitím poslouchá rádio ve kterém pátrají po vrahovi co se jmenuje jako on. Takže posluchači toho rádia se ho snaží zabít zatímco on se snaží přežít. Hraje zde zhruba 8 ochotníků ( pojem herec je tady spíše urážka čestná výjimka je postava Sama) a nakonec to nevyústí v absolutně nic (pointa jakýsi retard vede rádio úžasné) a Sam se asi vypaří. 20 procent ono taky vše co chválí většinou pseudoPsychor stojí za houby.

• 27.4.2017  16:53
    Uteč (2017)

Chris jde na návštěvu k rodičům své přítelkyně. Nejvíce má obavu z toho jak ho příjmou jelikož on je černoch a ona bílá. Všechno, ale padá,když tam dojde a jejim rodičům nevadí naopak sami mají v baráku 2 černochy a i s ním mají vlastní plány. Na horor roku to zatím nevidím jelikož ještě je brzo soudit nicméně momentálně z těch hororů co jdou do kin zatím nejlepší. Optimálně je to 60 procent, ale za píseň z Hříšného Tance https://www.youtube.com/watch?v=WpmILPAcRQo a tu scénu na policejní stanici,která neskutečně pobavila tu 1 hvězdu přidám.

• 23.4.2017  15:45

Varování ministerstva zdravotnictví sledování této sračky způsobuje odumírání mozkových buněk. Skupina archeologů (všichni dohromady jsou sympatičtí asi jak Cibulka na Barrandově) kdesi vykope jakousi budovu. Poté co ji vykopou jim začne být blbě, začnou slyšet hlasy (zní to jako by mluvil Darth Vader :-)) a cosi jich nakazí. Na konci se pozabíjí a zůstane jen jeden, který se chytí do pasti na medvědy a asi chcípne. Zhruba 30 minut ke konci jsem používal už rychloposouvnou funkci jelikož se to nedalo. 20 procent za to, že to nepřežil ten černoch a jednu useknutou ruku na které něco lezlo. Pan režisér prosím ať nic netočí už radši udělá nejlépe.

• 23.4.2017  00:35
    Ochránci (2017)

Film působí dojmem jakoby si někdo řekl natočím superhrdinovský film je to v módě a hned druhý den to natočil nevím jestli se hodně stříhalo, ale tady to působí hůře než Fantastická 4 minulý rok . Vývoj postav je absolutně nulový (dozvíme se jen, že jeden měl bratra a že ho zabil ta ženská, že trpí ztrátou paměti a že jediné co si pamatuje je prsten jeden, že zabíjí zlé lidi a poslední, že se bojí, že se navždy promění v medvěda) a záporák absolutně nevyužitý. Smysl jeho armády není absolutně žádný je tam jen nejspíše proto, aby je Ochránci mohly likvidovat přitom sám záporák je tak silný, že ji absolutně nepotřeboval případně si mohl vystačit s těmi zbraněmi. Na nějaké davové scény úplně zapomeňte není zde ani jedna záporák táhne na Moskvu a nikdo se mu nepostaví (jen se o tom mluví) a všichni obyvatelé Moskvy se dokážou evakuovat během několika hodin. Úplně nejlepší je, ale velitelka týmu co se snaží hrát na ruskou verzi Nicka Furyho, ale absolutně přehrává a působí to věrohodně asi tak jako prohlášení Merkelové, že v Německu není žádný terorista. 40 procent a i to jsem možná hodný. Jinak po dnešku mám 3 kategorii záporáků v 1 jsou parádní například Loki v druhé průměr většina ostatních a ve 3 úplně zbyteční a nevyužití jako zde. Jsem rád, že se to k nám do okolí nedostalo do kin, protože dat za to prachy je vyloženě něco jako je spláchnout do záchodu.

• 22.4.2017  21:58
    Peelers (2016)

Námět podobný jako zde http://www.csfd.cz/film/232104-svudne-zombie/komentare/. 4 dělníci najdou v jakémsi dole něco co si myslí, že je ropa. Jdou to oslavit do striptýzového klubu,který po tomto vystoupení zavírá. Později se tam nakazí a napadnou účastníku klubu. Na Kanaďany docela slušný horor hodně gore a docela slušná vyvražďovačka. Velkým plus to u mě získává za tu těhotnou co chcípla štvala mě hned o začátku.

• 22.4.2017  03:01

Taková nenáročná záležitost 8 monster bojuje proti sobě o titul šampióna. Nějak jsem nezjistil kdo vyhrál teda v té 1 kategorii monstra, protože si nevybavuji kdo sejmul toho kyklopa. Ze začátku je to i vtipné jak umírají někteří ti manažeři nebo postava Witch Bitch vyloženě baví. Je jasné, že po herecké stránce to nebude žádná hitparáda na druhou starnu jsou zde daleko větší herecké výkony než ve všech Rychle a zběsile dohromady a narodzíl od nich to má scénář. 60 procent

• 20.4.2017  02:21

Žena se svými 2 dětmi je terorizována jakýmasi postavami. Vždy se objeví se zábleskem energie a po čase zmizí. Jelikož vymítači duchů a různí lidé co se tomu věnují jí nepomůžou zapřáhne svého nového přítele, který dříve dělal ve firmě, která se věnovala teleportaci. Celou dobu je to v pohodě jen konec to hodně kazí,když pominu, že ten chlápek co se tam objevuje s ní chodil ve 30 letech (kluk má cca 10 let holka má zhruba 5) tak po 40 letech by měl mít 70 let a vypadá tak na 50. Ani zde není vysvětlené proč si vybraly ten barák a jaký mělo účet tam chodit což je škoda.

• 19.4.2017  02:44
    Balerína (2016)

Nejprve bych chtěl pochválit soundtrack,který se opravdu povedl. V celém filmu zazněl jen vyloženě 1 song,který se mě nelíbil a ten je tam jen krátce třeba vyloženě hned úvodní píseň je krásná a navodí atmosféru hodně oceňuji i song, který zazněl v Sám Doma (nevím už jestli jedničce nebo dvojce, ale řekl bych spíše dvojce jak byli na tom letišti). Dále chválím animaci je to můj druhý animovaný francouzský film po Mune Strážce Měsíce a zde je neskutečný rozdíl. Je jasné, že se špičkou (Pixar, Dreamworks) se to rovnat nemůže, ale třeba s porovnání s touhle zrůdností http://www.csfd.cz/film/501081-priserky-pod-hladinou/prehled/ to jsou nebe a dudy. Dále bych pochválil příběh (což mě na to, že jsem chlap samo překvapilo bál jsem se,že to bude spíše animák pro ženské) a postavy Viktor je takový týpek,který se stará o humor zatímco Felicci je tam spíše vážnější postava, ale oba spolu krásně synchronizují a dolaďují se. Z dalších postav mě zaujala jen jejich domácí,která je ke konci slušné psycho :-). Je škoda,že na konci na tom vystoupení toho neukázaly více tam je to zbytečně brzo utlé. Ve výsledku bych dal spíše 80 procent,ale celkově za hodně pozitivní dojem tu pátou hvězdu dám. U animáků málokdy dávám 5 hvězd (dal jsem jen Na Vlásku a Ledovému Království a Trolům),ale tady to dám s klidnou hlavou. Letos to u mě budou mít animáky těžké, aby tohle překonaly.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16