donaldinka

Adéla Donátová

Česko

• 11.9.2019  09:09
    Poslouchej (2019)

Už na prvním hvězdičkovém hodnocení se ukazuje, že tenhle film bude diváky rozdělovat. Ti, co mají žánr v malíčku, a kteří mají něco odžito ve vztazích, ho ocení. Ti, kteří ne, ho nedocení. Dalo by se měnit, upravovat, ale nikdo tomu nemůže upřít jasný autorský záměr a nečekaně pevnou a suverénní režii. A jak píše Ivoshek - to, že ve filmu nejsou ty profláklý ksichty, co už nikoho nemůžou bavit, je tááák osvěžující.

• 9.5.2019  09:46
    Sněží! (2019)

Mám ráda, když se někdo v českém filmu odváží vystoupit z tzv. komfortní divácké zóny a jde si vlastní cestou. Mám ráda, když se nebojí být "obyčejný", protože právě díky tomu může přinést divácký zážitek, a nikoliv stý odvar téhož. Takže děkuju za Sněží! Je důležitý, že je. A je důležitý, že je tak dobře natočený. Viděla jsem se v tom.

• 10.10.2018  01:59
    Velká hra (2017)

Vlastně to k ničemu nedospěje, ale kurevsky dobře se na to kouká. A Jessica úžasná ve všech ohledech

• 10.10.2018  01:58

Netočte to, tohle!

• 10.10.2018  01:58

Ježiši, to je bída

• 8.10.2018  21:13
    Zmlsané dějiny (TV pořad) (2018)

Jako obrazově hezký, ale Vaněk ať proboha nehraje, ať to zkrátěj s nevydržitelných 17 minut na deset a bude to možná fajn. Taky ta stylizace pana profesora - na hranici trapnosti... vlastně spíš špatný než dobrý

• 7.11.2017  01:05
    Výkřik (2017)