ANTYCHRYST

okres Kladno

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 20.10.2018  22:35
    Máš ji! (2018)

Helmse mám rád.. tady to je ovšem jeho nejslabší kousek.. k tomu pojebanej dabing od někoho jiného!! Nápad dobrej..najdou se vtipné scénky.. já Vám ho kouřit nebudu..:) ale celé to je takové nedomrle.. nejlepší jsou závěrečné titulky a píseň.. 45% u komedie se chci smát.. což tady jsem se nasmal po skromnu..

• 18.10.2018  23:05
    Brak (2002)

Jen pro nejsilnější jedince..:) neskutečná píčovina...do nebe volající..:) co slovo to hovno... Hvězdičky za vrtulníka a hudbu..35%

• 16.10.2018  22:49
    Apostle (2018)

Slušnej filmovej bizarek... Ta stopáž..je fakt nekonečná.. škoda že ty dobré scény.. přehlušuje..spousta .. mdlých .. částí.. ostrov dobrej.. vypatlaná sekta.. která skrývá něco víc.. konec už je takovej preplacanej... Drtička.. vrták..stoka.. kopí..to jsou hlavní taháky filmu...ale ta délka je fakt únavná..55%

• 9.10.2018  23:37

I přesto že jsem měl mizernou kvalitu filmu..jsem mile překvapen.. atmosféra funguje úplně sama.. nenuceně.. už od začátku jak holky jdou za provázkem..jen čekáte co se stane..:) celou dobu si to drží solidní tempo.. . tmavý les..velkej dům.. samota.. vystrašené dítka.. ohyzdný magor v okolí... žádné levné lekacky..i tam kde jsem to čekal..a ono nic...o to větší napětí..vrahoun je celkem cool.. takovej milej ksichtik... Po té letošní bídě.. zase jeden slušnej biják...75%

• 7.10.2018  22:21
    Predátoři (2010)

Návrat k legendární jedničce.. žádný zbytečný oblbovaky.. hnedle jungle..z nebe padající zabijáci..a může to frčet.. Arny je samosebou nepřekonatelný..ale Brody..ho mahradil na výbornou... škoda že Trejo tak brzo skapal.. dostal jsem přesně to co jsem chtěl.. vojáky.. zbraně..jungli.. predátory..nahanecku.. 85% a bez pár milimetrů plnej počet *

• 6.10.2018  23:13

Doufám že Danny mrtvej nejni..:) a že holkám pořádně ukáže jak se to dělá.. v dámském podání to nebylo zlé.. chybělo tomu více šmrncu.. důvtipu.. drzosti... ale je to koukatelne.. vždy mě baví sledovat jak to plánují..a pak samotná akce..do posledního detailu vychytaná.. což tady byla..:) Rihanna překvapila..tu bych tam nečekal.. 60%

• 6.10.2018  01:07

Vždycky když na něco čekám celej natesenej.. následuje zklamání.. příběhy taková normálka.. atmosféra první povídky.. dobrá.. až na tu holčičku závěrečnou..to samé les.. též dobrý až na tu věc co srazil...pak už přijdou zvraty..a vyšší záměr..a je z toho taková slátanina..35% jako celek šedej průměr co se snaží o šokující finále.. které mě osobně.. ovšem vůbec nechytlo...

• 5.10.2018  22:19

Konečně dobrá romantikou prolezla komedie..:) má to příběh...je to vtipný.. dobrá hudba... Samosebou nějaká ta Romantikaaaa.. jako celek to celé funguje.. zpěv ala Bruno Mars.. nemá chybu:) jediný co mě fakt pilo krev..je českej dabing ty jeho mámy. WTF!! Pohledná ženská a hlas jak nějaká rázná šedesátka...fuuuuj... 80% tohle mě bavilo... tlustej Loooser..borec.. při té večeři mě ho bylo fakt líto...prej nakonec se z té holky vyklubal chlap.. :) :) není zase tak lehké naložit s kouzelnou apkou aby se z Vás nestal totální idiot...

• 4.10.2018  22:18

Další bídná česká komedie... bohužel dobrých českých filmů je poslední dobu jako šafránu... Tady to je jak reklama na podvádění a zahýbani.. každej má partnera.. každej si vyjebava jinde...a všichni jsou v pohodě.. hodně divný... Hvězdičky za 10000 kelimkacu... a starostu v hovnech..30%

• 3.10.2018  11:39

Tohle nemůže někdo myslet vážně!!! Válka světů 2???!!!! Tvl...jak tomu můžou dát tenhle název.. když je to žumpa nad žumpy natočená na smetišti a pár igelitu!!! 0% že já vůl.. zase koukám na takovou mršinu!!

• 2.10.2018  23:32
    Kickboxer (1989)

Jeden z mejch nejoblíbenějších oldschůlovejch filmů z Van Dámem..:) jednoduchý děj bitka.. učení boje..pomsta..bylo natočeno mnoho stejných filmů ale jen jeden má jako první největšího zabijáka co znám Tong Poa..Yeeeea.:) Jako malý jsme si na něj hráli..loket..kolena..:) je fakt strašidelný a budí respekt... vždy se znovu rád kouknu na tuhle bitku... závěrečný souboj..za světla loučí ve staré hrobce....TOP ... 100% v rámci žánru zápasy v ringu.

• 2.10.2018  22:18
    Experiment kolonie (TV pořad) (2009)

Reality show která baví...sledovat jak si poradí..s vodou jídlem..atd..jako klobouk dolů co někteří všechno dokážou vymyslet a sestrojit. 80% zábavná reality show.

• 2.10.2018  21:58

Tohle je legenda.. zrození vymítače... neskutečné že je to z roku 1973.. i přes to film neztrácí na kvalitě.. samozřejmě.. že některé efekty můžou působit komicky..ale o to nejde .. postupné budování atmosféry.. pomalý rozjezd..jakmile se objeví první příznaky posednutí..tak se začínají zvyšovat obrátky.. posedlá holčička je geniální..jak zvrací.. mluví sprostě.. protáčí hlavu..reaguje na církevní žvásty.. jedním slovem paráda.. (proto jí mám vytetovanou na rameni) 100% nadčasové dílo a povinnost každého hororového fanouška..

• 30.9.2018  21:31

Není to takovej průser jako předešlej díl s trapnou senátorkou..ale bohužel to pokračuje v podobném duchu.. nechápu proč je to celé zaměřené na černochy..kamera je dobrá.. celé to působí dosti realisticky.. chybí tomu ale šmrnc jako v jedničce.. málo masek..a záběru na různé psychopaty.. což je škoda.. tato série se vydala špatným směrem.. přitom potenciál je tak silný..50%

• 30.9.2018  13:34

Uchvacující hodně ale hodně komorní drámo..z divokého západu.. je to detektivka? Je to kovbojka? Ano od každého trochu.. atmosféra se dá krájet..postavy jsou tajemné a nevyspitatelne..co nesmí chybět ..krev...cakance krve..:) Tarantino je úchyl což není žádná novinka..a v tomhle se hodně vyžívá..a umí to na jedničku..do poslední chvíle není jasné kdo je kdo..100% opravdu zážitek tenhle kousek..:)

• 25.9.2018  00:14

Kdo má Všechno..chce ještě více...a samozřejmě nepustí ani chlup..rodina..nerodina.. až urizle ouško..:) s tím trošku hne.. Neskutečně nudné.. zdlouhavé..nic se neděje..asi je mi úplně jedno jestli Paulovi uříznou třeba koule.. právě.. ty film postrádá..20%..od Scotta bych čekal asi tak o kilometr více.. než tuhle padesáti hodinovou.. břečku...

• 23.9.2018  00:10
    Kongo (1995)

Příběh o gorilce která má na ruce pomůcku na znakovou řeč a z batůžku jde zvuk..jsem měl vždycky rád :) Šalamounovy doly na diamanty..jungle..a spousty škaredých albinskych gorilaku.. ke všemu lehce podrážděných a agresivních..:) pohodová.. dobrodružná.. nenáročná..oddychovka..i když staršího ročníku..tak stále koukatelna..70%

• 21.9.2018  22:55

Příjemné překvapení..dva zlodějíčkové..si vyberou špatnýho kořena.. svižná kamera a střih..nejprve si člověk řekne.. debílek zlodějskej..ale ne Všechno je tak jak vypadá na první pohled..:) ve finále se sympatie zcela změní..zmetek zbohatlej se kurevsky povedl... Ta role mu fakt sedla .. nepříjemný..a surový chlápek.. hodně dobře to rozjede...o napětí a nečekané zvraty není nouze.. 70%

• 21.9.2018  10:47

Dokonalé ..pochmurné.. depresivní.. temné.. šokující..a hlavně pravdivé!! filmové veledílo.. naprosto bravurně zachycená atmosféra řádění církve.. skvělé herecké výkony..hudba to vše podtrhuje..Kemr jako smrťák..brrr... je zneklidňující ho sledovat...Tyyy kuuuuurvooooooo... Mučící praktiky jsou surové a nelidské... Nikdo nemůže bejt v bezpečí před inkvizici.. která může všechno... přesně proto.. nesnáším Vše co se církve týká!! Vyžraný.. zvrhlý..prasata.. přesně jako pan bobic...Hnus.... 100% Opravdu velkolepý filmový zážitek..kde není třeba barev.... „S kým jsi byla na Petrových kamenech?" „S tebou, ty ďáble, s tebou!"

• 21.9.2018  01:08
    Jagveld (2017)

Další nasrané děvče co si nenechá nic líbit.. Tentokrát.. bohužel.. hodně nudná a zdlouhavá verze..jako koukat každejch 5 min na vzpomínky z dětství..kde se dozvíme jak jí otec učil přežít ..vskutku zábava.. jediný co chybělo..jak jí učil si utírat prdel ! Krom posledních pár minut.. nulová akce..zabití nezáživný a nezajímavý... 30%

• 20.9.2018  17:30

Klasická Willisovka devadesátých let :) já jsem spokojen.. narozdíl třeba od Arnyho kterej hraje v žumpách poslední filmy..tohle je poctivej akčnak.. úmrtí v rodině a následná vendeta .. scénka v autodílně je krutá..:) tohle je sedící nerv ..uuuaaaaa dobře mu dal... 75% mám rád tenhle styl filmů o pomstě..

• 20.9.2018  00:41

Jakmile jsem ze začátku viděl psa... kterému říká holka mami..tak jsem zbystřil...Tohle není můj šálek kávy.. sci-fi vztahove drama..s nulovým tempem.. táhne se to jak smrad.. Vše jen v moderním baráku.. pár lidí.. hvězda za kudlu v hlavě... Bohužel mě to nevtahlo do myšlenky filmu... Nic pro mě..10%

• 18.9.2018  11:01

To je křečovitý táhlý..a zejména neskutečně nudný a únavný..film.. nulová atmosféra.. napětí..jedno velké prázdno v čele s Arnym.. tvl.. má zapotřebí takové braky :( 15%

• 17.9.2018  23:56
    Nepřítomnost (2011)

Málo kdy je hlavní postava tak nesympaticka jako tahle...brrr...velkej omyl ...vlastně všechny postavy....k tomu prachbidny český dabing a je to nekoukatelne... Jediný plus je část kdy se zjevoval jako duch 👻 .. dál už to je amatérský videofilm.. jako tomuhle dát 4* ..by mě zajímalo na čem dotyčnej frčí..10% .. monstrózně nudný a nezáživný žumpofilm..a přehlídka neherců..

• 13.9.2018  00:45

Tvl.. lesbičky ve filmu a není to sexistický snímek..:) to je zázrak... Jedna posahana.. škoda že nevíme proč..a druhá lesbochlap..jsem myslel že na té úvodní fotce je zakrvácený chlap..a ejhle ona to je ta mužatka... Bohužel pro ní dosti hloupá .. nakonec s ní teda solidně vyjebala..ale za jakou cenu.... Prostředí chaty..jezero..lesy.. fajne.. 55% chtělo by to vícero mrtvol..:)

• 11.9.2018  14:38

Tuhle ruční kameru prostě nemám rád..jak s tím někdo pořád mává atd... Začátek dobrej party.. výhra v loterii.. jakmile se skáče nazpět do času...tak tomu dochází dech a nápad.. konec takovej nějakej.. 55%

• 8.9.2018  00:25
    Automata (2014)

Hodně nenápadnej nízkorozpočtový sci-fi biják..Banderas jako plesoun.. velkej nezvyk..Roboti už nechtějí bejt ovládáni jen lidmy.. chtějí svůj život.. ke konci mě bylo robotů líto a přál jsem si ...ať začnou bejt zlý a rozcupujou ty chlápky.. 50%... dalo se to... ale žádná hitparáda to nejni..

• 7.9.2018  22:32
    Sestra (2018)

No jo nooo :) mé hodnocení je dosti nestranné.. místa natáčení jeptišky..zlo..atd..to Vše je dle mého gusta a stači málo k mé spokojenosti..:) Klášter, hřbitov, chodby, kaple s Ježíšem bez hlavy... Jedním slovem nádhera!!! Příběh jednoduchý..film jede vyloženě na lekačky .. žádný hlubší podtext.. hudba když je na scéně prastaré zlo.. v podobě jeptišky..je mrazivá a temná...... prostě krása..:) Celej ten klášter je naprosto dokonalej ...Za zmínku rozhodně stojí scénka kde mají zakrvácené jepťuchy pytle na hlavě.. když se na zdi obrací kříž.. chodba ve sklepení plná křížů..a další.. není to dějově nic světoborného..ale pro mě to místo a rekvizity ..za 4* 80%... viděno v kině...( Takže zvuk parádní) Jen mě neskutečně sralo narvané kino.. zejména omladinou.. která tam non-stop ječela, řvala..co je píčo.. nechoď tam píčo...a jiné přípominky co Vám dokonale kurví film!!!! pravda že tam diváci nadskakovali.. mávali rukama atd.. :) PS: má drahá polovička po mém boku nebyla výjimkou..:) :) příště si beru chrániče..

• 7.9.2018  00:23
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Tleskám a poklona Strachovi.. Mám rád jeho tvorbu..Tady jen potvrdil svůj talent.. Nejlepší česká detektivní série.. sedm dílů.. které šlapou na 100%... napětí celou dobu..mnoho mrtvých.. velká neznámá jak to celé dopadne.. parádní kamera.. scénář.. střih.. herecké obsazení bez chyby... Jako po shlédnutí prvních třech dílů jsem musel vědět jak to skončí a shlédnul Všechny díly za sebou :) Strach momentálně nemá konkurenci týkající se detektivního mystery žánru.. škoda tvrdé Slovendy a vousáče .. 100% Tohle mě hodně bavilo.. opravdu hodně dobře odvedená filmařská práce..Jsem zvědav na novou sérii.. :) Po shlédnutí třetí série....... Opět parádní filmařská práce..🤗 🔝 V TV to je samej kriminální seriál.. většinou nevalné úrovně... Ukázal jste.. že jste momentálně jediný.. kdo dokáže opakovaně natočit..poutavou.. kriminální sérii.. a to tak.. že Všichni čekají v napětí na pondělí..😊😊 Díky za 7 příjemných.. filmových večerů.. kdo umí ten umí..🥂 PS: doufám že bude čtvrtá série 😉

• 6.9.2018  19:45
    Upgrade (2018)

Yeees!!! Panečku to byla jízda..kurva jízda.. filmový orgasmus z budoucnosti.. ze začátku člověk netuší co se děje.. jakmile je řeč o inteligenci Stem..tak už to frčí.. proříznutí čelisti nožem hodně krutacky.. napětí.. a tempo si to drží celou dobu..k tomu skvělá vizuální stránka..efekty.. Nekompromisní jízda z budoucnosti.. chci pokračování.. :) Čip Stem nám může ještě hodně ukázat..a zastavit ho bude nadlidský výkon..100% za mě překvapení roku 2018!!!

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23