• Pohádka

Hrozba smrti (2024)

To byla slušná řežba :) komu se povede si to dát s úchytem McGregorem :) jak tam nakráčel a všechno lítalo :) Jake Gyll mě překvapil jakej je namakanej a role mu sedla..letní pohodový příběh..jak ze staré ala mlátička školy :) 80% originál jsem asi neviděl. nebo si nepamatuji...ale tohle bylo zábavné

Kryptotunel (2024)

Dokumenty a novodobé zlodejicky mám rád..tohle bohužel mě moc nebavilo.. kamera vyprávění o firmě atd.. moc chladné a umělé..jen jsem čekal až to skončí.. 15%

Metoda Markovič: Hojer (2024) (seriál)

Maximální překvapení a jedna z Nejlepších detektivních sérii u nás! Herecké obsazení.. parádní atmosféra let minulých..dokonalé dialogy a scénář a hlavně neuvěřitelný hlavní příběh nemocného člověka ..který vraždil a celé to podání divákovi bylo fantastické. Chápu lidské chování hlavního vyšetřovatele ..i když věděl jaké hrůzy prováděl..celou dobu se více nežli přátelsky k vrahovi choval a ten ho bral jako otce a postupně odhaloval své hrůzné činy. No a pro mě neznámý herec Uhlík..to co tady předvedl za herecký koncert nemá obdoby!!Maximální poklona ..protože z toho jeho vystupování šel kolikrát mráz po zádech. Neuvěřitelné a jednoznačně cena za Herecký výkon roku. Byl to zážitek sledovat jeho herecké výrazy při této nelehké roli. 100% tohle je trefa do černého a těžko tomu cokoliv vytýkat.

Metoda Markovič: Hojer - Cesta ke světlu (2024) (epizoda)

Poslední díl této skvělé série uzavřel celý příběh..Neskutečné 2 roky trávit s vrahem tolika času a ještě za neuvěřitelně přátelských podmínek a pak to všechno skončí..90%

Metoda Markovič: Hojer - Chyba systému (2024) (epizoda)

Výlet na Slovenako a skvělá kalba na stanici :) opět tu máme další vraždy a poznávání krás naší vlasty.. musím zjistit jakou postavu hraje Kotek..taky dosti zajímavá.. je mrazivé sledovat jakou má vždy radost..ty úsměvy a grimasy..kdyz popisuje další vraždy..no a cesta na Slovensko a prej jee stoparky muzeme zastavit ja je osukam a zabiju a máte hned objasněny 2 vraždy...no tvl.. :) to je jízda 90%

Metoda Markovič: Hojer - Možnost léčby (2024) (epizoda)

To je hodně slušnej nástup ..a to je teprve začátek ..to nejzásadnější má teprve přijít..:) skvělé herecké obsazení..scénář..dobová atmosféra..už se těším na další díl 75%

Metoda Markovič: Hojer - Poslední facka (2024) (epizoda)

Tak teď už mi Uhlika líto není..jak pribtom výslechu se rozjel ta radost.. nemocnej člověk ... Jak to dokáže zahrát je až znepokojive..jestli za tohle nedostane nějakou cenu..tak uz nevím...a co a si s tím udělal??? Ja to sežral... no tvl fakt mazec... toho vrátneho jak si zval ty Holčičky tomu bych dal hned kriplovi..100% ta kamera a scénář je na sakra velké úrovni..tohle se hodně povedlo..

Metoda Markovič: Hojer - Rodinná záležitost (2024) (epizoda)

Hojer už tady nemá takového prostoru..ale i rekonstrukce vraždy ve vlaku je drsná..jak ma radost a vypráví jak mu stál a pak je naštvanej že mu to nešlo..že tam bylo málo místa no tvl..rodina to asi neměla lehké..kdyz byl ten vysetrovatel neustále obklopen vyšetřováním..no a vedlejší případ..taky hustej ta malá holčička tady me tatínek bodnul do bříška a bráška dělali jsme ze jsme mrtví..z toho mě ještě teď mrazí..:( 90%

Metoda Markovič: Hojer - Ženská oběť (2024) (epizoda)

Jako Petr Uhlík?? Tvl..co to je za skvost??Neskutečný co předvádí!! Nepamatuji si..kdy jsem naposledy viděl takhle přesvědčivě hrát takhle složitou roli - asi Trojana ve Václavovi. On je slizkej..tajemnej ..úplně skvělej!! Normálně mi ho je i líto lidsky jak to vypráví i když je to vrah..je vidět že je nemocnej.. neuvěřitelně reálně to hraje a přenáší emoce skrze obrazovku.. přístup vyšetřovatele je více nežli kamarádsky.. tohle bude něco velkého:) tak další díl sem! 100%

Noční koupání (2024)

Nebudete se už chtít koupat v bazénu..bla bla.. Taková variace na 3:15 jen tady posedava lidi a zabíjí bazén:) postavy pod vodou spíše komické jak z osmdesátých let..ani herecké obsazení žádná sláva...Je to bída 33% po shlédnutí můžete úplně v klidu skočit do bazénu.