ANTYCHRYST

ANTYCHRYST

okres Kladno

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 24.5.2020  21:56

Tady není co řešit.. :) od prvního záběru až do poslední minuty.. Nářez jako blázen.. V rámci novodobých akčnaku Topovka.. Není šance vydechnout.. Kulky a vlastně všechno.. Litá nonstop.. Stovky mrtvejch.. No jako Mega rychta.. Soundtrack více nežli dost podobný počátku.. :) ale to vůbec neva.. 100% tohle si nechám líbit takovou akční nálož ::)

• 23.5.2020  23:32

Vizuální koncert :) a naprosto skvělej Leo.. Diamantová jízda od začátku do konce.. Úžasná příroda.. Něco jedinečného má ještě film.. Nekoná se žádný happy end.. Je drsný.. že to nějak takhle asi funguje.. Ty malý černoši to je síla.. 100 % rozhodně život v Sierre nebyl nikdy lehký.. Ještě teď mám husinu že závěru filmu :) tohle měl bejt Oscar jak hrom!!!

• 23.5.2020  22:37

Bohužel.. hodně nešťastně nasnimane a poskládané.. Tohle mohl bejt hodně dobrý velkofilm... Ale není :( to přeskakovani na začátku.. Strašně zmatené a nudné.. Přitom kdyby to frcelo celou dobu v jungli.. Zvířata.. zeleň.. Bylo by to vše cajk..velka škoda.. Konec dobrej 60% ale čekal jsem od toho mnohem více..

• 23.5.2020  17:32
    Bacurau (2019)

Po první půl hodině jsem to chtěl vypnout.. Ta kamera mě zabíjela.. Hudba ta ještě víc.. Ale vydržel jsem..ke konci jsem zase zíral co to jako je.. :) jeden z nejdivnejsich filmu.. 50% ta délka byla ale fakt umorna..

• 18.5.2020  22:22

Stará klasika.. :) nejlepší film o láskyplném manželství.. :) aneb bitevní pole v jednom pěkném domě... Vydržte.. jen si oddkocim pochcat lososa.. :) :) po cestě rozbíju pár sošek.. Schladim si v bidetu pokousane pero a vzhůru na lustr.. :) :) 100% Ps: prej 9 životů.. Pche.. :)

• 13.5.2020  16:43

Poslední dny a hodiny vůdce v Berlíně.. Zajímavý pohled.. kde režie ukazuje Hitlera jako docela milého člověk.. ale zároveň psychopata.. kterej je schopen obětovat cokoliv a kohokoliv pro svou bílou Evropu.. Konec filmu a bezmezna oddanost blízkých viz.. Jed dětem.. opravdu síla.. 100 %

• 12.5.2020  16:24

Nenápadné a sakra dobré úchylné drámo.. :) absolutně jsem nevěděl co čekat.. Co se stane.. co se z toho vyklube.. Je to tak dobře natočené.. že jen z napětím jsem sledoval co bude dál.. Vůbec jsem netušil.. že něco jako 12 kmenů existuje.. Tvl.. Mazec.. v dnešní době.. 80% velice povedené.. a maximální překvapení pro mě :)

• 11.5.2020  21:52

Takovejch roků to trvalo .. Nežli se člověk znovu setká s touto absolutně nejlepší policejní dvojici :) krom pár kg navíc u Marcuse.. To snad není ani možný.. Vypadají pořád stejně.. Film jede.. jak za starých časů.. Rychlé auta.. honičky.. Přestřelky.. Prdelky.. Hlášky.. Nic z toho nechybí.. občas jsem měl trochu strach.. aby to nesklouzlo k Mexické telenovele.. :) :) ale bez obav.. :) dobrej výběr herců.. Lokalit.. Hudba.. Vše v cajku.. Jsem rád.. že jsem po letech mohl opět vidět tuhle dvojicku.. No a jak koukám 2021 tu máme další pokračování.. :) tak jsem zvědav.. 80%

• 11.5.2020  00:49
    Chata (2019)

Neskutečná.. Nudná sračka!! Film total o hovně.. Prej atmosféra..kéž by to bylo alespoň o té sektě.. Takhle se tam vůbec nic neděje.. Největší akce je posraná panenka..pro mě maximální Shit tohle... a ztráta času.. 0%

• 5.5.2020  23:16

Parádní akčnak.. Kterej má vše potřebné.. :) jakmile se objeví na scéně únosci.. tak už to jede nonstop až do konce.. Trošku mi vadila ta malá holka.. Zbytečně až.. Moc zapojena.. 80% Tatum to tam dobře kosil

• 5.5.2020  08:56

Není to taková tragédie.. jakou jsem čekal dle místního hodnocení.. Atmosféra slušná.. Komorní.. Lesík.. 2 smradi.. a parádní babka.. která na první pohled vypadá opravdu strašidelne :) noooo i jako mladá vypadá dobře Teda :) škoda že to je předplacené.. Ty ostatní děti a ten sklep.. Úplně bych to vynechal a nechával vychutnat si drama temný les.. Babka a děti.. :) 55%

