Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Zajímavý komentář: Sabrewulf (Já už mám abnormálně silnou alergii na ty české filmy o hovně. Nikam nevedou, bezpointová scéna střídá další bezpointovou scénu, něco se žvatlá, něco se dělá, ale nic z toho není a vy jen čumíte a čekáte na NĚCO. Tyhle morové rány novodobé české kinematografie se plácají jako ta hovna v záchodě, které si hrají na to, že to jsou delfíni a velryby, ale pořád jsou to jenom hovna. Spláchnout!) Není třeba dodávat víc.

Smrtící parazit (2009)

Asi si to hraje na Carpenterovu Věc, ale vidět to vůbec není. Teda až na ten sníh. Toho je poměrně dost a je tím nejlepším na celém filmu. Nudný pokus o horor s kecy o ekologii, které už tak pitomý a nudný film táhnou dolů.

Velkolepé století (2011) (seriál)

Další seriálová televizní sračička, která na seriálovou televizní sračičku vypadá úchvatně a kdyby byla naše veřejnoprávní ČT co k čemu, vezme si z ní příklad a natočí pořádný seriál z našich dějin, a ne sračky typu Jana Husa. Viděl jsem tři a půl dílu a byl překvapen, jak se dá natočit historický televizní seriál, a to prosím ve filmově zaostalém Turecku. Na imdb 65 %.

Komisař Rex (1994) (seriál)

Televizní píčovinka k obědu nebo na sledování před spaním. Detektivní příběhy za moc nestojí, kecy o houskách se salámem časem začnou lézt na nervy, ale hafani jsou roztomilí a o hafany tu jde především. Jako gylty pležr svůj účel plní.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Mohl bych SW VII pochválit, mohl bych SW VII strhat, a obhájil bych si to u Toho, který střílí vždy první, v obou případech, ale neudělám ani jedno, protože největším průserem sedmého filmu série je jeho nemastnost a neslanost. Hezky se na to kouká, to ano, ale že bych cítil potřebu na to hezky koukat dvakrát za sebou, to bohužel ne. Na pokračování jsem natěšený především kvůli zjištění, kam až jsou ve své drzosti schopni scenáristé zajít, nikoliv kvůli rozplétání rodinných propletenců a setkávání ztracených synů či dcer se ztracenými a zavrhnutými rodiči. Dvě hodiny jsem se bavil, ale jsem zklamán. Takhle se pokračovat nemělo.