ANTYCHRYST

ANTYCHRYST

okres Kladno

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 19.2.2018  10:04

Hodně rozporuplný film.. tolika Velkých jmen v jednom detektivním příběhu. Můj největší problém je..že opravdu nemusím filmovou postavu Vseznaleho Herkula... Po první půlhodině .. kdy jsem měl chuť jít spát a znuden film vypnout..nahle nastala změna... jakmile se objeví tělo ve vlaku ( zde musím podotknout..že zajisté spousty fanynek Johnnyho - včetně mé drahé polovičky .. muselo zaplakat..když tak brzy zhynul :) Nečekané rozuzleni případu..spousty spojitosti .. nádherný orient expres, skvělá vizuální stránka a v neposlední řadě perfektní hudba.. to Vše si nakonec zasloužilo 4* 75%

• 16.2.2018  23:05

Klasika.. Pro me jeden z Nejlepších filmů starých poctivých akcnaku ze Slayem :) tentokráte má plnohodnotneho protivníka Snipese.. :) :) on chce toaletní papír... :) ještě že jsme se tohoto nedočkali.. máte pokutu ..kredity za porušení slovního morálního statusu..:) bych dostával lístky nonstop.. :) 100% další z řady nadčasových filmů..myslím divočinu..mamboo..šuky šuky..😂😂🤘

• 11.2.2018  23:00

Tohle mám rád ..parádní doba a když se k tomu přidá blázinec kdesy na samotě..tak to už vrnim blahem.. :) již od začátku se mi zdálo osazenstvo onoho starého domu..lehce podezřelé.. stejně jako prokletý ostrov..je zde nečekane finále..a ne jedno ale hnedle 2 překvapení.. :) 75% více takovejch filmů.

• 10.2.2018  02:15

Jako milovník hororu tudíž i Všech příšer :) musim tedy říci .. že toto je sice neskutečna slatanina.. ale chata smrti.. nadruhou stranu..je zde velice zábavně povrazdena mládež.. :) Všechny ty stvury...zabijáci...škoda že nemají více prostoru...to by byla jízda... ta krvavá závěrečná lázeň je fajna... škoda ten konec takovej divnej... zajimavej.. film.. který opravdu nemá hlavu ani patu... ale o to jde... je zábavný..krvavy...a rozhodně nenudi.. :) 65% za Všechny ty hororové miláčky co tam jsou pozavirany..Musím dát 4* :) :)

• 9.2.2018  23:17

Pro mě jednoznačně překvapení a musím velice kladně hodnotit. Určitě nebudu srovnávat s původním filmem....kterej byl samozřejmě pecka. Tohle zpracování mě bavilo..svižné tempo..čekal jsem co bude dál..chvilkama jsem si připadal jak kdybych koukal na nezvratný osud :) 75% Hudba a zvuková stopa též vydařená.

• 8.2.2018  22:33

Musel jsem mrknout na wiki a zjištění že ten pilot fakt existoval mě hnedle nadchlo :) to teda jako mazec...a hlavně tam je drogový král Pablo .. kterej to ve své době dobře válcoval :) Tom..jako vždy záruka kvality... tady se celý film točí vesměs nonstop kolem jeho postavy.. to jsou starosti kam schovaf prachy :) plny kufry skříně ..bedny..zahrada..banky..všude škvára.. :) 70% velice zajímavej příběh jednoho šikovného pilota.. By mě zajímalo ve skutečnosti..kdo ho sejmul.. jestli cartel..nebo tajný z Usa..

• 3.2.2018  23:39
    Velká sázka o malé pivo (TV film) (1981)

Olda jako inženýr je perfektní..a roli aristokrata bych mu sežral i s navijakem.. :) 70% to že to je dle skutečnosti..jen ukazuje jak je člověk český vychytralý :)

• 28.1.2018  19:30

Vaughn je můj oblibenej herec..a tohle mu hodně sedlo..mám rád jeho humor..vystupování..navíc dobrej nápad jako inseminator mnoha dětí :) jako emoce z toho přímo tryskají .. 75%

• 24.1.2018  23:56

Jako říkal jsem si proč něco takového točí..narážy na Rockyho atd.. ač mi to jako komedie moc nesedlo..mám pro tyhle box příběhy slabost... 60% každopádně to bylo spíše komické de niro v ringu..

• 23.1.2018  22:16
    Jigsaw (2017)

Kdyby záleželo na mě ... tak chci dalších 20 dílů SAW.. :) Poněvadž nikdy nezklame..a vydržel bych celej film koukat jenom na to jak se skupina lidi dostává z pastí a koukat co všechno se dá vymyslet.. a jak různě můžou mučivou smrtí zemřít. (Samozřejmě jsou to lidi .. kteří si to zaslouží) Scénka s kyblem na hlavě.. luxus.. 80% a chci další pokračování.. Jigsaw mě hodně baví.

• 23.1.2018  15:49

Pokračování hodně vydařené jedničky. Bohužel to zajímavé a tajemné jako byl labyrint tady už nenajdem a hodně to filmu uškodilo..na deuhou stranu zase ve filmu je téměř nonstop akce.. kdy mládež prchá za svobodou... komec opět otevřený a jsem zvědav jak to celé dopadne.. 60% doufám že závěr bude alespoň na 4 hvězdy :)

• 22.1.2018  00:51
    Pátek čtrnáctého (TV film) (2003)

Povedená televizní detektivka..kde Dolansky to hraje hodně přesvědčivě.. i ten malej kluk je dobrej.. příběh ..který je naprosto reálný.. 60% Ps: zajímalo by mě jestli ten polda přefiknul tu fešnou bloncku :)

• 21.1.2018  22:51

Zcela jistě povedená kriminálka.. z poestebacke doby.. Na české poměry hodně dobrá .. temná a depresivní atmosféra..jedinej problém mám že jsem se místy v průběhu ztrácel..je to až moc zamotane.. i ten závěr dost zmatený.. 65% herecké výkony..perfektní..

• 21.1.2018  11:58
    Zpověď americké nevěsty (TV film) (2005)

To je očistec...Brrr... :( jedna hvězdička za Nadu z Československa.. 10%

• 19.1.2018  23:17

Přesně tohle můžu..příběh ala Hunger Games..:) žádná zdržovačka..výtah ..zmatenej hoch a hned to jede..po celou dobu slušná atmosféra a strach z neznáma.. jsem moc zvědav .. jak se tahle trilogie povede..úvodní díl je za 80% .. tak šup jsem s pokračováním... :)

• 18.1.2018  22:51

Stejně dobrý jako jednička...má to stejnej příběh jen je to na vejšce?? Noo aa cooo.. :) Však to funguje.. Tahle dvojka mě hodně baví.. k tomu sprostej Ice cube.. Povedenej soundtrack..tak šup jsem s jump street 23 Ouu Yeees :) premiéra v roce 2020 už aby to bylo :) 80%

• 18.1.2018  19:06
    Dementia 13 (2017)

Tvl Dementia.. jak už název vypovídá..je opravdu Dementní!! Jako na tohle nervy nemám.. neskutečna sracka..počínaje nehercemi... Déčkový děj..zabiják trapnej..ze by jeden blil.. Dokoukat to je čistý masochismus.

• 15.1.2018  22:24

Dobrej začátek..kde to vypadalo nadějně..brachove smolaři..+ ty další 2 jelita..plánovaná loupež.. ale po dobrém začátku se to dost táhlo...a nuda..žádný vtípky..až úplnej závěr to zase zachránil.. 50% taaakže takovej průměr.

• 15.1.2018  00:08
    Loď duchů (2002)

Spíše nežli horror to je takovej dobrodružnej film o opuštěné lodi a pokladu. Co stojí za zmínku je rozhodně scénka s lankem ..která je vsechny pěkně rozctvrti ala..nezvratný osud :) dále pak zpěvačka na háku taky nejni špatná..jinak je to takové sympatické béčko.. 45%

• 14.1.2018  22:19
    Vodní svět (1995)

Tak tohle mě nikdy nechytlo.. Pro mě asi nejnudnejsi bijak s Kevinem...Celá ta výprava..kostýmy..nic z toho mě prostě nesedlo 25%

• 14.1.2018  22:14
    Dunkerk (2017)

Dokonalej pohled na válku ze Všech možných úhlů..je jedno zda libjste na pláži..na molu...v loďce..či velké lodi..v letadle.. kdekoliv stačí pár vteřin ..a obrovské bitevní lodě se potápějí..letadla kdou k zemi..na pláži čekající vojáci čekající na porážku...a toto Všechno se povedlo Nolanovi dostat do jednoho filmu. Opravdu geniální pohled na to peklo. K tomu jako vždy dechberouci hudebni podklad od Zimmra. 90% opravdu velkolepá podívaná.

• 14.1.2018  13:21
    Pirko (2016)

Na české poměry nebo spíše československé :) hodně dobrý kousek..věřím .. že to takhle přesně chodí.. připomíná mi to svou otevřeností a smutnou skutečností..film Mandragora.. tentokráte v dívčím podání.. jak lehce se lze dostat na šikmou plochu po opuštění decaku..je mi jasný že to není lehké najednou se o sebe starat ..když člověk nemá nikoho blízkého.. pak stačí kousek..špatná parta..a je to drogy..krádeže..prostituce.. Je to síla.. ono jako když slečna na dotaz jak se jmenujes ..řekne Shakira..už o něčem svědčí a sama si koleduje..jako pasáž když jí znásilnuji je surova..a hodně realisticka..na nic si to nehraje a ukazuje to jak to je... chudák holka zažila peklo..a nakonec skončí jako holka u tyče..další se nedozvíme... Obdivuji jak bez ostychu je film natočen..75% drsný pohled na život mladého děvčete. Pro mě velké překvapení.

• 12.1.2018  22:36
    Iron Man (2008)

Asi Nejlepší Iron man co jsem viděl. Obsazení do hlavní role Roberta.. to teda byla trefa do černého! Neskutečně mu ta role sedla..stejně jako jeho půvabné pomocnici. Perfektní efekty, akce a to nejdůležitější.. luxusní oblek... a to je oč tu běží :) 80% konečně zase pořádnej superhrdina od Marvelu :)

• 12.1.2018  16:29
    Jasper Jones (2017)

Dětský neboli klucici film..ale neee pro děti.. velký otazník se táhne celým filmem..co se asi stalo..proč..kdo to udělal.. toto vše zafungovalo.. malého cinana mi bylo líto..ale pěkně to tam v té hře odpaloval... a když je někdo statosta..může Všechno..beztrestně.. 60%

• 11.1.2018  23:39

Zimní romance trošku jinak... hnedle od začátku mi mužská část z hlavní dvojice moc nesedla.. Kate ..ta je v poho... no standardní příběh ala pád letadla v horách- musíme přežít.. v romto případě.. takovej odvarek..nesnedli ani pilota..nic.. Hafan byl dobrej celou dobu. 60% škoda že nepřišel nějaký zvrat ..a trošku akce.

• 11.1.2018  13:33

Jako vždy když očekávám něco velkého..přijde většinou zklamání. Bohužel jeden z nejslabších filmů od svěráka. Jako děj před obecnou školou jsem to vůbec nebral. Narozdíl od obecene školy tady se milý a lidský upřímný příběh nějak minul účinkem..postavy postrádají přirozený humor. Děj je skoro o ničem. Není zde nic co by člověka vedlo k hlubšímu zamyšlení ani co by si člověk z této těžké doby vzal. 50% hlavní postavy takovej průměr žádné role tam není taková co by ten film táhla..Dětský představitelé taky žádná hitparáda. Pro mě jednoznačně zklamání. Je to milý film.... ale od svěráka očekávám prostě něco extra Super třídu... a toto je tuctovy příběh, který neurazi..ale ani obzvlášť nenadchne.

• 9.1.2018  20:06
    1922 (2017)

Pochmurný a temný náhled na život člověka, který vezme život osobě blízké. Rozhodně je to dobře natočené..atmosféra a napětí se dá krájet.. trošku jsem nepochopil množství krys, které se neustále zjevuji .. když má výčitky svědomí..V originále má hlavní postava fakt dobrý tichý psycho hlas : ) 55%

• 7.1.2018  23:00

Parádní noční atmosféra..chvilkama jako bych koukal na pochmurné seven.. Celé je to laděné jako taková temná kriminálka s mystickym nádechem. Už od začátku si to udržuje napětí..a je tomu tak po celou dobu.. závěrečné vymitani.. musím hodně vynachválit..:) 80% s fleku bych si dal pokračování..

• 7.1.2018  15:18

Po technické stránce nelze nic vytknout.. Opice jsou úchvatné..jako živé..příroda..efekty..Vše na jedničku. Jen jsem očekával trošku něco jiného..akcnejsiho..když je to válka o planetu opic..ale je to předně naopak..je to nejvic na city hrající díl..což je možná škoda.. ale jsem spokojen..80% ta malá holčička je dobrá.

• 4.1.2018  22:39
    Osmy (TV film) (2014)

Během dvou dnů druhý film na toto téma ..jak konfident nezabodoval .. tak..tady to je přesně naopak.. hlavní role trojanovi vyloženě stojí.. neskutečný jak jedno zpiti se jak cep dokáže zamichat s lidským osudem. Janej..Všechno má..love..věci z Usa... Janek je udavač a podepsal..sráč.. Trojan frajer..o Vše přijde bude jezdit karkou ale se vstycenou hlavou! 70% Strach umí..Prej uherak..pak 50 pro jeenoho 200 na whisky..80 na fernet..a prijedem az se to schválí kolego :) :) to je jízda..sefe..ještě kuželku..mám prach v krku..:)

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18