darthhomer2

darthhomer2

Franta Škobrhejl

Svatá Lucie
Frajer a chytrák

LinkedIn: darthhomer2

1 bod

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

  Můj nejoblíbenější díl výborný na tehdejší dobu super i když souboje s mečemi nejsou tak propracované jako v novější trilogii. "at vás síla provází."

 • poster

  Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

 • poster

  Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

 • poster

  Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

  Tenhle film je fakt super a nechápu jak mu někdo může dát odpad.Já teda ještě pochopim 2 hvězdičky, ale odpad a 1 hvězdička je přehnaný. A úplně nechápu lidi kteří tvrdí, že je to sračka jenom kvůli tomu, že SW koupil Disney. Nezáleží na značce, ale na kvalitě. Jak jsem si psal v diskuzi tak vím co všem vadí (spoilery) - Snoke není nepotřebná postava je důležitý z důvodu toho, že vybudoval PRVNÍ ŘÁD a vycvičil Kylo Rena. Vedlejší linie s Finem a jeho Vietnamskou kámoškou Rose není úplně tak dobrá, ale přece nemohli sedět jen tak na prdeli a nechat se nakonec zabít. Jo a taky zabili Phasmu. Další co pár lidem vadilo byl trůní sál a to že ho jenom okopírovali. Já říkám co je jako na tom, že má trůn. No přeci každej správnej záporák má trůn. A to je ještě ke všemu starý. On přece nemůže celej den stát na nohou. Na 100% má už v prdeli kičle. Další je to že všem vadila honička lodí PRVNÍHO ŘÁDU a Povstalců. Johnson prostě chtěl nějak podrtit povstalce a nechtěl to udělat najednou tak to udělal postupně. A hlavně kdyby to nebylo takhle tak by to budto bylo tak, že by zase uletěly a všichni by byly zase nasraný, že kopíruje. Druhá možnost je, že by je rovno zničili a všichni by zemřeli a vzhledem k tomu, že nový SW je mířený na děti tak tohle by bylo moc silný. Rytíři z Renu nejsou Snokova stráž ty se totiž jmenují - Elitní Pretoriánská stráž. Leia není Superman snad každý přece ví, že je z rodu Skywalkerů a má jisté předpoklady k tomu že umí používat sílu. Anakone je tu Rose. Podle mě to není vůbes špatná postava, ale tvůrci mohly použít jakou koliv rasu mimozemštanů ve vesmíru, ale ono prd. Oni tam dají Vietnamku.

 • poster

  Rogue One: Star Wars Story (2016)

  Super film a je jedno, že to není film z Prequevelové, Sequelové a ani základní trilogie. I tak je to suprčup. Je tam všechno: Humor který je podán pomocí postavy K-2SO. Lokace jsou taky úžasné at je to Scarif nádherná tropická planeta nebo Geonosis. Nádherná vesmírná bitva i pozemní bitva. Výborně napsaný příběh, který přesně zapadá do základní trilogie. Jako obvykle ve všech SW jsou zde nádherné modely stíhaček a vesmírných lodí. A taky na tom všem je výborný konec, který se úplně liší od ostatních filmů tím, že to nekončí klasickým hapiendem, ale smrtí všech hlavních postav. Celé je to odlišné narozdíl od klasiky například tím, že hrdinové nejsou zrovna tradiční a tím myslím třeba slepýho skoro rytíře Jedi a jeho kámoše s těžkým kulometem pak je tady třeba letec a zároven zběh co se rozhodl, že zachrání svět no atd. . A to všechno je okořeněné o výbornou hereckou sestavu. A ještě tam daly Dartha Vadera. Vážně už nevím čím by to mohly vylepšit. A proto dávám 5 hvězd a taky si myslím, že je to dokonce lepší než VI., VII.,II. a I.díl. "At vás sílá provází."

 • poster

  Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediho (1983)

 • poster

  Star Wars: Síla se probouzí (2015)

  Úžasný díl i přesto, že je to první díl nové trilogie. První půlhodinka je trochu slabší, protože nějaký úvod tam musí být. Všichni herci odvedli super výkony až na chvíli kdy si Adam Driver sundal masku tak jsem se trochu lekl, ale potom už to bylo v pohodě. Trochu mě zklamala postava Kylo Rena. Kylo Ren na začátku vypadá jako největší frajer, protože zastavil tu střelu a všechny nechal zabít ani neváhal a potom ho rozseká Rey která drží meč poprví. Já si to, ale vysvětluju tak, že byl prostě zraněnej. Jak by se vám bojovalo s prostřeleným břichem? Ale jinak vše bylo super a podle mě to bylo plnohodnotné pokračování SW ságy. Dávám 5 hvězdiček

 • poster

  Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

 • poster

  Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

  Nejslabší díl Star Wars. Je zde totiž asi ten největší průser Star Wars za všechny díly a tím myslím Jar Jara. Jar Jar je prostě postava na hovno. Jasan sice byl potřebnej to jako jo, ale mohl být důstojný a prostě normální, ale on je to debil co šlape do hoven, krade jabka a má IQ 50 - 60. Ale to že je to nejhorší díl serie. Tak to neznamená, že se mi to nelíbilo. Ano mohlo to být lepší, ale pořád je to dobrý film a to, protože nakonci je jako vážně dobrá bitva. Liam Neeson a Ewan McGregor podávají výborné herecké výkony a tohle všechno mě vede k tomu abych dal 4 hvězdy.

 • poster

  Solo: Star Wars Story (2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace