Vampireman

Vampireman

okres Praha
Out of Reality

34 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 1.11.2007
  Jack Nance
  (herec)

  Marvin John Nance, narozen irským předkům 21. prosince 1943 v Bostonu, v Massachusetts, je znám jako Jack Nance a někdy také jako John Nance. Byl vychován v Dallasu, v Texasu, kde absolvoval South Oak Cliff High School. Nepokračoval však ve šlépějích svého otce, který byl výkonným ředitelem speciálního velkoobchodu Neiman… (více)

  • 4.10.2007
  John Cazale
  (herec)

  Narozen jako John Holland Cazale v Bostonu v Massachusetts 12. srpna 1935, tento Američan italského původu hrál pouze v pěti filmech, ovšem každý z těch pěti filmů je považovaný za klasiku a byl nominován na Oscara jako nejlepší film.

  Studoval drama na škole svobodného umění v Ohiu a v Bostonské univerzitě. Již jako náctiletý… (více)

  • 12.2.2011
  Kurt Raab
  (herec)

  Raab se narodil 20. července roku 1941 tehdy ještě v oblasti Sudet v Bergreichensteinu, což jsou dnešní Kašperské hory. Nejvýznamnější byla jeho práce s kultovním německým režisérem Rainerem Wernerem Fassbinderem, se kterým spolupracoval na 31 filmech ať už jako herec, nebo scénarista, výtvarník, pomocný režisér nebo… (více)

  • 21.1.2008
  Sam Peckinpah
  (režisér)


  "The end of a picture is always an end of a life."

  Jeden z nejznámějších režisérů sedmdesátých let, který ve svých filmech jasně vylíčil násilí a akci, jehož filmoví hrdinové byli vesměs samotáři toužící být jakkoliv oceněni, jehož kontroverzní filmy se zabývali násilím, korupcí a spory mezi hodnotami a normami takový byl David… (více)

  • 13.10.2007
  Ulrich Mühe
  (herec)

  V Grimmě, v Sachsenu, v Německu, se 20. června 1953 do rodiny kožešníka narodil Ulrich Mühe, který chtěl být již od dětství hercem. Po škole však pracoval jako dělník a jako strážník u Berlínské zdi, než ho odvolali kvůli jeho žaludečním vředům, které nakonec měli za následek jeho, relativně brzkou, smrt.

  Mezi roky 1975 a 1979… (více)

  • 13.10.2007
  Valeria Golino
  (herečka)

  22. října 1966 se v Neapoli v Itálii narodila Valeria Golino. Její otec byl italský germanista a matka řecká malířka. Když se rozvedli její rodiče, žila částečně v Neapoli s otcem a částečně v Aténách s matkou. Umí mluvit italsky, řecky, anglicky a německy. Ve 14 letech začala pracovat jako modelka a posléze opustila vysokou… (více)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace