Vampireman

Vampireman

okres Praha
Out of Reality

34 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 11.2.2011
  Wham Bam Thank You Spaceman (1975)

  Planeta Uran bude za pět set let zničena a kapitán Butts zahajuje operaci Množení. Seržant Jackoff a vojín Asshole jsou vysláni na planetu Zemi, aby oplodnili několik žen a připravili půdu pro pozdější osídlení.

  • 19.5.2009
  Dvanáct (2007)

  Ruský remake Dvanácti rozhněvaných mužů (1957) je zasazen do ruské školy v Moskvě na pozadí rusko-čečenské války, kde dvanáctičlenná porota rozhoduje o osudu čečenského mladíka, který údajně zabil svého nevlastního otce. Porota, složena z různorodých lidí (rasistický taxikář, podezřelý doktor, vedoucí hřbitova, přeživší holocaustu) reprezentuje současnou rozdělenou společnost moderního Ruska.

  • 28.4.2009
  Rolling Stones (koncert) (2008)

  Dokumentární film "Shine A Light" je pohled režiséra Martina Scorseseho na největší rock'n'rollovou kapelu, na legendární Rolling Stones, kteří jsou spolu přes 45 let a stále fungují. Scorsese sestavil velice silný režijní tým z osob, z nichž mnoho obdrželo Oscary za svoji práci, a natáčel Stouny v Beacon Theater v New Yorku po dobu dvou dní, aby zachytil jejich syrovou sílu a přinesl divákům tento filmově/hudební zážitek.

  • 28.4.2009
  The Life of Emile Zola (1937)

  Když potká okouzlující slečnu, napíše Emile Zola svůj první román. Jeho chudý život se poté změní v úspěšný a jeho knihy se rekordně prodávají, až se ze Zoly stane bohatý muž. Jeho starý kamarád Paul Cezanne mu však připomíná, kým byl a aby nezapomněl bojovat pro pravdu a spravedlnost. Emile Zola se tedy chápe případu kapitána Alfreda Dreyfuse, který byl křivě obviněn z velezrady...

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace