• Pohádka

Medvěd na koksu (2023)

Tvl a tohle je jako co?? Že já si pouštím pořád takové sračky:) hromada neherců..nehezký medvěd a hory koksu..Snaží se to občas jamo černá komedie ..ale je to bída..Ty děcka si dají takovou nálož toho a jako nic? Trapný..10% jak naskočil do sanitky a nůž v zadech tak to je celkem vtipný

Terrifier 2 (2022)

Stejná sračka jako jednička..posrana hudba..rádoby uchylnej klaun a stopáž 7 let.. Jestli někoho baví nebo šokuje tohle amatérské sračka gore..tak fakt uz nevím..10% Mám rád klauny ale ..musí to mit nějakou úroveň

Mimořádná událost (2022)

Příliš dlouhá stopáž to pohrbila.. bohatě by stačilo tak 70 min.. Chyběla tam nějaká další osobnost co by diváka zabavila a udržela jeho pozornost. Půlka vlaku ok..půlka nudná.. 50% nastávající Plodková asi nejlepší

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Příjemný rodinný nedělní film :) bál jsem se že to bude chcanka film..ale ani hovno.. dobrá kamera ..vkusně zasazený fekalni humor :) finále jak se patří:) pro mě obrovské překvapení a klidně bych pritvrdil:) v rámci žánru cz shit komedie 100% :) tvl vím jsem mistr..Ukaž picu :) :) tohle hodně pobavilo :)

The Last of Us (2023) (seriál)

Velké očekávání...Nejlepší hra..Joel skvělej výběr herce..Ellie raději komentovat nebudu.. Bohužel režisér neměl koule ! Místo akcí nabitou jizdou postApo světem .. zvolil cestu dialogů... Tohle mohl bejt seriál Top všeho..Jako 2x klikr když jich tam Bylo hafo a nevyužít takového potenciálu to je k zbliti.. Jak jsem se těšil... tak jsem zklamanej..60% tohle mohlo bejt 120%!!!

The Last of Us - Hledej světlo (2023) (epizoda)

Tak čekal jsem alespoň velkolepé finále .. prostředí..zirafy.. vše super.. ale odbejt masakr v nemocnici minutovou sekvencí.. no tak to mě fakt poser..60%

The Last of Us - V časech nouze (2023) (epizoda)

Jako joo dobrý..ale zase vynechane potycky ..to mě nejvíc sere..jinak by to byla libovka.. Poziraci lidí a scénka v restauraci - ok. 70% Možná lepší nahrát hru a nebejt v očekávání

Černý telefon (2021)

To je žert to hodnocení tady?? Dětský film.. nulová zápletka..žádný zvrat. Bez akce ..prostě nic..25 % k tomu hrozná rádoby oldskul hudba..tam se ztrácí děti v jedné a te same dodávce v jednom městě.. ale policajt nikde žádnej :)

Někdo klepe na dveře (2023)

Ze začátku to vypadá na takové klasické home invasion :) ale ono není.. je to pravda ..není to pravda? Kdo ví :) Bautista sebtam moc nehodil a Ron měl zase dlouhou roli teda:) to že místo normální rodiny nám je opět podsouvan homopar.. raději ani nekomentuji.. 60% chyběla tomu nějaká zápletka co by ještě více diváka nahlodala.. :)

The Last of Us - Napospas (2023) (epizoda)

Hmm..Jako vzpomínkovej díl a z reálu 2 minuty..Tento seriál začíná pro mě bejt velkým zklamáním..asi mám příliš velká očekávání po hře.. Další zbytečnej díl..který je opět věnovaný homovsuvce.. 40%