• Thriller

Fresh (2022)

Za mě tedy pecka, to se povedlo!! Jsem moc ráda, ze jsem si dopředu nečetla komentáře, jak to obvykle dělám, ptž zdejší uživatelé tady vykecali skoro celý děj. Musela jsem dát plný počet, odcházím spát s pocitem, že jsem ty 2 hodiny věnovala opravdu něčemu, co za to stálo, a doufám, že se mi nebude zdát o sekané 😀

Dožeň, co se dá! (1999)

Tenhle film má opravdu originální námět a po dlouhé době jsem se upřímně smála, neuvěřitelné, jak mi to zvedlo náladu. Takových komedií je opravdu málo stejně jako mužů, jako je Adam 😊

Poslední dům nalevo (2009)

Tak tohle bylo perfektní!! Bylo to akční, plné napětí, mělo to spád. Pustila jsem si to vlastně náhodou, když jsem hledala úplně jiný film a omylem mi začal hrát tento, ještě že tak. Vřele doporučuji.

Asi to ukončím (2020)

Absolutně nelogické, nudné, totálně mimo moje chápání... Vůbec nevím, co tím kdo chtěl říct!! Ani na konci filmu jsem se nedočkala vysvětlení... Tak hrozný film jsem už dlouho neviděla.Měl to být - triller/drama, kdy se výlet jednoho páru zvrtne. Ale divák dostal úplně jinou "nálož". Už nikdy víc.

Krvavá nevěsta (2019)

Jako jo... Tohle mě velmi mile překvapilo, dobře ulítlý komediální horor.... A ten konec ha ha , fakt něco 😀 Takže ženy a děvčata, pozor do jaké rodiny se vdáváte .....

Čelisti (1975)

Tenhle film mě prostě nikdy neomrzí !!! Výborná klasika. 👍

Yesterday (2019)

Nádherný film :-)

Punk je hned! (2019)

Chtěla jsem dát 2 hvězdy, ale za ten konec musím dát 3 ✌🤘

TY (2018) (seriál)

Tohle je fakt pecka. Jistě, místy trochu přitažené za vlasy, ale člověka to úplně pohltí,tohle se vážně povedlo.