• 3.5.2020  20:29

A takovej pěknej ostrov to byl.. :) oceán.. barvy.. Zeleň.. No a pak tu byl maximálně zmatený a nemotorny pokus natočit film.. Myšlenka dobrá.. ale realizace bídna.. Těžko se v tom dalo orientovat co je skutečnost co minulost.. Velkej zmatek a chaoz.. 25% škoda.. Další zabitej film

• 27.4.2020  22:08

To je čistá zoufalost.. Tragédie.. a Utrpení.. :( už od začátku je všechno špatně.. Kamera.. Hudba.. Bohužel i herecké výkony jsou prachbidne.. jelikož scénář je tak plytky a nudný.. Že to je skoro k pláči.. Jedna * s odřenýma ušima je za hypochondra Lišku.. Víc ani hovno.. s prominutím... 10% hnus fialovej.... Tvl.. Co to ten Vejdelek točí.. :( a Čermák poslední filmy Teda žádná sláva...

• 25.4.2020  13:34
    Sexuální výchova (TV seriál) (2019)

Naprosto skvělé 2 série!! Varuji.. že jakmile to rozkoukate.. budete koukat dokud to celé nesjedete.. :) zábavný.. dojemný.. provokativní.. odvážný.. Smutný.. Vtipný.. Co více dodat.. Doporučuji všem :) 100% Netflix válí.. Doufám že bude pokračování.. Musí bejt!! :) :) Parta kolem Otise je hodně zábavná.. :) a to na co čekám snad přijde.. :) tak co ta Maeve..... :) :) :)

• 25.4.2020  13:31

Tvl doufám že už se točí třetí série!! Ještě lepší nežli první část.. Je to neskutečně zábavné.. Postavy se vám dostanou pod kůži.. :) shlédnuto na 2 zátahy.. Se nedalo déle čekat.. :) tvl na starý kolena a budu takhle hltat teaneg seriál :) :) soundtrack naprosto Top.. Stejně jako celej seriál.. 100% a už je to pokračování?? Závěr parádní.. Zase jsem čekal jinej.. :) ale to neva.. :)

• 21.4.2020  18:04

Tak tohle mě hodně bavilo.. :) povedené postavy.. Hudba.. Děj :) prostě všechno.. Hlavní dvojice je dokonalá.. Sexuální poradna.. Skvělá.. Matka terapeutka nadržená nemá chybu.. Rady ve škole.. Blond tajná láska.. Homo černoch.. Machr s překvapením :) malá černá chlapska holka.. Pichhledajici komiks děvče.. :) :) prostě tohle se opravdu povedlo a celé to šlape jedna báseň.. Poslední díl libovka.. :) jen jsem čekal že se stane ještě něco :) tak hurá na druhou sérii :) 100% v rámci seriálu

• 21.4.2020  01:52
    The Dare (2019)

Smradi v mládí co zaseli.. To pak jako straší sklidili.. Ten kluk dostával slušnýho couda.. a tak vzniklo nové monstrum.. Chvilkama to jelo na vlně Saw mixleho s Leatherfacem.. :) pár mučícich scének docela brutus.. Oko parádní hnus.. 60% že by nabídka na pokračování?

• 18.4.2020  18:29
    Rozchod! (2006)

Mám rád tyhle USA filmy o dvojicích.. a tady jsou zrovinka moji oblíbenci..sexy koča Jennifer a zábavnej Waughn..klasickej vztah.. kde se něco zvrtne a už to jede.. Musím říci že jsem čekal jiný konec.. :) ale ne vždy to musí skončit Happy.. 75%

• 13.4.2020  22:29
    Le Mans '66 (2019)

Zajímalo by mě jestli to je dle skutečnosti.. Start je trošku vážnější... a docela dlouho mi trvalo než jsem se do sledování vžil.. jakmile se jede na okruhu.. tak to nemá chybu.. Parádní káry a silný zvuk motoru.. Bale je správnej rebel a role mu fakt sedla.. stejně i Damonovi.. 80% no a konec tak jak to v životě bohužel chodí.. zmakne všechno a pak nečekanej konec..

• 13.4.2020  18:52
    John Wick (2014)

Tomu se říká neser se do toho koho neznáš.. rozmazlenej Rus dostal co proto.. Vybral si to nejhorší co mohl :) Keanu dovádí jak tornádo.. Zmasakruje vše co mu přijde do cesty a v jakémkoliv množství :) 90%

• 12.4.2020  20:20
    Muzzikanti (2017)

Premejslim co tím chtěl básník říci.. :) tvl.. Co tohle jako bylo.. Jediný co můžu hodnit jsou přednosti ženských rolí.. Ano prdelky.. Kozičky to bylo v cajku.. Dále není co hodnotit.. Krom poslední písničky od Jarka.. 35%

• 11.4.2020  22:52

Velkolepý.. Muzikálový příběh o zakázané lásce.. Skvělé kostýmy.. Hrad.. Výprava.. Vše na jedničku.. Zvíře takovej chlupacek.. Hermiona jako ta krásnější polovička.. :) Musím říci.. že se mi většina lidí.. líbila jako ty věci nežli lidi. :) :) příjemná hudba.. 8o%

• 7.4.2020  20:35
    Pod vodou (2020)

Podvodní vetřelec.. kde bohužel příšerky nejsou moc vidět.. Občas mě nervovalo.. Jakmile na to je záběr tak rychle s kamerou pryč a to je velká škoda.. Takovéto filmy mám rád.. Kirsten ta má teda lesbickou šlehu na krátko.. 55% bejt tam více vidět obludky tak 4* s přehledem

• 6.4.2020  23:11
    Lov (2020)

Rozjezd jak z partesu.. Mrtvoly a parádní zabití diváka hodně namlsaji.. Pak ale přijde pro mě ta nudnejsi část.. Nejraději bych to celé tak jako začátek filmu.. Závěrečný čubčí souboj taky v cajku 50%

• 1.4.2020  20:35

To byl Teda suchej vězeňskej film o útěku z vězení.. Jako sorac ale.. když koukám na film s touto tématikou.. Očekávám napětí akci.. Zvraty.. Neúspěchy.. Násilí.. Úmrtí.. Tady to byla jako romance ve vězení.. Vrchol je prohlídka cely.. Kdy tam přijde s brasnou plnou paklicu.. Dělají prohlídku a má tam 1 zlomenej klíč!! Tvl a ten zbytek?? Vrchol je když utíkají.. Tak otevřené brány z vězení a jeden strážce s puškou?? 35 % škoda že to bylo tak bez šťávy a akce.. Harry vypadal jako dobrej úchyl v bilejch slipkach bojující o práva černochů..nezachránil to ani fakt.. že to je dle skutečnosti..

• 31.3.2020  22:07
    Vlastníci (2019)

Hodnocení 76%??!!! To je trošku omyl neee?? Tvl... Jsem asi koukal na jinej film nebo nevím.. Místo pořádné nálože hlášek.. Jen pár povedených.. Si stejná p. ča jako tvoje máma.. :) :) Homo narážky.. a pár dalších.. Tím ale zábava skončila.. Hádek sotva promluví.. Kužel řeší jen hlasování.. Docela bída.. Chybí tomu lepší scénář a ostřejší humor.. 30% na tohle jít do kina.. Tak budu solidně nasratý..Johnny Ramba už není Bobulka ale Bobule bohužel :)

• 24.3.2020  21:23

Totálně našlápnute pokračování kultovní jedničky.. :) nespočet hlášek.. :) hudební tábor :) Stiffler to hlásí o stosest :) Lesbičky.. Barák na pláži.. Serminator..Pan Levenstin.. Stifflerova máma.. Prostě nářez jak se patří 100% opět na parádní nostalgie a vzpomínky.. Soundtrack - Top.. :)

• 24.3.2020  21:18

Další klasický Tedy obrazově :) Burtonovsky film.. kde je velice funkční spolupráce S Johnnym.. Tentokráte se k tomu přidá i slušná plejáda herců z Harryho Pottea... Měl jsem lehké obavy z toho zpěvu.. ale zbytečně.. Je to úplně v cajku prokládane tak akorát. .. melodie pěkné..pochmurny a špinavý Londýn ten já tuze rád.. Postava Holiče je dosti cool břitva jenom svisti a Mlejnek na maso se nezastaví.. :) dobrej je i ten kluk jak vykalil láhev ginu.. :) asi měl slinu.. 85%

• 24.3.2020  20:32
    Díra (2019)

Tooo neee tohle.. Celou dobu čekám s otevřenou hubou.. (chuť k jídlu mě přešla) proč takovej nekonec... :( absolutně jsem netušil co od toho očekávat.. Po pár minutách už jsem si pohrával s myšlenkou.. že se dá sníst cokoliv.. a ejhle.. následovalo to dle mého očekávání.. Zajímavé komorní Gore psycho vězeňské dramo.. Ala Cube.. Uzavřený malý prostor.. záleží jen na lidech jak se zachovají zdali budou myslet jen na sebe nebo i na ostatní co jsou pod nimi.. A co jiného čekat nežli neandrtalce co hned v prvních patrech jídlo poslapou.. :( hodně zajímavé sociální poselství.. Jen ten konec Teda... Vrrr.... :( 80% sledovat rozhodně v originále a titulky.

• 21.3.2020  23:00

Naprosto legendární a kultovní záležitost :) USA komedie která vyčnívá nad všemi.. :) tahle partička typů mě doprovází od raného mladí.. a faktem je ze ať je mi 20 nebo 35 tak se vždy znovu a znovu rád kouknu na tuhle pubertackou sérii.. S odstupem času při sledování na mě dýchá tolika vzpomínek a zážitků.. Prostě obrovská pozitivní nostalgie :) každá postava má své místo.. Těch hlášek nespočet :) prostě srdcova záležitost.. :) :) 110% Ps: minulej rok na hudebním táboře... :) :) Ps2: MCBM :) :) jooo a soundtrack to je lahůdka :)

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31